>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
S.Worrall -D.Klima 1 @1.55 fortuna (w STSie 1.27)
Najważniejsze dla typu miejsce zawodów ,w tym sezonie Worrall jest zawodnikiem Lokomotivu Daugavpils ,w zeszłym tygodniu na tym torze 12+1/6 ,w dwóch meczach można go nazwać liderem , Klima w Unii Tarnów nawet nie jeździ będąc w składzie (z nr 8/16) ,przeciętny junior (mimo tego 4 siła w całym żużlu w kraju -Milik,Krcmar,Chlupac)
/zawody el SEC Daugavpils
Klimą w zeszłym roku w eliminacjach młodzieżowców zajął 2 miejsce(nawet przed Cierniakiem) z 14 pkt( w 5 biegach).Po takim kursie chyba jednak nie warto w to iść.
 
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Tu jeśli coś grać to para Kolodinski-Hillebrandt 1 kurs 1.45 Fortuna do dubla jak znalazł...
Hillebrandt to totalny ogórek,a kolodinski u siebie nie jest zły,i jest w ciągłej jeździe meczowej i treningach czego nie można o rywalu powiedzieć na STS tylko 1.22 kurs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +943
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
SEC kwalfikacje - Debreczyn

H2H O.Michajłow - T. Salonen 1 | 1.70 | fortuna

Oleg bardziej wjeżdzony w sezon, typ poparty głównie startami na torze w Debreczynie. Bo Oleg przed rokiem startował tam w eliminacjach do SGP(8 punktów), Puchar Wielkanocny(3 miejsce), czy turniej o Wielką Nagrodę Debreczyna 8 oczek. Martwią kłopoty sprzętowe Michajłowa, który w ostatnim meczu w Tarnowie, zaliczył 3 starty w tym 2 defekty, aczkolwiek w tym samym meczu debiutował Salonen, który również nie pokazał dobrej jazdy 2 oczka w 3 startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1251
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja z kolei gram mimo tego że Michaiłow lubi ten tor uważam że brakuje mu sprzętu i totalnie formy....coś poszło nie tak u niego...ale Salonen jest bez sprzętu plus wraca po ciężkim upadku więc typ może wejść😉
Ja gram tak:
Lewiszyn-Michailow 1 kurs 1.75 STS
Lewiszyn ma.potencjal i sprzętowo jest lepszy,do tego jedzie tu wbrew pozorom o kontrakt ,dla mnie to grajek spokojnie na 1 ligę a nie na u24, a w takich zawodach można się pokazać i uważam że ta ambicja i głowa zdecyduje że pojedzie lepiej...
Thorsell-Krcmar 1 kurs 1.55 STS
Krcmar mało jazdy miał ostatnio,łapał też często kontuzje,typ zależy od tego czy Thorsellowi będzie się chciało,jeśli znajdzie tutaj motywację to powinien Czecha ograć
Zielinski-Zupinski 1 kurs 1.48 STS do dubla srebrny kask😉

Ansvelicius-Fienhage 2 kurs 2.16 Fortuna
Ten typ solo sobie puszczę dla zabawy,Łotysz bez formy narazie ,nie łapie się do składu,czytałem wczoraj że ogólnie Łotysze stoją kiepsko finansowo stąd te wyniki wyjazdowe,Niemiec to też żaden orzeł,ale ma sprzęt i ostatnio w u24 bodaj fajnie pojechał więc warto sprawdzić ten kierunek po takim kursie😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2068
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Puchar w Poznaniu
K.Fajfer under 6 pkt Etoto kurs 1.85
Bet dnia jak dla mnie,jeśli wszyscy w miarę solidnie podejdą to Kevin ma piekielnie trudne biegi....kwestia zawodów towarzyskich ,może jechać słabo a i tak 5 biegów dostanie więc trzeba na to uważać....na STS jest 5.5 ale tu lepiej bo mamy zwrot chociaż przy 6 pkt....myślę jeszcze nad underem Galy ale narazie myślę 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +760
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Puchar w Poznaniu
K.Fajfer under 6 pkt Etoto kurs 1.85
Bet dnia jak dla mnie,jeśli wszyscy w miarę solidnie podejdą to Kevin ma piekielnie trudne biegi....kwestia zawodów towarzyskich ,może jechać słabo a i tak 5 biegów dostanie więc trzeba na to uważać....na STS jest 5.5 ale tu lepiej bo mamy zwrot chociaż przy 6 pkt....myślę jeszcze nad underem Galy ale narazie myślę 😉
Też zagrałem Gałę under 5,5 w etoto,a później dopiero wskoczyła oferta sts na linii 6,5. Adrian słaby mecz ligowy, ale w tygodniu w IMP zdobył awans. Dziś ma pole zewnętrzne, a więc mały plusik do tego żeby wszedł under,lecz minusem jest to że że składu gości wypadł Polis(mega forma) I za niego jedzie Chmiel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Mecz towarzyski Polska - Australia
POLAUS : Kubera wygra przynajmniej trzy wyścigi (zawodnik musi wystartować przynajmniej 4 razy) | NIE | 2.01 |
sts

Mecz towarzyski bez spiny o punkty i wygrane biegi. Domin musiałby wygrać 3 biegi na 5 startów. Czy mu to się uda? Wątpię... Kubera rozgrywał wczoraj w godzinach wieczornych spotkanie w lidze szwedzkiej, oddalonym od Rybnika o 1300km Vastervik. Długa podróż i turniej towarzyski. Co najmniej 3 starty z Jarkiem Hampelem, który biegi potrafi wygrywać, wyścig 12 to bieg z Bartkiem Zmarzlikiem, dodatkowo co najmniej jeden start z liderem drużyny z Australii Jasonem Doylem, a także lider rybnickiej drużyny Brady Kurtz, który również może fajnie pojechać przed własną publicznością.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Dobry typ kolegi tak sądzę,ja z kolei gram od razu
Zmarzlik nie przegra z rywalem z Australii NIE kurs 1.94 STS
Hmmm taka stawka i co komplet z bonusami tutaj?niby to możliwe ale nie chce mi się wierzyć że Zmarzlika choć raz ktoś nie pokona z rywali...nawet Kurtz czy Fricke....o Doylu nie wspominając nawet....
Post automatycznie złączony:

Brązowy kask:
Rafalski-Bandur 1 kurs 1.84 STS
Siła doświadczenia,Rafalski spory postęp,ja wiem że Bandur duży talent ale myślę że tor w Gorzowie może mu sprawić kłopoty...
A.Mencel under 7.5 kurs 1.75 STS
Trudny początek ma,a potem może już trochę powietrze z niego zejść tak myślę,do tego wypadł ze składu Unii ...zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Karczewski - Łobodziński @1.57 forbet

Franek potrafi jechać bardzo dobrze, natomiast przyglądam się Kacprowi i on totalnie pogubiony, nie pokazuje nic pozytywnego w Grudziądzu, u24 nawet ok, ale nie mam kompletnie przekonania do tego zawodnika.
 
Ostatnia edycja:
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Brady Kurtz powyżej 4.5pkt @1.70 Fortuna (pierwsze 5 startów) 4pkt

Dobra forma, domowy tor, w parze z chimerycznym Frickiem, format towarzyski, także raczej pewne 5 startów powinien objechać, a linia niezbyt wygórowana.

B.Zmarzlik (-1) - J.Doyle (+1) 1 @1.50 Fortuna (pierwsze 5 startów) 14pkt-10pkt

Zmarzlik wczoraj mnie w Szwecji trochę zawiódł, ale konsekwentnie w każdych zawodach, w jakich jedzie szukam czegoś w jego kierunku, bo chłop rzadko kiedy jeździ słabo, a już szczególnie dwa mecze z rzędu. Doyle ma tu z kim przegrywać, natomiast u Zmarzlika największym zagrożeniem jest jego doparowy J.Kołodziej, który może mu jakieś punkty pozabierać.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Odnosnie Łobodziński Bandur 1 to oczywiście, ze tak. Tor wymagający, a Adam Strzelec podobno do dzisiaj nie może się złożyć w drugi luk.
Ja złapałem po 1.70 Mebcel z Poczta. Teraz usunęli zdarzenie, czy Poczta jedzie ?
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Odnosnie Łobodziński Bandur 1 to oczywiście, ze tak. Tor wymagający, a Adam Strzelec podobno do dzisiaj nie może się złożyć w drugi luk.
Ja złapałem po 1.70 Mebcel z Poczta. Teraz usunęli zdarzenie, czy Poczta jedzie ?
To Panie Kolego nie widziałeś Szymona na żywo w akcji, może i tor Gorzowie wymagający ale odkąd Szymon trenuję i jeździ to już na wielu torach nawet tych technicznych trenował, także dzisiaj nie znalazłem takiej pary Łobodziński - Bańdur w STS jest Rafalski - Bańdur kurs 1,84 - 1,84 tutaj już tak na Rafalskiego ale w STS jest czy Szymon zdobędzie więcej niż 4,5 pkt kurs 1,84 i warto zagrać, chłopak nie ma startów ale na dystansie jest szybki , silniki robi mu Jacek Rempała i naprawdę fajnie te motocykle jadą.
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Tak przepraszam Rafalski. 4.5 hmm.. ma ciężkie biegi. Masz prawo postawić, ja dziękuję
Pewnie że ma ciężkie biegi ale zawody młodzieżowe mają to do Siebie że rządzą się swoimi prawami, myślę że dzisisj Przyjemski będzie lepszy od Palucha kurs 1,80 , , Kupiec lepszy od Affelta kurs 1,50 oraz Lewandowski lepszy od Jabłońskiego kurs 1,62 , wszystko w STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Szymon dzisiaj super zawody , kto postawił że Mną ....ma kupon zielony✅
Post automatycznie złączony:

Pewnie że ma ciężkie biegi ale zawody młodzieżowe mają to do Siebie że rządzą się swoimi prawami, myślę że dzisisj Przyjemski będzie lepszy od Palucha kurs 1,80✅ , , Kupiec lepszy od Affelta kurs 1,50✅ oraz Lewandowski lepszy od Jabłońskiego kurs 1,62 , wszystko w STS✅
Post automatycznie złączony:

Kupiec dzisiaj mizerny ale i tak ciut lepszy niż Affelt... Przyjemski lepszy od Palucha ale szczerze to co jedzie w lidze a to co dzisiaj to dwa światy, szczęśliwie wygrał Brązowy Kask, bo jakby Bańdur nie wypchnął Palucha i Krawczyk nie uciekł do przodu i oczywiście jakby Mencel niesłusznie nie został wykluczony to raczej mogli być różnie, ale zwycięzców się nie siądzie, wygrał i zapisał się w historii...
Post automatycznie złączony:

Szymon dzisiaj super zawody , kto postawił że Mną ....ma kupon zielony✅
Post automatycznie złączony:


Post automatycznie złączony:

Kupiec dzisiaj mizerny ale i tak ciut lepszy niż Affelt... Przyjemski lepszy od Palucha ale szczerze to co jedzie w lidze a to co dzisiaj to dwa światy, szczęśliwie wygrał Brązowy Kask, bo jakby Bańdur nie wypchnął Palucha i Krawczyk nie uciekł do przodu i oczywiście jakby Mencel niesłusznie nie został wykluczony to raczej mogłoby być różnie, ale zwycięzców się nie sądzi, wygrał i zapisał się w historii...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +578
B 48,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Złoty Kask - Opole

Drabik - Dudek 1 @1,62 STS. Drabik Top 3 @4,75 STS

Obaj znajdują się na dwóch różnych biegunach . Drabik jest chyba w najlepszej formie w zyciu, genialnie pojechał we Wrocławiu tydzien temu, gdzie prawie wygrali we Wrocławiu, wczoraj poza wykluczeniem był świetny. On jest dla mnie dziś czarnym koniem który może wskoczyć na podium. Dudek to jest porażka uczestnik cyklu GP nie wiem za co dostał tą dziką kartą. Wczoraj na swoim obiekcie z najsłąbszym Grudziądzem żeby nie zdobyć żadnej trojki? To jest wstyd. Mając świetny nr startowy, w drużynie gości , ciagle startował na Lamparta albo juniorów, gdyby startował Pedersen i nie defekt Wadima w 14 biegu jego wynik byłby jeszcze słabszy.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kubera-Janowski 1 @1.57

Z tego co pamietam, to tor w Opolu był zawsze krotki i waski, wiec to nie wydaje mi si to dobre miejsce dla Janowskich, Kolodziejow czy Drabikow. Kubera ma dobre starty, jest w formie, dlatego wydaje mi sie, ze bedzie on w czolowce i tyle. Nie mam pojecia jak chodza tam pola, bo Kubera zaczyna z pola D, ale w przekroju zawodow, mam wrazenie, ze bedzie lepszy w tej parze.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kubera-Janowski 1 @1.57

Z tego co pamietam, to tor w Opolu był zawsze krotki i waski, wiec to nie wydaje mi si to dobre miejsce dla Janowskich, Kolodziejow czy Drabikow. Kubera ma dobre starty, jest w formie, dlatego wydaje mi sie, ze bedzie on w czolowce i tyle. Nie mam pojecia jak chodza tam pola, bo Kubera zaczyna z pola D, ale w przekroju zawodow, mam wrazenie, ze bedzie lepszy w tej parze.
Kubera w zeszłym roku na tym samym torze 2 miejsce z 13pkt a Magic 4 z 10,a więc coś tam Janowski jednak się odnajduje w Opolu.
Post automatycznie złączony:

Złoty Kask - Opole

Drabik - Dudek 1 @1,62 STS. Drabik Top 3 @4,75 STS

Obaj znajdują się na dwóch różnych biegunach . Drabik jest chyba w najlepszej formie w zyciu, genialnie pojechał we Wrocławiu tydzien temu, gdzie prawie wygrali we Wrocławiu, wczoraj poza wykluczeniem był świetny. On jest dla mnie dziś czarnym koniem który może wskoczyć na podium. Dudek to jest porażka uczestnik cyklu GP nie wiem za co dostał tą dziką kartą. Wczoraj na swoim obiekcie z najsłąbszym Grudziądzem żeby nie zdobyć żadnej trojki? To jest wstyd. Mając świetny nr startowy, w drużynie gości , ciagle startował na Lamparta albo juniorów, gdyby startował Pedersen i nie defekt Wadima w 14 biegu jego wynik byłby jeszcze słabszy.
Drabik rzeczywiście dobra forma,tyle tylko że On ma wywalone na turnieje indywidualne(dostawałnawet kary i zakazyza to że się zgłaszał i np.po 1 biegu udawał kontuzje,i guzik wie co ma dziś w głowie
Trafiony-zatopiony.....cały Drabik🤣🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Dudek vs Woźniak 2 @1.88 sts ✅

Startują razem już na początku w 1 serii, Woźniak z pola B, Dudek z pola C. Woźniak znany z dobrych startów z pół wewnętrznych, także na starcie już mały handicap dla niego. Ogólnie forma też lepsza, kurs fajny, więc można przyatakować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
maniek81 326,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woźniak - Smektała [1] 1.65 etoto / 1.55 efortuna
Słaby początek zawodów zawodów zaważył

Panowie znajdują się na przeciwległych biegunach, jeśli chodzi o formę. Szymek w Gorzowie ciągnie ten wózek razem z Thomsenem, czego nie można powiedzieć o Smektale. Miał się odrodzić po powrocie do Leszna, ale na ten moment tego nie widać. Do dubla jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom