>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebuje zarobić 40 zł na tydzień :( pomocy

pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Witam
Więc tak.. potrzebuje 40 zł na tydzień robiąc z 10 zł czy to jest realne? kiedyś obstawiałem ale dawałem 2 zł i dużo zdarzeń ... czy ktoś mi może przybliżyć co mam robić??
pozdrawiam ????
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
;-) dla mnie 10 zł to jest dużo a po drugie z tego co wiem nie można obstawiać wszystkiego ????
to duzo wiesz ???? a tak powaznie to moza obstawiac to co buk wystawi w ofercie
a co do sposobu to masz google i oczywiscie to forum wiec nie wiem o co własciwie ci chodzi polecam ofcje szukaj. coraz więcej leni na świecie...
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
szukam, szukam ???? ale zapytać nie zaszkodzi ???? chciałem jeszcze spytać na co patrzeć przy obstawianiu na dany zespół ????
naczytałem się tyle tych e-buków i tematów że doszedłem do wniosku iż wszystko to samo..
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
to najlepiej graj under/over i zapewniam Cię,że zawsze bedziesz miał 50% pewności,że kupon Ci wejdzie. :spokodfhgfh:
 
paproszek 0

paproszek

Użytkownik
40 z 10
ja radze ci znalezdz zdarzenie typu:2.30-3.05-2.20lub cos w tym stylu gdzie zwyciestwo gospodarzy i gosci wynosi ponad kurs 2.10 zł dzielisz na 2 i obstawiasz po 5 zł zwyciestwo jednych i drugich,jesli nie padnie remis,masz juz kase na plusie !nie wielką bo to tylko10zl
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Moze nie podpowiadaj koledze skoro sam za duzo chyba nie wiesz... Granie na wygrana obu zespolow przy takim meczu to moim zdaniem glupota.
Poszukaj dobrych typow na forum, dzial VIP jest przeciez ;) Zagraj za 10zl zeby wygrac 20 a pozniej za 20 zeby wygrac 40 ;)
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
ja radze ci znalezdz zdarzenie typu:2.30-3.05-2.20lub cos w tym stylu gdzie zwyciestwo gospodarzy i gosci wynosi ponad kurs 2.10 zł dzielisz na 2 i obstawiasz po 5 zł zwyciestwo jednych i drugich,jesli nie padnie remis,masz juz kase na plusie !nie wielką bo to tylko10zl
No widzę biznesmeni na forum jak się patrzy ???? Z tym że jeśli tak im idą interesy jak nauka ortografii (&quot;znalezdz&quot;) i matematyki (2 razy po 5 złotych to już dziesięć a zysk [o ile oczywiście remisu nie będzie, na co jest 33,3% szans] wyniesie 0,50zł lub w przypadku zwycięstwa gości całą złotówkę :!: - że ja na to nie wpadłem... niezłe kokosy można zbijać ???? ) to tylko pogratulować... :kwasny4565:

Po prostu poziom inteligencji niektórych ludzi na tym forum mnie poraża i w końcu musiałem to napisać (sorry że w tym temacie bo to trochę off top). Podejrzewam że zaraz dostanę jakąś ciętą ripostę w stylu: &quot;nie odzywaj się baranie, jak cię nie pytają o zdanie&quot;. :spokodfhgfh:
 
paproszek 0

paproszek

Użytkownik
nie czepiaj sie ortografi ,ten kurs podalem jako przykład,a kolega ma tylko dyche,jak ma zminimalizowac jej strate skoro to &lt;DUŻO!10 to nie tysiąc ,najpierw zrozum sens BARANIE
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
nie czepiaj sie ortografi ,ten kurs podalem jako przykład,a kolega ma tylko dyche,jak ma zminimalizowac jej strate skoro to &lt;DUŻO!10 to nie tysiąc ,najpierw zrozum sens BARANIE
No riposta prawie, prawie... O coś w tym stylu mi właśnie chodziło...
A teraz wróćmy do sedna: Zaręczysz mu że jak postawi tym sposobem 40 razy po 10 zł (bo zakładam średni kurs 2,50 na jedno ze zdarzeń 1 lub 2 - za każde trafienie przy stawce 5 zł ma wtedy 2,5 zł &quot;na czysto&quot; dlatego musi postawić 16 tego rodzaju zakładów, żeby osiągnąć pożądany zysk ekhm... i to na tydzień co już samo w sobie jest dość idiotycznym sposobem...), że w tych 16 spotkaniach nie będzie żadnego remisu? Nie mówię już o sytuacji gdyby tych remisów było kilka...
Zaręczysz? Jasne że NIE! Bo zakłady to hazard - nigdy nie ma 100% pewności, co do tego, że typowany przez nas mecz wejdzie.
I jeszcze co do pytania użytkownika pentagramsss z pierwszego posta - chyba już zdążyłeś zauważyć, że nie ma tego &#39;złotego środka&#39; i nie można cały czas wygrywać. Na twoim miejscu nie zakładał bym kolejnego nic nie wnoszącego tematu, bo i tak nikt Cię tu grać nie nauczy, ale sprawdził bym &#39;na sucho&#39; pewne warianty gry, poszukał typów na różnych zagranicznych forach i sajtach z typami (google nie gryzą), jednym słowem sam bym ruszył dupę, a nie czekał, aż mi podadzą kawę na ławę...
 
Do góry Bottom