>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jest tak jak bylo junior musi pojechać minimum raz w zawodach. Uważam że jesli Polacy zdobedą medal to będzie sukces, będzie ciezko z Dania i Australia. Rosja poza zasiegiem
takie idiotyzmy sobie pisz w swoim notatniku ,że ktoś tutaj jest poza zasięgiem .Masz na Rosje 2,6 i mówisz ,że poza zasięgiem czyli za darmo wszystkie buki dają taki kurs .Zacznij myśleć trochę chłopcze
Post automatycznie złączony:

Panowie nie rozumiem jednej rzeczy ,przeciez wszystkie portale pogodowe wczoraj jak i dziś pokazjuą ,że w Lublinie będzie padało cały dzień ,może z przerwami małymi.Na co organizatorzy liczą ?????? Wczoraj to samo w studiu gadali ,ze musiałoby nie padać,ale prognozy wszystkie pokazywały non stop tam deszcze.Na co tu liczą bo nie rozumiem ???? Nie widzę nawet cienia szansy na odjechanie tego dziś czy nawet jutro
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
takie idiotyzmy sobie pisz w swoim notatniku ,że ktoś tutaj jest poza zasięgiem .Masz na Rosje 2,6 i mówisz ,że poza zasięgiem czyli za darmo wszystkie buki dają taki kurs .Zacznij myśleć trochę chłopcze
Post automatycznie złączony:

Panowie nie rozumiem jednej rzeczy ,przeciez wszystkie portale pogodowe wczoraj jak i dziś pokazjuą ,że w Lublinie będzie padało cały dzień ,może z przerwami małymi.Na co organizatorzy liczą ?????? Wczoraj to samo w studiu gadali ,ze musiałoby nie padać,ale prognozy wszystkie pokazywały non stop tam deszcze.Na co tu liczą bo nie rozumiem ???? Nie widzę nawet cienia szansy na odjechanie tego dziś czy nawet jutro

Co ty maras..gość wyraził swoją opinie tylko..Moim zdaniem tez ciezko będzie Polakom.. Bartek indywidualnie to prze kot ale to parowe mistrzostwa..zobacz jak Kubera jeździ z Pawlickim.. jak w Pludre holował w 14 biegu..Woźniak by musial naprawdę ponad siebie pojechać.. Ja pamiętam jak na poczatku kazdy go cisnał ze słaby zawodnik jako jedyny stanałem chyba w obronie jego i wierzyłem i co? i wrocił.. moze nie wygrywał biegu za biegiem ale te 8pkt jakoś zdobywał.. a co do turnieju to Rosja niby jest faworytem ale moim zdaniem czarnym koniem moze byc Australia.. Frickie nieprzewidywalny ale forme złapał a jak nie to jest jeszcze Jaimon.. Dania też mocna ale ostatnio Anders ma przestoje i ciul wie co on moze pojechać..
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Tak jak wczoraj pisałem szczerze wątpię żeby te zawody się odbyły W Lublinie do tej pory dzisiaj nie padało ale ludzie piszą na forach że znowu leje, w tej sytuacji będzie bardzo ciężko przygotować tor. Także chyba organizatorzy liczą na cud. Zobaczymy obym się mylił
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Moim zdaniem jeżeli organizatorzy na siłę będą chcieli by dzisiejsze zawody się odbyły, a tor będzie przypominał bajoro to wątpię by zawodnicy w ostatnim turnieju 2020 chcieli zabijać się o punkty.
Tak więc obejrzę sobie turniej w tv, ale odpuszczam zakłady, dziś może być loteria.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
takie idiotyzmy sobie pisz w swoim notatniku ,że ktoś tutaj jest poza zasięgiem .Masz na Rosje 2,6 i mówisz ,że poza zasięgiem czyli za darmo wszystkie buki dają taki kurs .Zacznij myśleć trochę chłopcze
Post automatycznie złączony:

Panowie nie rozumiem jednej rzeczy ,przeciez wszystkie portale pogodowe wczoraj jak i dziś pokazjuą ,że w Lublinie będzie padało cały dzień ,może z przerwami małymi.Na co organizatorzy liczą ?????? Wczoraj to samo w studiu gadali ,ze musiałoby nie padać,ale prognozy wszystkie pokazywały non stop tam deszcze.Na co tu liczą bo nie rozumiem ???? Nie widzę nawet cienia szansy na odjechanie tego dziś czy nawet jutro

Specu zobaczymy po zawodach , nie musisz zaraz obrażać , napisałem tylko jak ja to widzę a ty zaraz obrażasz. Nerwy w konserwy chłopie
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Jeśli te zawody się rozpoczną będą bardzo ciężkie warunki decydować będzie start. Rosjanie nie wyjechali na próbę toru. Tylko junior Cieślak stwierdził że w takich warunkach żaden mecz ligowy w Polsce by się nie odbył. Jak dla mnie po próbie toru będzie decyzja o przełożeniu na jutro, lub odwołaniu imprezy Zobaczymy.
Post automatycznie złączony:

Za 9 min pierwszy bieg. Myślę że nie będzie to miało dużo wspólnego z Żużlem ale jak widać są naciski, nie zdziwię się jak przerwą po kilku biegach. Mam już pograne Rosja Polska 1 i nic już z tym nie zrobię, ale najchętniej nie typował bym nic. Jeszcze jedno spostrzeżenie na takim torze Wielka Brytania może namieszać.:p
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Zawody zakończone po 14 biegach Wyniki zaliczone. Rosja Złoto Polska Srebro Dania Brąz i tak kończy się Covidovy sezon żużlowy sporo było w nim emocji. Proponuje aby założyć temat gdzie moglibyśmy pisać o tym jak będą budowane drużyny na nowy sezon. i jakie będą transfery i składy. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom