>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Portugalia (Liga Zon Sagres | Liga de Honra) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Pacos Ferreira - GD Estoril Praia

4.02.2013r. godz. 21:00 Mata Real - Pacos de Ferreira
Krótko i treściwie. Ferreira w tym sezon ie gra naprawdę dobrze, mimo problemów z funduszami i innymi pośrednimi sprawami klubu, spisują się po wyżej oczekiwa ń. Gospo darze mają duże szanse na walkę o 3 miejsce , co promuję grę w kwalifikacja ch do LM, za co są niemałe pieniądze zapewne , a te się klubowi przydadzą. Mają zaległy mecz, który dzisiaj grają, dodatkowo na swoim sta dionie, co na pew no będzie motywujące dla zawodników. Co do absencji, to w szeregach Os Castores nie wystąpią Javier Cohene (7/1 Obrońca), jeden z lepszych piłkarzy w tym sezonie Vitor Silva (16/4, Pomocnik) i to chyba na tyle jeśli chodzi o takie poważniejsze braki. Przejdźmy do gości, beniaminek, który spisuje się ponad przeciętnie, z dużymi szansami na utrzymanie się, co jest dla nich priorytetem. Equipa da Linha na ósmym miejscu, z jakimiś tam szansami na walkę o miejsce w el. do Ligi Europejskiej, ale ja bym się nie zapędzał. W ekipie gości braknie dziś Joao Paulo (7/0 Napastnik - to raczej nie taka wielka strata, bo mają w ataku Leala, a on w dobrej formie), Anderson Luis (16/0 Obrońca, pauza za kartki) i sprzedany Bruno Nascimento (14/1 Obrońca - poszedł do Koln na wypożyczenie). Ostatnio kursy na gospodarzy mnie śmieszą, bo grają naprawdę fajną piłkę a buki w nich niezbyt wierzą (lepiej dla nas), dodam jeszcze, że sędzia tego spotkania, czyli Bruno Miguel Duarte Paixao jest sędzią skrupulatnym, więc może być trochę kartek. Ok, czas na typy:
Pacos Ferreira @2,05 5/10 zwrot
Ferreira DNB @1,44 [dla mniej odważnych] 6/10 zwrot
Cicero [Ferreira] gol @3,10 1/10 zwrot
Luis Leal [Estoril - jest w formie, więc może coś strzelić, rekreacyjnie gram] 0,5/10 zwrot
Good luck ;)
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jutro dokańczają, ale prawdopodobnie tylko te brakujące minuty, czyli... 14. Ja z powyższych betów, które napisałem zagrałem jeszcze raz Ferreira DNB, może coś w kwadrans strzelą.
Após meia hora de espera o nevoeiro manteve-se e as equipas acordaram reatar a partida esta terça-feira, a partir das 17h, altura em que serão disputados os 14&#39; que faltam para terminar o encontro.
Mała poprawka, nie da się już obstawić tego spotkania, bo na 14 minut bukom nie warto wystawiać oferty, może live będzie
 
mikizafryki 0

mikizafryki

Użytkownik
Postawiłem dość dużą stawkę na 1, mam nadzieję, że coś z tego będzie.
Jesteście pewni, że tylko 14 minut?
@Czaro09
postawiłem wczoraj w Betlicu, jak wydarzenie zostało odwołane dostałem zwrot ale rano system pobrał hajs i postawił ten zakład ponownie (mniej niż 24h od wznowienia gry)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Postawiłem dość dużą stawkę na 1, mam nadzieję, że coś z tego będzie.
Jesteście pewni, że tylko 14 minut?
@Czaro09
postawiłem wczoraj w Betlicu, jak wydarzenie zostało odwołane dostałem zwrot ale rano system pobrał hajs i postawił ten zakład ponownie (mniej niż 24h od wznowienia gry)
No ja też postawiłem dość dużą stawkę na 1 i miałem też to w dubelku i kiedy z powodu mgły odwołali od razu uderzyłem na czat w bet365 i poprosiłem o anulowanie. Parę godzin później anulowali i odetchnąłem z ulgą, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że to zakończy się inaczej niż 0:0, no chyba, że w nocy chłopaki popili i się dogadali, a widać było dosyć przyjazną atmosferę na meczu i podczas dyskusji nad mgłą. Z gry jednak bardziej chyba nawet bym się skłaniał na Estoril, ale myślę, że będzie 0:0. Mają do rozegrania 14 min...
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Belenenses - FC Porto B
Krótko, bo za chwilkę mecz. Gospodarze pewnie kroczą do powrotu do Ekstraklasy Portugalskiej. 14 punktów przewagi nad drugim Sportingiem dużo nam mówi, mogą grać nieco rozluźnieni, lecz są ambitni i z meczu na mecz zdobywają kolejne punkty. Za chwilkę podejmą drugą drużynę FC Porto, grali z nimi tylko raz, na Dragao, pokonali ich 1:0. Belenenses u siebie bardzo mocne, na 12 spotkań tylko jedna &#39;wpadka&#39; 0:0 z Santa Clara, reszta to zwycięstwa. Polecam bardzo ich wygraną, dla mniej odważnych można pograć do jakiegoś dubla DNB, bo ostatnio lubią remisować. U gospodarzy nie zagra tylko podstawowy obrońca, Joao Meira (24/1), który otrzymał czerwoną kartkę, reszta optymalnie. FC Porto II bez osłabień.
Belenenses wygra @1,83 bet365 2:1 ✅
Belenenses DNB @1,36 bet365 2:1 ✅

Na live można było połapać dużo lepsze kursy, bo gospodarze przegrywali po pierwszej połowie 0:1, ale i tak jestem szczęśliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sporting Lizbona - Maritimo Funchal
Nie rozumiem w ogóle kursu na Sporting, w tym sezonie grają taką padakę, że to głowa mała. Fakt, że u siebie łatwiej im zdobywać punkty, ale w tym sezonie nic a nic im nie idzie. Byli kandydatem do Top3, a nie wiadomo czy nie będą walczyć o utrzymanie. Dziś gospodarze bez:
Marcos Rojo
(DF, 14 Ap/0 Gl, 1237 Min)
Khalid Boulahrouz
(DF, 9 Ap/0 Gl, 736 Min)
Cedric Soares (DF, 9 Ap/1 Gl, 810 Min)
Stijn Schaars
(MF, 5 Ap/0 Gl, 404 Min)
André Martins (MF, 5 Ap/0 Gl, 198 Min)
Ricardo Esgaio (MF, 1 Ap/0 Gl, 6 Min)
Valentin Viola (FW, 13 Ap/0 Gl, 481 Min)
Betinho (FW, 3 Ap/0 Gl, 59 Min)
Out (transfers):
Emiliano Insúa (DF, 13 Ap/0 Gl, 1170 Min)
Danijel Pranjic (DF, 9 Ap/0 Gl, 691 Min)
Daniel Carriço (DF, 1 Ap/0 Gl, 11 Min)
Elias (MF, 9 Ap/0 Gl, 674 Min)
Marat Izmaylov (MF, 7 Ap/0 Gl, 428 Min)
Gelson Fernandes (MF, 6 Ap/0 Gl, 398 Min)
Bruno Pereirinha (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Goście bez:
Wellington Lima (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
José Sá (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
João Guilherme (DF, 12 Ap/2 Gl, 941 Min)
Gegé (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
João Luiz
(MF, 10 Ap/0 Gl, 750 Min)
Rodrigo António (MF, 8 Ap/1 Gl, 406 Min)
Gonçalo Abreu (MF, 3 Ap/0 Gl, 101 Min)
Sérgio Romeo Marakis
(MF, 3 Ap/0 Gl, 224 Min)
Olberdam
(MF, 2 Ap/0 Gl, 67 Min)
Rúben Brígido (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Nuno Rocha (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Hassan (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Fidelis
(FW, 14 Ap/2 Gl, 979 Min)
Adilson (FW, 10 Ap/2 Gl, 327 Min)
Ytalo (FW, 2 Ap/0 Gl, 115 Min)
Ibrahim (FW, 1 Ap/0 Gl, 74 Min)
João Vieira (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Większość u gości to gracze, którzy nie grali, lub grali mało, jedynie trzech w miarę ogarniętych graczy dziś nie zagra w Maritimo. W Sportingu o wiele gorzej jak na moje oko. Siedmiu graczy opuściło klub, podstawowi defensorzy z kontuzjami, w przodzie tylko Volfsfinkel, ale sam raczej nic nie zdziała, poza tym chyba nie jest za bardzo szczęśliwy, bo klub odrzuca za niego oferty. W ofensywie w ekipie Maritimo też nie jest różowo, bo tam nie ma kto strzelać bramek, do bramki rywala trafiali zaledwie 16 razy, co jest jedną z najmniejszych liczb w lidze. Handi na Maritimo nie wygląda źle, bo grać potrafią, aż tak źle w Lidze Europejskiej nie grali.
Maritimo +1 @1,600 ✅ 0:1
Sporting czyste konto? NIE @1,66 ✅ 0:1

Ponadto króciutko inne spotkania (Porto i Benfica).
W drużynie Smoków nie zagra dziś Defour (15/1) i James (12/7), którzy leczą kontuzje i Atsu (10/0 &lt;- PNA). Olhanense bez trzech napastników, Abdi (13/4), Yontcha (12/1) i Ivanildo (9/0), ponadto nie zagra Fernando Alexandra, podstawowy pomocnik (14/1) wszyscy kontuzje.
BTS - NIE @1,44
FC Porto over 2,5 @1,66
FC Porto -2,5 @2,050

W drugim meczu Benfica jedzie do Madeiry, zagra z tamtejszym Nacionalem. U gości jadą wszyscy, bez osłabień, także powinni to ogarnąć, kurs w miarę wysoki, ale są w formie.
Benfica @1,44 ⛔ 2:2
Benfica over 1,5 @1,44 ✅
Gaitan gol @3,20 ⛔
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Porto - Olhanense
Kolejne spotkanie z serii tych w których bardzo ciężko będzie o jakąkolwiek niespodziankę, tym razem liga portugalska i pojedynek lidera, tj. FC Porto z zespołem walczącym o utrzymanie Olhanense. Gospodarze walczą z Benficą o mistrzostwo i nie mogą pozwolić sobie na jakąś stratę punktów, zresztą jest oto bardzo ciężko w lidze w której dysproporcje są bardzo duże, stąd też tak duża przewaga dwóch najlepszych drużyn nad kolejnymi. Porto jest ostatnio w bardzo dobrej formie, ostatni raz punkty w lidze stracili pod koniec września, u siebie wygrali wszystkie spotkania, zdobywając przy tym 27 bramek a tracąc tylko jedną(!). Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi ekipami gdy gospodarzem było Porto zakończyły się ich wygraną 2:0, jednak forma ostatnimi czasy świetna więc dziś mogą stać ich na większą zdobycz, przynajmniej na te 3 bramki które zdobywają średnio w lidze w spotkaniach u siebie. Arbitrem będzie Cosme Machado, który prowadził jedno spotkanie z ich udziałem w zeszłym jak i tym sezonie, oba mecze wygrali po 5:0... Goście to przeciętniak jakich wiele w lidze, na 9 spotkań wyjazdowych wygrali tylko jedno, w 5 spotkaniach nie zdobyli nawet bramki. Dziś też ciężko im będzie o zdobycie bramki, nie dość że Porto u siebie praktycznie nie traci bramek to jeszcze goście nie będą mogli dziś skorzystać z trzech napastników, w tym najlepszego strzelca oraz podstawowego prawego pomocnika. Gospodarze natomiast bez nowych ubytków kadrowych, do dyspozycji Pereiry będą ci sami zawodnicy co w ostatnim spotkaniu.

1 -&gt; 1.11
EH(0:1) 1 -&gt; 1.36
EH(0:2) 1 -&gt; 2.05
EH(0:3) 1 -&gt; 3.20
Porto wygra do zera -&gt; 1.57
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ostatnie podejście w Portugalii.
Braga - Pacos Ferreira
Jak dla mnie zawyżony kurs na gości. W tym sezonie spisują się dobrze, nawet bardzo dobrze. Na wyjeździe przegrali tylko z FC Porto, zremisowali 4 razy i tyle samo spotkań wygrali. Braga u siebie uległa tylko Benfice i również FC Porto także statystyka u siebie dobra. Martwią mnie jedynie osłabienia po stronie gospodarzy na ten mecz.
Douglao (DF 10/2)
Coelho (DF 6/0)
Haas (DF 5/0)
Ruben Amorim (15/4 MF)
Ruben Micael (MF 12/3)
Djamal (6/0 MF)
Eldelson (DF 8/0)
Beto (GK 15/0 - transfer)
A Pacos Ferreira bez:
Antunes (DF 14/3)
Andre Leao (MF 17/1)
Na dobrą sprawę w Ferreirze nie zagra tylko dwóch podstawowych zawodników, Braga bardziej osłabiona. Składy już są podane np na livesports.
H2H na korzyść Bragi, ale osłabienia skłaniają mnie do pogrania np.braku czystego konta Bragi.
Braga czyste konto? NIE @1,50 ✅ 2:3
Ferreira +1 @1,700 ✅ 2:3
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Rio Ave - Braga
Przy stawianiu w tym meczu sugeruję się głównie osłabieniami, które w obu zespołach na pewno będą bardzo widoczne. Tak więc u gospodarzy zabraknie dwóch podstawowych obrońców : Marcelo 18/1 i Lionn 17/0. Braga bardziej osłabiona, bo nie zagrają: Douglas (O, 10/2), Coelho (O, 6/0), Hass (O, 5/0), Amorim (P, 15/4), Micael (P, 12/3), Djamal (P, 6/0) oraz Carlo (N, 7/1). W przerwie stracili podstawowego bramkarza Beto (15/0) oraz obrońcę Ismaily (12/1). Już wcześniej jakoś nie zachwycali grą w obronie, ale teraz to już grają tragicznie. Osiem bramek straconych w raptem trzech meczach. Znowu obrona będzie &#39;składana&#39; więc dzisiaj powinny wpaść kolejne, nawet pomimo tego, że z Rio odszedł najlepszy napastnik Tomas. Bez niego i tak grają dobrze, wygrywając dwa ostatnie spotkania. Coraz lepiej w ataku radzi sobie Egipcjanin Koka, który na ostatnie dziesięć spotkań strzelił pięć bramek. Jest jeszcze Tarantini, Bebe czy Del Valle. W Braga to głównie Eder czy ta dwójka która niestety dzisiaj nie zagra. Ale oprócz nich są przecież jeszcze Mossoro, Viana, Pedro, Barbosa i Alan. Defensywa tak jak wspomniałem wyżej, gra strasznie i nawet Rio ma szanse tutaj strzelić, a Braga z taką mocą w ataku nie powinno również mieć problemów, aby ukłuć.
Myślę, że tutaj można zastanawiać się nad dwoma typami, które nawet jeśli patrząc na h2h nie wyglądają najlepiej, to są warte zagrania, a chodzi głównie o bts oraz over 2,5. Osobiście wybieram oba, gdyż przekonuje mnie ta lista absencji w obu zespołach oraz to, że Rio powinno się postawić i myślę, że w meczu zobaczymy sporo bramek.
BTS @ 1,61 Bet365 ✅
Over 2,5 @ 1,80 Bet365 ⛔
 
irbis91 60

irbis91

Użytkownik
spotkanie: Sporting Lizbona - FC Porto
typ: FC Porto 1.68 Pinnacle


Faworyt w tym meczu jest tylko jeden i radzę stawiać szybko bo kursy będą leciały w dół. A więc w skrócie, Porto idzie łeb w łeb z Benficą i jak powiedział Vitor Pereira, Smoki nie mają marginesu na błędy. W świetnej formie jest Martinez, który ma lepsze statystki niż Falcao w swoim pierwszym sezonie w Porto. Sporting wiadomo, żałosna postawa od początku rozgrywek i tylko 11 miejsce, u siebie bilans 3-3-4 i zaledwie 8 strzelonych goli. Dla takiego klubu to wstyd. Porto jest na fali, gra efektownie i skutecznie więc stawiam zdecydowanie na zwycięstwo gości.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia: Portuguese Liga
Data i godzina: 04.03.2013; godz 21:30
Spotkanie: Olhanense - Braga
Typ: Braga wygra I połowę
Kurs: 2,15
BUK: William Hill
Analiza:

Mecz rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 21.30 . Gospodarze jest zespołem który znajduje się na 14 pozycji z dorobkiem 17 punktów. Muszą patrzeć do tyłu ponieważ mają jedynie o 2 punkty więcej od miejsca które gwarantuje spadek. Na własnym boisku rozegrali 9 meczy w których to 2 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 4 mecze przegrali. A więc jak widać na własnym boisku za dobrze się nie prezentują. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 34 oczek i walczą już tylko o 3 miejsce które gwarantuje grę w kwalifikacjach ligi mistrzów. Nie walczą o pierwszą dwójkę ponieważ mają stratę aż 18 punktów. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy i 3 mecze wygrali, zremisowali i przegrali. A więc po równy się rozłożyło.
W ostatnich 5 meczach gospodarze tego meczu zdobyli jedynie 3 punkty. A więc dwa mecze przegrali i 3 mecze zremisowali. Udało im się nawet zremisować z Porto ale Porto w tamtym meczu naprawdę słabo się zaprezentowało. Natomiast goscie tego meczu w ostatnich 5 meczach zgromadzili 5 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali z 3:2 a ostatnio zagrali w Pucharze i wyeliminowali Benficę. Więc są obecnie mocnym zespołem.
Gospodarze tego meczu mają straszne problemy kadrowe ponieważ aż 8 piłkarzy mają kontuzjowanych a większość z nich grała większą połowę spotkań. A oto ci zawodnicy:
Rui Duarte PO M:20 G:3 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu
Fernando Alexandre PO M:15 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu
Liban Abdi NP M:14 G:4 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu
Jean Yontcha NP M:12 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu
Evando Brandao NP M:12 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - 7 meczy wchodził z ławki
Mauricio OB M:11 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu
Luis Filipe OB M:10 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - ważny gracz zespołu
Nuno Piloto PO M:9 G:1 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik
Muszę dodać że w Sporting Bradze zabraknie 2 kluczowych graczy:
Eder NP M:18 G:13 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu i najlepszy snajper zespołu
Ruben Micael PO M:13 G:3 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - kluczowy gracz zespołu
Mniej ważne kontuzje rezerwa zespołu:
Djamal PO M:6 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik
Nuno Coelho OB M:6 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik
Maximilian Haas OB M:4 G:0 (na pewno nie zagra z powodu kontuzji) - rezerwowy zawodnik
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
XXII KOLEJKA LIGI ZON SAGRES

Kursy: JetBull
Pierwszy mecz tej kolejki rozpocznie się w piątek na Estádio do Dragão, gdzie Porto będzie podejmować Estoril. Zdecydowanymi faworytami są oczywiście gospodarze, którzy tracą do lidera dwa punkty i muszą odrabiać, bo teraz każdy punkcik jest na wagę złota!
Sobotę zaczniemy w Bradze, gdzie tamtejsza drużyna zmierzy się z bardzo dobrze spisującym się ostatnio Maritimo. Następnie czeka nas mecz Academici Coimbra z Sportingiem Lizbona - przyjezdni ze stolicy Portugalii spisują się w tym sezonie fatalnie, na razie walczą o wejście do pierwszej &quot;8&quot; ligi...
To w niedzielę jednak czekają nas najciekawsze spotkania. O 18:00 zacznie się mecz Pacosu z Beirą Mar. Gospodarze okupują trzecią pozycję i będą chcieli wciąż utrzymać przewagę nad czwartą Bragą. Na Estádio da Luz czeka nas natomiast pojedynek stołecznej Benfici z Gil Vicente(czyli Barcelos). Tego samego dnia zagrają jeszcze drużyny Nacionalu z Rio Ave i Moreirense z Olhanense.
Kolejkę zakończymy w poniedziałek na Estádio do Bonfim spotkaniem Vitorii Setubal i Guimaraes. Trudno wskazać tu faworyta, choć wg buków wydają się nimi gospodarze.
ZAPRASZAM DO TYPOWANIA! ????
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
FC Porto vs Estoril

TYP: Porto wygra obie połowy. ⛔⛔ - tragiczna druga połowa, gdzie na samym początku zdjęli Jamesa...
KURS: 2.40
BUKMACHER:
OPIS:
Zdecydowanymi faworytami meczu jest najlepiej grający zespół na własnym stadionie w całej lidze. Porto na Estádio do Dragão rozegrało w tym sezonie 11 meczów - 10 z nich wygrało i jeden zremisowało. To świetny wynik. Estroil na wyjazdach nie radzi sobie jakoś wybitnie - pod tym względem zajmuje dziewiątą pozycję w lidze w 10 meczach zdobywając zaledwie 11 punktów...
Sprowadzam się jednak do typu... Porto w ostatnich pięciu meczach, które wygrywała w lidze zawsze strzelała gole w obu połowach. Estoril, które powinno przegrać z kretesem będzie sprowadzone do własnego pola karnego. Sądzę, że Porto zdoła strzelić w obu połowach, co powinno zagwarantować słuszność typu(wątpię czy goście strzelą bramkę...).
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Braga vs Maritimo

TYP: Strzelą obie drużyny przynajmniej po golu?: NIE ✅✅
KURS: 1.93
BUKMACHER:
OPIS:
Braga gra na Estádio Municipal de Braga naprawdę dobrze, ostatnio tylko przegrali dwa mecze, ale za to z Benficą i naprawdę zadziwiająco świetną na wyjeździe Ferreirą. Goście zajmują 6. pozycję w lidze, ale nie grają widowiskowego futbolu - w 21 meczach strzelili zaledwie 23 gole, co ledwie daje średnią gola na mecz. Stracili za to aż 31 bramek! Tydzień temu zremisowali niespodziewanie z Moreirense, co zapowiada kolejny spadek formy. Braga nie powinna dać rywalowi zbyt wiele sytuacji na gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom