>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar CEV
Spotkanie: Acqua Paradiso Monza - Lakkapää Rovaniemi
Typ: Acqua Paradiso Monza wygra 3:0
Kurs: 1.472
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W pierwszym spotkaniu Pucharu CEV, które zostanie rozegrane w Pala Iper w Monzie nie przewiduje większych problemów dla zespołu prowadzonego przez Emanuele Zaniniego. W ostatniej kolejce Włoskiej Pallavollo siatkarze Acqua pokonali na wyjeździe klub Piotra Gruszki - CMC Ravenna 3:1. Moim zdaniem w tym sezonie ekipa Monzy może namieszac w rodzimej lidze a także jest jednym z wielu faworytów do wygrania Pucharu CEV. Trener Zanini posiada bardzo dobry skład z bardzo dobrze uzupełniającymi się przyjmującymi: Milos Nikic oraz Sean Rooney robią dobrą robotę a na ławce siedzi jeszcze Todor Aleksiew Na środku siatki Luciano De Cecco ma do dyspozycji Marcello Forni, Simone Buti czy Konstantina Shumova. Atakującymi są doświadczeni Mauro Gavotto oraz Nicolaos Raumeliotis. Moim zdaniem jest to bardzo wyrównany skład i trudno szukac w tym zestawieniu większych wad czy słabych punktów. W drużynie fińskiej nie ma żadnych interesujących siatkarzy, wyróżniającą postacią jest amerykański środkowy Brett Dailey, który przyszedł do drużyny z jedej z amerykańskich uczelni, ale to taka ciekawostka...:grin: Ponad to dzisiejsi goście przegrali w swojej lidze 3 ostatnie spotkania: 2:3 z MuurLe, 2:3 Saimaa Volley z oraz ostatnia sromotna porażka z liderem z Hurrikaani 0:3. Tak więc, moim zdaniem chłopaki z zimnej Finlandii przyjadą do Monzy po prostu na wycieczkę i będą się starac nie dostac dużego lania... Spotkanie będzie miało jednostronny przebieg, Włosi rozbiją chłopaków z Rovaniemi mocną zagrywką a De Cecco będzie robił wiatraki z środkowych drużyny przyjezdnych - byc może Zanini da pograc chłopakom z ławki...
:siata:Pewnosc typu: 8,5/10:siata:
WYNIK:
Acqua Paradiso Monza 3:0 Lakkapää Rovaniemi
(25:16 25:14 25:14)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 94

crock

Użytkownik
Pamvohaikos - Panathinaikos VB 1,85 (Obecnie na Sportingbecie np 2,1)
PAO totalnie zmieniony skład, jak do tej pory trzon zespołu stanowili obcokrajowcy tak wraz z kryzysem nikogo już tam nie ma. W 1 kolejce mogliśmy zaobserwować wirujące kursy i gwałtowny wzorst kursów na PAO. Wygrany 1 set, a później mecz co najmniej dziwny-rzekłbym odpuszczony przez PAO. Pamvohaikos w 1 kolejce wygrał pewnie na wyjeździe z Lamia-w poprzednim sezonie dobra gra(kwalifikacja do CEVu) 3-0. Dziś też kursy dziwnie się rotują, raz skaczą tak, innym razem tak. Niemniej Pamvohaikos gra u siebie, o ile PAO w poprzedniej kolejce miało trybuny za sobą, o tyle w tej będzie odwrotnie. Nie wiem czy oddali poprzedni mecz czy po prostu są tak słabi(w co też nie wątpię-skład motany na ostatnią chwilę nie wróży nigdy dobrego, wsród gości nasz rodak Józefacki-trzeba przyznać solidny atakujący) . Poza tym ten typ doradza mi mój znajomy przyjaciel z Grecji ???? zobaczymy jak wyjdzie. Spotkanie jednak warte zainteresowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

crashcourse

Użytkownik
Witam wszystkich ????

Mladost Zagreb[-1,5] vs Seat Naefels - 1 [1,65 betsafe] [ 6/10]

Wydaje mi się ze chorwaci u siebie zagrają zdecydowanie lepiej niz na wyjeździe,(gdzie wprawdzie tez wygrali ale po cięzkiej walce [3-2]) i niebedą mieli problemów z ograniem szwajcarów.

W Mev&#39;zie Mladost nie zachwycił jak narazie.Rozbił osttanio Wiedeń(choc to żaden wyczyn) ale wcześniej był z kolei rozbijany przez Insbruck i Hummene.
Szwajcarzy jednak u siebie też mizernie...obecnie 6 miejsce[po 5 kolejkach].
U siebie powalczyli ale mysle ze podobnie jak Lousanne,w obcej hali sromotnie polegną.
Dodatkowym &quot;plusem&quot; jest fakt zwycięstwa chorwatów w Naefels,wiec teraz maja przewagę psychiczną ze obędzie sie bez złotego seta, o ile zepna poslady.
Byc moze szwajcarom uda sie urwac seta,ale nie sądze by &quot;zagrzebianie&quot; pozwolili doprowadzić do tb.

Ps.W bet365 czy sportingbecie kursy zdecydowanie gorsze[odpowiednio 1,45 i 1,48].


WYNIK : Mladost vs Naefels 2-3 [ :eek: ]

No cóż,mocno sie przeliczyłem.Nie tylko nie &quot;siadł&quot; hc ale w ogóle przegrali...spora niespodzianka wg mnie,choc tak po prawdzie to przy takich zespołach z &quot;kosmosu&quot; najłatwiej sie przejechac.
Szkoda,bo w 4 secie ze stanu 11-16 potrafili dojść na 19-20 ale to był max.
Ogólnie ten Cev potrafi niesamowicie zaskoczyć vide Resovia,nawet jesli grała II składem lub teraz Dinamo Moskwa-jaja jakieś...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Resovia -2.5 @ 1.53 Pinnacle✅ 46 pkt w 3 setach goście zdobyli:razz:
1.mecz 3:2 wygrany przez Resovię, co można odbierać dwojako, bo prowadzili 2:0 i zamiast skończyć, to może jednak chcieli sobie pograć. Dziś szybkie 3:0, każdy inny wynik będzie źle świadczył o podejściu Czerwono-Białych do rywala, bo różnica poziomów, to minimum 2 klasy...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Asystel Novara - Riso Scotti Pavia
Spotkanie dwóch drużyn z całkiem odmiennymi celami. Novara należy do czołówki ligi, dla Pavii wg mnie zaklepane jest ostatnie miejsce (ew. przedostatnie) w tabeli.

Novara patrząc na skład prezentuje się całkiem nieźle. Wielkim wzmocnieniem powinno okazać się pozyskanie Sani Malagurski. Sporo leży na barkach Balcerini, Horvath i Vigano.

Pavia to póki co sklejka młodych i bardzo młodych zawodniczek (ale perspektywicznych także). W drużynie brak wielkich nazwisk, skład z poprzedniego sezonu, który zresztą był porównywalny poziomem został prawie w całości wymieniony. Dla dużej większości jest to debiutancki sezon w Serie A.

Novara jednak ma słaby początek sezonu. Dwa mecze - jedna porażka + jedna dyskwalifikacja w 1 kolejce. Nie grała jeszcze jednak w żadnym ze spotkań Serbka Malagurski, a słuchy mnie doszły, że bardzo możliwe iż zadebiutuje właśnie w tym spotkaniu, a to dużo zmienia. Nawet jeśli Serbki znów zabrakłoby w składzie, Novara powinna tutaj spokojnie ograć rywalki z Pavii, trzeba być tylko skoncentrowanym.

Pavia popełnia sporo błędów własnych, można tutaj poznęcać się nad nimi serwisem i blokiem.

Zwykle w wyjazdowych spotkaniach Pavii jest tak, że w jednym secie nawiązują walkę (wygrywają go lub nie), a w pozostałych setach już dostają lanie. Mam nadzieję, że tutaj Novara nie straci koncentracji, bo nie powinny mieć problemów. Gospodynie potrzebują kompletu punktów i jestem pewien, że cel zrealizują.

Moje propozycje:
Under 180.5 --- 1.55 @ 8/10 Betsafe
Novara -1.5 --- 1.45 @ 8/10 Betsafe
Novara -2.5 --- 2.61 @ 4/10 Pinnacle



Polecam także dograć gospodynie w meczu Arsizio - Magliano (1.25 - Bet365). Kurs wysoki jak na taką różnicę klas, a analizy już nie będę pisał. Poleciłbym granie -1.5 handi, ale tak na prawdę nie ma u jakiego buka, bo chyba tylko w Betclicku i Expekcie taki zakład jest, a kurs minimalnie większy od czystego wina (1.30/1.35).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przypominam, że za kilka dni startuje World Cup i kwalifikacje olimpijskie dla słabszych krajów. Novara na pewno nie zagra w pełnym składzie. Włoszki mają już zgrupowanie, więc nie ma: Barcellini, Folie. Nie będzie Greczynki Nomikou i Serbek Malagurski, Veljkovic. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Dorą Horvath i Katariną Barun. Pavia bez blokującej Koeva.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Arago de Sete Volley-Ball - Paris Volley: Typ 1@1,27 Milenium⛔⛔⛔???? oczywiście co to za kolejka we Francji bez sensacji... ;)
Ekipa z Paryża ciągle chce nawiązać do wspaniałych lat, kiedy była zdolna nawet wygrać Ligę Mistrzów w 2001 roku, lecz ostatnie dwa mecze z Rennes i Nabonne tego nie potwierdziły. Do tego Arago de Sete ostatnich czterech meczy nie przegrało, skutecznie łącząc obowiązki ligowe z Pucharem CEV. Na korzyść gospodarzy przemawia także historia - Paris na terenie Sete nie wygrało od dwóch spotkań, mało tego, nie ugrało żadnego punktu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Isku-Volley - MuurLe
Isku-Volley - MuurLe 1.455 Pinnacle
Isku-Volley 3:0 MuurLe (25:15 26:24 25:19)
Drużyna gospodarzy w 5ciu kolejkach granych u siebie - odnieśli 5zwycięstw ze stosunkiem setów 15:2. Tak więc u siebie same zwycięstwa, raczej ze średniakami ligi: KoVe, Etta, Sun Volley, jednak odnieśli też bardzo przekonywujące zwycięstwa z drużynami: Loimu 3:0 (25:23 25:22 26:24) oraz z obecnym liderem Hurrikaani 3:1 (21:25 25:25 25:20 25:17). Drużyna MuurLe na wyjeździe wygrała tylko z KoVe oraz Saimaa Volley nie mając szans w spotkaniach z liderem a także z VaLePa oraz Etta. Wykładnikiem formy MuurLe może byc wynik ostatniego spotkania wyjazdowego - w którym polegli z liderem Hurrikaani 0:3 - zdobywając w całym meczu tylko 45punktów. - Zostali zdeklasowani - takiego samego rezultatu spodziewam się także w tym spotkaniu. Przerwa reprezentacyjna nie powinna wybic zawodników z rytmu, ponieważ żaden siatkarz ekipy Isku-Volley nie wyjeżdżał na zgrupowanie swojej kadry narodowej.
Typ: Isku-Volley 9/10
Start: 17:00
LiveScore: http://www.lentistilasto.net/livescore/livescore.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sparta 309

sparta

Użytkownik
CEV CUP WOMEN:

Khimik - Rote Raben 2 1.55

Miałem tu poszukać handicapu -1.5 bo spodziewałem się znacznie niższego kursu na Niemki, ale ten jest idealny żeby grać czystą dwójkę. Pierwszy mecz wygrany pewnie 3:0 (do 19,19 i 24), w lidze komplet zwycięstw co potwierdza znakomitą formę Rote Raben. Moim zdaniem Niemki zdecydowanie mocniejsze od Ukrainek
 
C 94

crock

Użytkownik
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo​

Jutro o 11 z rana odbędzie się spotkanie wschodniej grupy w lidze rosyjskiej. Gospodarze póki co nie zachwycają, a wręcz wg mnie zawodzą. Zupełnie odmienne nastroje w Kemerovie, którzy dobrze weszli w sezon. Sprawa wygląda następująco Nowosybirsk ma duże kłopoty w przyjęciu, zarówno Divis jak Birukov do tej pory nie zapewniali dobrego przyjęcia. Straty pkt seriami. Z drugiej strony na przyjęciu Tuia i Andre, wiadomo też różnie bywa ale...póki co lepiej sobie radzili. Na pewno atutem Nowosybirska są środkowi, którzy radzą sobie b.dobrze., jednak po stronie gości też nie ma z tym problemu. Obie ekipy pod względem liczby pkt. zdobytych tym elementem są na podobnym poziomie, z tym że w Kubassie jest to bardziej zróżnicowane osobowo. Do tego w drużynie gości gra najlepszy punktujący ligi Frost ???? W zagrywce do tej pory dużo lepiej radzą sobie goście. W każdym razie czeka nas jutro ciekawe i zacięte spotkanie a kursy wg mnie są zupełnie nieadekwatne do prezentowanej do tej pory formy. Trzeba wziąć pod uwagę również fakt reprezentacyjny-co wg mnie również wpływa na korzyść gości.

Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo 1x2 Kuzbass Kemerovo 3,9 betsafe
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo 1x2 handicap Kuzbass Kemerovo (+1,5) 2,4 betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup Men
Crvena Zvezda Belgrad - Arago de Sete​


W zespole z Belgradu jest sporo młodych, serbskich zawodników. Chyba najbardziej znany to rozgrywający Mihajlo Mitic, który razem z drużyną zdobył niedawno Mistrzostwo Europy.

W ekipie z Francji mamy kilku dobrych graczy. Na pozycji libero występuje bardzo dobry Ferdinand Tille, który cały czas robi postępy. Za rozegranie odpowiada znany z reprezentacji Trójkolorowych Benjamin Toniutti. Na środku siatki dzielić i rządzić powinien potężnie zbudowany Jose Trefle. Wydaje mi się, że kluczowymi postaciami powinni być przyjmujący Baptiste Geiler i Marien Moreau.

Typ trochę &quot;na czuja&quot;. Nie ukrywam, że nie widziałem tych zespołów w akcji. Patrząc w ofertę spodziewałem się niższego kursu na Francuzów. Arago de Sete ma ciekawszy i chyba mocniejszy skład. Nie sądze, żeby młodzi Serbowie wygrali w tym spotkaniu.

Typ:
Arago de Sete @ 1.55 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 94

crock

Użytkownik
Belogorie Belgorod - Dinamo Moskwa 3-2 1,9 betclick

Krótko zwięźle i na temat: Biełgorad dalej najprawdopodobniej bez KHTEY Taras,TETYUKHIN Sergey, a napewno bez MUSERSKIY Dmitriy. Ogólnie to wg mnie szanse wyrównane. Gdyby Bielgorad miał pełny skład typowałbym 55-45, a tak proporcje się zmieniają. Co prawda Dynamo również osłabione brakiem Grankina ale wg mnie po takim kursie warto pograć.
 
C 94

crock

Użytkownik
Metallurg Zhlobin - AZS Politechnika Warszawa 2,3
Niby AZS pojechał najsilniejszym składem. Jednak wiemy jak ostatnimi czasy polskie zespoły podchodziły do pucharów niższej rangi. Wiedza o białoruskim zespole jest znikoma, co potwierdzają sami trenerzy i zawodnicy. Zespół wyjechał we wtorek o 22 i wczoraj koło godz 15 pojawił się w Białorusi. Wg mnie Białorusini u siebie postawią dużo większe opory i biorąc pod uwagę, że Politechnika ma o co walczyć w lidze, raczej spodziewam się porażki.
 
P 10

piskor770

Użytkownik
Ja się nie zgadzam z typem na Białorusinów, za nimi przemawia tylko fakt,że nie za dużo o nich wiemy...Politechnika solidny sklad (Jakopin,Steurewald,Szymański), w lidze przegrywali tylko z drużynami z pierwszej piątki,potrafili powalczyć z Resovią i Skrą przegrywając po 3:2.Podróżą raczej nie będą zmęczeni,bo dotarli na miejsce już wczoraj popołudniu.Przebyli tak dlugą podróż chyba nie po to ,aby łatwo oddać mecz...Politechnika @ 1,53 Nie wiem praktycznie nic o gospodarzach,ale nie sądzę,że mogą czymś zaskoczyć warszawski zespół
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Metallurg Zhlobin - AZS Politechnika Warszawska 1.495 7/10
Głównym zdarzeniem na czwartek jest dla mnie pierwsze w historii spotkanie AZS Politechniki Warszawskiej w Europejskich Pucharach. Chłopaki grają mecz na Białorusi o godzinie 16:00 - jednak wyjechali na wschód już we wtorkowy wieczór. Do tego zabrali specjalną dawkę pożywienia - w razie gdyby warunki w hotelu były skandaliczne. Nie za dużo wiemy o naszych wschodnich sąsiadach, jednak nie zostali włączeni do zreformowanej Ligi Rosyjskiej, a więc można domyślac się, że nie sprostali pewnym wymaganiom. Wydaje mi się, że taka paczka jak Steuerwald, Kreek, Nowak czy Szymański powinni nie miec problemów z pokonaniem Białorusinów, aby w następną środę na Torwarze dopełnic formalności - kolejnym pewnym zwycięstwem nad siatkarzami ze Żłobina.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-12-14-azs-politechnika-warszawska-debiutuje-w-pucharze-challenge

Sun Volley Oulu - KoVe 1.286 7/10
Ekipa z Oulu dobrze radzi sobie na własnym parkiecie. Potrafią wygrywac z faworytami: VaLePa, ETTA czy Loimu - przegrywając tylko z liderującą dwójką czyli: Isku-Volley i Hurrikaani. Drużyna KoVe nie wygrała dotąd żadnego z 7miu spotkań granych na wyjeździe zdobywając w nich w sumie zaledwie 6setów. Tak więc mamy przed sobą pojedynek drużyny własnego boiska oraz zespołu, który fatalnie spisuje się na wyjazdach. Dla gospodarzy, jest to ostatni dzwonek, aby zebrac się w sobie i zacząc pościg za czołową ósemką, która będzie premiowana awansem do fazy Play-Off.
Budvanska Rivijera Budva - VB Tours 1.340 8/10
We wczorajszym spotkaniu Bled mocno postraszył graczy Skry Bełchatów - na pewno będzie to bodziec motywujący do tego, aby vicemistrzowie Francji pokonali Czarnogórców - najlepiej za 3 punkty. Całym zespołem dyryguje, znany Nam z Resovii Rzeszów - Rafael Redwitz, który właśnie w zespole Tours gra swój najlepszy volley. Po przekątnej ma doświadczonego i ogranego Davida Konecnego a w przyjęciu w opcji ma Serba Terzica oraz Kubańczyka Cala Geraldo, który powinien dostawac więcej piłek do ataku od Milosa. Na środku siatki dobrze prezentuje się drugi Konecny - Petr (jednak jest to Petr i Davic Konecny nie są bracmi) - również doświadczony reprezentant Pepików. Zespół Budvy miałem okazję oglądac w starciu z PGE Skrą Bełchatów i nie można o tym zespole powiedziec zbyt wiele pochlebnych słów. Znany bliżej jest nam jedynie Vladimir Cedic (ostatnio AZS Olsztyn) oraz doświadczeni Petkovic i Markovic. Jednak w większości skład Budvy to młodzi i mniej lub bardziej utalentowani siatkarze. Myślę, że przy potencjale ofensywnym zespołu francuskiego - drużyna z Budvy nie poradzi sobie w tym spotkaniu, Francuzi mają bardzo dobrą i zróżnicowaną zagrywkę, Czarnogórcom szwankuje przyjęcie - a co za tym idzie kolejne elementy siatkarskiego rzemiosła.

Propozycje:
Metallurg Zhlobin - AZS Politechnika Warszawska 1.495 7/10
Sun Volley Oulu - KoVe 1.286 7/10
Budvanska Rivijera Budva - VB Tours 1.340 8/10
+ Volero Zurich - Dinamo Kazań 1.360 8/10
+ (bez analizy) +
* kursy Pinnacle​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rumak57 271

rumak57

Coach
Fredrischafen - Haching
Typ: 2
Kurs: 2.45
Buk: betclick
Stawka: 6.5/10 ✅
Dziwia mnie troch kursy na te Fredrischafen w ty sezonie gdyz w wiekszosci meczy sa typowani do zdecydowanego zwyciestwa przy kursach 1.01 a nie graja takiej rewelacji jak cenia ichbuki. Przypominam sobie wyjazdowy mecz z Moerser gdzie kursy wygladaly mnie wiecej 12.00 - 1.01 a mecz sie zakonczyl wynikiem 2-3. Dla mnie Buki wciaz robia nam prezenty i mam nadzieje ze tak szybko sie nie opamietaja boo Haching na tle dzisiejszego rywala wyglada zdecydowanie lepiej w ty sezonie . Haching w tym sezonie wygral wszystkie mecze za &quot;3 pkt&quot;( w niemczech gra sie wg starych zasad Z-pkt, P-0pkt ) w zadnym ze spotkan nie tracac dwoch setow a ich dorobek po 10 meczach wyglada imponujaco 30-2, stad tez przewodnictwo w tabeli nooo i przypomnijmy ze na inauguracje sezonu wlasnie Haching pokonal wlasnie fredrischafen w stosunku 3-1 a wowczas kursy wygladaly podobnie :


Teraz kolej troche na analize dzisieijszych gosci byli oni przed sezonem stawiani w rli zdecydowanego faworyta w niemieckiej Bundeslidze narazie zawodza i to potwornie bo na10 meczy wygrali 8 przegrywajac wlasnie z ww Haching i nie dawno ze slabiutka Gotha. Reszta spotkan to zwyciestwa schafen ale co z tego kiedy traca juz 4 pkt do lidera a Haching wcale nie zamierza zwalniac tempa i w przypadku dzisiejszej porazki i tak najprawdopodobniej wygraja reszte meczy.
Ten mecz to jest mecz o mistrzostwo zapowiada sie duzo emocji win Haching spowoduje ze juz nikt mu nie stanie na drodze po tytul natomiast porazka przysporzy emocji do samego konca mysle ze zawodnicy Haching wiedza o co graja i jako lepsza zdecydowanie ekipa w tym sezonie powinni wywiezc pktu z goracego terenu Fredri.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
U gości nie wiadomo czy zagrają najważniejsi gracze: Shafranovich i Kaliberda. W meczu z Budejovicami w LM nie pojawili się na parkiecie, w tamtym meczu z kontuzją grał blokujący Cedeno. Według mnie nie ma teraz w lidze niemieckiej tak dużej dużej różnicy między zespołami, żeby Haching było ciągle bez porażki. Według mnie Friedrichshafen u siebie powinno wygrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rosyjska Superliga
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk​


Oba zespoły znajdują się obok siebie w tabeli, więc jest o co walczyć.

W Gazpromie w ostatnim spotkaniu brakowało kubańskiego atakującego Raydela Poeya. W trakcie sezonu dołączył reprezentacyjny przyjmujący Bułgarii, Todor Aleksiev, ale jest to chimeryczny zawodnik. Bardzo mocnym punktem jest inny Bułgar, Teodor Todorov, który bryluje na środku siatki.

Novosibirsk w tygodniu rozegrał bardzo dobre spotkanie w LM gdzie pokonał faworyzowany zespół Fenerbachce. Liderem zespołu może być bardzo dobry kubańśki atakujący Michael Sanchez. Dobrze wygląda również para przyjmujących Divis - Biryukov, która nieźle spisuje się w ataku, ale może mieć problemy w przyjęciu zagrywki.

Zespół Lokomotivu na pewno ma przewagę na rozegraniu. Butko jest bardzo dobrym rozgrywającym, a Gazprom nie ma na tej pozycji nikogo ciekawego. Wydaje mi się, że Lokomotiv pójdzie za ciosem i po dobrym spotkaniu w LM wygra z Gazpromem. Jeżeli u gospodarzy znowu zabraknie Poeya, to jestem spokojny o zwycięstwo.

Typ:
Lokomotiv Novosibirsk @ 1.68 Unibet ✅
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Dobry typ Redwitz też nad nim myśle. Poeya raczej nie będzie bo limit zagranicznych zawodników w Rosji wynosi tylko 2 tak więc dlatego ściągneli do Gazpromu Aleksieva bo Poey miał problemy z uzyskaniem jakiś tam papierków. I bardzo możliwe, że Poey nie jest już brany pod uwage do składu Gazpromu (miał szukać klubu gdzieś w Europie) i dlatego zakontraktowali Aleksieva która ma grać na ataku tak mówił swego czasu Konstantinov. Jeśli to prawda to może być ciężko bo kto jak kto ale myśle, że ten zawodnik na atak się nie nadaje ???? Todorov na środku wymiata ale to może nie wystarczyć na Novosybirsk. Ej a do Novosybirsku dołączył Sanchez? Bo wiem, że on też miał jakieś problemy i grali w Rosyjskiej Millarem i Divisem jako zagranicznymi :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom