>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Liga włoska kobiet

To znalazłem na oficjalnej strony Foppapedretti Bergamo i teraz pytanie. Wnioskuje z tego tekstu, że Diouf i Di Iulio w czwartek z Urbino nie zagrają, występ Nucu jest zagrożony. Najbardziej jednak interesuje mnie występ Piccinini. Ma ktoś informacje czy ta zawodnicza wystąpi w tym meczu? Ostatnio z Modeną w Bergamo nie grały m.in. Quaranta, Arrighetti i Francesca. Czy te pierwsze dwie zawodniczki dostały po prostu czas na regeneracje przed play-offami?
Nie było żadnej informacji o tym że są kontuzjowane. Z drugiej strony dziwnym faktem jest że pierwszo planowe zawodniczki nie wychodzą w meczu od którego zależy rozstawienie w PO bo gdyby Bergamo w tamtym meczu ugrało 1 pkt to grało by dzisiaj u siebie z Piacenzą a nie z Urbino. Co nie wątpliwie wydaje mi się zdecydowanie łatwiejszą drogą niż ta obecna. Dlatego tamten mecz był dla mnie wyjątkowo dziwny i cieżko wytłumaczyć takie rozwiązania trenera Bergamo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
We Włoszech były plotki przed ostatnią kolejką, że Bergamo chce uniknąć Busto w półfinale, dlatego odpuszcza mecz z Modeną. Teraz Bergamo musi walczyć z Urbino i nie ma przewagi parkietu. Trzeba pamiętać, że do gry w Urbino wróciła podstawowa atakująca Djerisilo, więc duże ryzyko podjęło Bergamo.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mnie tak naprawdę bardziej intryguje mecz Resovi vs Bled. Tylko się zastanawiam ile setów będzie miał ten mecz...ciężko mi uwierzyć, że skończy ię to w 3 setach...bardziej składniam się 4 lub 5, ze wskazaniem własnie na 4...jamie macie zdanie w tej kwesti???
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Słoweńcy na pewno dzisiaj nie odpuszczą, ale czytałem ich wypowiedzi i otwarcie mówią, że dla nich liczy się ten sobotni mecz, który zadecyduje o awansie. W Słowenii gra się ciężko i dzisiejsze spotkanie o niczym jeszcze nie będzie świadczyć.

Dzisiaj zabraknie ich podstawowego atakującego, który jest najjaśniejszą postacią w tym zespole. Chodzi oczywiście o reprezentanta Słowenii Alena Sketa. Po odpadnięciu Ljubljany odszedł z klubu libero Dan Lewis, który również był mocnym punktem.

Resovia przed własną publicznością gra dobrze. Wszystko będzie zależało od podopiecznych Trenera Kowala. Jeżeli odrzucą Ljubljanę od siatki to będą na dobrej drodze do zwycięstwa. Uros Kovacevic i Andre Flajs z wysokich piłek nie radzą sobie najlepiej. Zmiennik Sketa, atakujący Klemens Cebulj może być zagadką.

3:0 dla Resovii mnie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
3:0 dla Resovii mnie nie zdziwi.
Dlatego dosyć bezpiecznym typem na to spotkanie jest -1,5s w stronę Rzeszowian. Betsafe na taki zakład oferuje kurs 1.45 i granie takiego hc wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Monza - Dynamo Moskwa​

Dziś o 20.30 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ramach CEV Cup , reprezentująca Włochy Monza podejmie na własnym parkiecie Rosjan z Moskwy. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze.
Monza jest na pewno bardzo klasowym zespołem , określiłbym tą drużynę raczej jako bardzo ciekawą , prezentują bardzo niekonwencjonalny styl gry , głównie za sprawą wirtuoza na rozegraniu - Luciano De Cecco. Luciano preferuje bardzo szybką gre , doskonale rozumie się ze swoim kolegą z reprezentacji Argentyny Facundo Conte , podobny styl gry co Luciano prezentuje drugi przyjmujący Nikic , więc siłą rzeczy z De Cecco również bardzo dobrze mu się gra. Atakującym jest bardzo doświadczony zawodnik , Mauro Gavotto a parę środkowych tworzą Simone Buti i Konstantin Shumov , De Cecco również potrafi wykorzystywać ich aż do bólu , wrzucając piłkę na krótką często z nawet niewiarygodnych pozycji.
Przyznam szczerze że zawodników Dynama nie miałem okazji oglądać zbyt często w tym sezonie (no bo najzwyczajniej nie było gdzie) , widziałem ich raptem kilka meczów , większość z nich w Pucharze. Z tego co udało mi się zaprezentować (i oczywiście ze statystyk) wynika że największa gwiazdą drużyny jest Peter Veres i chyba ich najbardziej znany zawodnik , rozgrywający Grankin . Za atak odpowiada Kruglov a na środku gra jeden bardzo znany z występów międzynarodowych środkowy - David Lee. Co tu dużo mówić , te nazwiska nie mogą robić żadnego wielkiego wrażenia . Do tego dochodzi olewczy stosunek Rosjan do wszelkiego typu niszowych pucharów i wychodzi na to że Monza dziś powinna spokojnie wygrać . Dynamo ma przed sobą półfinał w playoff w lidze i nie sądzę aby skupiali się jakoś bardzo na pojedynku w takich rozgrywkach jak puchar CEV i ryzykowali kontuzje czołowych graczy przed bardzo ważnymi pojedynkami z Iskrą.
Typy:
Monza @ 1.88 Pinnacle ✅ Kapitalny mecz De Cecco i Conte . Dynamo nic ciekawego , szczerze mówiąc dziwne że Monza dała im ugrać aż dwa sety
Monza (-1.5 seta) @ 2.55 Bwin
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Urbino Volley - Busto Arsizio
Puchar CEV
Rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu CEV. Los skojarzył dwie włoskie drużyny. W pierwszym meczu Arsizio całkiem sprawnie uporało się z rywalkami. Widziałem ostatniego seta i tam poszła seria z 9-5 dla Urbino zrobiło się 10-17 dla Busto, a w konsekwencji set wygrany został przez gospodynie do 14.
Urbino po porażce w pierwszym meczu fatalnie zaprezentowało się również w pierwszym meczu play-off z Bergamo. U siebie porażka 3-0 i bardzo trudna sytuacja do awansu dalej. Jest chyba problem z nastrojem w ekipie. Do tego kontuzjowana Djerisilo, co obniża całkiem mocno szanse gospodyń, bo mają problemy z kończeniem ataków. Problemy ze zdrowiem ma również van Hecke.
Rywalki za to rozpędzone. Grają na kilku frontach - wygrały już Puchar Włoch, ograły Novarę w pierwszym meczu PO, są faworytkami w Pucharze CEV. Duch w drużynie jest, forma także, rozpisywać się o poszczególnych zawodniczkach nie ma sensu.
Nie ma się co zastanawiać i trzeba próbować tego spotkania. Co prawda 2 tygodnie temu Urbino pokonało 3-2 Busto, jednak dla Arsizio mecz był o pietruchę, a do tego odpoczywała Havelkova. Tutaj myślę, że powinno się to zamknąć w 4 setach.
Moje propozycje:
Busto Arsizio wygra --- 1.65 @ 6/10 Pinnaclesports ✅
WYNIK: 0-3


Sorry za chaos w tej analizie, ale czas goni...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup
Dynamo Moskwa - Acqua Paradiso Monza Brianza

W pierwszym spotkaniu chciałem grać na Monzę, ale ostatecznie odpuściłem. Teraz kurs jest według mnie zawyżony (Bwin miał na początku 4.75).

Dynamo na pewno będzie groźne na własnym parkiecie. Zespół mocny fizycznie z dobrą zagrywką i sporą siłą w ofensywie. Na pozycji atakującego ciężko wskazać podstawowego zawodnika. Wydawało mi się, że będzie to Pavel Kruglov, ale bardzo dobrze zaprezentował się Nikolay Pavlov. Liderem zespołu jest Peter Veres. Świetna dynamika i zazwyczaj bardzo dobra skuteczność w ataku. W przyjęciu też nie jest dziurą. Na środku siatki Lee i Scherbinin i ich współpraca z Grankinem wygląda dobrze. Zawodnicy Monzy mieli sporo problemów z flotem Davida Lee. Nie przekonuje mnie drugi przyjmujący Denis Kalinin, ale trzeba mu oddać, że dobrze przyjmuje.

Monza dysponuje dobrym, mocnym składem. Liderami powinni być przyjmujący, którzy w pierwszym spotkaniu ciągnęli grę w ataku włoskiej drużyny. Mowa o Facundo Conte i Milosu Nikicu. Dynamiczni, skoczni i przede wszystkim dobrze wyszkoleni technicznie. Argentyńczyk i Serb świetnie potrafią obijać blok rywali, plasować, kiwać, a tego nie lubią Rosjanie. Środek siatki z Marcelo Forni i Simone Buti wygląda dobrze. Na rozegraniu świetny Luciano De Cecco. Doskonale rozumie się z Conte i coraz lepiej z Nikicem, którzy są stworzeni do szybszej gry. Atakujący Gavotto według mnie solidny i nic poza tym.

Pierwsze spotkanie stało na wysokim poziomie, ale optyczną przewagę miała włoska ekipa. Tutaj faworytem będzie Dynamo, ale Monza na pewno nie przyjedzie tylko po &quot;złotego seta&quot;. Cwaniactwo i technika na pewno może im pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Typy:
Acqua Paradiso Monza Brianza (+1.5 seta) @ 2.40 Betsafe ⛔
Acqua Paradiso Monza Brianza @ 3.70 Betsafe (4.25 Bwin - zagrane wczoraj. Było 4.75, ale się zgapilem.) ⛔


EDIT: Bardzo ciekawy dwumecz. Myślę, że oba zespoły zasługiwały na finał. Po &quot;złotym secie&quot; awansowało Dynamo i to ta drużyna zmierzy się z Resovią Rzeszów w finale !
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Nie ma się co zastanawiać i trzeba próbować tego spotkania. Co prawda 2 tygodnie temu Urbino pokonało 3-2 Busto, jednak dla Arsizio mecz był o pietruchę, a do tego odpoczywała Havelkova.
Havelkova kontuzjowana i dzisiaj ma nie grać. W drużynie Urbino powinna wystąpić normalnie atakująca van Hecke.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ach Volley - Resovia​

Dziś o 20.30 dojdzie do pojedynku w ramach CEV Cup , rewanżowy mecz rozegrają ze sobą ekipy Ach Volley i Resovii Rzeszów , fawortytem i to zdecydowanym jest ekipa z Polski.

W pierwszym spotkaniu Rzeszów zdeklasował rywala , było trochę walki w pierwszym secie , ale głównie z pewnej dekoncentracji Resovii przy skorym prowadzeniu. W dwóch kolejnych setach nasza drużyna nie pozostawiła już złudzeń ekipie gości i rozbiła ich w sposób niespotykany na tym poziomie , dała ugrać im tylko 25 punktów w dwóch setach.

Ach Volley po odpadnięciu z LM zdecydowanie obniżył loty , kontuzjowany jest podstawowy atakujący a lider zespołu Uros Kovacevic gra słabo. Trudno sobie wyobrazić aby takiej niemocy gospodarzy nie wykorzystała dziś Resovia . Drużyna z Polski prezentuje dobrą siatkówkę , lider zespołu Grozer w pierwszym meczu pogrążył przeciwników zagrywką + dołożył kilka bardzo pewnych ataków . Dobrze gra Nowakowski i wykorzystuje swój wielki potencjał , atakując na zasięgu nieosiągalnym dla rywali. Ogólnie rzecz ujmując , zdziwie się jeśli dziś nie zobaczymy kolejnej deklasacji . Rzeszowianie wyraźnie podkreślają że nie chcą myśleć o żadnym złotym secie i jadą wygrać to spotkanie jak najszybciej.

Typy:
Resovia -1.5 seta @ 1 (1.65) B365
✅ deklasacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dynamo - Monza​
Dziś o 15.00 dojdzie do pojedynku w ramach CEV Cup , rewanżowy mecz rozegrają ze sobą ekipy Dynama Moskwa i Monzy , fawortytem rewanżu są Rosjanie.

Drużyny z Rosji od zawsze grają lepiej na swoich boiskach i teraz nie powinno być inaczej . Na własnym parkiecie Dynamo prezentuje się dużo , dużo lepiej . Monza w pierwszym meczu zagrała dobre zawody , ale głównie z tego względu że Dynamo zagrało po prostu przeciętnie. De Cecco zajebisty zawodnik i w ogóle , ale w ekipie Monzy brakuje mimo wszystko trochę mocy w ataku i Argentyńczyk nic na to nie poradzi. Conte i Nikic kończą z przyspieszonych piłek , ale na kontrach często nie są wstanie ominąć wysokich bloków . Atakujący Monzy Gavotto , najlepsze lata ma już za sobą i nie błyszczał zupełnie w pierwszym meczu.

Dynamo gra bardzo siłowo i jak wstrzelą się zagrywką to Monza będzie miała przewalone , De Cecco z dokładnie dogranych do siatki piłek często robi cuda , ale po złym przyjęciu po prostu nie ma zawodnika który skończyłby mu te piłki. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Rosjan jest przyjmujący Veres , znakomity siatkarz , kapitalny w ataku. W pierwszy meczu podejrzewałem że Rosjanie trochę odpuszczą , ale zagrali podstawowym składem i grali na maksa , dziś mają mecz u siebie i muszą to wykorzystać. Myślę że Monza przyjedzie do Rosji powalczyć w złotym secie.

Typy:
Dynamo -1.5 seta @ 1 (1.70) Expekt
✅ szkoda Monzy , ale trzeba powiedzieć jasno że to Dynamo było lepsze w tym dwumeczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup​

W finale CEV Cup mamy swojego reprezentanta. Resovia Rzeszów zdeklasowała w dwumeczu słoweński Volley Ljubljana. Podopieczni Trenera Kolakovica bez swojego podstawowego atakującego Alena Sketa (kontuzja) i po odejściu libero Daniela Lewisa byli bezbronni.

Resovia w dobrej dyspozycji. Rzeszowscy siatkarze po raz kolejny udowodnili, że ich najmocniejszym punktem w tym sezonie jest zagrywka. Doskonale spisuje się Wojtek Grzyb, na którego w tych ważnych spotkaniach postawił Trener Kowal. Uważam, że Trener Anastasi powinien się naprawdę poważnie zastanowić czy Grzyb nie zasługuje na powołanie do kadry. Życiowa forma i widać, że Wojtek cieszy się grą i jest dobrym duchem drużyny. Wczorajsza seria zagrywek z wyskoku tylko potwierdziła to co napisałem.

Drugi półfinał Dynamo - Acqua na zdecydowanie wyższym poziomie. Włosi na własnym parkiecie potrafili się uporać z Rosjanami. W Moskwie również bardzo dobrze zaczęli, ale od połowy drugiego seta to Dynamo przejęło kontrolę. W &quot;złotym secie&quot; podopieczni Trenera Cherednika również okazali się lepsi i to oni zmierzą się z Resovią.

Resovia staje przed sporą szansą. Dynamo to mocny zespół, ale w zasięgu rzeszowskich siatkarzy. Szkoda tylko, że rewanż odbędzie się na parkiecie ekipy z Moskwy.

Mocne strony Dynama ?
Zagrywka. Pavlov, Veres, Grankin, Shcherbinin wszyscy serwują bardzo mocno i niektórzy również regularnie.
Zaskoczył mnie atakujący Nikolay Pavlov. Spodziewałem się, że podstawowym atakującym będzie Pavel Kruglov. Nikolay nie dysponuje jakimiś szczególnymi warunkami fizycznymi, ale potrafi wykorzystywać blok rywali i przede wszystkim jest bardzo dynamiczny.
Liderem zespołu jest jednak Peter Veres. Węgier jest zawodnikiem kompletnym. Dobry w przyjęciu i fantastyczny w ataku.

Słabszym punktem Moskwy są według mnie libero. Stepanyan i Bragin spisują się średnio. Celowanie zagrywką nie jest najmądrzejsze, ale Ci zawodnicy akurat mistrzami w przyjęciu nie są.

Na własnym parkiecie Resovia powinna narzucić swój styl gry. Kurs na polski zespół powinien być niezły i warto będzie spróbować w kierunku Resovii. Rewanż ? Wszystko będzie możliwe, ale najpierw trzeba wygrać spotkanie na Podpromiu.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Asystel Novara - Yamamay Busto Arsizio
Liga włoska kobiet
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe fazy play-off we Włoszech. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Busto Arsizio w stosunku 3-1.
Najlepszej drużynie fazy zasadniczej na pewno zależy by awansować już w poniedziałek, ponieważ w ostatnim czasie rozgrywają dużo spotkań w krótkim czasie (w przeciągu 2 tygodni Arsizio zagrało 6 spotkań). W przypadku wygraniu Novary 3 mecz odbędzie się w już w środę, a trzeba złapać trochę oddechu przed finałem Pucharu CEV i decydującymi starciami w play-off.
Mimo takiej sytuacji, nie spodziewałbym się jednak łatwej przeprawy. Novara należy do drużyn, które są bardzo nieprzewidywalne i ciężko typować spotkania tych dziewczyn.
Kwestią którą trzeba poruszyć są osłabienia. Arsizio dalej bez Havelkovej. Novara gra prawie od początku tego miesiąca bez Vigano (w tym meczu zapewne także jej zabraknie, choć nie ma o tym żadnego info) i z tego co się orientuje przyczyną tego jest żałoba po śmierci kogoś bliskiego. Podobno zagrożony jest też występ Dory Horvath, a to ważne ogniwo w drużynie Asystelu.
Strata Havelkovej w ostatnim meczu z Urbino w CEV była praktycznie niewidoczna, bo zastępująca ją Meijners zagrała bardzo dobre spotkanie notując 17 punktów na swoim koncie (w przeciągu 3 setów).
Oczywiście kadrowo dużo lepiej prezentuje się drużyna gości. W tym sezonie były już 4 takie spotkania i dopiero w ostatnim meczu Novara zdołała ugrać pierwszego seta. Novara ma duże problemy z przyjęciem i często zdarza im się stracić seriami jakieś punkty. Atak w dużej mierze opiera się właśnie na Horvath i w przypadku jej nieobecności gospodynie będą miały spore problemy z przebiciem się przez solidny blok m.in. Bauer.
Ewentualna strata Dory to również brak trudnej zagrywki, Węgierka zdecydowanie najlepiej prezentuje się w tym elemencie spośród całej drużyny. Warto zwrócić uwagę na młodą Serbkę na środku - Veljkovic - dysponuje sporym potencjałem w ataku.
Szczerze mówiąc zacząłem pisać tą analizę z myślą o typie na +2.5 seta Novary lub ew. jakiś over w przypadku braku takiego betu. Dora Horvath i Helena Havelkova to bardzo ważne postacie w swoich drużynach, jednak brak tej pierwszej jest praktycznie nie do zastąpienia przez zmienniczki. Za Helenkę ma kto wejść i oprócz niej są jeszcze siatkarki potrafiące ciągnąć grę drużyny. W przypadku braku obu siatkarek Arsizio powinno spokojnie wygrać to spotkanie. Stawka jednak ostrożna, bo wzmianka o ZAGROŻENIU gry Dory była tylko na stronie Arsizio i może być tak, że wieczorem jednak Węgierka pojawi się na parkiecie, a wtedy Busto może mieć więcej problemów (choć też niekoniecznie).
Czuje, że napisałem te same informacje 3 razy, ale jest późno więc wybaczcie. Jak macie jakieś potwierdzone informacje co do absencji Horvath na ten mecz to chętnie poczytam &lt;oczko w stronę Hopkirka&gt;
Moje propozycje:
Busto Arsizio wygra --- 1.37 @ 5/10 Pinnaclesports ✅
Busto Arsizio -1.5 --- 1.69 @ 2/10 Pinnaclesports ✅
WYNIK: 0-3

Co do absencji: Havelkova nie grała, Horvath grała, mimo to Arsizio zdemolowało rywalki ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jedziemy dalej z włoską ;) Kursy może nie są ogromne, ale warto grać.


MC-Carnaghi Villa Cortese - Scavolini Pesaro

Liga włoska kobiet
Trzecie spotkanie, którego mogło już nie być. Cortese trochę same sobie winne meczu w Pesaro, a do tego ostatnia akcja w tie-breaku przy stanie 14-13 to błąd sędziów i tak oto dość niespodziewanie mamy kolejny mecz pomiędzy tymi zespołami.
Cortese na pewno zależy by zakończyć te spotkanie w szybkiej rozgrywce. Już w sobotę grają przecież w FF Ligi Mistrzyń z Cannes. Pesaro w tym sezonie nie gra dobrze, duże problemy z przyjęciem, różnie bywa a ataku, a środkowe nie zachwycają.
Awans Scavolini dla mnie byłby sporą sensacją. W kolejnej fazie, jeśli wszystko pójdzie po myśli, będzie bardzo ciekawy zestaw par.
Pesaro na wyjazdach nie spisuje się dobrze. Pierwszy mecz oddany bez walki - 3-0, jedynie w 3 secie coś się działo, ale jedynie do 20 punktu. Ortolani znów nie kończy dużej ilości piłek. Druga siatkarka, która może ciągnąć drużynę to Klineman i to ona dała dużo w poprzednim meczu. Amerykance jednak trudno zagrać 2 spotkania z rzędu na wysokim poziomie, także nie spodziewam się powtórki. Słabo też gra nasza Bera i środek siatki jeśli chodzi o atak wygląda mizernie.
W bloku całkiem całkiem, ale jednak środek siatki dla Cortese - Wilson i Guiggi to dużo lepsza para &quot;centrale&quot;. Kanadyjka Pavan zdobywa zwykle furę punktów i tutaj powinna też mieć całkiem okazały dorobek.
Na pewno Cortese musi być skoncentrowane w 100%, by nie zacząć spotkania tak jak w weekend. Koncentracja przy odbiorze zagrywki Sereny Ortolani, bo ona potrafi tym elementem odrobić pokaźne straty. Jeśli Villa Cortese narzuci własny styl to spokojnie ten mecz wygra. Nie wydaje mi się, żeby Scavolini było w stanie na wyjeździe wygrać więcej niż seta. Cortese pod presją, ale potrafią grać w takich sytuacjach.
Moje propozycje:
Villa Cortese wygra --- 1.33 @ 7/10 Pinnaclesports ✅
Villa Cortese -1.5 --- 1.68 @ 3/10 Pinnaclesports ✅
WYNIK: 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kolejny raz po włosku. Dziś dwa mecze więc z tej ligi ;)

Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Liu JO Volley Modena
Liga włoska kobiet
Najbardziej wyrównana para ćwierćfinałowa we Włoszech. Po dwóch meczach jest 1-1, co ciekawe, triumfowały drużyny gości w tych spotkaniach, także jest ciekawie. Kto wygra dziś, ten zagra w półfinale z Busto Arsizio.
Obie drużyny bardzo zbliżone poziomem, choć wydaje mi się, że potencjał jest większy po stronie Modeny. Tak jak już kiedyś pisałem, Piacenza ma świetny środek siatki i mam tu na myśli głównie element bloku, choć w ataku też nie jest najgorzej.
Ogółem pierwsza szóstka Piacenzy oparta jest na bardzo doświadczonych zawodniczkach. Turlea, Leggeri czy Pachale mają już powyżej 35 lat, a są to zawodniczki stanowiące o sile tej drużyny. Do tego nie dużo młodsze są Lehtonen, Nicolini. Właściwie z pierwszej szóstki przed 30-stką jest tylko rozgrywająca.
Ogranie więc Piacenzy, opanowanie nerwów, czy zachowanie się w trudnych sytuacjach nie powinno być dla gospodyń kłopotem - teoretycznie, bo w praktyce bywa już różnie.
Piszę o doświadczeniu drużyny Rebecchi, a przecież Modena także posiada takie zawodniczki. Kluczem do wygrania dziś powinna być Kubanka Aguero. Pewnie wygląda środkowa Harmotto. Forma Rinieri trudna do przewidzenia, ale fajnie jakby w tym meczu poszalała. Na rozegraniu wielka firma z Serbii - Maja Ognjenovic - chyba już zgrała się z koleżankami na optymalnym poziomie (gra w Modenie od początku roku).
No cóż, mecz niełatwy do przewidzenia, stawki więc niskie. Według mnie w półfinale zobaczymy Modenę, która wygrywała z Piacenzą dwa razy w rundzie zasadniczej. Spodziewam się zaciętego meczu i dobrego wyniku.
Moje propozycje:
Modena +1.5 --- 1.52 @ 3/10 Pinnaclesports ✅
Modena wygra --- 1.96 @ 1/10 Pinnaclesports ⛔
WYNIK: 2-3

Oj szkoda mi bardzo Modeny, bo zagrała dwa sety w których totalnie zmiażdżyła rywalki, a w pozostałych 3 partiach gra była na granicy i za każdym razem triumf odnosiła Piacenza. Myślę, że para Modena - Busto byłaby ciekawsza.​
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dzisiaj ostatnia kolejka przed play-offami we Francuskiej Pro A.

Narbonne-Tuluza 2 1,85 Bet365 2-3 ✅

Goście L4 na wyjeździe,gospodarze o nic.Tuluza ma chyba jeszcze szansę na play-offy lecz musi to spotkanie wygrać.Kurs zachęca,licze na przełamanie passy wyjazdowej Tuluzy i licze,że do końca powalczą.

Beauvais-Ajaccio 1 1,70 Bet365 3-2 ✅

Obie ekipy o nic.Gospodarze już spadają a Ajaccio zostaje w Pro A.Licze jednak na ostatnio dobry mecz Beauvais w Pro A,niedawno obie ekipy spotkały się w pucharze Francji,gdzie gładko 3-0 wygrała ekipa dzisiejszych gospodarzy.

Tours-Poitiers 1 1,40 Bet365 3-1 ✅

Mecz o 1 miejsce po sezonie zasadniczym.Tours według mnie jest zespołem lepszym i powinni wykorzystać atut własnego parkeitu i pokonać Poitiers.Goście ostatnio ulegli 0-3 Sete w domu więc nie widze większych szans na ich wygraną w Tours.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Galatasaray Stambuł - Yamamay Busto Arsizio
Puchar CEV - finał
Pierwszy mecz finału Puchar CEV kobiet. Szczerze mówiąc, myślałem, że buki postawią Włoszki w roli większego faworyta i coś bym pewnie kombinował z graniem +2.5 lub +1.5 na Galatę. W obecnej sytuacji jednak kurs na Arsizio wygląda smakowicie.
Galatasaray ma w swoich szeregach świetną Kubankę Calderon Diaz. Zawodniczka niezwykle skoczna, robiąca dużo szumu w szeregach obronnych. Druga gwiazda drużyny to Włoszka Lo Bianco. Tą postać na pewno każdy kojarzy, bardzo solidna setterka. Hanikoglu grała niegdyś w Eczacibasi i miała epizod w lidze rosyjskiej - Dinamo Moskwa. Jest kilka też młodych, utalentowanych zawodniczek. Turczynki są bardzo groźne na własnym parkiecie. W tegorocznej edycji Pucharu CEV nie straciły jeszcze seta u siebie, w lidze 3 porażki, nawet nie sprawdzam, ale zapewne z: Eczacibasi, VakifGunes i Fenerbahce. Zdecydowanie 4 siła w lidze tureckiej, dalej tam już są dużo słabsze zespoły.
Busto najprawdopodobniej dalej bez Havelkovej, choć tu są jakieś wspomnienia, że jest jakaś szansa. Niedługo powinno się to wyjaśnić, czy w ogóle będzie w Turcji, jak coś to postaram się zedytować. Arsizio gra w lidze swoje, pierwszy mecz z Piacenzą wygrany. Na pewno na wyjazdach Włoszkom gra się sporo trudniej i należy spodziewać się bardzo zaciętego meczu. Meijners pod nieobecność Havelkovej błyszczała, bardzo dobry zasięg ma ta siatkarka, a trener często daje jej zmianę na przyjęciu, także jakoś jest to łatane. Występ Dall&#39;Ory też pod znakiem zapytania.
W całym dwumeczu faworytem są Włoszki. Na wyjeździe jednak trzeba nastawić się na bardzo równe spotkanie i szczerze mówiąc spodziewam się tutaj tie-breaka. Myślę, że warto poszukać jakiegoś overa i ewentualnie coś na Busto, bo ma większe doświadczenie i w tym roku już nie takie drużyny Busto pokonało, natomiast trzeba wspomnieć, że Galatasaray miało prostą drogę do finału i praktycznie ten ostatni półfinał z Tomisem dał pierwszego wymagającego rywala tej drużynie.
Moje propozycje:
Over 3.5 seta --- 1.49 @ 6/10 Pinnaclesports ✅
Over 181.5 --- 1.85 @ 4/10 Bet365 ✅
Busto Arsizio wygra --- 1.88 @ 3/10 Pinnaclesports ⛔
WYNIK: 3-1

Edit:
We have to see what kind of atmosphere we’ll have to stand there, but anyway we are confident as Havelkova is recovering and we hope that Dall’Ora will be also ready to join the game.
By cev.lu
Wygląda na to, że Helenka zagra, + dla Busto
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Politechnika Warszawa - Częstochowa
Krótko na temat dzisiejszego meczu.
Już dzisiaj pierwsze mecz finałowy pucharu Challange Cup. Obie drużyny grały ze sobą w tym sezonie 2 razy i to 2 razy w piątym secie lepsza okazała się Politechnika. Obie drużyny są na podobnym poziomie sportowym i mają dobrych rozgrywających którzy potrafią zgubić blok. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i zobaczymy z obu stron wymianę ciosów i co za tym idzie wyrównany mecz. Może kolejny TB między tymi drużynami?
Typy:
Over 184,5 --- 1,85 ✅
Częstochowa +1,5 seta --- 1,62 ✅
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Politechnika Warszawa - Częstochowa

Krótko na temat dzisiejszego meczu.

Już dzisiaj pierwsze mecz finałowy pucharu Challange Cup. Obie drużyny grały ze sobą w tym sezonie 2 razy i to 2 razy w piątym secie lepsza okazała się Politechnika. Obie drużyny są na podobnym poziomie sportowym i mają dobrych rozgrywających którzy potrafią zgubić blok. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i zobaczymy z obu stron wymianę ciosów i co za tym idzie wyrównany mecz. Może kolejny TB między tymi drużynami?

Typy:

Over 184,5 --- 1,85
Częstochowa +1,5 seta --- 1,62
nie oszukujmy sie jesli Warszawa mysli o pucharze a wiem ze mysli powaznie to musi ten mecz wygrac i ja w to wierze kadrowo lepiej wyglada warszawa
Mysle ze czestochowa nie bedzie sie az tak mocno spinac na wygrana maja rewanz u siebie mój typ 3:1 dla stołecznych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom