>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pomagamy Wygrywamy V - Temat do wpłat

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę o zgłaszanie swoich wpłat.
Tutaj szczegóły odnośnie rodziny której chcemy pomoc

Wpłacać można za pomocą przelewu bankowego, Skrilla. Poniżej dane do przelewu:
1. skrill: [email protected]

2. Konto bankowe
- adresat: MG MEDIASPORT LTD
- numer konta: 26 1090 2590 0000 0001 3274 5484
- tytułem: Darowizna Szlachetna Paczka - nick z forum
Przy przelewach dodajcie adnotację z nickiem z forum - łatwiej będzie mi się w tym wszystkim połapać.
Jeśli potrzebujecie innego kanału wpłaty (np. EcoPayz, PayPal, Revolut itp) to napiszcie do mnie na PW (prywatna wiadomość).

Przykład:
Marcin + 100 zł
Suma wpłat: 100 zł

===============
Lista osób i wpłat:



  • ranczo0123 + 100 zł (skrill)
  • jozzy22 +100 zł
  • kidinho : + 150 zł
  • matelke222: +150 zł
  • massimo: +150 pln (z konkursu)
  • ramzesa: +500zł
  • Gucci Mane: +500zł (skrill)
  • Gy_Gy_Craveel: +300zł (z konkursu)
  • Gucci Mane: +550zł (skrill)
  • Qozi: +200zł
  • dx2+100 zł
  • Kratta + 30zł
  • gram_dla_beki +30zł
  • shevc +47zł. (skrill)
  • Biniuu +13zł
  • Gucci Mane: 80zł (skrill)
  • #10: +50 zł
  • thefik +50zł (skrill)
  • Pukon +100 zł
  • Kidinho : +200 zł
  • Pani Sylwia J .(Bytom): 30zł (facebook)
  • Pan Mateusz G. (Kraków): 300zł (facebook)
  • dobi: +50zł
  • niccolo7: +100 zł
  • barlo123: + 50 zl
  • Lukaku80 : 100 zl
  • GGC: + 140
    krzysiek74: +19,10
    michal.518 : + 30 zł
    madangelo : + 100zł
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Fajnie, ze ktoś pociągnął to dalej. Ciałem i myślami już poza forum, ale muszę się dorzucić.

+ 500 zł

suma wpłat: 1150 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +987
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Poszło 500 PLN na Skrilla.

suma wpłat: 1650 zł

Chciałbym żeby chłopiec dostał jakiś zestaw dinozaurów i jakieś zabawki z Psiego Patrolu. al_capone al_capone planujesz coś zamówić? Ewentualnie pod choinkę mogę mu coś zamówić albo się dorzucić jeszcze. Oczywiście pewnie są potrzebniejsze rzeczy, na pewno kurtka dla młodego. Wierze, że dobrze to rozplanujesz!

Zasilenie takiej akcji to WIELKA wygrana i to nie oklepany slogan - po prostu na serduchu robi się dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +878
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
300 PLN kasa za konkursowe Analizy*

suma wpłat: 1950 zł

jezeli otrzymam kontakt na Revolut to jeszcze cos dosle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +847
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Moi drodzy, wtrącę dwa słowa. Inicjatywa jest przednia i co tu dużo pisać - godna pochwały. Widzę, że naprawdę wiele osób wpłaca spore kwoty i chwała bo pomagać innym to coś pięknego.
Ale mam prośbę, nie wstydźcie się wpłacać też symbolicznych kwot. Nie każdego przecież stać aby wpłacić na szlachetny cel stówkę, dwie czy pięć. Osobiście nie jestem osobą majętną, nie wstydzę się tego i wpłacę np. 10 czy 20zł
Dlaczego w ogóle o tym piszę?
Bo jak zobaczyłam Wasze wpłaty to pierwsze co mi przyszło do głowy to "O, mamo! Jak wpłacę dyszkę to wszyscy na forum pomyślą, że jestem jakaś sknera albo, że żałuję innym" A tak nie jest. Nie każdy przecież zarabia kokosy.
Chodzi o gest, dobre serce i nikt nie będzie źle patrzał nawet jeśli wpłynie od kogoś symboliczna złotówka. Siła w jedności. (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +776
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Moi drodzy, wtrącę dwa słowa. Inicjatywa jest przednia i co tu dużo pisać - godna pochwały. Widzę, że naprawdę wiele osób wpłaca spore kwoty i chwała bo pomagać innym to coś pięknego.
Ale mam prośbę, nie wstydźcie się wpłacać też symbolicznych kwot. Nie każdego przecież stać aby wpłacić na szlachetny cel stówkę, dwie czy pięć. Osobiście nie jestem osobą majętną, nie wstydzę się tego i wpłacę np. 10 czy 20zł
Dlaczego w ogóle o tym piszę?
Bo jak zobaczyłam Wasze wpłaty to pierwsze co mi przyszło do głowy to "O, mamo! Jak wpłacę dyszkę to wszyscy na forum pomyślą, że jestem jakaś sknera albo, że żałuję innym" A tak nie jest. Nie każdy przecież zarabia kokosy.
Chodzi o gest, dobre serce i nikt nie będzie źle patrzał nawet jeśli wpłynie od kogoś symboliczna złotówka. Siła w jedności.
Najmądrzejszy post tego miesiąca (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +420
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
gram_dla_beki +30zł
Suma wpłat - 2860

Fajnie, że chociaż ta rzecz na forum się nie zmienia i ta inicjatywa trwa od lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +909
Do góry Bottom