>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomyłki lub oszustwa bukmacherów

kuki9 0

kuki9

Użytkownik
dzisiaj miałem fajny zawias bukmachera, oglądam mecz Barcy na żywo, strzelili gola na 3:0 a u bukmachera jeszcze przez minute można było obstawić, kto strzeli 3 gola, obstawiłem za tą końcówkę co miałem, bo nie dopisali poprzednich wygranych/zwrotów, szkoda
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
Akurat do dzisiaj nie zrobili zwrotu, zostało wszystko policzone po normalnym kursie, może dlatego, że zyskałem tylko 69 gr to nie interesowali się tym
 
S 1

stres

Użytkownik
EXPEKT straszni oszusci
zagralem zaklad live w trakcie meczu lech-nancy przy stanie 1:1 na to ze lech bedzie wygrywal do przerwy. zaraz po zlozeniu zakladu padl gol. zaklad byl uznany, byl w zakladce &quot;w trakcie&quot;. zaklad byl za 50 zl przy kursie 4.25 (lub podobnym). gdyby byl przegrany na bank pieniedze by mi wcielo, ale ze zostal on wygrany expekt zwrocil mi 50 zl i zaklad wcielo. zostal on nawet usuniety z historii zakladow (wiec traktuja jakoby nawet nigdy takiego zakladu nie bylo, gdyz jak anulowano wczesniej jakies zaklady to zawsze one byly w sekcji &quot;historia&quot;. -----widac jak straszzny kant probuja zrobic. co moge na to poradzic? ... nawet kit wciskaja z tlumaczeniem tego. najpier odpisali ze zaklad zlozony po rozpoczeciu spotkania zostal- ztym ze to zaklad live, a istota tych zakladow jest granie w trakcie spotkania. potem ze zaklad byl za dluugo dostepny--- a to gowno prawda bo caly czas sledzilem to na zywo i bylo odrazu blokowane. caly czas inne bajki. na pytanie dlaczego nie ma zakladu w historii zakladow---wogole mi nie odpowiadaja. CO PORADZIC?
EXPEKT ---NIE POLECAM!
 
michau 84

michau

Forum VIP
zagralem zaklad live w trakcie meczu lech-nancy przy stanie 1:1 na to ze lech bedzie wygrywal do przerwy. zaraz po zlozeniu zakladu padl gol. zaklad byl uznany, byl w zakladce &quot;w trakcie&quot;. zaklad byl za 50 zl przy kursie 4.25 (lub podobnym). gdyby byl przegrany na bank pieniedze by mi wcielo, ale ze zostal on wygrany expekt zwrocil mi 50 zl i zaklad wcielo. zostal on nawet usuniety z historii zakladow (wiec traktuja jakoby nawet nigdy takiego zakladu nie bylo, gdyz jak anulowano wczesniej jakies zaklady to zawsze one byly w sekcji &quot;historia&quot;. -----widac jak straszzny kant probuja zrobic. co moge na to poradzic? ... nawet kit wciskaja z tlumaczeniem tego. najpier odpisali ze zaklad zlozony po rozpoczeciu spotkania zostal- ztym ze to zaklad live, a istota tych zakladow jest granie w trakcie spotkania. potem ze zaklad byl za dluugo dostepny--- a to gowno prawda bo caly czas sledzilem to na zywo i bylo odrazu blokowane. caly czas inne bajki. na pytanie dlaczego nie ma zakladu w historii zakladow---wogole mi nie odpowiadaja. CO PORADZIC?
EXPEKT ---NIE POLECAM!
Expekt jest znany z takich numerów.... poszukaj a znajdziesz wiele takich postów. Raczej nic nie wskórasz - musisz się pogodzić i nie grać więcej u nich na live.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Expekt jest znany z takich numerów.... poszukaj a znajdziesz wiele takich postów. Raczej nic nie wskórasz - musisz się pogodzić i nie grać więcej u nich na live.
Dokładnie, mi raz zrobili tak że z jednego meczu wygrane kupony policzyli po 1.00 (jak się wykłóciłem bo najpierw w ogóle kasę zabrali) a przegrane rozliczyli normalnie, czyli kasa dla nich. Kpina ale można im skoczyć
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dlatego przerzuciłem się na giełdy zakładów. Tam zakładam się z innymi ludźmi i nikt mi nie anuluje kuponów.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ja miałem wczoraj przygodę z b2b POKERIUM puściłem kupon 3 zdarzenia stawka 16 ojro. 3 mecze ładnie weszły 1 mecz po kursie 1,91 venus williams-Zvonareva over 21,5 gemów. Patrze dzisiaj rano a oni rozliczyli mi 2 mecze poprawnie a jeden ten po kursie 1,91 policzyli mi jako 1.00 został anulowany w rezultacie zamiast wygrać 73 ojro wygrałem 38. Pisze do nich dlaczego rozliczyli mi ten mecz jako 1.00 okazało się,że zamiast V. Williams było S czyli niby o Serene chodziło. wyglądało to w następujący sposób Zvonareva, V-Williams, S:under/over 21,5 games. I powiedzcie mi czy ktoś z was mówiąc kolokwialnie &quot;kapnął by się&quot; ,że ta litera V pochodzi od imienia Vera a na końcowa S od Sereny. Dla mnie over był pewny a,że oni pomylili siostry to już ich problem ale oczywiście oni kasy mi sie zwrócą. Troche jest to dziwne bo wiadomo,że Serena wycofała sie z turnieju i nie mogła grać w finale a ,że ktoś z ich obsługi zrobił literówke to mnie nie obchodzi ale oczywiście z nimi nie wygram bo oni wiedzą swoje. A daje sobie rekę uciąć,że jakbym zagrał na under to rozliczyli by mi to jako przergrany.
 
S 1

stres

Użytkownik
ha artur202 na bank jakbys pzregral... to by policzyli jako pzregrany. Ciezko jest wygrac z nimi, nawet jak z twojej strony jest 100% fair. Mnie natomiast dzis spotkalo cos suuuper. Na koncie pojawilo sie okolo 170 zl. Nie mam pojecia skad. Od nikogo nie dostalem zadnego maila. Interweniowalem natomiast ze swoja sprawa u EGBA. Kwota jaka dostalem odpowiada temu co powinni mi zaplacic jakby rozliczyli poprawnie moj kupon lech-nancy jako wygrany (wzesniej mi zwrocili 50zl). Mysle wiec ze to jest ta kasa, bo innej mozliwosci nie widze. HUUUUURaaaaa wiec.... udalo mi sie wygrac te potyczke z EXPEKT.COM i ich probami oszustwa!!! Dzieki wszystkim za pomoc!
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja miałem kiedyś przypadek jak najbardziej pozytywny z bukiem bet365. Wpłaciłem za pośrednictwem pewnego banku 100 zł , a że pieniądze nie dochodziły postanowiłem dowiedzieć się supportu dlaczego. Odpowiedzieli mi że mam zeskanować dowód przelewu co też uczyniłem i wysłałem do nich. Po kilku godzinach dopisali mi 100 zł. Po paru dniach doszedł właściwy przelew i na koncie miałem kolejne 100 zł ( nie był to bonus ponieważ wcześniej z bonusu już skorzystałem). Po kilku dniach grania wypłaciłem całą sumę. pozdrawiam
 
S 1

stres

Użytkownik
Cz 20/11/08 22:00 Congo DR (U20) - Germany (U20)
U20 Women&#39;s World Cup
Suma goli - nieparzysta lub parzysta Women’s Youth Championships Nieparzysta; wynik:parzysta (0-5) 1.85
ha ! kolejna lipa expekt.com gdzie 0+5 u nich daje liczbe parzysta. Co z numery oni ostatnio odpierd alaja. Serdecznie nie polecam!
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Cz 20/11/08 22:00 Congo DR (U20) - Germany (U20)
U20 Women&#39;s World Cup
Suma goli - nieparzysta lub parzysta Women’s Youth Championships Nieparzysta; wynik:parzysta (0-5) 1.85
ha ! kolejna lipa expekt.com gdzie 0+5 u nich daje liczbe parzysta. Co z numery oni ostatnio odpierd alaja. Serdecznie nie polecam!

Moze blad i zaraz poprawia?
 
S 1

stres

Użytkownik
Barteks90 ... no napewno pomylka... i poprawia.... ale dopiero po mojej reakcji. A takich pomylek zdarza im sie bardzo duuuzo, na moim koncie nawet kilka w tyg. Czy to aby nie celowe zagrania? Ktos nie sprawdzi.... kasa nasza!!!
 
S 1

stres

Użytkownik
O prosze odrazu nastepny:
FC Volendam - Roda JC
Jak zostanie zdobyty gol numer 5? (Zwrot stawki przy braku goli) Hol. Eredivisie Typ:Główka; Wynik:Kopnięcie (3-1) 5.00
hehehehehe z tym ze 3+1=4 wiec 5 bramki w meczu nie bylo ????
Co ze dziady tam siedza!!!
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
EXPEKT
dziś o 13 40 zawarłem kupon, ze nie padnie 5 bramka w meczu spartak moskwa - zenit było wtedy 1-3 i mecz tak sie skończył, w historii zakładów mam ze puściłem kuponm o 12, jak mecz sie zaczynał że 4 bramki nie strzeli nikt, a takiego zakładu nawet wtedy nie było
 
Do góry Bottom