>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Tor w Opolu jest jednym z najkrótszych w Polsce, za dużo ścigania nie zobaczymy - 321 metrów.

Po wczorajszym występie ja próbuję grać przeciwko Dudkowi, nowe silniki nie pomogły, nie wygrał indywidualnie żadnego biegu.

Pawlicki - Dudek 1 1.50
Drabik - Dudek 1 1.50 zwrot
Kursy z fortuny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Warto zauważyć jak wygląda tor na godzinę przed zawodami..Stoją kałuże. Nie wątpię że doprowadza tor do jazdy jeśli nie będzie więcej opadów ale nie będzie tu betonu więc niektórzy zawodnicy tracą duża przy mokrej nawierzchni. Taki Hampel według mnie dzisiaj na tym straci i to dużo. Za to Woźniak chyba zyskuje bo w Gorzowie często tam mają takie trudne warunki.

Woźniak lepszy od Hampela 1,75 STS Fortuna

Patryk Dudek ma ogromne problemy ze sprzętem. Słabo wygląda i jest wolny na trasie. Dzisiaj trudne warunki i to też chyba jemu nie będzie pomagało.

Dudek poniżej 7,5 - 1,88 Fortuna
Edit: Świetnie sie zaprezentował 😆😁 pozdrawiam krzykacza 😉
I warto poszukać jakiś fajnych par i grać przeciwko Dudkowi, Hampelowi.
Jakoś nie ufam Drabikowi - poniżej 8,5 STS 1,84. Zwrot.

Paweł Przedpełski jest nisko ceniony w dzisiejszych zawodach a uklad biegów ma spoko. Forma średnia ale raczej kierunek dobry obrany i punktuje dobrze lepiej niż wspomniany Dudek.
Dlatego zdecyduję się na Pawła powyżej 4,5 - 1,88 Fortuna.

Oby pogoda już nie popsuła stanu toru.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1422
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Warto zauważyć jak wygląda tor na godzinę przed zawodami..Stoją kałuże. Nie wątpię że doprowadza tor do jazdy jeśli nie będzie więcej opadów ale nie będzie tu betonu więc niektórzy zawodnicy tracą duża przy mokrej nawierzchni. Taki Hampel według mnie dzisiaj na tym straci i to dużo. Za to Woźniak chyba zyskuje bo w Gorzowie często tam mają takie trudne warunki.

Woźniak lepszy od Hampela 1,75 STS Fortuna

Patryk Dudek ma ogromne problemy ze sprzętem. Słabo wygląda i jest wolny na trasie. Dzisiaj trudne warunki i to też chyba jemu nie będzie pomagało.

Dudek poniżej 7,5 - 1,88 Fortuna
I warto poszukać jakiś fajnych par i grać przeciwko Dudkowi, Hampelowi.Dudkowi przeszkadzają trudne warun
Jakoś nie ufam Drabikowi - poniżej 8,5 STS 1,84.

Paweł Przedpełski jest nisko ceniony w dzisiejszych zawodach a uklad biegów ma spoko. Forma średnia ale raczej kierunek dobry obrany i punktuje dobrze lepiej niż wspomniany Dudek.
Dlatego zdecyduję się na Pawła powyżej 4,5 - 1,88 Fortuna.

Oby pogoda już nie popsuła stanu toru.
dudkowi przeszkadzają trudne warunki ?????? chłpie nie pisz takich idiotyzmów!!! Dudkowi właśnie im trudniej tym lepiej .Dudek nie radzi sobie na łatwych ,betonowych równych jak stół torach .
 
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zryty beret sie wycofał z zawodów z powodów osobistych. Ciekawe czy cos powaznego czy sraczka jego psa
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Po ile oni tam biegów jadą? Jakie tam są zasady bo próbuje znaleźć w necie. Tzn ile biegów plus co dalej
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
kurka woźniak obsrał dwa pierwsze biegi i kupon do d.. no nic trudno podpaliłem się ale szukałem czegoś do ako ;)
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
IMP Challenge
Nowak - Gała 1 kurs 1.84 STS bet dnia złapany oraz Fajfer-Miskowiak 2 kurs 2.22 STS ten typ na luzie...
Spore value i przesadzone kursy ,Gala po upadku ,wogole mam wątpliwości czy on tu wystartuje...Nowak przecież kupę lat na tym torze pokręconych,powinien go spokojnie pokonać jeśli wystartuje Gała...
I dla zabawy
Lampart-Przyjemski 1 kurs 1.6 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
IMP Challenge
Nowak - Gała 1 kurs 1.84 STS bet dnia złapany oraz Fajfer-Miskowiak 2 kurs 2.22 STS ten typ na luzie...
Spore value i przesadzone kursy ,Gala po upadku ,wogole mam wątpliwości czy on tu wystartuje...Nowak przecież kupę lat na tym torze pokręconych,powinien go spokojnie pokonać jeśli wystartuje Gała...
I dla zabawy
Lampart-Przyjemski 1 kurs 1.6 Fortuna
[/QUOTE]

Adams ale Nowak w Grudziądzu przejechał trzy sezony - i był ....najsłabszym zawodnikiem drużyny - średnia 1,313

6.Marcin Nowak1448314131520011,3133,57

to ma być atut na "bet dnia" ? słabsi od niego byli tylko Mateusz Rujner i Mike Trzensiok wtedy ......

w 2015


6.Marcin Nowak14472992430000,7232,36

w 2014 jako junior podobna srednia 3,31


6.Marcin Nowak1652512141720021,1153,31


Gała wystapi dziś jesli wierzyć jego fb , istotnie nie lubi zbytnio tego toru ....bo rzadko tu jeżdził ale 1,1,2 zrobił tu rok temu podczas testowania silnika przegrywając 2x z Nickim , Jakobsenem i Pawlickim pokonując Kasprzaka.


Sam się nadziałem na Gałę w Bydgoszczy ostatnio gdzie niby nie umiał jeżdzić a wyprzedził chocby Krakowiaka. On indywidualnie w tym roku i w Poznaniu to dwie różne "Gały". W lidze słabo a indywidualnie już zupełnie inna bajka
 
Otrzymane punkty reputacji: +371
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
IMP Challenge
Nowak - Gała 1 kurs 1.84 STS bet dnia złapany oraz Fajfer-Miskowiak 2 kurs 2.22 STS ten typ na luzie...
Spore value i przesadzone kursy ,Gala po upadku ,wogole mam wątpliwości czy on tu wystartuje...Nowak przecież kupę lat na tym torze pokręconych,powinien go spokojnie pokonać jeśli wystartuje Gała...
I dla zabawy
Lampart-Przyjemski 1 kurs 1.6 Fortuna
Adams ale Nowak w Grudziądzu przejechał trzy sezony - i był ....najsłabszym zawodnikiem drużyny - średnia 1,313

6.Marcin Nowak1448314131520011,3133,57

to ma być atut na "bet dnia" ? słabsi od niego byli tylko Mateusz Rujner i Mike Trzensiok wtedy ......

w 2015


6.Marcin Nowak14472992430000,7232,36

w 2014 jako junior podobna srednia 3,31


6.Marcin Nowak1652512141720021,1153,31


Gała wystapi dziś jesli wierzyć jego fb , istotnie nie lubi zbytnio tego toru ....bo rzadko tu jeżdził ale 1,1,2 zrobił tu rok temu podczas testowania silnika przegrywając 2x z Nickim , Jakobsenem i Pawlickim pokonując Kasprzaka.


Sam się nadziałem na Gałę w Bydgoszczy ostatnio gdzie niby nie umiał jeżdzić a wyprzedził chocby Krakowiaka. On indywidualnie w tym roku i w Poznaniu to dwie różne "Gały". W lidze słabo a indywidualnie już zupełnie inna bajka
[/QUOTE]
Tylko że Nowak był wtedy juniorem i bazuje na tym że pokręcił mnóstwo kółek tam , sezonów,i w Elidze.....zawsze uważałem że gość który jeździ kilka lat w elidze i jest słaby tam,jest lepszy od tego który wyskakuje z 1 ligi to tak ogólnie....
Styl Gały do tego toru też mi nie pasuje ale mogę się mylić przecież,w kazdym bądź razie mam go postawionego na dwóch kuponach.....
Inna sprawa że oficjalnie Gała nie został jutro wystawiony w lidze bo jest poobijany po upadku i nie czuł się najlepiej.....a dziś ma jechać....żeby się nie okazało że stawi się tylko bo musi 😉lub jeden start defekt lub taśma i zjazd do bazy...
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Dla mnie betem dnia jest inny typ:

Kowalski miejsca 1-8 2.65 (fortuna) 8.5/10


Ktoś mocno na głowę upadł z tym kursem. Kowalski ostatnie 2-3 tygodnie ma rewelacyjne. Wygrany Srebrny Kask, a do tego w lidze kolejno: 8+1 pkt, 6+1 pkt i 7 pkt. Na swoim torze jechał pewniej i skuteczniej od...Taia Woffindena.
Dzisiaj Kowalski z miejsca powinien być lepszy od: Gały, Łęgowika, Nowaka, Jasińśkiego. Do wejścia tego typu w TOP 8 wystarczy jak będzie lepszy od jeszcze 4 innych. A w obsadzie są przecież tacy zawodnicy jak: Przyjemski, Lampart, Cierniak, Miśkowiak czy Fajfer.

Szanse na TOP 8 Kowalskiego przy nie najmocniejszej stawce szacuje na jakieś 80-85 %.

PS Dla porównania - STS wystawił kurs na awans do finału IMP-u Kowalskiego (TOP 8) kurs 2.01. Co też jest za wysokie...
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Kowalski vs Przyjemski 1 @1.94 fortuna

Zgadzam się co do Kowalskiego, zagralem trochę bezpieczniej w parze z Przyjemskim. Kowalski ostatnio wymiata wszędzie gdzie pojedzie, na Olimpijskim wyprzedzał na trasie Miśkowiaka, walczył bark w bark z Woźniakiem, któremu tylko pole startowe dało i duże doświadczenie dało to, że pokonał Kowalskiego w 14 biegu. Przyjemskim to też dobry zawodnik, ale stawiam teraz na Kowalskiego, to jego czas, forma mega, grałem go kilka razy over punktowy w lidze i trzymam dalej jego kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Typ może na Kowalskiego dobry myślę że sensowny nawet,jedyny minus to tor,może mu nie do końca pasować...
Ja natomiast zaryzykuję i pod wysoki kurs wybrałem sobie awans Lamparta kurs 2.52 STS...
Wiem że forma słaba,ale on lubi takie imprezy,plus tor będzie preferować tych co mają start wiec pójdę w tym kierunku...
Jako ciekawostkę podam że według Fortuny Lampart jest faworytem w parze z Kowalskiem po kursie 1.55 co jest deczko może i dziwne ale sugeruje według Fortuny że Lampart zaliczy solidny występ😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Dla mnie betem dnia jest inny typ:

Kowalski miejsca 1-8 2.65 (fortuna) 8.5/10


Ktoś mocno na głowę upadł z tym kursem. Kowalski ostatnie 2-3 tygodnie ma rewelacyjne. Wygrany Srebrny Kask, a do tego w lidze kolejno: 8+1 pkt, 6+1 pkt i 7 pkt. Na swoim torze jechał pewniej i skuteczniej od...Taia Woffindena.
Dzisiaj Kowalski z miejsca powinien być lepszy od: Gały, Łęgowika, Nowaka, Jasińśkiego. Do wejścia tego typu w TOP 8 wystarczy jak będzie lepszy od jeszcze 4 innych. A w obsadzie są przecież tacy zawodnicy jak: Przyjemski, Lampart, Cierniak, Miśkowiak czy Fajfer.

Szanse na TOP 8 Kowalskiego przy nie najmocniejszej stawce szacuje na jakieś 80-85 %.

PS Dla porównania - STS wystawił kurs na awans do finału IMP-u Kowalskiego (TOP 8) kurs 2.01. Co też jest za wysokie...
No i gdzie ten Bet dnia Panie Kolego.....nie sugeruj się Ligą, bo Indywidualne zawody rządzą się swoimi prawami i były niespodzianki w przypadku Gały i Jasińskiego aczkolwiek Jasiński jest niedoceniany a juz w Rawiczu pojechał fajny ćwierćfinal. Co do Kowalskiego jeździ fajnie i punktuje ale szczerze to te 6 czy 8 punktów robi u Siebie we Wrocławiu
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
No i gdzie ten Bet dnia Panie Kolego.....nie sugeruj się Ligą, bo Indywidualne zawody rządzą się swoimi prawami i były niespodzianki w przypadku Gały i Jasińskiego aczkolwiek Jasiński jest niedoceniany a juz w Rawiczu pojechał fajny ćwierćfinal. Co do Kowalskiego jeździ fajnie i punktuje ale szczerze to te 6 czy 8 punktów robi u Siebie we Wrocławiu
Takie rzeczy to mogłeś pisać przed zawodami, teraz to każdy jest mądry :)
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
A.Lyager over 6.5 kurs 1.8 Fortuna
Niska linia,dobre 2 biegi jeśli chodzi o obsadę więc myślę że to może wejsc
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Vuolas lepszy niż Smoliński @2,55 superbet

SEC Challenge rozgrywane na Węgrzech. Idę tutaj w stronę młodego Fina w starciu z doświadczonym Smolinskim. Vuolas to zawodnik Motoru Lublin u24. Jutro być może dostanie szansę w Ekstralidze. Zaimponował w el. SEC w Mureck, gdzie zajął 2. miejsce z 13 punktami. Wyprzedził tam takich zawodników jak m.im Gusts, Cierniak, Huckenbeck, Jensen czy Jepsen Jensen. W Ekstralidze u24 także jeździ świetnie. Smolinski natomiast już powoli jest po drugiej stronie rzeki. Po bardzo poważnej kontuzji jakiej doznał rok temu wrócił do ścigania, ale to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Nie ma co ukrywać ten typ to ogromne value. Na innych bukmacherach Vuolas jest faworytem w tej parze i kursy na niego wynoszą - 1,70. Tutaj mamy aż 2,55, co biorę w ciemno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom