>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kołodziej - Janowski [1] 1.77 efortuna
Ech... Ten bieg barażowy...

Tor w Krośnie na pewno bardziej znany Jankowi, co przy obecnej i pozostawiającej trochę do życzenia formie Magica powinno dać powodzenie stawiając w tej parze na tego pierwszego.
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ja bym moze dal, ze Kolodziej w biegu finalowym, kurs ok.1.7

Dlugi tor to sadze, wydaje mi sie, ze moze to odpowiadac Kolodziejowi, ale duzo zakladow mam w grze na dzis, wiec nie zagram. Ale tak bym celowal.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Hampel over 9 2.45 bardzo pechowy i szczerze słaby występ Jarka
Dudek - Kolodziej 2 1,90
B bet365

Nielatwe zawody do typowania (nie ma co szalec ze stawka), ale po glebszym namysle uderzam w ten sposob. Jaroslaw jest na ten moment najbardziej niedoszacowanym zawodnikiem z czolowki klasyfikacji IMP, a w drugiej polowie sezonu regularnie jezdzi bardzo dobrze / fenomenalnie. Doskonale rozumiem dlaczego taka linia, ma przegrac z Janowskim, Dudkiem, Kolodziejem, Zmarzlikiem, Kubera i w tym momencie konczy sie granica bledu. Z tym, ze w Grudziadzu Jarek zrobil 4 "trojki" i jest z 14 punktami na 2. miejscu klasyfikacji przejsciowej. Typ moze ryzykowny, ale duzo ciekawszy niz stawianie par typu 50/50.

Janusz mial zawsze patent na finaly IMP, od prawie 20 lat regularnie kreci sie w finale tych zawodow, Dudek w zawodach indywidualnych byl zawsze bardzo mocny, ale ani jego obecna forma chyba nie jest jakas porywajaca, ani jakby sie przyjrzec historii w IMP nie blyszczal. Kolodziej rowniez dosc wyraznie lepszy w Grudziadzu, kursy ustawilbym odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Woryna -Cierniak 1 kurs 1.4 Fortuna do dubla
Miskowiak-Zengota 2 kurs 2.35 Fortuna

M.Cierniak under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Zengota over 3.5 kurs 1.7 Fortuna
Musielak under 7.5 kurs 1.6 Fortuna
Wymyśliłem takie typy przeciwko juniorom którzy jechali wczoraj w Cardiff a trochę ich to wysiłku kosztowało
Typ pod Zengote który walczy o kontrakt i lepsze pieniądze na przyszły sezon a gdzie się nie pokazać jak w takiej imprezie przed prezesami innych klubów😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1481
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Woryna -Cierniak 1 kurs 1.4 Fortuna do dubla
Miskowiak-Zengota 2 kurs 2.35 Fortuna

M.Cierniak under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Zengota over 3.5 kurs 1.7 Fortuna
Musielak under 7.5 kurs 1.6 Fortuna
Wymyśliłem takie typy przeciwko juniorom którzy jechali wczoraj w Cardiff a trochę ich to wysiłku kosztowało
Typ pod Zengote który walczy o kontrakt i lepsze pieniądze na przyszły sezon a gdzie się nie pokazać jak w takiej imprezie przed prezesami innych klubów😉
Cierniak i Miśkowiak najprawdopodobniej nie zdążą dojechać do Krosna. Jak się potwierdzi że nie jadą to kto za nich i może jakieś szybkie przemyślenia co warto wówczas próbować ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
A miałem pytać hehe czy oni wogole dojadą....więc zostaje over Zengoty oraz under Musielaka
Woryna- Musielak 1 kurs 1.45 Fortunaoraz ryzykownie Woryna 1-6 kurs 2.2O Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
B 26,1K

bosky

Użytkownik
odpowiadajac na pytanie - pojada Karczmarz i Buczkowski. Ja w tej sytuacji biore over Przedpelskiego. Over 5 @1,90 bida z nędza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Dziś w Glasgow SGP Chellenge i mamy kilku faworytów (Bewley, Lambert, Kubera, R. Jensen, Choldery czy Fricke). O dziwo jako pierwszy kursy wystawił ewinner i dali dość fajny kurs 9 na wygraną Rasmusa Jensena. Duńczyk jedzie sezon życia i warto spróbować jego wygraną. Do tego jeździł w sezonie 2019 w barwach Glasgow Tigera, a więc zna ścieżki z tego toru(a jest on krótki i może decydować tylko start). Szkoda, że zawody do obejrzenia tylko przez PPV(cena ok. 80 zł)
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Bewley-Fricke 1 @1.42

