>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

M 176

michal93

Użytkownik
NORCEA PAN AMERICAN CUP
Przepraszam nie mam za dużo teraz czasu na opisywanie tego turnieju ( jutro to zrobię więc skupie się tylko na meczu który odbędzie się za 40 minut.
Argentyna - Kuba typ Kuba +1.5 @2.2
Argentyna - Kuba typ 2 @3.4
⛔ 3:1 ehhh takie mecze to jedna wielka loteria ,mogłem trochę mniejszą staką grać np 3/10 i 5/10
Bet 365

Początek meczu 21:30

Biorę na rozkład to spotkanie ,ale od razu powiem bazuje w analizie tylko na suchych faktach i statystykach, a więc zaczynajmy.
Faworytem bukmecherów w tym starciu jest zespół Argentyny kursy z Bet 365 1.30 ---3.40 ,a wg mnie większe szanse mają Kubanki ,a przynajmniej nie będą ,,dziewczynkami do bicia&quot; taki neologizm
Dobra pora na statystyki : średnia wzrostu zespołu z Argentyny jest aż o 5 cm mniejsza niż Kubanek 178cm do 183cm w zespole Argentyny tylko jedna zawodniczka ma zasięg w ataku ponad 3 m ,natomiast u Kubanek tych zawodniczek jest...7 ,dalej - blok ; żadna z zawodniczek z Argentyny nie ma zasięgu powyżej 3 m w bloku ,Kubanki 2 powyżej i 2 blisko 3m , w zespole Argentyny najwyższa w bloku skacze 2,90 m .Trener Kubanek zabrał jak sam to powiedział młody i wysoki zespół na ten turniej zapowiada walkę o złoto (trochę przesadził ,złoto na 99% trafi dla Dominikany)
Wiem ,że to tylko statystyka ,ale przypominam ,że to zawody juniorskie w dodatku kobiet ;) a więc takie parametry jak wzrost i zasięg w ataku powinny mieć wg mnie duże znaczenie dla losów tego pojedynku polecam grać w stronę Kubanek,sam to zresztą czynie ,grając średnio-wysoką stawką (7/10) na handi i średnią na win Kuby 5/10
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Eliminacje ME kobiet
Polska - Węgry o161,5 @ 1,8 Bet trzysześćpięć ⛔ Węgierki megadramat
Wszystko już wiadomo, dwa słabiutkie zespoły zagrają mecz przyjaźni. Aż nie chce się analizować gry mizerii geniusza Nawrockiego, wielkiej głupoty grania na trzy libero i trzy atakujące ???? Napiszę tylko, że nie mamy Tomsi, to ona w pojedynkę w zasadzie załatwiła nam zwycięstwo za 3 punkty w Érd Arénie. Na ataku zagra Kaliszuk wspomagana przez Jasek, a więc szału nie będzie.
Z porównania potencjału sportowego obu zespołów nie wynika, żeby padł wynik 3:0, a i ekipa znad Balatonu podejdzie do starcia bardziej prestiżowo, bo rzadko w ostatnich latach mierzyły się z ekipami z pierwszej 25 rankingu FIVB. Wchodzę mocno (jak na siatkę żeńską), spodziewam się 3:1 lub 3:2 dla nas w wielkich bólach.
 
Do góry Bottom