>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

B 19

bobek_

Użytkownik
Siatkówka : ⛔ 25-16 ????
Data wydarzenia : 5.07.16 godzina 22:00
USA Kobiety vs Kostaryka Kobiety
Typ : Pierwszy set poniżej 40,5 punktów.
Kurs : 1,83
Bukmacher: Bet365


Analiza : Kostaryka jeden z najgorszych zespołów w turnieju Pan-American Cup 3 porazki jak dotychczas wszystkie zakoncozne wynikiem 0;3 z Argentyna Kuba i Peru generalnie duryzna do bicia w tym roku 0 wygranych meczy w poprzednim zaledwie jedno zwyciestwo z Urugwajem.Aby typ był na plus maksymalnie moze byc wynik 25:15 dla USA zobaczmy na wczesniejsze spotkania Kostarykanek w turnieju i pierwsze sety w ich wykonaniu z Argentyną 25:11 ,z Kubą 25:9 natomiast z Peru 25:10 także wszystkie drużyny zamykały z nimi typ z dużą nawiązką oczywiscie Amerykanki moga byc lekko zmęczone po wczorajszym 3-2 z Kubą jednak nie popadajmy w paranoje USA to jeden z najlepszych zespołów turnieju ktory mierzy się z totalnym kopciuszkiem.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 97

analyst

Użytkownik
Panowie, ciekawa sprawa. Chiny-Holandia kobiet Grand Prix. Grały ze sobą ponad tydzień temu i Chinki wygrały 3:0 a kurs był 1,19. Teraz mimo tego jest 1,65 na Chinki. Czy są jakieś kontuzję ? Bo ewidentnie trzeba uderzać chyba w Holenderki bo nie wierzę w taką promocję na Chiny
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zigi 57

zigi

Użytkownik
Panowie, ciekawa sprawa. Chiny-Holandia kobiet Grand Prix. Grały ze sobą ponad tydzień temu i Chinki wygrały 3:0 a kurs był 1,19. Teraz mimo tego jest 1,65 na Chinki. Czy są jakieś kontuzję ? Bo ewidentnie trzeba uderzać chyba w Holenderki bo nie wierzę w taką promocję na Chiny
Sprawdziłem ten mecz i dziś na liście meczowej zabraknie 4 zawodniczek z 6 wyjściowej, które grały ostatnio przeciwko Holenderkom i najlepiej punktowały.
Changning Zhang, Ni Yan, Ting Zhu, Xia Ding
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 13

rrr111

Użytkownik
To nie ma żadnego znaczenia że ich nie ma. Ostatnio w Montreux Chinki wygrały 3-2 tym składem co są teraz. Ogólnie Chinki mają 20 zawodniczek do gry na światowym poziomie.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Pan America kobiet
Puerto Rico- USA 1 @1,94
Sprawa jest prosta, patrzę tutaj na kursy i wiem, że buki nie robią takich prezentów. Wszystkie dotychczasowe mecze pomiędzy nimi wygrywały zawodniczki USA po kursach oscylujących około 1,10. Forma jest podobna a tutaj buki wystawiają zbliżone kursy do siebie. Coś jest na rzeczy i polecam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 232,5K

czary-mary

Użytkownik
✅✅✅✅ 3:2 Dominikana - Portoryko LIVE na Dominikanki kurs @1.83 Óni
Pan America FINAŁ (po pierwszym secie 0:1)

Dominikanki są zespołem o dwie klasy lepszym. Murowany faworyt do wygrania tego turnieju. Oba zespoły grały ze sobą 4 dni temu-Dominikanki wygrały gładko 3:0. Dzisiaj co prawda pierwszy set przegrany, ale kurs od razu wywindowany. Nic tylko brać.
Gina Mambru, Brayelin Martinez, de la Cruz i reszta ekipy zrobią robotę i zdobędą złoto
 
C 232,5K

czary-mary

Użytkownik
Holandia vs Korea Południowa Kobiety, spotkanie towarzyskie kurs @ 3.05 na Azjatki
Smakowity kurs, trzeba pobrać. H2H na korzyść Koreanek z Południa. Dwa niespodziewane, choć zdecydowane zwycięstwa. Wczoraj łatwo, szybko i przyjemnie wygrana 3:1. Kim Yeon-Koung po raz kolejny poprowadziła swoje koleżanki do zwycięstwa.
Wczorajsza pierwsza szóstka Holenderek to Laura Dijkema, Lonneke Sloetjes, Maret Balkestein-Grothues,Celeste Wklej, Robin de Kruijf i Yvon Belien.
Skład mocny, bardzo podobny do tego który zdobył 3 miejsce w WGP, brakuje jednak Ann Buijis, która zdaje się być liderką zespołu.
Nie ma co ukrywać łatwo na pewno nie będzie, ale taki kurs wystawiony po raz kolejny to promocja
 
P 991

parodia

Użytkownik
ME U19
Rosja - Włochy @1.35 (Bet365) (100/10)
Rosja (-1,5 seta) - Włochy @1.53 (Bet365) 10/10
Rosja (-2,5 seta) - Włochy @2.6 (Bet365) 9/10 - po takim kursie grzech tego nie zagrać!!
Jak zobaczyłem kurs to aż spadłem z krzesła. Miałem tą nieprzyjemność oglądać wczoraj mecz Włochy - Białoruś i to była patologia ze strony Włoszek. Zero ataku, kompletnie nie radzą sobie w piłkach sytuacyjnych a wystawiająca dzwoni do bloku gdzie pójdzie piłka. Włoszki po ogromnych męczarniach wygrały w końcu 3:2 (przed meczem kurs na nie wynosił 1.01!). Rosjanki też grały z Białorusią i skończyło się pogromem (Białorusinki z tego co pamiętam nie wyszły w jednym secie nawet z dychy. Wchodźcie śmiało. Rosjanki przejadą się po nich jak walec.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
A ja napisze dla ostudzenia, że kolega @parodia być może i oglądał wczorajszy mecz, ale był to bez wątpienia jeden z pierwszych meczów juniorskich/kadeckich, jakie widział. Owszem Włoszki nie prezentują obecnie najwyższej formy, aczkolwiek to i tak nad wyraz naciągnięte stwierdzenie, gdyż I mecz z Serbkami zagrały bardzo dobrze. Wczorajszy paraliż całego zespołu faktycznie miał miejsce, ale też klasę zespołu poznaje się po tym jak wygrywa, kiedy gra nie idzie... Italia wyciągnęła mecz z 4-9 w TB, Białoruś zagrała na niesamowitym dla siebie poziomie w ataku.
Tak czy tak, Italia to cały czas aktualne Mistrzynie Świata z zeszłego roku i stwierdzenie, że kurs @1,35 jest warty 100/10 jest delikatnie mówiąc mało profesjonalne, czy też wręcz niepoważne.
Ostatnie starcie RUS-ITA na poważnej imprezie miało miejsce w zeszłym roku, podczas ME w Bułgarii, kiedy to faktycznie wygrały Rosjanki, ale tylko w stosunku 3-2. Warty zauważenia jest fakt, iż wtedy kurs na RUS wynosił... @3,55.
http://www.oddsportal.com/volleyball/europe/european-championships-u18-women/italy-russia-UHVFCjy1/
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
W Birmie kończą się Klubowe Mistrzostwa Azji w siatkówce
Właśnie powinien zaczynać się mecz półfinałowy Bank Sarmayeh - Shanghai Golden Age
W składzie zespołu irańskiego Mahmoudi, Ebadipour, Ghaemi, Gholami, Żygadło... jeśli dobrze wygooglowałem
Bank Sarmayeh -1,5 @1,66
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
W Birmie kończą się Klubowe Mistrzostwa Azji w siatkówce
Właśnie powinien zaczynać się mecz półfinałowy Bank Sarmayeh - Shanghai Golden Age
W składzie zespołu irańskiego Mahmoudi, Ebadipour, Ghaemi, Gholami, Żygadło... jeśli dobrze wygooglowałem

Bank Sarmayeh -1,5 @1,66
Szkoda tylko, że patrzysz na skład jednego zespołu. U Chińczyków gra Grozer i N. Kovacevic.

Faworytem są Irańczycy ale -1,5 seta po takim kursie bym nie grał.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
O 3 nad ranem meczyk w Pan American cup u23. Meksyk vs Kolumbia
O spotkaniu mogę napisać tyle, że ostatnio cierpiałem na bezsenność i z braku laku śledziłem te rozgrywki. 3 drużyny w grupie, Kolumbia, Meksyk i Gwatemala.
1 mecz:
Meksyk vs Gwatemala kurs na -2.5 wynosił (1.14) Meksyk dostał bęcki pierwszego seta, postanowiłem po ~1.8 puścić -1.5 seta. W drugim secie po w miare równym boju wygrana 25-21. W 3 secie przegrywali praktycznie od początku aż do 23-21. Od tego momentu 23-25. W ostatnim secie wygrali już dosyć przekonująco 25-18.
2 mecz
Gwatemala vs Kolumbia. Kursów niestety nie znam ale na pewno były podobne co do 1 meczu, Kolumbia wygrywa spokojnie do 14,20,21
3 mecz ostatni w grupie
Kolumbia vs Meksyk (1-2 / 1.44-2.62)
Ja tutaj idę zdecydownie w stronę Kolumbii ale w kombinacjach z innymi wydarzeniami, bo handi -1.5 po 1.9 według mnie wejdzie ale wolę zagrać bezpieczniej i mieć tego seta zapasu. Nie wykluczam również szybkiego 3-0.
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
:siata:Russia Cup
Novokuybyishevsk - Zenit Kazan
typ: 1
kurs: 3,0 Bet365[/b]✅

Faza wstępna pucharu Rosji, mecz grupy 1 w Niżevartowsku. Wielki Zenit, ale mały Zenit, ponieważ gwiazdy nie przyleciały. Próżno szukać w składzie takich nazwisk jak Anderson, Leon, Verbov czy Mihajlov. Nie ma również Alekny (Zresztą Alekna, Leon i Salparov będą na meczu gwiazd w Gdańsku i Katowicach). Zenit wspomaga się kilkoma zawodnikami ze swojej akademii siatkarskiej. Nie zapominajmy jednak, że trójka najzdolniejszych młodych jest teraz w Bułgarii na turnieju ME u-20. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Rosji przegrali z gospodarzami fazy grupowej Nizhnevartovskiem 2-3 (przegrywali 0-2, wyrównali stan na 2-2 i zostali rozbici w tie-breaku do 5!) Dzisiaj grają z przeciętniakiem ligowym, wręcz drużyną z dołu tabeli (11 miejsce w ubiegłym sezonie) NOVA Novokuybyishevsk. NOVA dobrze rozpoczęła ten turniej - dwie wygrane z Jarosłavem i Permem - średniakami zaplecza superligi. Motywacja po stronie NOVA - ograć wielki Zenit to wyjątkowa sprawa (nikt nie będzie wspominał składu). Mam nadzieję, że w gacie nie narobią i wykorzystają szansę. Stawkuję z umiarem 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Ależ nie wykluczam zwycięstwa Zenitu, podałem tylko argumenty wg których kurs 3,0 jest DLA MNIE wart gry. Za 1,8 bym tego nie brał. Widzę, że kolega wyze usunął wpis, wiec mój również do kasacji
 
Do góry Bottom