>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
L 20

lehane

Użytkownik
Znacie adres największego czeskiego portalu aukcyjnego? Kuzyn powiedział, że anons.cz, ale nie mogę wejść. A może strona czeskich &quot;Anonsów&quot; jest inna?
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
dostałem 10 płyt DVD esperanzy na których pisze &quot;video&quot;. Jednak chiałebym nagrać na nie kilka gierek, czy bez problemu je potem otworze?

na płycie pisze:
DVD+Recordable
RW
video
120min sp/240min lp
 
S 11

support75

Użytkownik
dostałem 10 płyt DVD esperanzy na których pisze &quot;video&quot;. Jednak chiałebym nagrać na nie kilka gierek, czy bez problemu je potem otworze?

na płycie pisze:
DVD+Recordable
RW
video
120min sp/240min lp
wszystko bedzie dzialac bez problemu.
po za tym uwazam ze to jedni za najlepszych plytek, korzystam z tej firmy od lat nigdy nie mialem problemow a i cena nie jest za wysoko bo jedna plytke kupuje za 60 gr
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
co jest grane jak chcę ściągnąć z sieci soft z kasyna i po 99% ściągania przerywa mi się i wyskakuje komunikat że &quot;nie można odczytać z pliku zródłowego&quot; ?
 
slander 10

slander

Użytkownik
może ktoś polecić jakiś zestaw słuchawkowy na minijacka do Nokii. Najlepiej żeby był na allegro i z możliwością podpięcia zwykłych słuchawek.
PS. Czy ktoś z was używa słuchawek bluetooth? Jak one się sprawdzają?
 
matex 0

matex

Użytkownik
nie za bardzo rozumiem o co Ci dokładnie chodzi - minijack zakłada mozliwość podpięcia każdych słuchawek ???? chyba, że chodzi Ci o zestaw słuchawkowy, od którego odłacza się same słuchawki, a zostaje sama przejściówka: telfon -&gt; minijack. s słuchawek wg. mnie w stosunku cena- jakośc bardzo dobrze wypadają creative ep 630 ????

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom