>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebuje zarobić 40 zł na tydzień :( pomocy

paproszek 0

paproszek

Użytkownik
prawda ,musi sam pogłówkowac,żeby wszystkiego nie stracic,a co do mojej rady to nie jest ona dewizą na wygrywanie....bo oprucz duszy mamy h..a i uszy
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Potrafię wyszukać typów itd. ale moim celem jest coś innego ???? mianowicie chciałem się dowiedzieć prostych rzeczy... jak analizować zespoły(bo na każdej stronie jest innaczej) napiszcie własne podejścia, strategie. Powiedzcie mi czy mam dawać w kuponie na jeden czy dwa zespoły(żeby zysk był pewniejszy) kolega jeszcze pisał iż mam dawać under/over dlaczego?. Jaki bukmacher dla mnie będzie najlepszy? daje sobie :zoltakartka: za podejście do sprawy
 
S 11

support75

Użytkownik
uwazam ze osoby, ktorym jest zal przegrac pare zloty nie powinny grac.
mowisz ze dla Ciebie 10 zł to duzo, dlatego uwazam ze za taka stawke nie powinnes grac.
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Ja czytałem gdzieś iż trzeba w tej dziedzinie każdą decyzje przemyśleć i nie wydawać wszystkiego... To ja mam do czynienia z tymi ludzmi co wchodzą do totomixa i wydają całą kasę i się podniecają?
a co do under/over to mało takich ofert w bukach jest
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Taak mało - lae chyba tylko w totomixie. Grałem w toto, gram na bwin - mam prownanie. Co do teamtu to ja gdybym byl pod sciana i mialbym zarobic 40 zl z 10, to skleilbym jakis kupon z typow ze nie bedzie czerwonej kartki w meczu, tak umiescic z 5 - 6, zagrac za 10 zl i powinna byc juz ponad polowa sumy.
 
H 5

horcyk

Użytkownik
mianowicie chciałem się dowiedzieć prostych rzeczy... jak analizować zespoły(bo na każdej stronie jest innaczej) napiszcie własne podejścia, strategie.
Patrzysz jak radzi sobie dana drużyna w ostatnich spotkaniach, czy w zespole są kontuzjowani podstawowi gracze (może pauzują za kartki), i czy dana drużyna gra o jakąś stawkę (mistrzostwo, puchar, udział w europejskich pucharach) czy też może zależy jej tylko na spokojnym utrzymaniu. I od czasu do czasu liczysz na farta/ masz przeczucie, że akurat ta drużyna wygra itd.
Na początek dobry będzie bet-at-home (sam się na nim wychowałem i nadal tam gram) i tobet - też bardzo przyjazny buk.
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Patrzysz jak radzi sobie dana drużyna w ostatnich spotkaniach, czy w zespole są kontuzjowani podstawowi gracze (może pauzują za kartki), i czy dana drużyna gra o jakąś stawkę (mistrzostwo, puchar, udział w europejskich pucharach) czy też może zależy jej tylko na spokojnym utrzymaniu. I od czasu do czasu liczysz na farta/ masz przeczucie, że akurat ta drużyna wygra itd.

Na początek dobry będzie bet-at-home (sam się na nim wychowałem i nadal tam gram) i tobet - też bardzo przyjazny buk.
gdzie znaleźć takie info typu kto pałzuje i o co walczy drużyna ;p? np. patrząc na ligę brazylijską
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Ja zamiast tych żałosnych wariantów na mecze bez remisów:jezora: To bym polecił prostą progresję ????
Poczytaj sobie tutaj
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=57
Progresja to dość bezpieczny system gry ???? Z twoim &quot; kapitałem &quot; ????
To najlepiej zacząć ją od 2 zł. ???? Pozdro
______________________________
A co do statystyk to polecam soccerway.com :] Jeśli chodzi o przedmeczowe informacje to najlepiej wejść na stronę danego klubu .;]
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Gość ma 10 zl i proponujesz mu zacząc progresje?????? Na 2 poziomy mu wystarczy. I jeszcze wciskasz mu ze to bezpieczny system? To jeden z bardziej zgubnych systemow jaki znam
 
H 5

horcyk

Użytkownik
Jeśli masz 10 zł i powiedzmy, że jest to kapitał początkowy to wpłać na buka który oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty - dłużej się pobawisz ????
I może na początek skorzystaj z typów zamieszczanych na tym forum (nie wszystkich oczywiście) a może się uda coś ugrać.
Z czasem sam dojdziesz do tego jak grać i nie będziesz potrzebował pomocy innych przy obstawianiu.
 
B 0

browar112

Użytkownik
w BAH mam konto od roku i z tego co wiem drugi raz nie zarejestruje na siebie ;( jaki inny bukmacher w którym wpłacę 10 zł i będe miał 20 ;p?
Sory ale wedlug mnie nie wiem czy oplaca ci sie wogole wplacac 10 zl.
jesli chcesz cos od bukmachera wygrac i zarobic troszke kasy,to z 10 zl nie masz co wchodzic bo i tak duzo z tego nie wyciagniesz. Jesli zas stawiasz dla rekreacji kuponiki po 2 zl to 10 zl jest jak najbardziej wskazane ????
Jesli chcesz myslec o zarobku na bukmacherze to minimalna kase jaka powinienes wplacic to 100 zl
 
B 4

bongo84

Użytkownik
pusc 10 singli po 1 zl każdy (ewentualnie duble) z kursem conajmniej 1,5, albo lepiej 1,75. Po 10 kuponach zwieksz/zmniejsz stawke w zależności od bilansu. Jak zacząles grac za 10 % kapitalu to policz ile go masz po 10 kuponach podziel przez 10 i nastepne 10 kuponow graj za stawke jaka Ci wyszla itd
 
H 5

horcyk

Użytkownik
jesli chcesz cos od bukmachera wygrac i zarobic troszke kasy,to z 10 zl nie masz co wchodzic bo i tak duzo z tego nie wyciagniesz.
czy ja wiem - chłopak nie chce dużych pieniędzy a myślę, że te 4 dyszki spokojnie może zrobić, starczy trochę szczęścia
 
G 46

ghs

Użytkownik
czy ja wiem - chłopak nie chce dużych pieniędzy a myślę, że te 4 dyszki spokojnie może zrobić, starczy trochę szczęścia
4 dyszki z jednej w bukmacherce? Uda się jednemu na pięć. Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy faktycznie trochę szczęścia wystarczy.
 
Do góry Bottom