>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Portugalia (Liga Zon Sagres | Liga de Honra) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Santa Clara - Benfica B
Mój typ:
Over 2,5 @ 1,90 Bet365 1,5/10
Wynik: 1:1 ⛔


Dzisiaj będzie krótko. Obie ekipy mocno overowe. Santa Clara 3 mecze bez overa więc może czas na przełamanie. Jednak nie to jest tutaj najważniejsze lecz absencje w defensywie obu ekip. U gospodarzy nie zagrają na tej pozycji tacy zawodnicy jak Toni (20 spotkań), Serginho (19 spotkań) czy defensywny pomocnik Godinho (18 spotkań). U gości jest znacznie gorzej, gdyż tam nie wystąpi aż czterech defensorów: Cancelo (17 spotkań), Sidnei (15 spotkań), Cardoso (13 spotkań) oraz Ascues (11 spotkań). Wobec tego trener będzie miał do dyspozycji na tej pozycji jedynie dwóch doświadczonych graczy i to w dodatku będących lewymi obrońcami. Na stoperze oraz na prawej stronie z pewnością zagra młodzież debiutująca lub mająca po 2-3 występy w sezonie.
Jak dla mnie wobec tych faktów spora szansa na over, a kurs całkiem całkiem.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
09.01.2013 godz 18:00
Maritimo - Rio Ave
Typ - 2dnb
kurs - 2,25 Paddy Power
stawka 1/10
wynik 0-1 ✅ Poooooooooooooooooooower30 ????
Kadra Maritimo powołana na ten mecz to :
Ricardo bramkarz 360min na boisku 4 wystepy 4 w 1 skldzie
Jose Sa bramkarz bez statystyk
Igor obronca bez statystyk
Semedo pomocnik 215min 4 wystepy 3 w 1 skldzie
Marakis nie odnalazlem statystyk pewnie z drugiej druzyny
Olim obronca 320min na boisku 6 wystepow 2 w 1 skldzie
Briguel obronca 800min 10 wystepow 9 w 1 skldzie
Bauer zawodnik drugiej druzyny
Adilson napastnik 127 min 7 wystepow 0 w 1 skldzie 1 gol
Rodrigo pomocnik 340min 6 wystepow 4 w 1 skldzie 1 gol
Brigido pomocnik bez stat
Jao Vieira zawodnik 2 druzyny
Ytalo pomocnik 36min 1 wystep
Ricardo Alves zawodnik 2 druzyny
Guilherme obronca 839min 11 wystepow 9 w 1 skldzie
Kukula zawodnik 2 druzyny
Artur e Nuno Rocha zawodnik 2 druzyny
Jesli ktos chce to moze napisac dokladniejsze statystyki tych wszystkich pilkarzy ktorzy zostali powolani na ten mecz .
Druzyna Rio Ave powolala nastepujacych zawodnikow :
Rafa bramkarz bez stat
Oblak 1 bramkarz druzyny 1080min 12 wystepow 12 w 1 skldzie
Rodriguez obronca 12 min 1 wystep
Nivaldo obronca 1063min 12 wystepow 12 w 1 skldzie
Jeferson obronca 90min 1 wystep
Edimar obronca 1161min 13 wystepow /13 w 1 skldzie
Andre Dias obronca 9min 1 wystep
Lionn obronca 967min 12/12 wystepow
Tarantini pomocnik 1155min 13/13 5 bramek
Braga pomocnik 12/12 wystepow
Vilas Boas 63min 5 wystepow 0 w 1 skldzie
Diego Lopes pomocnik 122 min 4/1
Wires pomocnik 944min 12/11
Ukra napastnik 707min 10/7
Del Valle napastnik 604min 10/7 2 bramki
Bebe napastnik 30min 1 wystep
Hassan napastnik 67min 3/0
Temitope napastnik 156min 7/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
09.01.2013 godz 18:00
Jesli ktos chce to moze napisac dokladniejsze statystyki tych wszystkich pilkarzy ktorzy zostali powolani na ten mecz .
No to tak Maritimo, są to piłkarze z drugiego zespołu, u których nie podałeś statystyk:
Jose Sa [BR] (jeszcze w tym sezonie nie zagrał, 11 razy siedział na ławce [9 w drugiej drużynie])
Igor [OBR] (5 spotkań [4 w drugiej drużynie i wszystkie po 90 minut, a w I drużynie wystąpił w pucharze Portugalii i strzelił bramkę)
Bauer [OBR] (16 spotkań, wszystkie w pierwszym składzie i dwie bramki)
Marakis [POM] (19 spotkań, wszystkie w pierwszym składzie)
Brigido [POM] (9 spotkań, 9 w pierwszym składzie, zawsze zostawał zmieniany, zaliczył jedno trafienie)
Jao Vieira [POM] (18 spotkań w tym sezonie, wszystkie w I drużynie, z czego 8 spotkań zagrał w Lidze Europejskiej, żadnej bramki)
Ricardo Alves [POM] (o tym zawodniku nie udało mi się znaleźć informacji)
Kukula [NAP] (20 spotkań, z czego 14 w pierwszym składzie i 4 bramki, wszystko w II drużynie)
Artur e Nuno Rocha [NAP] (21 spotkań, 21 w pierwszym składzie i 2 bramki, również wszystko w II drużynie)
Z tego co widzę, Maritimo nie powołała na ten mecz przypadkowych graczy, ale tych co odgrywają w II zespole ważną rolę. Mimo tego jednak, uważam, że typ gracza zdolak jak najbardziej do gry.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Sagres Portugalia, 21:15
Spotkanie: Benfica - FC Porto ✅ 17. minuta 2-2
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365


Nie bardzo rozumiem dlaczego kurs na over 2.5 w spotkaniu Benfy z Porto jest tak wysoki. A nie rozumiem z kilku przyczyn, po pierwsze chodzi o statystyki a te jednoznacznie wskazuja na overowy mecz. Benfica to najbardziej overowa druzyna ligi portugalskiej, w 13 spotkaniach obecnego sezonu Benfica tylko 2 krotnie osiagnela wynik ponizej 3 bramek, byly to spotkania u siebie z Olhanense 2-0, oraz na wyjezdzie z Rio Ave 1-0. Natomiast Porto w 12 spotkaniach ma bilans 7 over/5 under, gdzie w ostatnich 3. spotkaniach padl wlasnie wynik ponizej 2.5 co jeszcze w tym sezonie Porto sie nie przytrafilo i mysle ze okolo 23 ta seria sie zakonczy.
Kolejna sprawa to bezposrednie spotkania pomiedzy zespolami. Tutaj rowniez wszystko wskazuje na wynik 3-4 bramkowy. Otoz 5 ostatnich spotkan zakonczylo sie wynikiem powyzej 2 bramek, a 4 z nich powyzej 3 bramek. Swoj typ opieram tylko i wylacznie na statystykach bo tego typu zaklady ciezko jest opierac na aktualnej formie zespolow i sposobie ich gry w innych spotkaniach bo nie ma to wplywu na ilosc bramek w danym spotkaniu. Licze na to ze tradycji stanie sie zadosc i po raz kolejny w spotkaniu na szczycie portugalskiej ligi Sagres padnie wynik over 2.5, a kurs wystawiony na to spotkanie wg. mnie zacheca do zagrania. Dla mniej zdecydowanych over 1.5 po kursie 1.3 tez nie jest najgorszym rozwiazaniem.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Patrzac na pozostale spotkania ligi portugalskiej przyszly mi do glowy takie typy :

Ferreira - Academica DNB typ 1 kurs 1.45 expekt ✅ 1-0

O 17.00 graja ze soba 4. i 12. druzyna obecnych rozgrywek, oba zespoly dzieli roznica 9 pkt. Obie druzyny wygraly swoje ostatnie spotkania w lidze, Ferreira na wyjezdzie pokonala dosyc niespodziewanie Sporting 1-0, natomiast Academica u siebie Setubal 4-2. W srodku tygodnia oba zespoly rozgrywaly jeszcze mecze pucharowe i solidarnie przegraly swoje spotkania odpowiednio znow ze Sportingiem 0-1 i z Benfica 2-3.
To co mnie sklonilo do zagrania tego spotkania : Ferreira osiaga w tym sezonie poki co niezle wyniki, w 13. spotkaniach ligowych tylko jedna porazka, 5 zw i 7 remisow. Przegrali tylko w Benfica wiec mozna to ujac poza klasyfikacja. Coimbra na wyjezdzie 1-4-1. W bezposrednich konfrontacjach na boisku Ferreiry od 3 sezonow wygrywaja gospodarze a od 9. goscie nie odniesli zwyciestwa. Biorac pod uwage forme obu zespolow na dzien dzisiejszy oraz problemy jakie ma Akademika na boisku Pacos raczej nie spodziewam sie zwyciestwa gosci, rownie dobrym typem jest 1x, chociaz kurs @1.25 nie powala stad wybor DNB.

Beira Mar - Estoril typ Over 1.5/Over 2.5 kurs 1.36/2.15 bet365 ⛔ 0-1

Kolejny raz kursy ktorych nie rozumiem. W poniedzialkowy wieczor spotykaja sie 2. druzyny ktorym tracenie i strzelanie bramek nie sprawia wiekszych problemow. W klasyfikacji Over 1.5 obie druzyny razem z Benfika zajmuja 1-sze miejsce z wynikiem 12 overów w 13 spotkaniach. W klasyfikacji Over 2.5 Estoril 9 overów 2.5 w 13 spotkaniach, Beira Mar 8 na 13. W ostatnich 5. latach zespoly graly ze soba regularnie, za kazdym razem na boisku Beira Mar padal wynik powyzej 2. bramek. Nie wiem wiec skad kursy, które wieksza szanse daja wynikowi ponizej. Oczywiscie jest to loteria jak pisałem w poprzednim poscie jednak wg mnie kurs na over powinnien byc ok. 1.80 stad tez zainteresowalem sie tym spotkaniem.

Setubal - Moreirense DNB typ 1 kurs 1.65 expekt ✅ 5-0

Rowniez jutro mecz &quot; na szczycie &quot; o 17.00 w Portugalii. Obie druzyny zajmuja ostatnie miejsca w ligowej tabeli. O ile Setubal od czasu do czasu probuje ugrac jakies punkty to goscie tego spotkania od dawna nie potrafia ugryzc pelnej puli ( 11 spotkan bez wygranej mowi samo za siebie). Setubal u siebie to 7 dotychczas zdobytych punktow, bilans 2-1-2. Goscie na wyjazdach jeszcze nie wygrali bilans 0-4-3 i w bramkach 7-12.
Setubal ostatnich kolejek na pewno nie bedzie mogl zaliczyc do udanych i w niedzielne popoludnie bedzie chcial przelamac zla passe i w koncu wygrac spotkanie. Moje przewidywania opieram tylko na statystykach przez co moge o czyms nie wiedziac, jednak mysle ze gospodarze beda chcieli przed wlasna publicznoscia zagrac o zwyciestwo i istnieja duze szanse na odniesienie sukcesu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
w Porto braki :Kadu,Maicon ,Quino,Atsu(PNA),Iturbe(U20 Argentyna) i chyba największe osłabienie James Rodriguez, ,Rolando pominięty ,Kleber
Kadra na spotkanie ligowe przeciwko Benfice Lizbona:
Bramkarze: Helton, Fabiano
Obrońcy: Danilo, Mangala, Abdoulaye, Alex Sandro, Otamendi,
Pomocnicy: Lucho, Castro, Moutinho, Izmaylov, Fernando, Kelvin, Defour,Toze
Napastnicy: Jackson, Varela, Seba

W Benfice niepewny występ Cardozo,Rodrigo i Luisao także jak coś będzie więcej wiadomo napiszę

tutaj analiza spotkania :http://www.portugoal.net/index.php/more-liga-sagres-news/38765-benfica-v-fc-porto-the-preview
po angielsku
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
13.01.2013 godz 19:00

Olhanense - Sporting Lisbon 0:2 ✅
Typ 2
kurs 2.00
bet365

Druzyna gospodarzy bedzie w tym spotkaniu bez :
Fernando Alexandre pomocnik 1136min 13 wystepow 13 w 1 skldzie 1 bramka
Ivanildo napastnik 470min 9 wystepow 6 w 1 skldzie 2 bramki
Maurico obronca 540min 6 wystepow 6 w 1 skldzie
Abdi napastnik 958min 12 wystepow 12 w 1 skldzie 4 bramki
Yontcha napastnik 516min 10 wystepow 6 w 1 skldzie 1 bramka
Babanco pomocnik 926min 11 wystepow 11 w 1 skldzie
David Silva pomocnik 292min 9 wystepow 3 w 1 skldzie 1 bramka
Djaniny napastnik 514min 8 wystepow 6 w 1 skldzie
Druzyna gosci bez :
Schaars pomocnik 405 min 5wystepow 5 w 1 skldzie
Martins pomocnik 140min 4 wystepy 0 w 1 skldzie
Edit Groven: Jeśli po raz kolejny wkleisz jedynie składy, post zostanie usunięty!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Sporting Covilha - Guimaraes B
Ten typ jest związany głównie ze wczorajszym meczem pierwszej drużyny Guimaraes, która boryka się z kontuzjami i w związku z tym trener postanowił powołać na wczorajszy mecz takich zawodników z drużyny B jak Crivellaro (5 spotkań), Kanu (11 spotkań), Rodrigues (17 spotkań), Rocha (7 spotkań), Índio (13 spotkań), Vítor Bastos (16 spotkań), Paulo Oliveira (20 spotkań). Tylko dwójka z nich nie pojawiła się wczoraj na boisku, wydaje mi się jednak, że nie zagrają dzisiaj wszyscy z wyżej wymienionych (trzeba liczyć czas na dojazd do Covilhy, co zajmuje ponad 3 godziny).
Jak widać sytuacja u gości nie wygląda najlepiej, oba zespoły plasują na podobnych miejscach w ligowej tabeli, jednak powyższe czynniki oraz zdecydowanie lepsza forma w ostanich spotkaniach wskazują zdecydowanie na gospodarzy.
Mój typ:
Covilha @ 1,95 SportingBet 2/10 ✅
Over 2 Azjan @ 2,05 Pinnacle 1/10 Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
taki hit i aż dziw, że nikt się nie wypowie na ten temat. Benfica podejmuje Porto czyli mecz gigantów, dwóch największych rywali w Portugalii wyjdzie naprzeciw siebie, aby zwyciężyć, ale aby również dać doskonałe widowisko, bo zwykle konfrontacje tych ekip należą do tych, które ogląda się bardzo przyjemnie. Ostatnie 5 meczy zakończyło się wynikami (kolejno): 3:2, 2:3, 2:2, 1:3, 1:2, zatem można oczekiwać częstego widoku piłki w siatce. Kurs na over 2.5 bardzo przyzwoity, bo w STS jest 1.7 (nie wiem jak w innych). Co przemawia za overem? Personalia w ofensywie -&gt; u gości genialny Jackson, wspierany przez Lucho i Moutinho za plecami, a na skrzydle wystąpi osoba w postaci Vareli. Nie gorzej jest u gospodarzy, bo Cardozo to klasa sama w sobie, podwieszony pod nim słynny Pablo Aimar, a po skrzydle hasać w najlepsze zapewne będzie Nico Gaitan - wg mnie jeden z największych talentów biegających po boiskach Portugalii. Emocji na pewno nie zabraknie, całe zdarzenie można oglądać od 21.15 na Orange Sport!

Benfica - Porto, over 2.5 @ 1.7
Wynik: 2:2 ✅
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Feekus, dobrze, że przypomniałeś o tym spotkaniu, też coś skrobnę.
Do meczu niecałe pół godziny, więc szybko. Obie drużyny mają ogromny potencjał w ofensywnie, co napisał kolega wyżej. Dla Porto to świetna okazja, aby zrównać się punktami z gospodarzem tego meczu, a mają jeszcze jeden mecz mniej, więc stają przed szansą odskoczenia jeszcze na 3 punkty. Goście ostatnio wygrywali swoje mecze, lecz robili to jak najmniejszym nakładem sił, przygotowując się mentalnie i fizycznie na szlagier w Lizbonie. Dla lepszego oglądania postawię kilka typów za rekreacyjne stawki:
bet365
BTS @1,8 ✅ siadło po 9 minutach
Cardozo gol @2,3 ⛔ tutaj niestety nie wpadło
Jackson gol @2,87 ✅ bramka na 1:2 w ... 14 minucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Przepraszam za post pod postem, ale mam ciekawy bet na wieczór.
Beira Mar - Estoril

Dziś o 21:15 spotkają się dwie drużyny, które chcąc nie chcąc będą walczyły przede wszystkim o utrzymanie, bo między miejscami 7-14 są tylko 3 punkty przewagi, więc jeden mecz może diametralnie zmienić tabelę. Beira Mar aktualnie na 13 pozycji, 2 punkty dzielą ich od miejsca spadkowego. Goście nieco lepiej, bo lokata siódma, jednak mają jedynie 1 punkt więcej (!), więc przy ewentualnym zwycięstwie gospodarzy zrobią skok o 7 pozycji, więc jest o co grać, zważywszy, że są blisko strefy spadkowej. W tym meczu upatruje BTS&#39;a, z obu stron bardzo ciekawi zawodnicy, u gospodarzy ofensywa to m.in Javier Balboa znany z epizodu w Realu czy też Camara, obaj są najskuteczniejszymi graczami w zespole, po 4 bramki. U gości siły są nieco bardziej rozłożone, i o dziwo obowiązek strzelania bramek zostawiono tam obrońcom, którzy razem strzelili 9 bramek (na 19, najskuteczniejszym obrońcą jest Steven Vitoria z 4 bramkami), wyjątkiem od reguły jest napastnik Luis Leal, który ma na koncie 6 trafień. Goście lubią strzelać bramki po stałych fragmentach, mają bardzo rosłych obrońców (wcześniej wspomniany Vitoria 195 cm).
Do głowy przychodzi mi BTS, gdyż w każdym spotkaniu między tymi zespołami, gdzie Beira Mar było gospodarzem, padał BTS. Kurs zachęcający, więc pobieram od bet365 @1,83
Dodatkowo za niewielką stawkę Gol Steven Vitoria @5
E:
Zauważyłem jeszcze ciekawy kurs na over 2,5, który zawsze był pokrywany, gdy gospodarzem było Beira Mar @2,10 bet365
Wszystkie bety na ⛔ . Niestety, po udanym początku, skończyło się 0:1
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Portugalii, godz 19.45
Arouca - Belenenses
TYP: over 2
KURS: 1,67
BUK: Pinnacle Sport

Analiza:

Jutro rozpoczną się kolejne zmagania w krajowych pucharach ja wybrałem mecz z Portugali a dokładniej mówiąc mecz pomiędzy zespołem Arouca a zespołem Belenenses. Oba zespoły grają w drugiej lidze portugalskiej a nie w pierwszej. Ja szczerze powiem tą ligą się nie interesują oczywiście pierwszą tak ale drugą mam mało styczności więc postanowiłem coś zmienić i napisać analizę do meczu gdzie zmierzą się dwa zespoły z ligi niższej. Gospodarze tego meczu w poprzedniej rundzie wyeliminowali Beira Mar wygrywając tamten mecz 2:1. Natomiast goście tego meczu pokonali zespół Fabril do Barreiro 4:0 i pewnie awansowali do ćwierćfinałów. W lidze oba zespoły znajdują się w górnej części tabeli a dokładnie mówiąc gospodarze są na trzeciej pozycji a goście na pierwszej pozycji. Gospodarze tego meczu w lidze zgromadzili 38 punktów i dlatego są na trzeciej pozycji. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to osiem wygrali, dwa zremisowali i również dwa przegrali. Strzelili oni 22 gole i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to trzy mecze wygrali i zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 18 bramek. Natomiast zespół gości znajduje się jak już wcześniej pisałem na pierwszym miejscu z dorobkiem 52 oczek i nad drugim zespołem ma 12 punktów przewagi. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy i wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili zaledwie dwie bramki. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili oni 17 bramek. A więc jak widać bardzo dużo strzelają ale również tracą. Ja postanowiłem jak już pewnie się przyzwyczailiście że postawię over 2 goli. Po pierwsze kurs jest interesujący, po drugie kiedy oba zespoły się spotykają to pada dużo goli w ostatnich pięciu meczach ove2 padło dwa razy zwrotów również dwa i raz był under 2 goli. Ale w ostatnich pięciu meczach gospodarze dwa razy mieli over i trzy razy padał zwrot. Natomiast goście mieli cztery razy over 2 goli i raz zwrot. A więc jak się patrzy ten typ powinien wejść a ja stawiam że mecz zakończy się 3:1 dla gości tego spotkania ????
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Rio Ave - Guimaraes
Powoli zbliża się weekend, kilka typów zagranych, jednak w większości przypadków kursy już pozabijane, więc tutaj podaję póki co jeden, który moim zdaniem jest warty uwagi, a a kurs nadal pozostaje satysfakcjonujący. Mianowicie zwycięstwo Rio Ave, które u siebie podejmie w późny niedzielny wieczór borykającą się od jakiegoś czasu z kłopotami kadrowymi Victorię Guimaraes.
Na gospodarzy już raz stawiałem. Wtedy zdołali oni pokonać w pucharze na wyjeździe również osłabione Maritimo. Jest to zespół ambitny, który z pewnością w tym sezonie powalczy o grze w Lidze Europy za rok. Warto również odnotować fakt, iż solidnie się wzmocnili wypożyczając z MU poszukującego formy Bébé (który kiedyś grał w Guimaraes skąd trafił na Wyspy), który zdobył swojego debiutanckiego gola w spotkaniu pucharowym. Do drużyny na ten mecz powróci dwójka podstawowych obrońców - Nivaldo i Edimar.
O gościach wspominałem przy okazji meczu drużyny rezerw. Borykają się oni z poważnymi kłopotami kadrowymi sięgając po młodzież z Guimaraes B. Tak będzie i tym razem gdyż z pierwszej jedenastki wypada aż 10 zawodników - niektórzy są kontuzjowani, inni zawieszenie, a jeszcze inni odchodzą z klubu. Zabraknie m.in. Addy (obrońca, 11 spotkań), Alex (obrońca, 9 spotkań), N&#39;Diaye (obrońca, 9 spotkań), Amorim (obrońca, 3 spotkania), Rodrigo Defendi (obrońca, 10 spotkań), El Adoua (pomocnik, 12 spotkań), André (pomocnik, 13 spotkań), Soudani (napastnik, 8 spotkań), Toscano (napastnik, 10 spotkań), Lalkovic (napastnik, 8 spotkań).
Forma obu zespołów do wglądu tutaj. Wydaje mi się, że są to wystarczające argumenty by pograć przeciwko gościom.
Mój typ:
Rio Ave Win @ 2,10 PaddyPower 2/10
wynik: 1:3 ⛔

 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
FC Porto - Pacos de Ferreira

BTS - TAK @2,20 [1/10] 2:0 ⛔
bet365

Kolejne spotkanie, które postaram się trochę opisać jak to wygląda w moim odczuciu.
Więc spotykają się dwie drużyny, które dzieli, szczerze - przepaść. Finanse, zawodnicy, szkółka, sztab szkoleniowy - wszystko przemawia na korzyść Smoków. Jednak w szeregach gości jest coś co mi się bardzo, ale to bardzo podoba i cenię to niezmiernie - jest to wola walki. Mimo wszelkich przeciwności, braku funduszy etc. zawodnicy dają z siebie wszystko i są jak na razie rewelacją sezonu, w lidze jak i w pucharze Portugalii (zmierzą się w półfinale z Benfiką). Goście nigdy nie odpuszczają, grają na 101% możliwości, aby rozsławić swoje osoby, jak i klub i jak na razie udaje im się to bardzo dobrze.
FC Porto nie lubi tracić bramek, w tym sezonie stracili jak na razie 8, lecz myślę, że Ferreira jest w stanie im coś strzelić. O ewentualnym zwycięstwie gości się nie będę wypowiadał, gdyż na obecną chwilę to raczej niemożliwe. Porto walczy o mistrza, ma 3 punkty mniej i mecz zaległy, więc zrobią wszystko, by osiągnąć dobry wynik. Prócz kontuzji Jamesa i wyjazdu Atsu na PNA w szeregach Smoków nie ma osłabień, bez kontuzji również gracze Ferreiry.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
20.01.2013 godz 12:15
Leixoes - Atletico CP
Typ - 1
kurs - 1.92 sobet wynik 2-0 ✅✅✅
stawka 4/10

Goscie bez : Bicho pomocnik 1407min 17 wystepow 17 w 1 skldzie 1 bramka , Varela napastnik 1373min 18 wystepow 15 w 1 skldzie 4 bramki , Moreno obronca 1571min18 wystepow 18 w 1 skldzie 2 bramki , Adilson napastnik 744min 18 wystepow 6 w 1 skldzie 2 bramki , Hernani napastnik 1095min 19 wystepow 13 w 1 skldzie 1 bramka , Quinaz pomoc 1639min 21 wystepow 17 w 1 skldzie 3 bramki
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Trofense - Tondela
Trofense lokuje się na ostatniej pozycji w tabeli wystąpią bez Josiego, dodatkowo z klubu odeszli : Vitinha,Bernando, Dani, Moreira i Gabriel Viana. Zespół nie ma czym postraszyć rywali do których wracają po absencjach Pacheco i Carlo Andre. Wydaje mi się że wygrana gości jest obowiązkiem.
Tondela @@ 2,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
23.01.2013 godz 21:00 Portugalia 2 liga
CD Feirense vs. Leixões Matosinhos
Typ - 1HT
kurs - 2.66 MarathonBet
stawka 2/10

Dzisiaj o godzinie 21:00 zagraja ze soba zespoly z 2ligi portugalskiej . Skupie sie tutaj na grze do przerwy . Zespol gospodarzy w grze do przerwy zajmuje 4 lokate w tabeli ich gra na domowym stadionie to 5zwyciestw 5 remisow 1 przegrana bramki 10-3 ! W osttanich 5 meczach druzyna ta do 45min strzelila 6 bramek a stracila 3 bramki . Ich sredni czas strzelenia 1 bramki w meczu to 32min ( na domywym stadionie 28min) Ogolnie traca 1 bramke w meczu w 38min (na domwym stadionie jest to 51min)
Goscie natomiast zajmuja 16lokate pod wzgledem gry do przerwy , ich gra na wyjazdach to 1 zwyciestwo 9 remisow 2 przegrane bramki 1-3 !. W ostatnich 5 meczach druzyna ta strzelila 1 bramke do przerwy oraz stracila 1 bramke do przerwy .Druzyna ta srednio strzela swoja 1 bramke w 54min ( na wyjezdzie jest to 58min). W tym spotkaniu nie zagraja : Graca napastnik 1321min 20 wystepow 14 w 1 skldzie 1 bramka , Luis Silva pomocnik 1931min22 wystepy 22 w 1 skldzie 2 bramki , Kizito pomocnik 1522min 18 wystepow 17 w 1 skldzie 4 bramki .

Kadra gospodarzy na ten mecz :
Marco bramkarz 990min 11 wystepow 11 w 1 skldzie
Olivieria obronca 1644min 19 wystepow 19 w 1 skldzie 3 bramki
Luciano obronca 1800min 20 wystepow 20 w 1 skldzie 1 bramka
Cunha pomocnik 1976min 23 wystepy 23 w 1 skldzie 4 bramki
Pires napastnik 1643min 21 wystepow 19 w 1 skldzie 5 bramek
Ludovic pomoc 559min 16 wystepow 4 w 1 skldzie
Carlos bramkarz bez gry
Jogo pomoc 137min 7 wystepow 1 w 1 skldzie
Jorge napastnik 1409min 22 wystepy 17 w 1 skldzie 8 bramek
Ricardo pomoc 764min 11 wystepow 10 w 1 skldzie
Santos pomoc 1413min 17 wystepow 16 w 1 skldzie
Carvalho obronca 300min 5 wystepow 3 w 1 skldzie
Rafa pomoc 1584min 22 wystepy 17 w 1 skladzie 5 bramek
Williams pomoc 337min 4 wystepy 4 w 1 skldzie
Fonseca napastnik 1405min 21 wystepow 17 w 1 skldzie 3 bramki
Samir napastnik bez stat
Marcelo obronca 1620min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Platiny pomoc 531min 14 wystepow 5 w 1 skldzie 3 bramki
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Spotkanie: Puchar Portugalii Ferreira - Benfica.
Typ: BTS
Pisałem dość ładną, sporą analizę, ale jakimś cudem wszystko mi się skasowało więc teraz tak dość po omacku.
Ferreira w tym sezonie plasuje się na 4 miejscu w lidze, w pucharze doszli już do półfinału. W 11 spotkaniach w tym sezone u siebie tylko raz nie strzelili gola.
Benfica, marka sama w sobie, w tym sezonie rewelacyjnie, nie odstają nawet na krok od Porto, w każdym meczu strzelali chociaż jedną bramkę.
W pojedynkach bezpośrednich, w ostatnich 25 meczach tylko 6 razy nie padał BTS, a w ostatnich 16 tylko raz.
Tak więc na dziś polecam całym sercem BTS.
Typ: BTS @1,75 WilliamHill.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Benfica - Setubal

Estadio Da Luz, Lizbona 3.02.2013r. godz. 21:15
Co tu dużo mówić, rozpisywał się nie będę, bo obydwie ekipy dzieli przepaść, oba mają inne cele. Goście walczą o utrzymanie, gospodarze o to, aby Porto im nie odskoczyło i walka do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Na stadionie światła spodziewam się gry do jednej bramki, bo w takich meczach jak ten, a szczególnie z takimi rywalami jak Setubal Benfica powinna gromić, bo przy ewentualnych wygranych przegrywają ze Smokami bilansem bramkowym. Obie ekipy mają bardzo dobre statystyki jeśli chodzi o bramki strzelone, stracone / mecz ~ 3,3. Ogólnie mecze pomiędzy tymi zespołami owocują w wiele bramek i myślę, że tak będzie i dziś. Kurs na czysty win Benfiki jest śmieszny, więc trzeba szukać czegoś innego.
Benfica/Benfica @1,36 [dobre do dubla] ✅ 3:0
Benfica (-2) @1,83 ✅ 3:0
Over 4,5 @3,25 ⛔ 3:0
Nemanja Matić gol @3,10 zwrot
Nicolas Gaitan gol @2,50 ⛔
Cardozo 2 lub więcej @2,87 zwrot

Wszystko bet365, powodzenia ;)
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Portuguese Liga
Nacional - Moreirense
1 @ 1.57 ⛔
over 2.5 @ 1.80 ✅
Przyznam, że nieszczególnie śledzę lige portugalską tym bardziej poczynania mniej znanych zespołów ale patrząc w statystyki to drużyna gości chyba szykuje się już do spadku. Okupują ostatnie miejsce w tabeli a w tym roku stracili już 13 bramek w 4 spotkaniach nie strzelając...ani jednej. Nacional to też taka drużyna która niby teoretycznie może w tym sezonie celować w zakwalfikowanie się do Ligi europejskiej jak i również może bronić się przed spadkiem bo dzielą ich od tej strefy zaledwie 4 punkty. Patrząc na historię bezpośrednich pojedynków można zauważyć, że te drużyny trochę tych bramek między soba strzelają także na dziś over ze wskazaniem na zwycięstwo gospodarzy.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom