>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pomyłki lub oszustwa bukmacherów

kuki9 0

kuki9

Użytkownik
dzisiaj miałem fajny zawias bukmachera, oglądam mecz Barcy na żywo, strzelili gola na 3:0 a u bukmachera jeszcze przez minute można było obstawić, kto strzeli 3 gola, obstawiłem za tą końcówkę co miałem, bo nie dopisali poprzednich wygranych/zwrotów, szkoda
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
Akurat do dzisiaj nie zrobili zwrotu, zostało wszystko policzone po normalnym kursie, może dlatego, że zyskałem tylko 69 gr to nie interesowali się tym
 
S 1

stres

Użytkownik
EXPEKT straszni oszusci
zagralem zaklad live w trakcie meczu lech-nancy przy stanie 1:1 na to ze lech bedzie wygrywal do przerwy. zaraz po zlozeniu zakladu padl gol. zaklad byl uznany, byl w zakladce &quot;w trakcie&quot;. zaklad byl za 50 zl przy kursie 4.25 (lub podobnym). gdyby byl przegrany na bank pieniedze by mi wcielo, ale ze zostal on wygrany expekt zwrocil mi 50 zl i zaklad wcielo. zostal on nawet usuniety z historii zakladow (wiec traktuja jakoby nawet nigdy takiego zakladu nie bylo, gdyz jak anulowano wczesniej jakies zaklady to zawsze one byly w sekcji &quot;historia&quot;. -----widac jak straszzny kant probuja zrobic. co moge na to poradzic? ... nawet kit wciskaja z tlumaczeniem tego. najpier odpisali ze zaklad zlozony po rozpoczeciu spotkania zostal- ztym ze to zaklad live, a istota tych zakladow jest granie w trakcie spotkania. potem ze zaklad byl za dluugo dostepny--- a to gowno prawda bo caly czas sledzilem to na zywo i bylo odrazu blokowane. caly czas inne bajki. na pytanie dlaczego nie ma zakladu w historii zakladow---wogole mi nie odpowiadaja. CO PORADZIC?
EXPEKT ---NIE POLECAM!
 
michau 84

michau

Forum VIP
zagralem zaklad live w trakcie meczu lech-nancy przy stanie 1:1 na to ze lech bedzie wygrywal do przerwy. zaraz po zlozeniu zakladu padl gol. zaklad byl uznany, byl w zakladce &quot;w trakcie&quot;. zaklad byl za 50 zl przy kursie 4.25 (lub podobnym). gdyby byl przegrany na bank pieniedze by mi wcielo, ale ze zostal on wygrany expekt zwrocil mi 50 zl i zaklad wcielo. zostal on nawet usuniety z historii zakladow (wiec traktuja jakoby nawet nigdy takiego zakladu nie bylo, gdyz jak anulowano wczesniej jakies zaklady to zawsze one byly w sekcji &quot;historia&quot;. -----widac jak straszzny kant probuja zrobic. co moge na to poradzic? ... nawet kit wciskaja z tlumaczeniem tego. najpier odpisali ze zaklad zlozony po rozpoczeciu spotkania zostal- ztym ze to zaklad live, a istota tych zakladow jest granie w trakcie spotkania. potem ze zaklad byl za dluugo dostepny--- a to gowno prawda bo caly czas sledzilem to na zywo i bylo odrazu blokowane. caly czas inne bajki. na pytanie dlaczego nie ma zakladu w historii zakladow---wogole mi nie odpowiadaja. CO PORADZIC?
EXPEKT ---NIE POLECAM!
Expekt jest znany z takich numerów.... poszukaj a znajdziesz wiele takich postów. Raczej nic nie wskórasz - musisz się pogodzić i nie grać więcej u nich na live.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Expekt jest znany z takich numerów.... poszukaj a znajdziesz wiele takich postów. Raczej nic nie wskórasz - musisz się pogodzić i nie grać więcej u nich na live.
Dokładnie, mi raz zrobili tak że z jednego meczu wygrane kupony policzyli po 1.00 (jak się wykłóciłem bo najpierw w ogóle kasę zabrali) a przegrane rozliczyli normalnie, czyli kasa dla nich. Kpina ale można im skoczyć
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dlatego przerzuciłem się na giełdy zakładów. Tam zakładam się z innymi ludźmi i nikt mi nie anuluje kuponów.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ja miałem wczoraj przygodę z b2b POKERIUM puściłem kupon 3 zdarzenia stawka 16 ojro. 3 mecze ładnie weszły 1 mecz po kursie 1,91 venus williams-Zvonareva over 21,5 gemów. Patrze dzisiaj rano a oni rozliczyli mi 2 mecze poprawnie a jeden ten po kursie 1,91 policzyli mi jako 1.00 został anulowany w rezultacie zamiast wygrać 73 ojro wygrałem 38. Pisze do nich dlaczego rozliczyli mi ten mecz jako 1.00 okazało się,że zamiast V. Williams było S czyli niby o Serene chodziło. wyglądało to w następujący sposób Zvonareva, V-Williams, S:under/over 21,5 games. I powiedzcie mi czy ktoś z was mówiąc kolokwialnie &quot;kapnął by się&quot; ,że ta litera V pochodzi od imienia Vera a na końcowa S od Sereny. Dla mnie over był pewny a,że oni pomylili siostry to już ich problem ale oczywiście oni kasy mi sie zwrócą. Troche jest to dziwne bo wiadomo,że Serena wycofała sie z turnieju i nie mogła grać w finale a ,że ktoś z ich obsługi zrobił literówke to mnie nie obchodzi ale oczywiście z nimi nie wygram bo oni wiedzą swoje. A daje sobie rekę uciąć,że jakbym zagrał na under to rozliczyli by mi to jako przergrany.
 
S 1

stres

Użytkownik
ha artur202 na bank jakbys pzregral... to by policzyli jako pzregrany. Ciezko jest wygrac z nimi, nawet jak z twojej strony jest 100% fair. Mnie natomiast dzis spotkalo cos suuuper. Na koncie pojawilo sie okolo 170 zl. Nie mam pojecia skad. Od nikogo nie dostalem zadnego maila. Interweniowalem natomiast ze swoja sprawa u EGBA. Kwota jaka dostalem odpowiada temu co powinni mi zaplacic jakby rozliczyli poprawnie moj kupon lech-nancy jako wygrany (wzesniej mi zwrocili 50zl). Mysle wiec ze to jest ta kasa, bo innej mozliwosci nie widze. HUUUUURaaaaa wiec.... udalo mi sie wygrac te potyczke z EXPEKT.COM i ich probami oszustwa!!! Dzieki wszystkim za pomoc!
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja miałem kiedyś przypadek jak najbardziej pozytywny z bukiem bet365. Wpłaciłem za pośrednictwem pewnego banku 100 zł , a że pieniądze nie dochodziły postanowiłem dowiedzieć się supportu dlaczego. Odpowiedzieli mi że mam zeskanować dowód przelewu co też uczyniłem i wysłałem do nich. Po kilku godzinach dopisali mi 100 zł. Po paru dniach doszedł właściwy przelew i na koncie miałem kolejne 100 zł ( nie był to bonus ponieważ wcześniej z bonusu już skorzystałem). Po kilku dniach grania wypłaciłem całą sumę. pozdrawiam
 
S 1

stres

Użytkownik
Cz 20/11/08 22:00 Congo DR (U20) - Germany (U20)
U20 Women&#39;s World Cup
Suma goli - nieparzysta lub parzysta Women’s Youth Championships Nieparzysta; wynik:parzysta (0-5) 1.85
ha ! kolejna lipa expekt.com gdzie 0+5 u nich daje liczbe parzysta. Co z numery oni ostatnio odpierd alaja. Serdecznie nie polecam!
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Cz 20/11/08 22:00 Congo DR (U20) - Germany (U20)
U20 Women&#39;s World Cup
Suma goli - nieparzysta lub parzysta Women’s Youth Championships Nieparzysta; wynik:parzysta (0-5) 1.85
ha ! kolejna lipa expekt.com gdzie 0+5 u nich daje liczbe parzysta. Co z numery oni ostatnio odpierd alaja. Serdecznie nie polecam!

Moze blad i zaraz poprawia?
 
S 1

stres

Użytkownik
Barteks90 ... no napewno pomylka... i poprawia.... ale dopiero po mojej reakcji. A takich pomylek zdarza im sie bardzo duuuzo, na moim koncie nawet kilka w tyg. Czy to aby nie celowe zagrania? Ktos nie sprawdzi.... kasa nasza!!!
 
S 1

stres

Użytkownik
O prosze odrazu nastepny:
FC Volendam - Roda JC
Jak zostanie zdobyty gol numer 5? (Zwrot stawki przy braku goli) Hol. Eredivisie Typ:Główka; Wynik:Kopnięcie (3-1) 5.00
hehehehehe z tym ze 3+1=4 wiec 5 bramki w meczu nie bylo ????
Co ze dziady tam siedza!!!
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
EXPEKT
dziś o 13 40 zawarłem kupon, ze nie padnie 5 bramka w meczu spartak moskwa - zenit było wtedy 1-3 i mecz tak sie skończył, w historii zakładów mam ze puściłem kuponm o 12, jak mecz sie zaczynał że 4 bramki nie strzeli nikt, a takiego zakładu nawet wtedy nie było
 
Do góry Bottom