>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
princeas 11

princeas

Użytkownik
Nie wie ktoś dlaczego gdy wychodzę z CS&#39;a, i włączam ponownie to wszystkie ustawienia są zresetowane ? Oczywiście po wpisaniu odpowiednich ustawień klikam &quot;apply&quot;.
moze plik ustawień jest tylko do odczytu (chociaż nie powinien być :| )
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pilnie poszukuje &quot;Byłem asystentem doktora Mengele&quot; Miklosa Nyiszli.Jeśli ktoś znajdzie to wrzucać,obojętnie jaki serwer.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
czy jeśli nagrywam sobie film dvd przez convertxtodvd mogę jakoś dorzucić do niego napisy PL? próbowałem wypalić płyte ale niestety coś z napisami mi nie wyszło...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
czy jeśli nagrywam sobie film dvd przez convertxtodvd mogę jakoś dorzucić do niego napisy PL? próbowałem wypalić płyte ale niestety coś z napisami mi nie wyszło...
Spokojnie można nagrać, ale na początek trzeba przygotować odpowiednio napisy, dobrze je zsynchronizować z filmem i przekonwertować do odpowiedniego formatu przy pomocy subedit albo inny z tej samej dziedziny. Jeśli nie wiesz sam jak to zrobić to najlepiej rzuć okiem np. na to http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-32.html
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Znalezc oszusta
Siemacie. Widze, ze nie jestem pierwszy oszukany na tym forum, dlatego mysle, ze znajde tu satysfakcjonujaca odpowiedz. Otoz miesiac temu kupilem u pewnego gostka (znalazlem go na pewnym forum) towar malym hurtem. Kupuje hurtowo, sprzedaje detalicznie na allegro, zysk jako taki nawet byl. Sprzedawaca wyslal towar za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia zawartosci. Gdy paczka doszla, sprawdzilem pare tuszy z wierzchu, bylo wszystko okey, wiec przyjalem paczke, po czym okazalo sie, ze tusze z dolu sa stare i uschniete. Po dogadaniu sie ze sprzedawca, sprzedawca obiecal zwrocic polowe kosztow, tj. 250zl. Z przelewem zwlekal z dnia na dzien, az kontakt znikl. Jedyne &quot;poszlaki&quot; to dane wpisane w polu nadawca na paczce. Mysle, ze dane sa dobre, poniewaz jesli bym nie przyjal paczki to paczka przejdzie na wlasnosc poczty polskiej;) Mysle, ze na poczatek sprobuje sie tam dodzwonic, moze sie dogadam ze sprzedajacym, tylko jak zdobyc jego nr domowy? A jesli sie nie uda, to co dalej? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
 
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Potrzebuję pomocy, w robocie mi zainstalowali IE8 i nie otwiera mi się strona pinnacle. To znaczy otwiera mi się, ale nie mogę rozwijać poszczególnych lig. Miał może ktoś podobny problem?
 
T 0

tulix

Użytkownik
Potrzebuję pomocy, w robocie mi zainstalowali IE8 i nie otwiera mi się strona pinnacle. To znaczy otwiera mi się, ale nie mogę rozwijać poszczególnych lig. Miał może ktoś podobny problem?
Ja nie miałem, ale spróbuj wcisnąc przycisk: &quot;Widok zgodności&quot; obok odświeżania. Może pomoże.
 
serce20 0

serce20

Użytkownik
Podajcie darmowy hosting, na którym będę mógł zainstalować joomla.Aktualnie ciągle natykam na problemy, osemka.pl/cba.pl/yoyo.pl/za.pl
Łączy mi się z ftp wysyła pliki jednak po chwili błąd i out.
Proszę o pomoc gdyż chcę stworzyć pierwszą stronę w joomla.
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
Czesc. Mam problem z moim kompem. Od jakiegos czasu nie moge na nim normalnie pracowac bo wyskakuje mi komunikat : &quot; Wystapiły problemy z aplikacja i.exe , działanie programu osyanie zakonczone skontaktuj sie....&quot; po czym str internetowa poprostu sie wyłacza. Wie ktos co to moze byc?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom