>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Portugalia (Liga Zon Sagres | Liga de Honra) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Porto - Benfica
typ: 1
2.01
Pinnacle

Na estadio de dragao mecz o mistrzostwo Portugalii, ostatnia kolejka jest jeszcze do rozegrania, lecz chyba nikt nie ma wątpliwości że już za parę godzin poznamy mistrza. Zacznę od gości, zaimponowali mi w tym sezonie, odszedł Witsel i Javi Garcia. Obaj opuścili klub za około 80mln euro. Z kolei porto pozbyło się jednego kluczowego gracza - Hulka, który obecnie gra w Zenicie razem z Witselem. Goście mimo tych osłabień mają mocną drużynę na czele już z ikoną klubu Oscarem Cardozo, który już kilkukrotnie mógł zmienić ligę na lepszą. Stawiam na gospodarzy ponieważ grają u siebie, to spory atut w takim meczu. Kolejny aspekt, a raczej aspekty to Jackson Martinez i James Rodriguez. Tych dwóch stwarza znaczną przewagę w ofensywie Smoków. Warto też dodać że Porto u siebie ma bilans bramkowy 36:4. Stawiam na Porto które jest nieznacznym faworytem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Łapać kursy na Porto bo to czysta lokata. Smoki jeśli wygrają to mają pewne mistrzostwo. Futbol jest brutalny , a zarazem piękny. Emocje w ostatnim meczu pomiędzy Porto , a Benficą niewiarygodne. Szkoda , że te drużyny nie spotkały się w ostatniej kolejce w meczu o mistrzostwo. Nie wieże w to , że Porto zmarnuje to co osiagneło w miniony weekend czyli praktycznie zapewniło sobie mistrzostwo. Rywala nie mają łatwego bo 3 zespół ligi z zaledwie 3 porażkami na koncie z Benficą na wyjeździe 3-0 , Benficą u siebie 1-2 i Porto 2-0 na wyjeździe. Solidna drużyna. Można rzec najlepsza ekipa ligi jeśli chodzi o remisy. Ich problem polega na tym jednak , że Porto nie zadawala remis w ostatniej kolejce. Oni jadą po 3 pkt , a co ważniejsze po mistrzostwo. Dla graczy są przewidzane pokaźnie premie za tytuł i motywacja czysto sportowa też będzie ogromna. Zaledwie 1 pkt przewagi na Benficą sprawia , że muszą ten mecz wygrac bo zapewne ich najgroźniejszy rywal upora się u siebie z przedostatnią ekipą ligi. Z Benficą może być tak jak z niedawno z Bayernem Monachium , że walczyli na wszystkich frontach , a zostaną z niczym. Chelsea powinna zgarnąć LE , Porto ligę i zostaje im Puchar Portugali gdzie zagrają w finale z Vitorią Guimaraes.
Kurs na Porto w granicach 1,3
Nie spotkałem się z lokatą 30 procentową , więc brać !
Polecam również przyjrzeć się meczą
Tottenham - Sunderland
Augsburg - Gruther✅
Siena - Milan
Pescara - Fiorentina
Getafe - Valencia✅
Cagliari - Lazio
Pacos - Porto
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Benfica-Moreinse 2dnb 14,96 fortuna
HT/FT 1/2 70 fortuna

Myślę że za drobne można spróbować. Plan jest taki: Porto szybko załatwia sprawę, Benfica dostaje info że na majstra już nie ma złudzeń i totalnie odpuszcza. Morale u gospodarzy kiepskie po wtopach w 90+ z Porto i Czelsi. Goście walczą o utrzymanie i pewnie też liczą na taki scenariusz, wygraną porto i w konsekwencji brak motywacji ze strony benfiki.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Też myslałem nad takim scenariuszem ,ale pytanie brzmi czy piłkarze bedą informowani o wydarzeniach w meczu Porto. Zalezy to w dużej mierze od trenera Benfic. Napewno na trybunach będa kibice reagowac w wyniku wydarzen w meczu rywala. Ja tutaj myslalem o pograniu Benfica handi ale odpusciłem ze wzgledu na fakt ze goscie walcza o utrzymanie. Typ w druga storne cieżki do zrealizowania
 
P 14

provek

Użytkownik
Też myslałem nad takim scenariuszem ,ale pytanie brzmi czy piłkarze bedą informowani o wydarzeniach w meczu Porto. Zalezy to w dużej mierze od trenera Benfic. Napewno na trybunach będa kibice reagowac w wyniku wydarzen w meczu rywala. Ja tutaj myslalem o pograniu Benfica handi ale odpusciłem ze wzgledu na fakt ze goscie walcza o utrzymanie. Typ w druga storne cieżki do zrealizowania
nie nie będą informowani ,żyjemy przecież w średniowieczu
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
nie nie będą informowani ,żyjemy przecież w średniowieczu
O widze typowy Polak nam się trafił . Musi dogryść drugiemu.
Inteligencją to ty się jednak nie popisałeś bo nie mówie ze nie maja możliwości informowania tylko tego czy ludzi ze sztabu beda chcieli przekazywać takie informacje graczą. Więc czytaj ze zrozumieniem jeśli chcesz błyszcześc komentarzami. Tutaj chodzi o to jak wpłynie to na zawodników np informacja ze Porto wygrywa. Chodzi o motywacje , a nie środki komunikacji
 
P 14

provek

Użytkownik
to ja dalej swoje
Besiktas przemęczony ostatnie 7 dni 2 ciężkie mecze , więc beda chcieli wiedzieć czy maja wypluwac jeszcze flaki czy mogą już odpoczywać, tymbardziej że przeciwnik potrzebuje punktow i powinni grac ostoro brutalnie zeby wydrzec te punty na tym terenie
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Benfica śmiało kandyduje do frajerów roku. Przegrać trzy finały pod rząd to już trzeba umieć ???? Swoją drogą Bayern w tamtym roku też przegrał 3 finały by w tym już dwa wygrać więc może Benfica za rok kto wie kto wie.... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom