>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pomagamy Wygrywamy V - Temat do wpłat

dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
dobi +15 zł
skoro zbiórka na Szlachetną Paczkę się skończyła, to ja proponuję żeby tym wybranym celem charytatywnym było jakieś schronisko dla zwierzaków + w tej kwestii jeszcze polecam klikać w baner na olx, gdzie możemy nakarmić psiaki za darmo :)

Suma: 7365 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Też myślałem o jednym schronisku, gdzieś w okolicy. Kupić i podjechać.
Jestem w kontakcie z wolontariuszkami "naszych" rodzin. Uzupełnimy pomoc dla samotnej matki, która otrzymała "okrojoną" pomoc od swojego darczyńcy. Kupimy m.in komodę, buty buty o prawidłowych rozmiarach, paczkę słodyczy dla dzieci oraz upominki dla nich. Dokładniejsze informacje w drugim temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Gucci Mane +73 (na konto bankowe)

Suma: 7438 zł

Jeszcze na jakąś zabawkę dla Stasia :) Widziałem w sklepach, że wybór zabawek jest spory, a i ceny są naprawdę przystępne. Kup może młodemu też kilka jakichś drobiazgów, żeby miał więcej tych prezentów do odpakowywania ;) Widziałem, że za 8 zł można kupić zestaw 3 samochodzików, za 25 zł zestaw klocków Cobi, za 25 zł gra planszowa w którą cała rodzina mogłaby pograć i się pobawić. Zostawiam taki pomysł, choć widziałem na zdjęciach, że już sporo tego nakupowałeś :) Ja czekam na zdjęcia Stasia z dinozaurami!

Proszę nie wbijać punktów reputacji, dostałem już przy wcześniejszych wpłatach.

Jedziemy jeszcze może do 8k :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
briko 11,9K

briko

Użytkownik
briko +135zł (na konto bankowe)

Suma: 7735 zł

Całkiem możliwe, że dociągniemy do 8k :)

Panowie robicie tutaj kawał dobrej roboty ;)

A tak na marginesie jaki jest rekord zbiórki? W którym roku uzbieraliśmy najwięcej? Może co roku jakiś nowy rekord możemy pokonywać tak jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Na tak szczytne cele można założyć taki cel co roku po rekord uzbieranych pieniędzy :)

Pozdrawiam forumowiczów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +598
Do góry Bottom