>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Sz.Bandur -Dul 1 kurs 1.65 Fortuna
K.Grzelak under 8.5 kurs 1.65 Fortuna najpewniejszy bet dla mnie
S.Szostak under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
B.Bańbor-Szostak 1 kurs 1.8 Fortuna najbardziej ryzykowny....
Takie typy ode mnie,co tu dużo mówić to zawody młodzieżowe więc różniej może być...liczę trochę że Szostak się spali psychicznie albo zaliczy świetny występ albo klapa,Grzelak niby u siebie ale technicznie słaby pewnie zacznie od 2 lub 3 pkt z 1 pola ale potem im dalej w las tym zapewne coraz gorzej...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2551
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cierniak nie jedzie, w jego miejsce Pludra...

tak więc próbuje Kowalski win @5,5 Fuksiarz
Post automatycznie złączony:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
M.Fricke-J.Holder 1 kurs 1.75 Fortuna
Nie widzę tematu na go więc na szybko tutaj podaje typ....Holder wraca po kontuzji ,jak pojedzie i z jakim skutkiem zobaczymy...
 
maniek81 336,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Holder [top8] 1.95 forbet

Ja z kolei odwrotny kierunek. Chłop wciąż liczy się w walce o pudło w generalce i musi dać z siebie wszystko, więc liczę że ten awans do półfinału dziś ogarnie. Zaznaczam jednak, że to żaden pewniak i idę tak jak mi intuicja podpowiada. Czy słusznie, okaże się za jakieś 2 godziny 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Macie pomysł co tu pograć ?
Sam się głowie jak to wszystko ruszyć. Czekam jeszcze na potwierdzone infa, czy wszyscy co są na liscie startowej - faktycznie wystartują. Tutaj może z 5 zawodników jedzie "o coś". Nie ma tu kasy, niektórzy będą jechać bez żadnej motywacji. Na torze w Łodzi wielu zawodników ostatnio nie startowało. Ja bym szedł w kierunku Przemka Pawlickiego (jechał na tym torze całkiem niedawno) i grał przeciwko Worynie, który ostatnio był w słabej formie.
 
maniek81 336,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dudek - Janowski [1] 1.85 etoto/forbet

Bezpośrednia walka o srebro IMP. Janowski ma zjazd formy i zawodzi w ostatnim czasie, więc idę w kierunku Patryka. Ten z kolei miał kiepskie wejście w sezon, ale ogranął się później sprzętowo i teraz wygląda to lepiej. U niektórych buków są kursy nawet niższe na Patryka, a tutaj równe, choć ze względu na formę, więcej szans daję Patrykowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Panowie jak sts rozliczy mi zakład Fajfer - Woryna 1? Więcej punktów zebrał Fajfer, ale w barazu był słabszy. Jak ustala się klasyfikację końcowa tych zawodów?
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Hampel jedzie w finale , Fajfer odpada w barazu. Dodatkowo Fajfer przegrywa w bezposrednim pojedynku z Hamplem majac taka sama liczbe punktow i zwyciestw. Oni wmawiaja mi ,że to wydarzenie jest anulowane 😅 czy oni są poważni...
sprawa rozwiazana na moja korzysc , 40 min wyjasnień i dopiero rano zakumali swój regulamin... jełopy
 
maniek81 336,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kołodziej - Dudek [1] 1.50 betfan

Trzecia runda SEC w Bydgoszczy. Oboje jeszcze z dużymi szansami na pudło w całym cyklu. Janek jest w gazie i dzisiaj powinien zawalczyć o jak największą zdobycz punktową. Swoją wysoką dyspozycję potwierdził kółka dni temu, wygrywając ostatni turniej IMP. Patryk wygląda lepiej niż na początku sezonu, ale do Janka jednak trochę brakuje moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
E. Hjerrild - M. Pollestad 2 @1.75 fuksiarz ✅

u konkurencji @1.5

Pollestad ma szansę nawet na medal więc będzie walczył
Hjerrild jedzie bez szans na medalowe pozycję w cyklu oraz bez formy ostatnio
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1502
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Jak komuś będzie to przydatne to najlepsze czasy okrążenia z dzisiejszego treningu przed zawodami:

1. Bastian Pedersen (REZERWOWY!) - 13.722
2. Nicolai Heiselberg - 13.862
3. Philip Hallstroem-Bangs - 13.873
4. Nazar Parnicki - 13.940
5. Keynan Rew - 13.958
6. Mathias Pollestad - 13.974
7. Petr Chlupac - 13.998
8. Damian Ratajczak 13.999
9. Mateusz Cierniak - 14.006
10. Emil Breum - 14.090
11. Casper Henriksson -14.091
12. Jesper Knudsen - 14.142
13. Norick Bloedern - 14.160
14. Anże Grmek - 14.173
15. Francis Gusts - 14.210
16. Esben Hjerrild - 14.376
17. Batłomiej Kowalski - 17.204 (Nie wiem dlaczego taka różnica, Polak przejechał tylko 3 próbne okrążenia)
Post automatycznie złączony:

Na dziś proponuje dubel z Fortuny:

Heiselberg miejsca 1-8 4.00
Parnicki miejsca 1-8 2.90

AKO 11.60

W fortunie można łączyć takie zdarzenia, w stsie mozna wybrac tylko jednego żużlowca z listy. HEiselberg na treningu uzyskał drugi czas. Ten 17-letni Duńczyk pozytywnie zaskakiwał w barwach Torunia wElidze u24, w końcówce sezonu zrobił duży progres i liczę, że dziś znajdzie się w TOP 8.

Parnicki z kolei pokazał w Lesznie próbkę swojego talentu. Miał czas na dojdziedo siebie po kontuzji i patrzac na czas na treningu spokojnie może utalentowany i efektownie jezdzacy Ukrainiec na TOP 8.

Za mniejszą kwotę proponuję:

Heiselberg miejsca 1-4 18.00 (sts) lub 15.00 (fortuna)

Z par wybieram tych najszybszych na treningach, przeciwko tym najwolniejszym:


Parnicki - Hjerrild 1 2.22 (sts)
Heiselberg - Knudsen 1 2.89 (sts)
Hallstroem BAngs - Gusts 1 2.52 (sts)

AKO 16.17

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
maniek81 336,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rew [+9.5 pkt.] 1.70 efortuna
Przespana druga i trzecia seria, 9 pkt.

Motywacja z pewnością będzie, bowiem tu są szanse nawet na srebro w generalce. Oczywiście musiałby być wyżej od Kowalskiego, co może być trudne. Z drugiej strony musi bronić się przed Breumem, nad którym ma 4 punkty przewagi, więc trzeba dziś pojechać dobre zawody. Myślę, że te 10 punktów w tej stawce zawodników do ogarnięcia.
 
Ostatnia edycja:
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Nilsson K. - Huckenbeck K. 1 @1.85 superbet ✅

Chyba zaspali z kursami, konkurencja @1.5
Nilsson w kwalifikacjach 2 czas
Huckenbeck ostatni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +544
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom