>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe ligi - 2013/2014

Status
Zamknięty.
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Czechy 1 liga
Kadan-Sumperk@2.55 b365 ⛔ //Brakuje dwóch najlepszych strzelców,brakuje 2 podstawowych obrońców(Kostur i Trefny jednak grali),a wynik piękny 5 do jaja.
Poszperałem w nocy trochę po czeskich stronach hokejowych i wybrałem taki ciekawy mecz na dzisiaj.
Gospodarze nie mają już żadnych szans na awans do PO.Zajmują przedostatnie miejsce i jedynie co mogą to przeskoczyć ze 2-3 pozycje w tabeli.
Kadan to farmerski zespół Piratów z Chomutova.We wczorajszym meczu Piratów zagrało 3 podstawowych obrońców Kadania-Trefny,Tejnor i Stehlik plus bramkarz Kostur.
Jutro na 99% ci zawodnicy zagrają również w Chomutovie,bo Piraci grają ze Slavią.
Żeby tego było mało kontuzji nabawił się najlepszy strzelec zespołu Słowak Charousek.W ostatnim meczu z Trebic nie grał drugi najskuteczniejszy gracz Chlouba.Wszystko wskazuje na to,że nie zagra również w dniu dzisiejszym.
W takim wypadku dziś prawdopodobnie zagrają tylko 3 piątki.
Goście znajdują się na 10 miejscu i do miejsca 8 czyli premiowanego grą w play-offach tracą zaledwie 6 punktów.Na wyjazdach spisują się fatalnie,ale dziś z tak osłabionym zespołem gospodarzy wygrać po prostu trzeba.
U siebie wygrali dwa ostatnie spotkania i dziś według mnie również zwyciężą.
edit.Dopisałem opcję na zwycięstwo gości wliczając dogrywkę i karne.Kurs satysfakcjonujący,a dużo bezpieczniej.Ci co mają zamiar pograć niech sami wybiorą co lepsze.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Mlada Boleslav-C.Budejovice(+1.5)@1.85 b365 ✅ 3-3
Gospodarze już kilka kolejek temu zapewnili sobie 1 miejsce w grupie przed PO.
W składzie na jutrzejszy mecz brakuje 3 kontuzjowanych napastników,nie zagrają Vyborny(13+42),Bros(19+35) oraz Pabiska(10+17).
W ostatnim wyjazdowym meczu nie grali Klimenta(21+35), Mikulik(15+25) oraz podstawowy bramkarz Valent,którego zastąpił 16letni Ruzicka.
Jako,że 1 miejsce w grupie zapewnione to trener tych graczy oszczędza i według mnie Klimenta i Valent nie zagrają również w meczu jutrzejszym.
Po co ryzykować kontuzje jeśli do końca sezonu zasadniczego pozostały już tylko 3 spotkania o pietruszkę.
Jeśli chodzi o gości to zespół wzmocnił w połowie stycznia Słoweniec Pajic z HC Bolzano i zdobył już dla zespołu 6 bramek.
Gracze z Budejovic w ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa.
Widać,że od pewnego czasu ich gra się poprawiła.
Na awans do najlepszej ósemki a co za tym idzie na grę w PO nie mają już szans,ale na lodowisku osłabionego lidera tanio skóry nie sprzedadzą i na pewno powalczą o dobry wynik.
Mlada przegrała swoje dwa ostatnie mecze nie zdobywając bramki.Oba spotkania na wyjeździe.
Kurs podam jutro,bo jeszcze nie ma na b365 oferty.
 
adryss 7

adryss

Użytkownik
Francja: Morzine-Avoriaz vs Caen
Typ: over 6,5
Kurs: 1,80 Ciekawe spotkanie w lidze francuskiej. Ostatni w tabeli zespół Caen udaje się na spotkanie z Morzine-Avoriaz. Caen spisuje się delikatnie mówiąc fatalnie. Porażka za porażką, tracą mnóstwo bramek. Ostatnie mecze wyjazdowe Caen wskazują ewidentnie wyniki overowe. Ostanie wyniki w ich meczach wyjazdowych: 8-1, 6-3, 8-2, 5-3, 5-2, 6-1. Widać gołym okiem, że sobie nie radzą. Teraz o gospodarzach. Również grają overowy hokej jednak mają więcej wygranych niż ich dzisiejszy rywal. Strzelają dużo bramek, ale również sporo ich tracą. Ostatnie wyniki: 4-3, 5-3, 2-4, 5-4, 7-3, 4-3, 12-1. Naszym zdaniem dzisiejszy over powinien być spokojnie pokryty. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo gospodarzy i łatwe pokrycie overa 6,5.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Czechy 1 liga

Litomerice
[email protected] b365 ⛔ 1-4
Sprawa wygląda następująco:
Do zakończenia rundy zasadniczej zostały dwa mecze.Jihlava zajmuje 3 pozycję i już na tym miejscu pozostanie.
Litomerice są na 7 i grę w PO mają zapewnioną.
Mają jednak jeszcze teoretyczne szanse by wskoczyć na 6 pozycję i zagrać z teoretycznie słabszym zespołem czyli Jihlavą w PO.
Jest też opcja,że mogą spaść jeszcze na miejsce 8 i zagrać z Mladą Boleslav,a tego na pewno nie chcą.
W ekipie Jihlavy brakuje 3 podstawowych zawodników,którzy mogliby już do składu wrócić,ale trener zapowiedział,że w 2 ostatnich kolejkach nie będzie już niczego w składach zmieniał.
Dziś więc w ofensywie jak i w defensywie zobaczymy kilku juniorów.
Myślę,że Litomerice powalczą jeszcze o 6 pozycję i dzisiejsze spotkanie z osłabionym rywalem wygrają.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Hokej na Lodzie - Francja - Ligue Magnus, Playoffs
04/04/2014 g. 20:00
ASG Angers - HC Briancon
Typ.under 6,5 gola
Kurs.1,70
Bukmacher.OddsRing
Analiza.
Hokej na lodzie we Francji czyli Francuska Ligue Magnus i spotkanie finalowe pomiedzy zespolami ASG Angers - HC Briancon.W tej chwili stan rywalizacji 3-2 dla HC Briancon i dzisiaj bardzo wazne spotkanie dla gospodarzy ,a wiec aby zostac w grze o zloto nie moga przegrac,a co za tym idzie musza zagrac dobrze w obronie i stad moj typ na under 6,5 gola w meczu.Juz ostatnie mecze pomiedzy tymi zespolami byly bardzo underowe...
01/04/14 LMP HC Briancon - ASG Angers 2:0
29/03/14 LMP ASG Angers - HC Briancon 3:1
28/03/14 LMP ASG Angers - HC Briancon 2:6
26/03/14 LMP HC Briancon - ASG Angers 3:4
25/03/14 LMP HC Briancon - ASG Angers 7:2
27/12/13 LM HC Briancon - ASG Angers 4:1
Tak wiec wczesniej na poczatku finalu szaleli ,az milo,ale im blizej zlota,to bramek co raz mniej...Dzisiaj licze,ze stawka meczu sparalizuje obie ekipy i bedziemy mieli hokejowe szachy,bowiem gospodarze nie sa ,az tak silni aby rozgromic dzisiaj Briancon,a mysle,ze takze goscie nie beda szalec w ataku tylko beda liczyc na kontry...Tak wiec under 7,5 gola przy takiej stawce w meczu jak najbardziej mozliwy...
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Wszystkie inne ligi - Włochy - Serie A
Spotkanie.Valpusteria - Renon
Typ.under 6,5 gola
Kurs.1,70
Bukmacher.OddsRing
Data.12.04.2014 g.19.30
Analiza.
Final Wloskiej Ligi Hokejowej pomiedzy zespolami Valpusteria - Renon i gram tutaj under bramkowy.Jak wiadomo liga Wloska jest bardzo overowa,ale im blizej decydujacych rozstrzygniec tym goli mniej.Zwlaszcza pomiedzy tymi ekipami gdzie w ostatnim czasie notowalismy same niskie wyniki...
22/03/14 EACd HC Pustertal - Ritten Sport 2:1
20/03/14 EACd Ritten Sport - HC Pustertal 2:3 (OT)
27/02/14 EA HC Pustertal - Ritten Sport 1:2 (OT)
23/01/14 EA Ritten Sport - HC Pustertal 4:1
05/01/14 EA HC Pustertal - Ritten Sport 1:3
28/11/13 EA Ritten Sport - HC Pustertal 4:1
09/11/13 EA HC Pustertal - Ritten Sport 2:4
28/09/13 EA Ritten Sport - HC Pustertal 1:2
Tak wiec patrzac na dotychczasowe mecze pomiedzy tymi zespolami mamy 8 meczy i we wszystkich notowalismy under 6,5 gola w meczu.A gdy tak jak dzisiaj gospodarzem byla ekipa HC Pustertal to w ostatnich meczach na ich terenie padalo odpowiednio 3,2 i 4 gole...Dzisiaj pierwsze spotkanie finalowe i jak wiadomo,zespoly beda sie na poczatku badac i stawiam raczej na uwazna gre w defensywie a potem ataki na bramke rywala...Nie wiem skad buki wziely ta linie,ale ja po takim kursie biore w ciemno...
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ritten - Valpusteria
Typ opieram na statystykach, ale myślę, że warto spróbować. Tak jak kolega pisał jest to finał ligi włoskiej i sytuacja dla drużyny Valpusteria jest mało ciekawa, krótko mówiąc - to spotkanie muszą wygrać jeżeli chcą mieć jeszcze szanse na wygranie trofeum. W serii jest 3-2 dla Ritten, grają na własnym lodowisku więc teoretycznie łatwiej powinno być im wygrać. Patrząc na przebieg całej serii jest to wymiana ciosów - z tym, że Ritten do tej pory przegrało wszystkie mecze u siebie, jednak trzy wygrane zanotowali na wyjeździe. Oczywiście działa to w analogiczny sposób dla drużyny Valpustrii, jednak do tej pory grali dwa razy na lodowisku Ritten i oczywiście dwa razy wygrywali. Liczę tutaj na gości, muszą wygrać, ostatnie trzy mecze wyjazdowe z Ritten (pomijając finał) wygrali, a kurs dosyć fajny, także warto za drobne spróbować.
remis lub Valpusteria @@ 1.75 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom