>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Jak komuś będzie to przydatne to najlepsze czasy okrążenia z dzisiejszego treningu przed zawodami:

1. Bastian Pedersen (REZERWOWY!) - 13.722
2. Nicolai Heiselberg - 13.862
3. Philip Hallstroem-Bangs - 13.873
4. Nazar Parnicki - 13.940
5. Keynan Rew - 13.958
6. Mathias Pollestad - 13.974
7. Petr Chlupac - 13.998
8. Damian Ratajczak 13.999
9. Mateusz Cierniak - 14.006
10. Emil Breum - 14.090
11. Casper Henriksson -14.091
12. Jesper Knudsen - 14.142
13. Norick Bloedern - 14.160
14. Anże Grmek - 14.173
15. Francis Gusts - 14.210
16. Esben Hjerrild - 14.376
17. Batłomiej Kowalski - 17.204 (Nie wiem dlaczego taka różnica, Polak przejechał tylko 3 próbne okrążenia)
Post automatycznie złączony:

Na dziś proponuje dubel z Fortuny:

Heiselberg miejsca 1-8 4.00
Parnicki miejsca 1-8 2.90

AKO 11.60

W fortunie można łączyć takie zdarzenia, w stsie mozna wybrac tylko jednego żużlowca z listy. HEiselberg na treningu uzyskał drugi czas. Ten 17-letni Duńczyk pozytywnie zaskakiwał w barwach Torunia wElidze u24, w końcówce sezonu zrobił duży progres i liczę, że dziś znajdzie się w TOP 8.

Parnicki z kolei pokazał w Lesznie próbkę swojego talentu. Miał czas na dojdziedo siebie po kontuzji i patrzac na czas na treningu spokojnie może utalentowany i efektownie jezdzacy Ukrainiec na TOP 8.

Za mniejszą kwotę proponuję:

Heiselberg miejsca 1-4 18.00 (sts) lub 15.00 (fortuna)

Z par wybieram tych najszybszych na treningach, przeciwko tym najwolniejszym:

Parnicki - Hjerrild 1 2.22 (sts)
Heiselberg - Knudsen 1 2.89 (sts)
Hallstroem BAngs - Gusts 1 2.52 (sts)

AKO 16.17

Powodzenia!
dlatego nie patrzy sie tylko na wyniki z treningow 😅
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
Miałem zaklad Zmarzlik vs Madsen i rozliczyli mi jako przegrany złożyłem reklamację przecież to jakiś żart on nawet nie wystąpił w konkursie
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
Dalej wysłałem reklamację dla mnie to jest dno
Post automatycznie złączony:

To był kupon do wygrania 3500zl
Post automatycznie złączony:

Spotkał się ktoś z was z sytuacją w Fortunie że zmienili decyzję ?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
R 1,2K

rabatko

Użytkownik
Ze swojego doświadczenia w graniu mogę napisać że musieli by ludziom dużo kasy wypłacić !!! W tym przypadku powinno być zdarzenie anulowane, ponieważ Zmarzlik nie uczestniczył w żadnym biegu!!!
 
N 0

NowyJa

Użytkownik
Dalej wysłałem reklamację dla mnie to jest dno
Post automatycznie złączony:

To był kupon do wygrania 3500zl
Post automatycznie złączony:

Spotkał się ktoś z was z sytuacją w Fortunie że zmienili decyzję ?
Tak Ja miałem sytuację z żużla w tym roku kiedy zakończyli mecz po 9 biegach i był przegrany, złożyłem reklamacje że jeden zawodnik odjechał mniej biegów bo był dopiero rozpisany w 10 biegu i nie miał możliwości startu. To odpowiedź przyszła że po rozpatrzeniu reklamacji przyznają mi rację i zmienili kupon na wygrany. Także warto pisać do nich reklamacje
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
To jest rozbój w biały dzień,więc trzeba do inich pisac reklamacje bo jesli zawodnik nie wystapił w turnieju to z jakiej racji jest przegrany a nie anulowany a po drugie te "legalne" niby buki strasznie sie rozchulały pod siebie i robią co chcą!!!
panowie przecież fortuna zawsze tak robiła i będzie robić -spokojnie .jutro dostaniecie zwroty bo oni w niedziele nie ogarniają tego
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
maniek81 343,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Częstochowa - Gorzów [2] 1.84 sts

W składzie Gorzowa Paluch, który będzie motorem napędowym, ale i Hurysz w ostatnim czasie prezentuje się znakomicie. Od kiedy jego mechanikiem został Łukasz Związko, to Hurysz wystrzelił z wynikami w górę. Nie zdziwi mnie dziś nawet podium dla Gorzowa. Gorzów po takim kursie przeciwko jednym ze słabszych juniorów ekstaligi? Biorę to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1124
maniek81 343,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindbaeck - Milik [2] 1.95 forbet

Milik u siebie i tu upatruję szansy, zna ten tor znakomicie. Do tego na dziś ma mieć specjalnie przygotowany silnik pod ten tor, więc musi odpalić. Wybieram go w parze z Lindbaeckiem, który jest bardzo chimeryczny. Zdążyłem to zagrać w Forbet po kursie 2.20 i chwilę po kurs spadł do 1.95, ale i tak myślę, że warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
A 52,9K

a.kondrat

Użytkownik
Milik powyżej 5.5 pkt @2.05 superbet ✅

Mam podobne odczucie jak kolega wyżej, dwa pierwsze biegi ma trudne ale jak w nich jakieś 2/3 pkt wyszarpie to powinno być z górki

Ma padać więc stawka symboliczną
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Lyager over 5.5 kurs 1.5 betclick 🟢
Ellis over 4.5 kurs 2 betclick ZWROT
Milik under 6 kurs 1.78 betfan ❌
Lyager lepszy od Berge kurs 1.8 etoto🟢
Lyager lepszy od Zengoty kurs 1.95 betfan🟢
Woryna lepszy od Dudka kurs 2.4 betfan ❌
Milik jezdzi tragicznie do tego zakonczyl sezon i ma malo jazdy. Znajomosc toru nie powinna przy takiej stawce dac mu za duzo. Lygaer w formie, duzo jezdzi takze wydaje sie dobrym kandydatem o walke do top 6. Ellis dysponuje dobrym starem i lubi jezdzic po zewnetrznej , mysle ze 5 pkt jest jak najbardziej w jego zasiegu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom