>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebuje zarobić 40 zł na tydzień :( pomocy

pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Albo zazdroscisz Lechowi(profil z Warszawy) albo masz na myśli mecze pucharowe ;) z tego co mi wiadomo Smuda bardzo mobilizuje swoich podopiecznych ponieważ nigdy nie zdobył pucharu Polski
 
chalgro 0

chalgro

Użytkownik
to był mecz pucharowy, Lech skupia sie bardziej na walce o mistrza niz jakies puchary i zauwaz ze prawie kazdy pucharowy mecz jest niespodzianka, jak wczoraj Ruch
 
P 0

peta

Użytkownik
Jeśli masz mały budżet i zamieszasz coś ugrać to zostaw sobie narazie z boku polską ligę bo zbytnio przewidzieć jej nie idzie, podobnie jak bundesliga niemiecka...

Staraj się grać jakieś pewniejsze mecze chodź i te czasami nie wchodzą...

Dlaczego nie Polską ligę?
Sam widzisz że polska Liga troszeczkę wyrównana, nieprzewidywalna, wiele niespodzianek...
 
vde 119

vde

Użytkownik
A ja mam taką radę... Graj kosz, tenis, siatkę , ręczną itp. Krótko mówiąc ? tam gdzie masz 50% szansy na trafienie.... Jeśli chcesz piłkę koniecznie typować to skup się na over/under lub typuj z zasadą &quot;Draw No bet&quot; .. wiele bukmacherów oferuje taką opcję. Pzdr
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
nawet teraz nie jestem w stanie jednego zespołu z siatkówki wymienić ;p mam patrzeć na różnice kursów ?
Masz juz 40 zl ? Zatrudnij sie jako meska dziwka 40 napewno jakas stara rura ci zaplaci
Żartować to Ty nie potrafisz
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
Resovia Rzeszow - SKRA Belchatow (Typ) 2
Datovoc Tongeren - VC Mosan Yvoir (Typ) 1
VDK Gent Dames - Gea-Happel Amigos Zoersel (Typ) 1
Miami Heat - Atlanta Hawks (Typ) 1
moje Typy ;p ciekawe czy ujdzie
 
pentagramsss 0

pentagramsss

Użytkownik
doszedłem do wniosku po tej kilku tygodniowej grze ;p że najlepszym sposobem dla takich jak ja są dwa zdarzenia w jednym kuponie z dużą stawką ;)
co Wy myślicie o tym? Jak na razie na 5 kuponów 5 weszło (po 2 zdarzenia w każdym)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Przejdziesz do historii dzieciaku za ten temacik i ogromna dociekliwosc ???? )
ps. Jak ci idzie tak jak napisales powyzej to tak tez graj, nic nie zmieniaj ????
Powodzenia ????
 
Do góry Bottom