Bewley jest faworytem do zwyciestwa, a juz do awansu to wydaje sie prawie ze pewniakiem na papierze. Fricke wydaje mi sie najmniej stabilnym gosciem z forma ostatnimi czasami.

J.Holder-Ch.Holder 1 @1.52

Starszy z braci to juz bardziej odcina kupony. Jeszcze jakis poziom trzyma, ale jego prime juz za nim, a mlodszy sezon w Polsce ma slaby, ale ostatnio bardzo dobrze pokazal sie z GP w Cardiff. Mlodszy ma determinacje i chce sie "zabijac" o wynik, a starszy juz chyba niebardzo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Tungate - Bellego KL 1 1.75 (sts) 7-3 [/ICONPLUS]

Bardzo wysoki kurs na Tungate. Australijczyk dużo jeździł na angielskich, krótkich torach. Do tego ma nowe silniki i całe siły rzuca na ten turniej, bo zależy mu na awansie do GP.
Bellego ostatnie tygodnie totalnie bez formy. Francuz jeszcze wczoraj swój mecz skończył po 22 i długa podróż do Glasgow również może nie wpłynąć dobrze na jego dyspozycję.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
R. Jensen - Ch. Holder [1] 1.60 forbet

Duńczyk w formie i do tego znajomość owalu w Glasgow. Jeśli nie przytrafi się nic dziwnego, to powinien być dziś w czubie. Na przeciwnym biegunie jest z kolei starszy z braci Holderów, sezon przeciętny, bez błysku, lata świetności ma za sobą. Myślę, że nie ma co za bardzo się tutaj zastanawiać, tylko iść w kierunku Duńczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
I 24,7K

iti

Użytkownik
Chris Holder ma przeciętny sezon? Mówisz o tym czy poprzednich sezonach? Typu nie neguje, ale nie odważyłbym się napisać, że sezon, w którym odżył i się odbił określić mianem przeciętnego. Jasne - początek sezonu miał lepszy niż jego środek, ale nadal to przyzwoity sezon, z pewnością nie jest "przeciętny" w moim mniemaniu.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie ja bym uważał grając przeciw CH.H szukalbym raczej coś w jego kierunku...lub pojedynku z nim i to na jego win...takie moje zdanie...baaa nawet awans mnie zdziwi i za drobne pewnie po fajnym kursie zaryzykuję...

V.Milik under 6.5 kurs 1.84 fortuna
Typ pod tor spróbuję,wydaje mi się że to dla niego zupełnie dwa światy,tory na jakich jeździ a na jakim mu przyjdzie jechać ale typ to typowo na czuja..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie... Czytam że ten sport umiera... I nie chcę się z tą opinią zgodzić... Bo wierzę, bo pamiętam jak rynki duńskie/ szwedzkie były dla nas nieosiągalne. I nagle do GP wjeżdża 30letni Kim Nilsson. I serio się zastanawiam gdzie to wszytko zmierza
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kolejne zawody pokazują jak w prosty sposób można załatwić Naszych. Wystarczy bardziej wymagający tor i nie umiemy sobie poradzić. Jeszcze więcej odwoływania spotkań ligowych jak trochę popada, więcej śrubokrętów, itp. i za chwilę będziemy na takich torach wyglądać jak adepci szkółki zużlowej, bo umiemy jechać tylko wtedy, gdy jest równo jak na stole. Wstyd, żeby Kim Nilsson, który znalazł angaż w 1 lidze po kontuzji Smolińskiego robił wynik w takich zawodach, a Nasi we dwóch razem wzięci nie zrobili nawet połowy punktów, które wykręcił dziś Szwed.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom