>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
W 858

woffi2013

Użytkownik
Wieści z treningów w Gorzowie = pewna kasa :)
Z Włochami powalczą, bezpośredni bieg mogą wziąć 5-4, ale ochłoń trochę bo zaraz do GP wrzucisz tych Norwegów. A oni też sklejeni do SoN w ostatniej chwili za Słowację.
 
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Wieści z treningów w Gorzowie = pewna kasa :)
Z Włochami powalczą, bezpośredni bieg mogą wziąć 5-4, ale ochłoń trochę bo zaraz do GP wrzucisz tych Norwegów. A oni też sklejeni do SoN w ostatniej chwili za Słowację.
Ja ich nie wrzucam do żadnego GP. Oceniłem ich siłę na tle Włochów. Jak taki bieg wezmą 5:4, to typ w fortunie siądzie i potrzeba będzie urwania choć 1 pkt do końca zawodów. Jednak sądzę, że Norwegia wygra bieg z Włochami albo 7:2 albo 6:3 i wówczas wystarczy już do wejścia tego typu.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ivacic over 13 @2,00 bet365

Ameryki zapewne nie odkryje, Matic jednak sporo lepszy (przynajmniej przed rozpoczeciem zawodow) w porownaniu ze Skorja i Grmkiem. Mocno tutaj licze na wygranie 6 startow ze swoimi, jesli tak bedzie, to pozostale 2 punkty wydaja sie formalnoscia. Jest z kim wygrywac (chociazby Norwegowie, czy potencjalnie Daniele Tessari), dodatkowo wewnetrzne pola - oby sie nimi nie zamienial.

Jeszcze dodatkowo: Słowenia under 24 @2,00
I gdzie ci Słoweńcy by mieli takie punkty zdobyć? Różnica między 13 Ivacica, a 24 drużyny jest gigantyczna. Całoroczny tutaj raczej z góry wpisał 7 punktów w pojedynkach z Norwegia i Włochami co jest moim zdaniem błędem (a swoją drogą mam coraz większe wątpliwości czy info z Covattim nie pochodzi z komentarza na sportowych faktach). Nawet gdyby tak było, to daje 22 oczka. O brakujące 2 będzie pierunsko trudno, trzeba by liczyć na porażkę Kvecha i... to by w sumie było na tyle, bo reszta wyraźnie lepsza. Oczywiście, zdarzają się defekty, wykluczenia, ale realnie licząc 23 punkty to totalny max na co stać dzisiaj Słowenię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2157
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Mnie w tym dziale żużlowym najbardziej irytują typy, przy których analiza zaczyna się od słów - prezent od buka, perełka, źle wystawione kursy, pomyłka buka itd. Czytam sobie ten dział (kiedyś byłem moderatorem :p ) i tak myślę, że "niedzielni gracze" (w końcu żużlowe niedziele :D ) niejednokrotnie pakowani byli, są na minę. Gdyby przejrzeć te wszystkie pomyłki, prezenty, źle wystawione linie, no to z tego co śledzę dział to nie wygląda to tak kolorowo. Ludzie ochłońcie czasami trochę - żeby żyło się lepiej, wszystkim. Für forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +879
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Mnie w tym dziale żużlowym najbardziej irytują typy, przy których analiza zaczyna się od słów - prezent od buka, perełka, źle wystawione kursy, pomyłka buka itd. Czytam sobie ten dział (kiedyś byłem moderatorem :p ) i tak myślę, że "niedzielni gracze" (w końcu żużlowe niedziele :D ) niejednokrotnie pakowani byli, są na minę. Gdyby przejrzeć te wszystkie pomyłki, prezenty, źle wystawione linie, no to z tego co śledzę dział to nie wygląda to tak kolorowo. Ludzie ochłońcie czasami trochę - żeby żyło się lepiej, wszystkim. Für forum.
Dokładnie. Masz dokładne odzwierciedlenie tego, co się dzieje co niedziela na trybunach żużlowych, gdzie każdy jest wybitnym znawcą, ma dojścia i jest znajomym krewnego mechanika. Ale przede wszystkim wie najlepiej, kto ile zrobi punktów "bo to oczywiste". Poza analitykami buków, którzy piszą tu rozsądnie (niewielu), masz tu głównie takich kibiców (większość).
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Hej ,zawsze mnie zastanawiało jak to jest możliwe ,że w Polsce aktualnie działa ponad 20 buków i żaden nie zbankrutował .Odpowiedź jest bardzo prosta.Wystarczy wejść na dział żużlowy i poczytac kilka stron jak "znafcy " naparzają przed meczowe typy ( hehehehe) po przepięknych kursach 1,48-1,48 większość po odjęciu podatku .Przecież przy 12 % podatku to buk moze sobie pozwolić na bardzo dużo .Gość od rana pompuje jakiś over na Norwegię po kursie 1,4 max 1,5 po podatku .No w sumie gdyby nie wy to buki by nie istniały.Więc grajcie te swoje perełki gdzie macie startowe kursy 1,58-1,58 hehe bo przeciez trzeba utrzymać te dwadzieścia parę buków .
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Kto lepszy D. Bellego - V. Milik V. Milik 1.92 STS ✅ 13:19

Na torze w Vojens będą liczyć się przede wszystkim starty a tych Bellego nie ma najlepszych. Berge napewno bedzie też Davidovi zabierał punkty. Milik w teorii powinien przyjeżdżać przed Kvechem bądź Chlupacem. Vaclav po kontuzji, ale w Krośnie w meczu ligowym potwierdził w 100% powrót do pełni zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1611
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Hej ,zawsze mnie zastanawiało jak to jest możliwe ,że w Polsce aktualnie działa ponad 20 buków i żaden nie zbankrutował .Odpowiedź jest bardzo prosta.Wystarczy wejść na dział żużlowy i poczytac kilka stron jak "znafcy " naparzają przed meczowe typy ( hehehehe) po przepięknych kursach 1,48-1,48 większość po odjęciu podatku .Przecież przy 12 % podatku to buk moze sobie pozwolić na bardzo dużo .Gość od rana pompuje jakiś over na Norwegię po kursie 1,4 max 1,5 po podatku .No w sumie gdyby nie wy to buki by nie istniały.Więc grajcie te swoje perełki gdzie macie startowe kursy 1,58-1,58 hehe bo przeciez trzeba utrzymać te dwadzieścia parę buków .
yyyyy.... no tak ale podatek uderza głównie w grających bo o oni mają mniejsze wygrane. Śmieszy mnie Twoja wypowiedź, że buki utrzymują się bo ktoś na forum napisał, że jakieś zdarzenie to pewniak. Buki się utrzymują bo ludzie obstawiają i tyle - taka zabawa. Zarabiają na swoich marżach na zdarzeniach, a nie na kilkunastu kolesiach którzy przegrają 20zł bo wzięli typ z forum.
Dodatkowo każdy ma swój rozum, jeżeli gra czyjeś typy i ma później pretensje to może mieć je tylko do siebie. Zwłaszcza gdy nie ma pojęcia o dyscyplinie którą obstawia i wchodzi na forum i myśli, że będzie na tym zarabiać kokosy. Więc zamiast wyzywać od "znfaców" napisz dlaczego się nie zgadasz z ich typem albo podaj swoje. Zobaczymy wtedy kto "znafca", a kto nie :).

p.s. Uprzedzając odpowiedzi. Ja nic nie napisze bo się nie znam na żużlu. Tak, obstawiam żużel bo się lepiej ogląda. Tak, obstawianie traktuje jak zabawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +152
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jestem na wyjeździe, problemy z zasięgiem, załadowanie wypowiedzi to już byłby cud. Powiedział coś o Covettim?
Bezpośrednio nie, pośrednio wspomniał że jest ich dwóch, jest bardziej doświadczony od Daniele Tessariego i że czuje odpowiedzialność za punktowanie dla drużyny.. tak w skrócie :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
K 14K

kubaion

Użytkownik
Z tym underem Wielkiej Brytanii nie wiem skad taki hurraoptymizm, to ze naszym nie poszlo nie znaczy ze im rowniez. Nie jestem przekonany zbytnio do tego, jedynie z kim moga stracic punkty to Czechy ale i tak sadze ze wygraja przynajmniej 6:3 albo i lepiej, z Szwedami podobna sytuacja, jesli Fredka nie wyciagnie to tu moze byc ten sam wynik. U pozostalych druzyn nie widze zadnych szans na gorszy rezultat niz 7 punktow, nie widze Bellego czy Berge zdobywajacego punkty na ktoryms z trojki Brytyjczykow.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Pamiętaj, że tu mocno decyduje start i tak jak wczoraj możemy widzieć niespodzianki. Nie mówię, że Polacy tracili to i Brytole będą, ale po prostu wczoraj oglądaliśmy wiele dziwnych wyników. Lewiszyna przed Zmarzlikiem czy Dudkiem też nikt nie widział. Przy dobrych starach rywali może być różnie. Po prostu linia 38.5 jest za wysoka, bo to daje mały margines błędu, a pamiętajmy, że to tylko żużel. Jeden defekt i po zabawie
 
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bellego - Berntzon [2] 2.26 fortuna

Nie widzę tu takiej różnicy jak wskazują na to kursy. Berntzon ma większe doświadczenie na skandynawskich torach. Tor twardy liczy się start, co też uważam na korzyść Szweda. Lekko próbuję, bo po wczorajszych wynikach niczego pewnym być nie możemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1268
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dokładnie. Masz dokładne odzwierciedlenie tego, co się dzieje co niedziela na trybunach żużlowych, gdzie każdy jest wybitnym znawcą, ma dojścia i jest znajomym krewnego mechanika. Ale przede wszystkim wie najlepiej, kto ile zrobi punktów "bo to oczywiste". Poza analitykami buków, którzy piszą tu rozsądnie (niewielu), masz tu głównie takich kibiców (większość).
Mordeczki bawię się już w bukmacherkę trochę czasu i żużel jest z jedną dziedzin sportowych , w którym jest bardzo mało niespodzianek, a jeśli już takie są, to często i gęsto my grający jesteśmy w stanie je wyczaić wcześniej od buka. Co do Norwegii to jest ona rzeczywiście niedoszacowana, nie jest to ekipa na Mistrzostwo Świata, ale,, coś nie coś potrafią ". Na bank są w stanie wyprzedzić dziś 2 innych zawodników i zrobić over 13-14.Tak jak i w bezpośrednim biegu z Włochami, jeśli nie pojedzie Covatii, to nie preegrają go w stosunku 7-2.Wiem,że nie da się wygrać milionów grając kursy 1,5-17(choć na Nor-Wło w całych zawodach jest kurs ponad 5),ale taką perełkę m9znq6eo czegoś innego dokleić i mamy już fajne podwojenie. Nikt tu wam nie da 3-4 pewniaków z łącznym kursem np. 10(choć taki Adams 235 miał okres, że dużo jego propozycji zawsze wchodziło). Wracając do Włochów value będzie tylko wtedy, jeśli Nicolas nie pojedzie. Cały dzień szperam po różnych stronkach i nigdzie nie było 100%%%% informacji .Pozdrawiam i zieloności dla wszystkich
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Bellego - Berntzon [2] 2.26 fortuna

Nie widzę tu takiej różnicy jak wskazują na to kursy. Berntzon ma większe doświadczenie na skandynawskich torach. Tor twardy liczy się start, co też uważam na korzyść Szweda. Lekko próbuję, bo po wczorajszych wynikach niczego pewnym być nie możemy.
Uważał bym z tego względu, że Bellego raczej pojedzie komplet, a u Szwedów wcale się nie zdziwię jak będą rotować i pojedzie Palovaara kilka razy. Taka sama rotacja pewnie u Brytoli będzie miec miejsce
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
18:58
W składzie reprezentacji Włoch z powodu problemów zdrowotnych zabraknie Nicolasa Covattiego. Italia będzie więc startować dziś w każdym biegu parą: Paco Castagna - Daniele Tessari.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Wielka Brytania ponizej 38.5pkt 1.85 ✅

Tak jak wczoraj na Polaków tak i dziś linia na Brytyjczyków przesadzona. 39pkt na 42 możliwe.... Ok są zdecydowanym faworytem, ale wczorajszy dzień pokazał, że na tym torze może być różnie, bo liczą się głównie starty. Wystarczy, że Berntzon, Lindgren, Milik, Berge czy Bellego strzelą ze startu i już mamy typ na plus. To nie finał, nie pójdzie pełna moc u Brytyjczyków i te 4 pkt gdzieś po drodze stracą. Nie wierze w ich perfekcyjny występ zwłaszcza, że na bieg z nimi każda ekipa pojedzie najmocniejszym składem i w pełni skupiona. U Polaków ta linia była za duża, a w Wielkiej Brytanii jest przesadzona. Kwestia czasu jak sts obniży kursy lub obniży linię.
Post automatycznie złączony:


W sts linia na Norwegow 15.5 po 2.22

Wystarczył 1 bieg. Minuta zawodów i Brytyjczycy tracą 5pkt i są bez szans na 39
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom