>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2014/2015, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn
Godzina: 23:00
Spotkanie: Funvic/Taubate - Sesi SP
Typ: powyżej 3,5 seta
kurs:1.446
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na dzisiaj ponownie zaproponuję spotkanie ligi brazylijskiej panów tym razem pomiędzy Funvic/Taubate i Sesi SP. Jeśli chodzi o gospodarzy to stawiałem na nich dwa dni temu przybliżając wzmocnienia jakich dokonali w tym sezonie. Spotkanie w którym na nich stawiałem wygrali z drużyną Brasil Volei Clube po tiebreaku 3:2 w ciężkich bojach, a wygrywali już 2:0 w setach. To wyjazdowe spotkanie pokazało, że drużyna ta jednak jeszcze nie gra tego co powinna i nie potrafili dobić przeciwnika, który doprowadził do stanu 2:2 w setach, ale już w decydującym tiebreaku też wyrównanym ostatnie słowo należało do Funvic. Była to ich 2 wygrana w tym sezonie i dzisiaj prawdziwy sprawdzian umiejętności z aktualnym wicemistrzem kraju Sesi SP. Drużyna gości u bukmacherów tak jak w poprzednim sezonie uznawana jest za jednego z trzech faworytów do mistrzostwa, a gra praktycznie tym samym składem co w ostatnim sezonie. Początek sezonu jednak dla tej drużyny nie jest zbyt udany, w pierwszej kolejce ograli na wyjeździe 3:1 zespół Montes Claros, ale już w kolejnym spotkaniu niespodziewanie ulegli przeciętnej drużynie Voleisul/Paqueta 1:3. Biorąc pod uwagę ten drugi wynik i spotkanie które odbyło się dzisiaj w nocy pomiędzy aktualnym mistrzem Sada Cruzeiro i pogromcami Sesi drużyną Voleisul/Paqueta zakończone wynikiem 3:0 dla Sada po krótkim spotkaniu, jestem za obstawieniem że Funvic wygra to dzisiejsze spotkanie zdecydowanie, ale jednak obawiam się tego meczu. Może być tak jak przed dwoma dniami, przewaga Funvicu w pierwszych setach i później zadyszka, dlatego też zdecydowałem, że postawię over 3,5 seta w tym meczu. Funvic powinien wygrać to spotkanie, ale jakiegoś seta im Sesi urwie i może być 3:1.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Rosji Kobiety
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dynamo Kazań - Poly Kursk
Typ: Dynamo Kazań (-23 pkt)
Kurs:1.571
Bukmacher : marathonbet
Analiza:
Na dzisiaj proponuję spotkanie 3 kolejki rundy wstępnej Pucharu Rosji Kobiet pomiędzy mistrzyniami Rosji, aktualnymi zdobywczyniami Ligi Mistrzów i klubowego Mistrzostwa Świata zespołem Dynama Kazań, a rosyjskim siatkarskim kopciuszkiem Poly Kursk. Obydwa zespoły do tej pory rozegrały dwa spotkania i obydwa zespoły zgodnie wygrały, lecz nie podlega dyskusji, że dla zespołu Poly Kurs nawiązanie walki z zespołem Dynama choćby w jednym secie graniczyć będzie z cudem. W dotychczasowych meczach Dynamo wręcz wbijało swoje przeciwniczki w parkiet, w pierwszym meczu wygrały z Saratov-em 3:0 w setach do 15,19,10 oraz drugie spotkanie z UFA też 3:0 w setach do 15,19 i 6. Jak widać więc siatkarki Dynama nie dają pograć swoim rywalkom i w dzisiejszym meczu przewiduję podobny przebieg spotkania jak tych wspomnianych stąd wysokie handi ze zespół z Kazania. Co prawda Poly wygrało dwa pierwsze spotkania z Irkutsk-iem 3:1 i z Ufa 3:0, ale Dynamo to zdecydowanie nie ta półka i zapewne będzie pogrom.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
St.Nazaire-Tours
Powyżej 177.5 1.85 Betclic
⛔
Gospodarze nawet przyzwoite skrzydła, trochę do poprawy atakujący Jimenez choć zagrywką potrafi postraszyć, Barais w miarę ok, Ereu dość dobrze.
Niezły środek z Veselym i Bauerem plus Steuerwald na rozegraniu.
Skład na środek tabeli, trochę kuleje przyjęcie.
Tours jak na razie wszystkie mecze po 5 setów.
Teraz jeszcze grali w Belgii, więc dochodzi jeszcze podróż.
Brak Konecnego jest ogromnie widoczny, Hoag to jednak nie ten poziom, poza tym czasami staje do przyjęcia i wtedy wystarczy trafić go flotem.
Być może gotowy do gry będzie Antonov, ale to nic pewnego jeszcze, jego zastępca Bartos jak na razie bardzo słabo.
Nie ma sensu się rozpisywać, z resztą od tego momentu niewiele się zmieniło.
Próbuję ze względu na ciągły brak atakującego i zmęczenie poprzednimi meczami, St.Nazaire jest w stanie seta tutaj ugrać, linia fajna, w czterech setach spokojnie zamknięta powinna być.
 
J 7

jackers

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Euro Challenge Runda Wstępna Kobiety Godzina: 18:00
Spotkanie: Ilbank - Levski Sofia
Typ: 2
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Widzę tutaj duże value. Goście w gazie: ostatnie 5 meczów wygranych, w tym 3 wyjazdowe z wynikami 0:3.
Gospodarze w kratkę. Dopiero zaczęły sezon i po 3 meczach zaliczyły 3 porażki.
08.11.14 DYW Vakifbank K - Ilbank K 3 : 0
05.11.14 DYW Ilbank K - Eczacibasi K 1 : 3
01.11.14 CHA Ilbank K - Gacko K 3 : 0
29.10.14 DYW Ilbank K - Idman Ocagi K 2 : 3
25.10.14 CHA Gacko K - Ilbank K 0 : 3
07.11.14 SUP CSKA Sofia K - Levski Sofia K 0 : 3
31.10.14 SUP Kazanlak K - Levski Sofia K 0 : 3
28.10.14 SUP Slaviya Sofia K - Levski Sofia K 0 : 3
22.10.14 SUP Levski Sofia K - Sliven K 3 : 0
07.05.14 SUP Levski Sofia K - CSKA Sofia K 3 : 1
Biorąc pod uwagę formę obu zespołów warto skłonić się ku gościom, zwłaszcza, że kurs zachęca.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Karaganda-Astana ⛔2-3
Astana -2,5 1,83 ⛔2-3
Tym razem liga kazachstańska, która ostatnio daje na forum ładnie zarobić. Zespoły Karagandy i Astany spotkały się dość niedawno w meczu pucharowym kiedy to Astana wygrała gładko w 3setach do 15, 22, 16. więcej statystyk i informacji pod tym linkiem:http://www.volley.kz/rus/news/1170. Między tymi zespołami jest kilka klas różnicy, spodziewał się szybkiego 3-0 bo inny wyniki cięzko mi jest tu sobie wyobrazić kurs dość przyjemny do grania, powodzenia! ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Ajaccio-Tourcoing
Ajaccio -2,5 1.65 Pinnacle
✅
Krótko, miałem tu nic nie grać, ale w sumie kurs ciągle przyzwoity.
Ajaccio skład niesamowicie równy, bez gwiazd, ale super poukładany przez Fernandeza.
Dużo drużynie daje rozgrywający Jaumuel, fajnie prowadzi grę, jak ma tylko możliwość to próbuje środka.
Na prawym bardzo dobrze radzi sobie Simovski, kolejny solidny sezon Bośniaka.
Bratoev kaleczy przyjęcie, ale w ofensywie daje radę, Lavagne i Watten dobrze zabezpieczają tyły.
Fajnie wygląda gra w bloku, Dailey absolutna czołówka ligi.
Tourcoing zdecydowanie najsłabsza ekipa w lidze i do końca sezonu raczej to się nie zmieni.
Wrócił do gry rozgrywający Coric.
Masa błędów własnych, zagrywka żenująca na plus może gra w bloku.
Przewaga gospodarzy na każdej pozycji i w każdym elemencie gry.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Puchar Turcji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bursa B.Sehir Bld - Fenerbahce Stambuł
Typ: Fenerbahce Stambuł (-2,5seta)
kurs:1.414
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj proponuję spotkanie z Pucharu Turcji pań o awans do final four tych rozgrywek pomiędzy siatkarkami Bursy i Fenerbahce. Co tu dużo pisać o tym spotkaniu, faworyt jest tylko jeden Fenerbahce, zespół o wiele silniejszy kadrowo i bardziej doświadczony, obok Vakifbanku i Eczacibasi najsilniejszy zespół w Turcji aspirujący do wygrania tego pucharu. Szerzej opisałem skład tej drużyny w mojej analizie Ligi Mistrzyń http://forum.bukmacherskie.com/f32/liga-mistrzyn-2014-2015-a-113938.html#post4886349 . W tym sezonie Fenerbahce zrówno w lidze jak i Lidze Mistrzyń z zespołami zdecydowanie słabszymi nie straciło seta i dzisiaj również się na to nie zapowiada. Będzie to pierwsze spotkanie dlatego też przed rewanżem zapewne Fener będzie chciało wygrać gładko, żeby u siebie na spokojnie podejść do spotkania. Dodatkowo zawodniczki podbudowane są ostatnim wygranym spotkaniem ligowym z jednym z największych konkurentów w walce o mistzostwo kraju Eczacibasi 3:2. Gospodynie to przeciętny zespół turecki z którymi najlepsze zespoły w lidze które wymieniłem nie mają zwyczaju tracić setów niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. Dowodem na to może być spotkanie pomiędzy tymi zespołami w lidze które odbyło się 8 listopada i Bursa u siebie przegrała 0:3 z Fenerbahce. W lidze Bursa gra słabiutko, zajmuje 4 miejsce od końca z dwoma wygranymi i dwiema porażkami, a te zwycięstwa odniosła z dwiema najgorszymi drużynami ligi Besiktasem i Yesilyurt. Moim zdaniem gładkie 3:0 dla siatkarek Stambułu, mam nadzieję, że zawodniczki nie odpuszczą tego spotkania.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KOVO - Kobiety
KGC - Kobiety vs EX - Kobiety
KGC - Kobiety (+1.5) @ 1.83 Bet365 ⛔ 1-3
Mecz o 9:00

Obie ekipy nie należą do czołówki i zawsze ciężko im rywalizować z najlepszymi. W gospodyń na ataku dobrze znana Brazylijka Joyce Gomes da Silva czyli &#39;&#39;Joycinha&#39;&#39;. 30 letnia zawodniczka, była reprezentantka kraju. Zdobyła m.in srebrny medal MŚ 2010. Na pewno siatkarka ograna i bardzo solidna. Widziałem ją w ekipie KGC i prezentuje niezły poziom. U gości na ataku Amerykanka Nicole Fawcett. Dobrze znana z występu USA na tegorocznych MŚ. Tam jej forma była nierówna i tak samo jest w rozgrywkach klubowych. Początek sezonu słaby, potem wszystko wyglądało nieco lepiej. Jednak ostatni mecz Nicole znowu zagrała przeciętnie. Brakuje regularności w jej atakach. Mocno faluje i są momenty gdzie seryjnie nie kończy akcji zdobytym punktem.
Drużyna EX słabo wygląda na wyjazdach, 2 mecze i 2 porażki. Ten pojedynek nie będzie dla nich łatwy. Oczywiście KGC ostatnio 3 przegrane z rządu, ale wszystkie porażki z pierwszą &#39;&#39;3&#39;&#39; ligowej tabeli. Miesiąc temu w rywalizacji tych ekip wygrało EX 3-2 w setach. Mecz był niezwykle wyrównany. Teraz to KGC gra u siebie, ma atut własnej hali i spokojnie może powalczyć o zwycięstwo, a już na pewno o dwa wygrane sety. Potencjał drużyn zbliżony. Atakujące o podobnych umiejętnościach. Jednak Amerykanka nie jest w najlepszej formie. Myślę,że gospodynie się mocno postawią i może nawet wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
johny35 194

johny35

Użytkownik
UVC Graz - Waldviertel
typ: 1
kurs: 1,82
marathonbet

Wpadł mi dzisiaj w oko mecz pucharu challenge pomiędzy dwiema austriackimi zespołami. Pierwszy to vice lider tamtejszej ligi UVC Graz. Ich rywale to obecnie piąta drużyna ligowej tabeli. W pierwszym meczu Waldviertel we własnej hali wygrało dość pewnie 3:0. Jednak ja tym razem spróbuję pograć na wygraną gospodarzy, którzy w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali. Dodatkowo zespołowi Waldviertel do awansu wystarczają 2 sety, tak więc jeśli uda im się je ugrać w szeregi gości może wkraść się rozluźnienie. Najbardziej liczę jednak na zwycięstwo gospodarzy 3:0 lub 3:1, a kurs wystawiony na nich moim zdaniem jest wart ryzyka.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Łotwa - National Liga

Vk Marupe vs RTU 2 @ 1.83 Bet365
⛔ 3-1

Mecz o 19:00

Zespół RTU to obecny lider rozgrywek. Bilans spotkań 4-1, tylko 5 straconych setów i świetna dyspozycja na wyjazdach. Oprócz rozgrywek ligowych grają jeszcze w Schenker League, gdzie także legitymują się znakomitym bilansem 6 zwycięstw i 1 porażka. Wliczając wszystkie mecze w tym sezonie na wyjazdach to nie ponieśli jeszcze porażki, wygrywając 7 spotkań z rzędu. Widać, że nie mają najmniejszego problemu z przystosowaniem się do hali rywala. Grają tam jeszcze lepiej niż u siebie, w domu. Z kolei ekipa Marupe na razie nie błyszczy. 3 porażki i 3 zwycięstwa. Z czego ostatnio dwa pojedynki przegrane. Ostatni mecz to zaskakująca przegrana u siebie z przeciętnym zespołem Aizpute. Na ten moment rozgrywek zdecydowanie lepiej wyglądają goście, ich gra i uzyskane rezultaty są dużo lepsze. Na wyjazdach spisują rewelacyjnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzisiaj pokonali rywali,, którzy od dwóch spotkań nie wyglądają zbyt optymistycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Lokomotiv Baku - Rabita Baku
Typ: Lokomotiv Baku
Kurs: 3.5✅
Bet365

Kurs warty ryzyka Loko jeszcze bez porazki w tym sezonie tak samo jak Rabita.Loko nie wygralo ze.swoimi rywalkami od wielu spotkan, a dzisiaj do tego zwyciestwa nadarza sie doskonala.okazja. Rabita bez swojej podstawowej libero Brendy Castillo i Aurei Cruz najlepszej przyjmujacej azerskiej ligi ostatnich sezonow. Obydwie zawodniczki obecnie ze swoimi krajami w mistrzotwach Ameryki Srodkowej. Moim zdaniem takie oslabienia znacznie obnizaja wartosc Rabity, dlatego ryzykuje typ na ich porazke. Zachecam do postawienia z.handi +1,5 dla.Loko✅✅.
Sory za bledy pisze z komorki
MECZ O 13stej

W betcity handi +2,5✅✅✅ seta po kursie 1.47 to zagram grubo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Paris-Toulouse
Paris -1,5 1.59 Pinnacle
⛔
Paris początek sezonu ma dobry, w tygodniu powalczyli z Maceratą, mam nadzieję, że nie będą zmęczeni.
Grę niesamowice nakręca Gjorgjev, bardzo dużo daje również w ofensywie Bojić, drugi przyjmujący Bahov również bardzo dobrze zaaklimatyzował się we Francji, libero Steuerwald na solidnym poziomie.
Środek jak na ProA także wygląda fajnie Kreek-Fernandez, grę prowadzi Hernan, ma fajnych skrzydłowych, więc z nich korzysta, ale również potrafi ze środkowymi fajnie pograć.
Toulouse w sumie pozytywne zaskoczenie.
Sporo do gry wnosi rozgrywający Saitta, po kontuzji nieźle wygląda atakujący (nominalnie przyjmujący) Rossard.
Sporym problemem jest przyjęciu, tutaj widzę wielką szansę ponieważ Paris zagrywa bardzo dobrze.
Przyjęcie i gra na siatce również zdecydowanie dla gospodarzy.
Jeśli zagrają tak jak w LM to powinno być ok.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
JAPONIA V-PREMIER KOBIETY
NEC Red Rockets K - Body Queenseis K 1 @1,36 -1,5 @1,72
23.11.14 07:00
Bet365


Przeglądałem te egzotyczne ligi i trafiłem na taki meczyk. Lider gra z ostatnią drużyną w tabeli. Red Rockets 2 wygrane po 3:0, goście 2 przegrane po 3:0. H2H z tego roku 2:1 (3:0, 3:1 - 3:0). Z tego co udało mi się dowiedzieć w składzie gospodyń występuje kilka reprezentantek kraju. Jeżeli nie ma żadnych absencji to powinno zakończyć się spokojną wygraną siatkarek NEC Red Rockets.
Tak jak pisałem: przeglądałem, wpadło mi w oko i postanowiłem zaryzykować. Myślę, że delikatnie można próbować.

Jeszcze taka ciekawostka- w ostatnich 3 spotkaniach faworyt bukmacherów schodził z parkietu... pokonany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Daejeon Samsung (-1.5) vs Gumi LIG @ 1.537 PinnacleSports ✅ 3-1
Zacznijmy od tego, że Samsung od sezonu 07/08 wygrywa ligę bez przerwy, imponujące, nieprawdaż? Kto może im w tym roku zagrozić? Przede wszystkim Rush&amp;Cash z Simon&#39;em na czele, ewentualnie Kepco/KAL z Sanchezem. No chyba, że obudzi Nam się Agamez z Hyundai to może być ciekawie. Przejdźmy do rzeczy dlaczego taki typ? Oglądałem ostatnie spotkanie Samsungów z ekipą Simona. Mecz wyrównany, ale końcówki należały do jednego zawodnika - Leonardo Leyvy-Martines&#39;a. Chłopak 90&#39; gra na przyjęciu i kończy WIĘKSZOŚĆ piłek. Jak się rozgrywającemu coś w bani nie poprzestawia to piłka na kontrze idzie zawsze do niego. Każdy ma swoje przestoje - wiadomo, ale ten chłopak pogrywa już trochę w KOVO i jak widać z dobrymi efektami. Po drugiej stronie Edgar - nie wierzę jakoś w tego człowieka, widziałem jego grę z Rush&amp;Cash i nie zachwycał. Dostawał tak samo jak Leyva większość piłek, ale w ataku nie zachwycał. Ma swoje DŁUŻSZE przestoje. Po stronie Samsungów przeważa fakt, że grają u siebie, a to się bardzo przydaje w Korei. Własna hala, widownia, publiczność robią swoje w końcówkach. Próbowałbym nawet typu -2,5 @ (2.2?), ale to KOVO, więc do dubla czy nawet singla -1,5 będzie mi pasować. Mecz o 11.
PS. Warto spróbować pograć -1,5 na Samsungów, gdy przegrają pierwszego seta. Często się tak w KOVO zdarza, a potem role się odwracają i się kończy 3-1 ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Poitiers-Ajaccio 2
Orange-Tours 2
AKO 1.65 Pinnacle
⛔
O Ajaccio pisałem niedawno, bardzo solidna drużyna, kilku zawodników na dobrym poziomie, fajnie poukładani taktycznie.
Poitiers beniaminek ProB, ale skład nawet solidny, są w stanie powalczyć o awans nawet jednak początek sezonu średni.
Zdecydowanym liderem jest Krolis, który odbudowuje się po ciężkiej kontuzji, kiedyś reprezentant Holandii.
Jest też kilku graczy z przeszłością pierwszoligową jak Brizola, Demirović, reprezentant Chorwacji Sabljak, jest też młody Ngapeth.
Skład ciekawy, al na Ajaccio zabraknie, kultura gry zdecydowanie po stronie gości, powinno wystarczyć.
Orange średniak drugiej ligi, sporo zależy od Ukraińców atakującego Tupczija i przyjmującego Kljamara.
Tours początek sezonu słaby, mieli swoje problemy, ale chyba powoli wychodzą na prostą.
Ciągle bez Konecnego, ale i bez niego dzisiaj powinni wygrać, choć wcale nie zdziwię się jeśli jednego seta oddadzą.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kursy już zaczęły pracowac - ale może ktoś się jeszcze skusi...

1 mecz ▶ Volley Koniz - Alba Baj

Szwajcarki wygrały dopiero po TB, ale w składzie zabrakło 3 zawodniczek zagranicznych: Serbki - Kujundzic, która była kontuzjowana i dwóch Wenezuelek Acosta i Hidalgo - które były na jakiejś imprezie na swoim kontynencie.

Teraz skład jest pełny ▶ Alba Baj - Volley Koniz

Potwierdza to także oficjalna strona drużyny ze Szwajcarii:
Das Team wird am frühen Dienstag morgen nach Cluj/Rumänien fliegen und dann weitere 2 Stunden bis Sibiu fahren, um am Mittwochabend die Rückpartie zu bestreiten. Ab Montag steht Guillermo Gallardo auch wieder der gesamte Kader an Spielerinnen zur Verfügung. Ivana Kujundzic ist nach einer Verletzung wieder einsatzfähig sowie Roslandy Acosta und Yessica Paz Hidalgo, die von der venezolanischen Nationalmannschaft zurück sind.
W związku z czym proponuje grac wszystko w stronę Szwajcarek. - Mecz ma byc dostępny także na żywo na Bet365 - więc będzie można śmiało sprzedac, bo kursy do meczu zapewne jeszcze polecą.

Volley Koniz wygra ▶ 3.75 Marathonbet
Volley Koniz +1.5 seta ▶ 2.00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Dodam ze mecz o ktorym pisze kolega wyzej bedzie rozgrywany na neutralnym terenie w rumuńskim mieście Sibiu. Tym bardziej przemawia to za faktem grania czegos w strone szwajcarskiej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
I przedstawię jeszcze zagraniczne zawodniczki Koniz, których zabrakło w pierwszym spotkaniu:
Ivana Kujundzic, Serbia - 1987&#39; 185 cm wzrostu - przyjmująca.
Yessika Maria Paz Hidalgo, Wenezuela - 1989&#39; 192 cm wzrostu - środkowa bloku.
Roslandy Acosta Wenezuela, 1992&#39; 190 cm wzrostu - przyjmująca.
Z resztą wszystko macie TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom