>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cracovia (-3,5 gola) - Zagłębie 1 1.66 pinnaclesports
Dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze mecze I rundy play-off. Gram dzisiaj Cracovię, która wybrała sobie za rywala Zagłębie Sosnowiec, zespół mający spore problemy finansowe. Wczoraj otrzymali jednak pozwolenie na grę w play-offach, jednak jutro nie będą mogli wystąpić zawodnicy pierwszej piątki, tj. Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cycowski, a spowodowane jest to zaległościami klubu wobec byłych zawodników. Dodając do tego fakt iż Cracovia wygrała wszystkie spotkania w tym roku (11 zwycięstw z rzędu) łatwe zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym meczu nie podlega dla mnie dyskusji. Cracovia u siebie ma bilans: 15 zwycięstw (w tym 2 po dogrywce) i 3 porażki, bramki: 104:43. Zagłębie na wyjeździe: 4 zwycięstwa i 15 porażek, bramki: 49:97. Wszystko w dzisiejszym meczu przemawia za gospodarzami, a fakt braku zawodników pierwszej piątki w zespole gości sprawia że stawiam na pogrom w tym spotkaniu, liczę na przynajmniej 5-bramkową różnicę na korzyść Cracovii.
za kilka godzin tak niskiego handicapu po takim kursie już nie będzie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
uważałbym na ten mecz, lepiej odpuścić, tym bardziej, że:
http://www.sportowezaglebie.pl/hokej-na-lodzie/polska-liga-hokejowa/na-cracovie-w-pelnym-skladzie-,1,4,3707
&quot;Jak można zdjąć zakaz transferowy? Spłacić zadłużenie! - Mogę jedynie powiedzieć, że wyjdziemy na lód wszyscy - tłumaczy prezes Zagłębia, Adam Bernat. Czyli zakładamy, iż pieniądze się znajdą i byli hokeiści zostaną spłaceni. Choć sternik naszego klubu pozostaje tajemniczy, to wyczuwalny był optymizm w tym temacie. Trenerzy również z optymizmem podchodzą do najbliższego meczu. - Lepiej nie mówić, że jedziemy w 17 czy 19..&quot;
Jak nie znajdzie się kasa to na pewno będzie walkower, pewnie wszystko rozstrzygnie się przed meczem.
W tej sytuacji może być różnie, aczkolwiek na mój gust i z tymi zawodnikami Cracovia może wygrać tymi 4 bramkami. Zobaczymy.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Na bank nie spłacą zadłużenia. Zadłużenie wobec byłych zawodników jest bardzo wysokie. Obecanki Bernata są gó*** warte. Jedynym światełkiem w tunelu jest jakaś ugoda z PZHL. Miasto obecnie rozmawia z nimi o spłacie zadłużenia wobec miasta za użytkowanie lodowiska przes SMS.

Info sprzed paru dni:
Dokładny dług Zagłębia to 467,5 tys. zł. (369 tys. zł względem hokeistów, 47 tys PZHL, 16 tys transport, 2 tys lekarstwa, 2,5 tys sędziowie, 16 tys ochrona spotkań, 3 tys MOSiR i 12 tys wynajmowane mieszkania).
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
chyba ze tak, sporo kasy wobec zawodnikow zostalo do splacenia, to w takim razie bedzie walkower, jak buki rozliczaja cos takiego?
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest prosta, wyjdą pełnym składem a PZHL na swoim posiedzeniu zweryfikuje to jako walkower za grę nieuprawnionych zawodników w Zagłębiu.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
wojas nie doprowadzą do tego aby nie wyjść i nie zagrać, bo byłby to 3 walkover dla nas. Zrobią tak jak pisze Nivet lub zagrają na 2,5 piątki. Będzie co będzie.
Mój typ to: Cracovia 3,5 - 1.50.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
sprawa faktycznie jest prosta, to co piszecie jest oczywiste, pytanie czy buki w takiej sytuacji nie anulują wyniku po meczu i będzie zwrot, poza tym Zagłębie z 1 piątką jest mocniejsze, więc dla mnie ryzyko nie ma sensu. Może jednak się Wam uda. Powodzenia.:grin:
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Można powiedzieć że buki szaleją i nie wiedzą co się dzieje.
Wczoraj -3.5 na Cracovie w Pinnacle @ 1.96 , chciałem zagrać bardzo mocno. Po 1h kurs spada do 1.72 , mówię sobie ok i tak można grać , następne 30 min to spadek do 1.61. Mówię sobie odpuszczam zobacze co się będzie działo rano u innych buków.
no i tak każdy buk -3.5 razem z Pinnacle ma już wycofane.
Obecnie w Pinnacle jest -5 @ 1.96 , kurs dobry ale czy -5 pokryją ?

no właśnie nie wiadomo jak to do końca będzie. Zagłębie na pewno tak jak pisze kilka osób nie to że nie wyjdzie na łód albo się położą i powiedzą my nie gramy.
nich z tych rzeczy , będą zap... do upadłego ! tak więc czy -5 to dobry pomysł już nie wiem.

sam najprawdopodobniej odpuszczę bo za -4.5 po @ 1.50 to ja dziękuje.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - PLH(Play-Offs)
Spotkanie: Aksam Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ
Typ: Robert Krajci will score.
Kurs: 1.75
Stawka: 3/10
Bukmacher: Tobet!
Analiza: &quot;Derby Małopolski&quot;. Aksam Unia Oświęcim będzie na własnym lodowisku przy ulicy Chemików 4 będzie podejmować MMKS Podhale Nowy Targ. Kursy na to spotkanie są marne gdyż Unia jest faworytem, ale nie koniecznie. Podhale pomimo tego, że zakończyło ligę na 7 pozycji wcale nie gra słabego hokeja o ich sile decydowało głównie Trio - Bakrlik, Baranyk i Czuy tyle, że ten ostatni opuścił zespoł, mówiąc , ze wróci na play-offy wiemy już, że tak się nie stanie i Czuy&#39;a nie zobaczymy dziś na Hali. Ale mój typ nie jest na over,under czy 1x2, jest na strzelca Aksamu Unii Oświęcim, Słowaka - Roberta Krajciego. Robert bez wątpienia ostatnio złapał formę nie da się ukryć, że Podhale ma się czego bać, odkąd odszedł z drużyny Spisak a w jego miejsce zawitał Suchanek i ustawia pierwszą piątkę Zatko-Dronia-Tabacek-Krajci-Riha, to Krajci strzela jak na zawołanie. W ostatnim spotkaniu na własnej hali przy wyniku 2:2 strzelił 2 bramki Stoczniowcowi, 2 tygodnie temu dosłownie UPOKORZYŁ drużynę GKS Tychy pakując im 3 bramki, w ostatnim spotkani ligi, własnie z MMKS Podhale Nowy Targ gdy Unia przegrała w Nowym Targu 4:3 nie strzelił żadnej bramki... bo nie grał W tym typie niewątpliwie pomoże nam Lukas Riha, który bardzo chyba lubi Roberta, bo czesto gdy ma dobrą okazje do strzału woli podać Słowakowi. Dzisiaj pierwszy mecz Play-Offów dla Unii jak i dla Podhala, pełna hala (sam wyjeżdżam już o 16...) pełny doping i pełna MOBILIZACJA ze strony kibiców jak i hokeistów. Myślę, że typ &quot;Robert Krajci will score&quot; to najlepszy bet na to spotkanie i to mój TYP DNIA !



Dodatkowe Bety:
Lukas Riha strzeli, 2.02
Milan Baranyk strzeli, 2.15


GL!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Niby niemożliwe, a jednak, kasa została wpłacona.
WGiD PZHL informuje iż z dniem 9.02.2011 r. zakaz dokonywania transferów krajowych i zagranicznych klubu KH Zagłębie Sosnowiec został zawieszony, po spłaceniu należności wobec byłych zawodników lub po zawarciu z nimi porozumień...
W związku z powyższym zawodnicy: Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cychowski mogą wystąpić w środowym meczu z Comarch Cracovią (9.02).
zrodlo: hokej.net
Mimo wszystko 4 bramki dla Cracovii są możliwe, ale.... to jest playoff i nikt tutaj skóry łatwo nie sprzeda. Zobaczymy.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Niby niemożliwe, a jednak, kasa została wpłacona.
WGiD PZHL informuje iż z dniem 9.02.2011 r. zakaz dokonywania transferów krajowych i zagranicznych klubu KH Zagłębie Sosnowiec został zawieszony, po spłaceniu należności wobec byłych zawodników lub po zawarciu z nimi porozumień...
W związku z powyższym zawodnicy: Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cychowski mogą wystąpić w środowym meczu z Comarch Cracovią (9.02).
zrodlo: hokej.net
Mimo wszystko 4 bramki dla Cracovii są możliwe, ale.... to jest playoff i nikt tutaj skóry łatwo nie sprzeda. Zobaczymy.
zajebista informacja na jaką czekałem ! ????
zresztą chyba nie tylko ja. Pora odbudować Zagłębie !

bardzo ciekawy mecz będzie.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Wygląda na to, że prezydenci miasta chwycili leśnych dziadów z PZHL-u za pyski, może zagrozili zakończeniem współpracy z SMSem i dziady pękły.
Jak będzie?Zobaczymy. Nawet w pełnym składzie Zagłębie może przegrać 5 bramkami. Wszystko zależy teraz czy Cracovii będzie się chciało...


W Tobecie +4,5 @2,40 wiec można się skusić.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
marjol niestety masz racje , nawet w najpełniejszym składzie mogą przegrać -5 ale no właśnie. Jest pełny skład , zapłacony został też hajs , tak więc powoli powoli ale coś ruszyło. W Zagłębiu na pewno mega mobilizacja , jest co udowadniać.
Zagłębie +5 można zdecydowanie próbować lub under 8.5
dobra pora coś napisać ;)
1#
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk
Bardzo fajny mecz , w którym emocji na pewno nie zabraknie. Tyski GKS zdecydowanie wiedział co robi wybierając Stoczniowca. Mecz aż tak łatwy jak pokazują kursy może nie być ale to jednak mimo wszystko GKS jest faworytem. Kurs na wygraną dość niski , no ale w końcu grają w Tychach tak więc 1.35 do dubla nadaje się idealnie. Bo wygrać to mimo wszystko powinni wygrać bez większego problemu. Ciekawą opcją wydaje się tez zawyżony under do 7.5 , linia wysoka , kurs dobry , pierwszy mecz , zawodnicy z Gdańska by móc powalczyć muszą postawić na defensywe. W poprzednim meczu w Oświęcimu również gdzie zagrałem under grali naprawdę bardzo fajnie. Do 35 min stracili tylko 1 gola ;) potem przez cały mecz tylko jeszcze 3. Tak więc szansa spora , GKS też nie uważam by rzucił się od samego początku z mega atakami. Pamiętajmy to pierwsza kolejka , bardzo ważna , na początku powinni pograć ostrożnie.

Typ : GKS Tychy @ 1.35 || 7/10 Tobet.
Typ : Under 7.5 @ 1.60 || 5/10 Tobet.

2#
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok
Kolejny świetny mecz , w którym górą mimo wszystko powinni być zawodnicy z Jastrzębia. Nie zapominajmy że KH Sanok dokładnie rok temu wygrywał z Legią Warszawa w walcę o Ekstralige. Dziś jak już w niej są grają w Play Offach ale już o Mistrza. Zajebiscie prowadzona drużyna , ciekawy skład. No ale , nie do końca pełna kadra na dzisjeszy mecz , dochodzi mniejsze doświadczenia od Jastrzębian no i gra w Jastorze gdzie gospodarze niezwykli przegrywać. Tak więc mimo wszystko ML na Jastrzębian po fajnym kursie wydaje się być dobrym pomysłem. Do tego under 6.5 , uważam że we wszystkich meczach warto pograć undery , szczególnie te zawyżone.
Typ : JHK Jastrzębie ML @ 1.50 || 6/10 Tobet.
Typ : Under 6.5 @ 1.72 || 3/10

3#
Aksam Unia Oświęcim - MMKS Podhale
Faworyt jest jeden i jest nim Unia ale czy aż tak bardzo jak wskazują na to kursy , -1.5 na gospodarzy po @ 1.37 ? dziękuje bardzo , mimo że i tak powinno wejść. Niech buki nie zapominają że to Play Offy i nie można się spodziewać jakiś wyników z kosmosu. Do tego dochodzi fakt że przecież goście to wciąż aktualny Mistrz Polski ;) . Under 7.5 wydaję się dla mnie być zajebistą opcją. Linia wysoka , kurs dobry , goście postawią przedewszystkim na dobrą defensywę i wychodzenie z kontrą. Jakiegoś wysokiego wyniku bym się nie spodziewał , oglądałem ostatni mecz Unii ze Stoczniowcem , do 35 min strzelili 1 gola , potem się posypało ale zatrzymali się na 4. Tak więc uważam że under dość ciekawa opcja.
Typ : Under 7.5 @ 1.75 || 4/10 Tobet.

4#
Comarch Cracovia - KH Zagłębie Sosnowiec
Oj o tym meczu można by pisać i pisać. Mega zawirowania , pozwolę sobie wkleić to co napisałem rano w dziale :
Można powiedzieć że buki szaleją i nie wiedzą co się dzieje.

Wczoraj -3.5 na Cracovie w Pinnacle @ 1.96 , chciałem zagrać bardzo mocno. Po 1h kurs spada do 1.72 , mówię sobie ok i tak można grać , następne 30 min to spadek do 1.61. Mówię sobie odpuszczam zobacze co się będzie działo rano u innych buków.

no i tak każdy buk -3.5 razem z Pinnacle ma już wycofane.

Obecnie w Pinnacle jest -5 @ 1.96 , kurs dobry ale czy -5 pokryją ?


no właśnie nie wiadomo jak to do końca będzie. Zagłębie na pewno tak jak pisze kilka osób nie to że nie wyjdzie na łód albo się położą i powiedzą my nie gramy.

nich z tych rzeczy , będą zap... do upadłego ! tak więc czy -5 to dobry pomysł już nie wiem.


sam najprawdopodobniej odpuszczę bo za -4.5 po @ 1.50 to ja dziękuje.
I przed 40 minutami pojawia się informacja :
WGiD PZHL informuje iż z dniem 9.02.2011 r. zakaz dokonywania transferów krajowych i zagranicznych klubu KH Zagłębie Sosnowiec został zawieszony, po spłaceniu należności wobec byłych zawodników lub po zawarciu z nimi porozumień...
W związku z powyższym zawodnicy: Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cychowski mogą wystąpić w środowym meczu z Comarch Cracovią (9.02).

zrodlo: hokej.net
Informacja naprawdę zajebista ???? , doda chłopakom z Sosnowca motywacji.
Jest o co walczyć i jest coś do udowodnienia.

tak więc handicap +5 po @ 1.85 i under 8.5 wydają się być bardzo dobrymi opcjami. Nawet bardziej under. Jak ktoś sądził że Zagłębie dziś nie wyjedzie nawet na lód albo dostanie wynik dwucyfrowy to się lekko może zdziwić , spodziewam się mega walki ze strony Zagłębia o każdy krążek a co za tym idzie under 8.5 wygląda naprawdę bardzo fajnie.

Typ : Zagłębie Sosnowiec +5 @ 1.86 || 2/10 Pinnacle.
Typ : under 8.5 @ 1.80 || 3/10 Tobet.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cracovia (-3,5 gola) - Zagłębie 1 1.66 pinnaclesports ✅
Dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze mecze I rundy play-off. Gram dzisiaj Cracovię, która wybrała sobie za rywala Zagłębie Sosnowiec, zespół mający spore problemy finansowe. Wczoraj otrzymali jednak pozwolenie na grę w play-offach, jednak jutro nie będą mogli wystąpić zawodnicy pierwszej piątki, tj. Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cycowski, a spowodowane jest to zaległościami klubu wobec byłych zawodników. Dodając do tego fakt iż Cracovia wygrała wszystkie spotkania w tym roku (11 zwycięstw z rzędu) łatwe zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym meczu nie podlega dla mnie dyskusji. Cracovia u siebie ma bilans: 15 zwycięstw (w tym 2 po dogrywce) i 3 porażki, bramki: 104:43. Zagłębie na wyjeździe: 4 zwycięstwa i 15 porażek, bramki: 49:97. Wszystko w dzisiejszym meczu przemawia za gospodarzami, a fakt braku zawodników pierwszej piątki w zespole gości sprawia że stawiam na pogrom w tym spotkaniu, liczę na przynajmniej 5-bramkową różnicę na korzyść Cracovii.
za kilka godzin tak niskiego handicapu po takim kursie już nie będzie.
pomimo tego że Zagłębie grało w pełnym składzie Cracovia i tak wygrała 5:0...
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Pora na konkretne typy.

#1
Cracovia-4.5 - Zagłębie Sosnowiec 1.85 Tobet✅

#2
Craxa-3.5 1,55 Tobet✅


Info ze strony Zagłębia:
&quot;Zagłębie w dalszym ciągu objęte jest zakazem transferowym. Oznacza to, że podczas najbliższych spotkań z Cracovią, na lodzie nie będą się mogli pojawić: Jarosław Dołęga, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Kulik i Rafał Cychowski. WGiD informuje, że wystawienie ww. zawodników skutkować będzie kolejnymi walkowerami.&quot;
Do tego dochodzi chory Zachariasz i Zagłębie będzie miało problem ze skompletowaniem dwóch piątek.
W takim wypadku Zagłębie ma 3 wyjscia:
1)Nie jedzie do Krakowa=walkower
2)Jedzie i gra zawieszonymi zawodnikami=walkowe (taka sytuacja miała już miejsce, ale po ostatnich walkowerach powinni dość do wniosku, że taki ruch nie ma sensu)
3)Jadą takim składem jaki mogą wystawić+kolejni juniorzy których już jest sporo w skłądzie co kończy się srogim łomotem, dwucyfrówką.
szczęśliwie, bo stawiałem powyższe kupony wczoraj a dziś okazało się że Zagłębie zagra w pełnym składzie. Jednak Cracovia udowodniła, że jest poza zasięgiem.

Pozostałe mecze troche mnie zaskoczyły. Stoczniowiec i Podhale doprowadzili do remisu w rywalizacji i wszystko zaczyna się od nowa. Szczególne brawa dla Stoczniowca, który w końcówce załatwił Tyszan.


Na jutro:
Krynica - Janów 1,52 Tobet⛔
Naprzód zagra bez zawieszonych: Stańczyka,Adamusa,Wołkowicza oraz kontuzje w ostatnim meczu złapał Urbańczyk. Przynajmniej nie doszła do mnie informacja, że zakaz został cofnięty (tak jak to miało miejsce w przypadku Zagłębia)
Przy bardzo wąskiej kadrze są to znaczące osłabienia...
Zresztą nawet z zawieszonymi zawodnikami Krynica dysponuje większym potencjałem, gra przed własną publicznością.

Naprzód zagra z odwieszonymi zawodnikami...
PZHL to jeszcze większe bagno niż PZPN:?

Całą drugą i trzecią tercje cisneli. W poł trzeciej tercji w przewadze i tylko 3-3:???:
Sędziowie podobno też dołożyli swoje
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Krynica - Janów ✅
over 5,5
kurs 1,78
Bet365

Prezent od buków że wystawili tak niską linie. Oni popadaja w skrajności raz wystawiają 9,5 teraz 5,5. Tobet już zrezygnował z tych zakładów Bt365 pewnie podniesie linie jednak po tak dobrym kursie. W ostatnim meczu pomiędzy tymi ekipami w Janowie padł wynik 0-4 dla Kryniczan. Oba zespoły mogły nie przystąpić do gry o utrzymanie (beznadziejnie finansowo przędą) Do tego w Krynicy ma kto punktować rywali Horny a ciekawostka na 18 meczy u siebie w 14 padło co najmniej 6, Janów natomiast również ma 14 meczy na wyjeździe gdzie wpadło 6 bądź więcej bramek (chyba statystyki trochę przekłamują i under jest wliczany przez walkower a takowy był więc jest nawet lepiej) W poprzednich 2 meczach wpadało odpowiednio 7 i 9 bramek.
Pisałem ze sporym wyprzedzeniem (ja nie pamiętam aby mi w becie wycofali kupon) ale tego zakładu już tam niema . Bet podniósł linie do 6,5 po tym samym kursie co był wcześniej na 5,5. Nie wiem jak oni mogli dać tak niską linie. Jak nie będe miał zwrotu to super. (ale nie pamiętam aby mi coś wycofali)
I od razu napiszę Stoczniowiec - Tychy ✅
typ 2
kurs 2,10 więc taki jak sądziłem
Oglądałem ostatnio Stoczniowiec w meczu z Oświęcimiem i z Tychami prawda to, że zagrają w końcu w dużej hali ale każdy z tych meczy to była ich słaba gra. Unia prowadziła gre wszystko wyglądało na pogrom strzelili jednak na 2-2 potem 3-2 Oświęcimianie wyciągli i już w końcówce dobili rywala, z Tychami też w żaden sposób nie zasłużyli na zwycięstwo w obronie grali tragicznie jeżeli kursy na Tyszan będą przyzwoite (myślę, że raczej będą szły w górę i poziom 2,20 byłby świetny) Polecam (oczywiście sporo zależy od kursu myślę, że będzię rósł bo każdy myśli o happy endzie w Gdańsku nowa hala świetny wynik na wyjeździe)
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Jedziemy dalej.
Dziś inwestuje mocniej w dubelka:

#3
Cracovia-1.5 1,5✅1-10
Stoczniowiec-Tychy under8.5 1.45✅7
AKO:2.17

Cracovia wiadomo-faworyt nie tylko w tej rywalizacji ale także do zdobycia Mistrza Polski. Ich passa bez przegranej mówi sama za siebie. W pierwszym meczu 5-0 mimo, że Zagłębie zagrało najmocniejszym składem. Dziś napewno nie położą się na lodzie, ale ambicją tego meczu nie wygrają.

Drugi typ- wystarczy spojrzeć na statystyki. Obie drużyny grały ze sobą pięć razy w tym sezonie. W żadnym meczu nie padło więcej niż 7 bramek. GKS gra dobrze w defensywie, po obu stronach znakomici bramkarze. Wiedźmin wyprawia wręcz cuda w bramce w ostatnich meczach. Moim zdaniem 6 bramek w tym meczu to maksimum, nie wiem czym kierowali się wystawiając takie linie i kursy ale to już nie mój problem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
MMKS Podhale Nowy Targ - Aksam Unia Oświęcim : 2 @ 1.95 || 5/10

No cóż , można powiedzieć że co do typu jestem przekonany i to mocno , oczywiście ze stawką nie ma co szaleć :wink:. Unia w pierwszym meczu grała zdecydowanie lepiej lecz mimo wszystko okazała się gorsza od obecnego mistrza czyli Podhala. Trener i cały sztab szkoleniowy po środowym meczu jest i tak dość spokojny i pewny siebie. Mówią krótko , zawodnicy z Oświęcimia jadą do Nowego Targu tylko po wygraną. Środowy zimny prysznic powinien podziałać mobilizująco , jeżeli będą wykorzystywali tym razem takie okazje jak mieli w środę to o wygraną jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy -&gt; GKS win (ML OT)[1.72][Pinnacle] ✅
Dawno nie podawałem żadnego typu z naszej rodzimej ligi, a dziś dobra okazja by to zrobić. W pierwszych meczach play off sprawcami największej sensacji zostali Gdańszczanie, który na terenie faworyzowanego GKSu zdołali osiągnąć zwycięstwo. Meczy był mocno wyrównany, chyba nawet z lekką przewagą Tyszan ale świetna końcówka zadecydowała o powodzeniu Stoczniowca. W zespole z Gdańska wyróżniłbym przede wszystkim Odrobnego, bramkarz przewyższający chyba umiejętnościami naszą ligę. Dziś spodziewam się odwrotnego wyniku, na pewno Tychy są rozczarowane bo przecież sami dobrali sobie rywala i myśleli że ze Stocznią pójdzie łatwo a tu okazało się że tak dobrze nie ma. Zgubiło ich patrzenie na bilans z regularnego sezonu gdzie wygrali wszystkie cztery starcia przeciwko drużynie z Pomorza. Co by nie mówić potencjał w Tychach jest dużo większy i przede wszystkim jest to jedna z najlepiej zbilansowanych drużyn ligi (tylko Cracovia wg. mnie lepsza). Chodzi mi o wyrównanie sił w formacjach obrona-atak. Patrząc też na równość gry ciężko powiedzieć czy Stoczniowca stać na dwie wygrane pod rząd z takim dobrze zorganizowanym klubem jak GKS.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
właśnie wracam z MMKS - Unia. Wynik nie odzwierciedlał przebiegu meczu, zresztą każdy mógł zobaczyć w telewizji. Młodość dzisiaj przegrała z wyrachowaniem i doświadczeniem, zabrakło niewiele, ale jak się tylu sytuacji nie wykorzystuje żeby wyrównać to się to tak kończy. MMKS zagrał dzisiaj z zębem, ale jutro też jest mecz i można powalczyć. Czekam na relację z pozostałych spotkań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom