>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy na pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023, których zapowiada się w najbliższym bardzo dużo i na które bukmacherzy coraz chętniej wystawiają ofertę.
Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami oczywiście z zachowaniem kultury słowa.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Memoriał Idzikowskiego i Czernego (Częstochowa)
W.Przyjemski - F.Karczewski

Dwóch zdolnych juniorów którzy pod koniec roku jeżdzili na podobnym poziomie a w tym roku myślę że za bardzo to się nie zmieni, Franek dziś będzie u siebie na torze gdzie miał sporo możliwości jazdy w Częstochowie w tamtym roku w zawodach DMPJ, w tym roku drużyna z Częstochowy brała już udział w treningach na swoim torze więc mam nadzieję że to będzie ich atut. Kursy które wystawił forbet na to zdarzenie według mnie są przesadzone i widzę value grając w stronę Karczewskiego.

F.Karczewski @3.20 Iforbet

J.Jeppsen - P.Ljung
Drugim moim typem na ten sam turniej będzie pojedynek młodego Duńczyka ze starym Szwedem. W czwartek w treningu punktowanym w Rzeszowie Jeeppsen pokazał się tragicznie, zdobył 1 pkt w 4 startach, jak wiemy w Rzeszowie w tej chwili trwa walka o miejsce w składzie mają więcej zawodników niż miejsc w drużynie więc jeśli Jeppsen nie zacznie się pokazywać lepiej to tego miejsca mu zabraknie. W tamtym roku momentami pokazywał że daje radę w ekstralidze i liczę że w Rzeszowie się odbuduje. Ljung natomiast ma kontrakt w Stali Gorzów gdzie jak wiemy miejsca dla niego nie będzie, w tym roku zobaczyliśmy go w Lonigo gdzie odbywał się turniej jednak z bardzo słabą obsadą. Ljung w tamtym roku średnio radził sobie w drugiej lidze i wydaje mi się że jego forma w tym roku może być tylko gorsza.

J.Jeppsen @1.45 Iforbet

Mistrzostwa Piotra Protasiewicza (Zielona Góra)
E.Sajfutdinow - M.Fricke
W Zielonej Górze gram poprostu pod słaby start sezonu przez Safutdinowa w tamtym roku dużo mniej jazdy niż Fricke który miał bardzo dobry sezon w 1 lidze, kurs zachęcajacy więc próbuję, tym bardziej ze Fricke powinien tor znać doskonale.

M.Fricke @2.35
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ljung @ 2,55 Forbet

To ja mam całkiem odmienne zdanie odnośnie Duńczyka i postawiłbym na emerytowanego Szweda. Tak jak kolega powyżej wspomniał, Jeppesen się wczoraj skompromitował i zdobył tylko jeden punkt i to na defekcie. Szwed nie ma stałego kontraktu w Polsce, tak więc na pewno będzie chciał pokazać z jak najlepszej strony. Swoją drogą już w pierwszym starcie się spotkają, gdzie Peter będzie miał nieco korzystniejsze pole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +875
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Typy podstawowe na kryterium asów
Woryna-Bellego 1 kurs 1.65 Fortuna
Bjerre-Przyjemski 1 kurs 1.6 Fortuna
Pedersen-Dudek 2 kurs 1.92 Fortuna

Typy poboczny:
Pedersen-Kubera 2 kurs 1.65 Fortuna

Narazie takie zdarzenia przytuliłem,początek sezonu więc nic mądrego się nie napiszę,pierwsze jazdy...typ trochę pod pewnie nie do końca fajny for jeśli pojadą,może być ciężki,a Nicki po kontuzji ,Wiktor też może nie poszaleć...więc typ bardziej przeciwko...wogole jestem ciekaw Nickiego dziś,
Narazie oferta bez szału...czekam na Smoczyka może coś rzucą, wtedy będzie można duble pokręcić jakieś fajne😉😉
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
STS wystawił swoją ofertę....trochę później niż Fortuna ,tu dobieram
Lebiediew-Szlauderbach 1 kurs 1.42 STS typ typowo do dubla...

I solo sproboje grubo po fajnym kursie na początek
Szlauderbach-Jeleniewski 2 kurs 2.05 STS
Typ ryzykowny,Jeleniewski trochę jak Walasek na towarzyskich zawodach nic nie jechał,ale tu czuje że mimo że mocno niedoceniany będzie chciał pokazać i udowodnić że miejsce w składzie mu się należy żeby nie być zmieniany😉😉i te parę oczek naskubie...skoro Grzesiu wczoraj pokazał trochę ambicji to czemu nie Daniel😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +930
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie:

J.Lidsey - K. Buczkowski 2 1.90 @iforbet
G. Zengota - T. Musielak 1 1.55 @iforbet
J. Kołodziej - B. Smektała 1 1.38 @iforbet

Drugie zawody w Lesznie. Po sparingu z Falubazem można wywnioskować, że Janusz dziś będzie wyżej od Bartka, który miał wpadki po przegranych startach. Wiadomo, że to był sparing, ale uważam, że Janek bedzie dziś wyżej. Typ na Buczkowskiego bardziej przeciwko Lidseyowi, który niemrawo wszedł w sezon, zarówno w sparingu w ZG jak i na wyspach brytyjskich. Liczę też dziś na dobry występ Zengoty i jego zadziorność. Tobiasz co prawda ładnie pojechał w inauguracji na wyspach ale dziś wierzę w Grześka.
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ratajczak-Rew 1 kurs 1.5 Forbet
Liczyłem na lepszy kurs no ale cóż ,bet w miarę pewny dla mnie, Ratajczak fajnie na treningach a Rew po złamaniu kręgosłupa mimo że zna ten tor to liczę że junior Unii go wypunktuje spokojnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
IMME Toruń 2023

Martin Vaculik - Dominik Kubera 2 @ 1.90 Etoto 2 vs 4 miejsce.


Tak sobie myślę dlaczego Dominik jest tutaj underdogiem? Od początku. Domin odjechał już w tym sezonie sparing i kilka zawodów. W ostatni weekend turniej Protasiewicza w ZG, na drugi dzień Kryterium Asów w Bydgoszczy. Oba turnieje bardzo dobre, skończone odpowiednio na miejscu 4 i 3 a w ZG gdyby nie taśma pewnie byłoby miejsce 2. Także sparing w Toruniu - gdzie dziś odbędą się zawody - świetny w jego wykonaniu 3,3,3 komplet trzech zwycięstw. Za Vaculikiem sparing w Lesznie, dobry występ 10+1 w tym taśma ale biegi miał tam bardzo łatwe wystarczy spojrzeć na rozkład biegów. Poza tym nie widziany w żadnych zawodach. Na Motoarenie w ostatnich edycjach IMME Vaculik nie błyszczał, robił okolice 5-7 punktów, ostatnie 2 mecze ligowe Stali Gorzów na MA opuścił ze względu na kontuzję. Dzisiaj pierwsze poważne jazdy o coś w tym sezonie. Martin od tego sezonu jeździ na silnikach Kowalskiego, może minąć trochę czasu na spasowanie tego do różnych torów w Polsce a dziś obsada niczym ta z GP. Martin na początku zaczyna od pola A, Domin od pola D więc Vaculik lepiej ale obaj ogólnie mają 2x pole A. Format turnieju jest taki, że miejsce 3-10 po fazie zasadniczej wchodzą do baraży więc bardzo możliwe, że obaj i tak będą mieć szanse w dodatkowym biegu o przepustkę do finału, ale zakładam, że Kubera ma duże szanse na bezpośredni awans do finału. Liczę, że Kubera potwierdzi dzisiaj swoją dobrą dyspozycję w sparingowych jazdach i powalczy minimum o podium.

EDIT: miały być poważne zawody a znowu wyszedł kabaret. Kubera przez dwa biegi przepuszcza przed siebie Thomsena i Vaculika odchodząc od kredy i jadąc gdzieś pod płot. W finale sędzia nie powtarza biegu gdzie Kubera po kontakcie z Woryną nie może jechać dalej - brak tylnego łańcucha czy wyrwane szprychy. Nowy sezon a sędziują dalej jak chcą. A no i Thomsen przed biegiem z Vaculikiem stwierdził, że doznał jelitówki i odpuszcza dalszą jazdę ale siedzi na swoim krzesełku w boksie i cieszy się do kamery :) zlać te śmieszne turnieje, czekamy na ligę gdzie każdy jedzie na fulla a nie robi sobie jaja.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Fredrik Lindgren poniżej 7.0 @ 1.65 Etoto 9
Martin Vaculik poniżej 10.0 @ 1.70 Etoto 12

Jeszcze takie dwa typy. Nie no panie tyle to nie. Na obu STS ma odpowiednio 5.5 i 8.5. Freddie ma za sobą dwa występy w turniejach indywidualnych na angielskich torach, w Polsce bez jazdy. Motor jechał sparing w Toruniu ale Lindgren go olał i się nie zjawił a mógł zapoznać się z torem. Na IMME w 2020 tylko 4 punkty. Ogólnie Lindgren nie kojarzy mi się dobrze z występami na MA, dużo meczów Włókniarzowi tutaj kładł. Do tego on jako zawodnik w GP a zawodnik w Ekstralidze i innych turniejach na polskich torach to zupełnie inny poziom. Dzisiaj bardzo mocna obsada i nie widzę Lindgrena robiącego solidne punkty.

Vaculik opisany wyżej. Trochę ryzykownie dawać dwukrotnie na tego samego zawodnika ale dla mnie przesadzona linia. Mimo x2 pola A jest z kim dzisiaj potracić, tym bardziej, że jak pisałem Słowaka na MA w ostatnich latach widzieliśmy rzadko a jeśli już to jego występy były co najwyżej przeciętne poza wygranym GP na koniec sezonu 2022.

Ogólnie to od początku celowałem w coś przeciw Nickiemu, Thomsenowi i Lindgrenowi. Na Pedersena nie ma zakładów więc buki ogarnęły, że Nicki po dzwonie w Anglii dzisiaj szarpał i narażał się raczej nie będzie. Za tydzień inauguracja ligowa i tam sa pieniążki do zgarnięcia. Na Thomsena i Lindgrena słabe h2h, niby Kolodziej i Dudek z Freddim wyglądają ok ale kursy 1.5-1.65 nie zachęcają więc próbujemy tak.
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Fredrik Lindgren poniżej 7.0 @ 1.65 Etoto
Martin Vaculik poniżej 10.0 @ 1.70 Etoto

Jeszcze takie dwa typy. Nie no panie tyle to nie. Na obu STS ma odpowiednio 5.5 i 8.5. Freddie ma za sobą dwa występy w turniejach indywidualnych na angielskich torach, w Polsce bez jazdy. Motor jechał sparing w Toruniu ale Lindgren go olał i się nie zjawił a mógł zapoznać się z torem. Na IMME w 2020 tylko 4 punkty. Ogólnie Lindgren nie kojarzy mi się dobrze z występami na MA, dużo meczów Włókniarzowi tutaj kładł. Do tego on jako zawodnik w GP a zawodnik w Ekstralidze i innych turniejach na polskich torach to zupełnie inny poziom. Dzisiaj bardzo mocna obsada i nie widzę Lindgrena robiącego solidne punkty.

Vaculik opisany wyżej. Trochę ryzykownie dawać dwukrotnie na tego samego zawodnika ale dla mnie przesadzona linia. Mimo x2 pola A jest z kim dzisiaj potracić, tym bardziej, że jak pisałem Słowaka na MA w ostatnich latach widzieliśmy rzadko a jeśli już to jego występy były co najwyżej przeciętne poza wygranym GP na koniec sezonu 2022.

Ogólnie to od początku celowałem w coś przeciw Nickiemu, Thomsenowi i Lindgrenowi. Na Pedersena nie ma zakładów więc buki ogarnęły, że Nicki po dzwonie w Anglii dzisiaj szarpał i narażał się raczej nie będzie. Za tydzień inauguracja ligowa i tam sa pieniążki do zgarnięcia. Na Thomsena i Lindgrena słabe h2h, niby Kolodziej i Dudek z Freddim wyglądają ok ale kursy 1.5-1.65 nie zachęcają więc próbujemy tak.
Generalnie kolega wyczerpał temat i myślałem podobnie....po cichu liczyłem że będzie jakiś typ na Nickiego ale buki ogarnęły że on tu przyjedzie raczej w celach turystycznych żeby nie zarobić kary a L4 nie wchodziło w grę....
Też uważam że można grać przeciwko Thomsenowi i Vaculikowi cos....
Ja z kolei zaryzykuję takie typy:
Lampart over 3.5 kurs 1.57 STS
Chłopak ma coś do udowodnienia,liczę na jego dobre starty i ogólnie sporo jazdy już na początku,ma przewagę sparingów a linia niziutka....kurs oczywiście do dubla i tu pewnie dobiorę Anwil nawet w handi plus 3.5 nawet po kursie 1.35 coś widziałem lub win Anwilu

Vaculik-Lambert 2 kurs 1.92 Fortuna
Dudek-Lindgren 1 kurs 1.65 Fortuna
Trochę typ pod gospodarzy i przełamanie Dudka który narazie średnio na pierwszych jazdach wygląda
Turniej loteria ogólnie bo ktoś może być 3 przyjdzie półfinał i skończy lub przegra z tym na 9 pozycji

Typ trochę dla zabawy i do małej taśmy z wysokim kursem sobie strzelę:
Lampart awans do półfinału Tak kurs 2.38 sts
10 zawodnik wchodzi przy dobrych wiatrach można mieć nawet 5 lub 6 oczek i awansować😉więc warto zaryzykować ale za drobne
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Myślę, że sporo testowania dzisiaj może być przed coraz bliższą inauguracją sezonu. Mało który zawodnik jest już wystarczająco rozjeżdżony i ma odłożone to co najlepsze w szafie z racji słabej pogody i małej ilości jazd. Z drugiej strony formuła zawodów powoduje, że nawet przy żonglowaniu silnikami można daleko w klasyfikacji zajść. Teoretycznie dwa całkowicie zawalone starty mogą nadal pozwolić na dalszą jazdę i nawet wygranie zawodów. Nie szastając monetami z racji początku sezonu i nie do końca mając wiedzę z jakim nastawieniem zawodnicy dzisiaj pojadą zagram dwa zdarzenia pod tzw lepsze oglądanie :)

Najlepszy w grupie B

Lambert - Michelsen - Janowski @ 2.45 forBet

Typowo pod tor, ilość dotychczasowych jazd i przygotowania. Lambo i Mikkel spotkali się na MotoArenie w tygodniu z racji dwumeczu sparingowego. Robert na domowym torze 2*,3,3,2 tracąc jedyne oczko z Kacprem Woryną. Duńczyk bez większego szału i zdobyczy 6+bonus w 4 startach, Rewanż w Częstochowie punktowo panowie odjechali na podobnym poziomie. Z tej trójki pozostał jeszcze Magic, o którym na razie za wiele nie wiemy. Stawiam na zawodnika miejscowego Apatora.

Lampart - Miśkowiak @ 1.75 forBet

Lindgren - Lampart @ 2,10 forBet

Młody po przenosinach do Torunia. Wydaje się, że nie zatracił dobrych startów i może powalczyć z bardziej utytułowanymi zawodnikami. Ostatnie sparingi z włókniarzem 3.0.3.3 i 0,2,3,1,3 w rewanżu . Jakub również poprawnie 0,2,1,3,3 i na własnych śmieciach 11 punktów plus bonusik. W tej parze stawiam jednak na zawodnika, który u progu sezonu na toruńskim owalu pokręcił o wiele więcej kółek.
O Lindgrenie wiem, że nic nie wiem. Strzał podparty jedynie tym co wyżej czyli jazda, jazda i jeszcze raz jazda lub jej brak.

Kubera Top 3 - TAK @ 2,25 forBet

Szukałem czegoś z Dominikiem , który fajnie wygląda u progu sezonu. Początkowo chciałem zaszaleć i dać go w parze ze Zmarzlikiem po 2,93, który widać, że jeszcze kombinuje ze sprzętem dość mocno i potrafił w zeszłym tygodniu pojechać słabiej, ale bezpieczniejsze chyba podium dla Kubery. Domin ma dobre starty i przy braku rozjeżdżeniu i chęci zabijania się po trasie przeciwników mogą być sporym handi.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pierwsze koty za płoty. Ja postawiłem sobie za cel Janka Kolodzieja. Over 7.5 oraz w parze z Woryna. Janek cwany lis, nie kalkuluje za bardzo, a sprzęt zawsze ma przed sezonem sprawdzony. Dudek ostatnia osoba gdzie postawiłbym złotówkę
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Parę typów z MPPK z Rzeszowa. Trzeba wziąć pod uwagę, że jest to początek sezonu i trenerzy mogą rotować i dać każdemu pojeździć, także ciężko przewidzieć jakie będą taktyki poszczególnych zespołów.

Więcej punktów w biegach 1-21: Fortuna
Zmarzlik - Doyle 1 1.40 10pkt-12pkt - Doyle wielka niewiadoma, a Zmarzlik widać na początku sezonu, że dalej będzie niełapalny. Problemem może być rotowanie składem, Doyle raczej może jechać 6 razy, doparowy (Kasprzak) dużo gorszy, a rezerwowy szału nie robi (Świdnicki), a Zmarzlik przy potencjalnych 4 biegach może mieć mniej punktów. Dla odważnych można grać w drugą stronę po kursie 2.68.

Kołodziej - Holder 1 1.40 - Kołodziej wychowany na długim torze w Tarnowie, w Rzeszowie zawsze dobrze mu szło, tor tak samo długi. Holder to cień zawodnika, wczoraj nawet na Motoarenie na swoim torze kiepsko. Raczej dosyć pewny typ. po 8 pkt

Woźniak - Woryna 2 1.92 - Woryna w świetnej formie na starcie, Woźniak natomiast według mnie pewnego poziomu nie przeskoczy, nie wiadmo co z Thomsenem, który początek sezonu też ma nienajgorszy. Szkoda, że nie ma Vaculika, bo typ byłby bardziej pewny. Do tego myślę, że w Częstochowie jest parcie na medale także będzie im tu dzisiaj zależało na wyniku. 5pkt-2pkt

Częstochowa - Leszno 1 1.35 - Leszno niestety mimo temu, że im kibicuje to będzie im bardzo ciężko cokolwiek w tym sezonie wyjeździć. Myślę, że Madsen z Woryną mimo zapewne dobrego występu Kołodzieja spokojnie zapewnią tej drużynie lepszy wynik. 3-2msc

Toruń - Leszno 1 1.70 - generalnie, bardziej przeciwko Lesznu niż za Toruniem. 4-2msc

Toruń - Krosno 1 1.40 - Krosno cieniutkie, powinno być spokojnie. 4-6msc

Leszno - Krosno 1 1.42 - jak wyżej, lider w Lesznie lepszy i druga linia też. 2-6msc

Można ładne duble porobić, każdy niech sobie wybierze co mu pasuje.

Edit: moje Leszno mnie lekko zszokowało wynikiem :oops:
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Dziś będzie zabawa w speedway managera, jedni pojadą 7 startów drudzy po 4 starty. Dziś to wielka niewiadoma, aby grać H2H zawodników czy też klasyfikacje końcową.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Apator Toruń - TOP 3 (NIE) @2.10 Etoto
Dudek wczoraj razem z Lambertem wypadli kiepsko, słaba jazda u siebie na torze i wydaje mi się ze dzis w Rzeszowie będzie podobnie. Patrząc na sparingi które odjechali to punktowali bardzo dobrze tyle ze większość tych punktów zdobywali na juniorach a z seniorami już przegrywali. Wydaje mi się ze Gorzów czy tez Krosno i Leszno moga wypaść dzis lepiej nic Toruń gdzie jak narazie Dudek i Lambert zawodzą. Top 2 to raczej Lublin razem z Częstochowa mam nadzieje ze zobaczymy dzis całkiem innego Madsena i dadzą radę. A walka o 3 miejsce powinna być zacięta.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Leszno over 18.5 kurs 1.75 STS solo
Krosno over 14.5 kurs 1.7 STS tu gram dubla że Szczecinem w kosza
W sumie trochę typy to kompletna loteria...w Krośnie liczę na Doyla że sporo szarpnie i oni wczoraj nie jeździli w Toruniu więc są wypoczęcia bardziej...
Leszno bo liczę w zasadzie na 4 biegi Smektaly który wczoraj nie jeździł i liczę że trochę punktów narobi,w pozostałych ekipach może być lekkie zmęczenie i zniechęcenie po ciężkim torze w Toruniu...
Tak jak ktoś napisał wyżej też jestem zdania że raczej będą zmiany w składach i trenerzy będą zmieniać nie patrząc na wyniki żeby nie dawać aż 6 startów jednego zawodnika
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +910
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Iversen - Basso 2 2.68 (sts) - Finał Duńskich Eliminacji do GP i SEC - Vojens (godzina 19)

Dzisiaj Duńczycy będą na torze w Vojens rywalizować o awans do SEC i GP. Ten tor jest domowym drużyny Sonderjyland (https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/136717/snderjylland-elite-speedway-gsk-liga) i regularnie tam na tym torze jeżdżą: Thomsen, Mads Hansen, Nicolai Klindt, Benjamin Basso i Jesper Knudsen.

W ubiegłym roku na torze w Vojens bardzo dobrze spisywał się w lidze Basso. Ten 22-letni Dunczyk pokzał się choćby też z dobrej stronie w juniorskim SON-ie gdzie był liderem Duńczyków.

Gram na młodego, ze względu na znajomośc specyficznego toru w Vojens i to, że Iversen w tym roku kończy 41 lat, jest po wielu poważnych upadkach i mam wątpliwości czy popularny PUK będzie się pchał do MŚ czy ME. Raczej to zawodnik, który chce jeszcze coś zarobić w PL lidze i taki turniej nie będzie dla niego być albo nie być.

Powodzenia!
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
M.Nielsen-B.Basso 1 kurs 1.84 Fortuna
Ryzyk fizyk jak to mówią,jak na początek sezonu Nielsen miał poprostu więcej startów niż Basso i mam wrażenie zwłaszcza że po tym co widziałem w Bydgoszczy, Basso aż takiej formy narazie nie ma jak w zeszłym roku... zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Dania - kwalifikacje do GP i SEC

Jensen M.J. - Klindt N. 2
Kurs: 2,01 Fortuna

Idąc tym samym tokiem myślenia co kolega mazunho87, stawiam na Klindt'a na swoim domowym torze. Myślę, że pokaże się z dobrej strony i zdobędzie więcej punktów niż Jepsen Jensen.


Hansen M. - Nielsen Mat. 1
Kurs: 1,60 Fortuna

Zestawie jeszcze tą parę, też głównie opieram swój wybór na znajomości toru przez Hansen'a. Nielsen w poprzednim sezonie miał ciężką przeprawę w ekstralidze i po prostu nie błyszczał. Ale jest to początek sezonu i ciężko jeszcze wnioskować w jakiej formie są zawodnicy obecnie.
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Basso dzień albo dwa po Bydgoszczy pojechał do Anglii i zrobił to :

Heat 03: Basso, King, Worrall, Rew 4-2 (10-8) 60.4
Heat 05: Basso, Doyle, Worrall, Riss 4-2 (17-13) 60.2
Heat 06: Sayfutdinov, Basso, Andersen, Hume 3-3 (20-16) 59.4
Heat 09: Basso, Sayfutdinov, Hume, Worrall 3-3 (28-26) 60.4
Heat 14: Rew, Basso, Cook, Thompson 3-3 (41-43) 60.8
Heat 15: Sayfutdinov, Doyle, Iversen, Basso (R) 1-5 (42-48) 59.4


Do tego obaj (on i matthias byli na zgrupowaniu w debreczynie , więc treningów mają podobną ilość odjechaną)

Dwie zmiany w obsadzie zawodów. Do Vojens nie zawita dziś Jonas Jeppesen, którego miejsce pod numerem 15 zajął Patrick Hansen. Zabraknie również drugiego rezerwowego - Clausa Vissinga. Tym samym rezerwę toru stanowić będą Sam Jensen i Jonas Knudsen.

To informacyjnie

typ na dziś , ale mega delikatna stawka to Lyager top3 kurs 4,5 ruski i klony (kopiują to z sts więc tam zapewne też ) niestety 10pkt nie wystarczyło :(

Dobre występy w kryterium asów , słabo niestety na tym torze w zeszłorocznym finale ligi (zaledwie 7 pkt) dlatego ta stawka jest bardzo malutka. Ale juz w meczu pomiędzy Sonderjylland a Slangerup zrobił tu 13pkt (3,2,3,r,2,3)
Żaden dun nie jest turbo mocny na początku sezonu - więc dlaczego nie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom