>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Polska - Portugalia] - 1/4 finału, 30.06.2016 r. godz 21:00

duda 380

duda

Użytkownik
to wszystkie ladne bramki to dla Ciebie fart? ???? ???? ????
Jestescie wszyscy poza Adamo stronniczy i zaslepieni Polska.
Ogladam wlasnie magazyn EuroShow na francuskim kanale pokazujacym mistrzostwa BeIN Sport i eksperci nawet sie nie zastanawiali czy Portugalia przejdzie tylko mysleli co moze sie wydarzyc w polfinale i finale, bo maja farta, ze dostali taka drabinke. O Polakach ani slowa.
Moja wypowiedź pewnie poleci, bo nic nie wniesie do tematu. Ale jak czytam niektóre wypowiedzi w tym temacie, to mnie krew jasna zalewa. Argumenty rodem z gimnazjum, przekrzykiwanie się kto ma rację, a prawda jest taka, że nikt z was nie ma racji. W tym meczu wydarzyć może się WSZYSTKO, obie drużyny są na podobnym poziomie, mają swoje gwiazdy, oraz słabe punkty. Ciężko przewidzieć jakikolwiek rezultat i jeżeli już cokolwiek typować w tym spotkaniu, to raczej kartki, rzuty rożne, ewentualnie undery bramkowe, jednak ja obstawiam stronę, która skłania się do odpuszczenia typowania w tym meczu, bo jak już wspominałem - każdy wynik jest możliwy.
Serce, a po części fakty, podpowiadają że awansujemy. Niektórzy jednak próbują być oryginalni i przekonują, że to Portugalia zwycięży. Nie mam do was pretensji, ale proszę, nie piszcie takich głupot, jak ten, którego zacytowałem wyżej. Bo jacyś tam eksperci nie zastanawiają się nawet kto awansuje, bo to oczywiste - Portugalia.
Gdybyśmy mieli słuchać wszelkiej maści ekspertów, już dawno wylądowalibyśmy bez skarpetek.
Jutro wszystko już będzie wiadomo, tak prywatnie to marzę by zobaczyć miny niedowiarków, że możemy ograć średnio dysponowaną Portugalię, bo żadną potęgą to oni nie są.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zapowiada sie cieeezki meczyk. Sklad wyjdzie taki jak ze Szwajcarami , bo inny nie moze. Brakuje materialu ludzkiego , mamy 12 odpowiedzialnych ludzi do gry. Bledem bylo wystawienie przy tak waskiej kadrze prawie calego podstawowego skladu w meczu o pietruszke z Ukraincami. Wlosi byli madrzejsi. Bardzo to sie odbilo od 75 minuty meczu ze SUI , oddychali rekawami. W dogrywce juz byla modlitwa o karne , i cud ze SUI nam nie wladowali po trzech setkach. Co zrobil Nawalka zeby pomoc temu zespolowi? NIC . Obejrzal sie na lawke rezerwowych , popatrzyl , poszedl dalej. Nie mielismy trzech odpowiedzialnych ludzi by weszli ze swiezym zapasem sil na podmeczonych rywali. Obawiam sie , iz w meczu z POR moze to sie powtorzyc. Przy remisie w 70 min POR zaczna wprowadzac swiezych , wcale nie gorszych graczy na podmeczonych Polakow by zrobic roznice. Czym odpowiemy? Niczym , jedynie Jodlowiec za Maczynskiego. Czy Blaszczu i Grosik wytrzymaja 90 minut? Nie daj boze 120? Maja zmiennikow? NIE. Nawalka zabral jeszcze jednego skrajnego pomocnika Peszko , ktory jest bardzo nieodpowiedzialny tak samo jak Kapustka ktory o grze defensywnej nie ma bladego pojecia i jest typowa 10. Im dalej w las , tym bedzie gorzej. Obysmy kopli bramke dosc szybko i jako pierwsi...Troche szczescia sie przyda.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Polska - Portugalia
Biało-Czerwoni pod wodzą Adama Nawałki przechodzą do historii. W 1/4 finału zmierzą się z Portugalią. Ostatnie dramatyczne spotkanie Polaków ze Szwajcarami spowodowało, że walczymy o statut czarnego konia turnieju. Wygrana z Portugalią i awans do półfinału byłby nie lada sensacją, która jest jak najbardziej możliwa. Polacy ostatnio stracili dopiero pierwszą bramkę w całym turnieju. Wielu ekspertów chwali nasz zespół, a nasi piłkarze już podpisują coraz to lepsze kontrakty z czołowymi klubami na świecie, wystarczy tu wspomnieć o Gliku czy Krychowiaku. Spotkanie z Portugalią będzie dla Biało-Czerwonych kolejnym wyzwaniem. Cristiano Ronaldo i spółka chcą za wszelką cenę awansować dalej. Cała gra skupia się na Asie Realu Madryt, który częściowo zawodzi. Jak będzie w jutrzejszym spotkaniu? Raczej spodziewamy się badania rywala i małej ilości bramek. Być może czeka nas kolejna dogrywka i dramaturgia ? ????
▶ Under 2,5 gola
▶ Kurs : 1.45
▶ Otobet
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Zapowiada sie cieeezki meczyk. Sklad wyjdzie taki jak ze Szwajcarami , bo inny nie moze. Brakuje materialu ludzkiego , mamy 12 odpowiedzialnych ludzi do gry. Bledem bylo wystawienie przy tak waskiej kadrze prawie calego podstawowego skladu w meczu o pietruszke z Ukraincami. Wlosi byli madrzejsi. Bardzo to sie odbilo od 75 minuty meczu ze SUI , oddychali rekawami. W dogrywce juz byla modlitwa o karne , i cud ze SUI nam nie wladowali po trzech setkach. Co zrobil Nawalka zeby pomoc temu zespolowi? NIC . Obejrzal sie na lawke rezerwowych , popatrzyl , poszedl dalej. Nie mielismy trzech odpowiedzialnych ludzi by weszli ze swiezym zapasem sil na podmeczonych rywali. Obawiam sie , iz w meczu z POR moze to sie powtorzyc. Przy remisie w 70 min POR zaczna wprowadzac swiezych , wcale nie gorszych graczy na podmeczonych Polakow by zrobic roznice. Czym odpowiemy? Niczym , jedynie Jodlowiec za Maczynskiego. Czy Blaszczu i Grosik wytrzymaja 90 minut? Nie daj boze 120? Maja zmiennikow? NIE. Nawalka zabral jeszcze jednego skrajnego pomocnika Peszko , ktory jest bardzo nieodpowiedzialny tak samo jak Kapustka ktory o grze defensywnej nie ma bladego pojecia i jest typowa 10. Im dalej w las , tym bedzie gorzej. Obysmy kopli bramke dosc szybko i jako pierwsi...Troche szczescia sie przyda.
A co mial niby zrobic jak nie ma dobrych zmiennikow?jego wina? on jest tylko selekcjonerem. Juz lepiej zostawic zmeczonego Blaszczykowskiego i Grosickiego niz puszczać Peszke, co Peszko wogole znaczy w swoim randomowym klubie? A co do typu
Polska vs Portugalia Over 2,5 3,10@ Całoroczny
Racja, Euro bardzo underowe, racja polacy malo tracą, racja polacy malo strzelaja ale kurs 3,10 to jest zdrowe przegięcie. 3 bramki to nie jest duzo. Wydaje mi sie ze tu obie druzyny powinny cos ustrzelić, jak tylko padnie jedna bramka to mecz juz sie otworzy, ze Szwajcaria juz ten over by padl ale Szwajcarzy mieli sporego pecha
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Już dzisiaj wyczekiwany od sobotniego wieczoru pojedynek Polski w ćwierćfinale Euro 2016. Racjonalnie patrząc w tym spotkaniu szanse są według mnie 50 x 50. Szczegóły mogą zaważyć o awansie. Polacy muszą skupić się na wykorzystywaniu sytuacji jakie sobie stwarzają. W każdym spotkaniu na tych mistrzostwach marnujemy po 2-3 dogodne sytuacje, które powinny kończyć się wpakowaniem piłki do bramki. Z tyłu gramy naprawdę dobrze, rozsądnie. Przede wszystkim musimy wystrzegać się faulowania w okolicach szesnastki, bo wiemy dobrze co z takiej piłki potrafi zrobić Ronaldo. Musimy przede wszystkim wyłączyć tego gościa z gry, co będzie oczywiście bardzo trudne. Ale nasi rywale w poprzednich meczach dobrze nam to nakreślili na przykładzie wyłączenia z gry Roberta Lewandowskiego. Dobrze by było rozstrzygnąć to na swoją korzyść już w ciągu regulaminowego czasu gry. Bowiem czym dalej tym nasi będą bardziej wypompowani co widać było w meczu ze Szwajcarią. Dobrze że wraca Kapustka, to będzie możliwość wrzucenia świeżości w końcówce spotkania . Ja osobiście pogram kilkadziesiąt złotych na Polaków bo według mnie kurs ponad 4 u niektórych bukmacherów jest sporą przesadą. Portugalia w tych mistrzostwach nie pokazała zupełnie nic. Powinni się cieszyć, że w ogóle wyszli z grupy, bo przy mniejszej nonszalancji Węgrów już dawno powinni oglądać 1/8 i ćwierćfinał w telewizji.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To prawda Peszko jak wchodzi to mnie wykręca pamiętacie ten faul z Niemcami w 92 bodajże?We dwóch siedli na typa przy chorągiewce różnego a ten baran wchodzi na raz i fauluje...
Gosc ponad 30 letni powinien wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji a on zagrał jak 18 letni junior.
I to mówi jakich my mamy zmienników...szkoda tego Wszołka no szkoda.
Ale emocje rosną LM przynosi mi inne emocje bo tam jest piękna gra a tu grają nasi to jest nie pojęte że po latach upokorzeń gramy o medal.
Dwa lata temu dałbym sobie rękę uciąć ze nie dojdziemy gdzie jesteśmy i bym teraz kuwa ręki nie miał ????
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Spotykają się dwie drużyny, które dotarły do tego momentu dzięki dużej dozie szczęścia. Obawiam się tylko jednego w tym meczu, mianowicie że w końcu nasza defensywa popełni jakiś katastrofalny błąd. Od początku Mistrzostw jeszcze to się nie zdarzyło, a przynajmniej nie został on wykorzystany przez rywali. Nie wiem czy Polska defensywa, która była uważana przed Euro za najsłabszą formację, może wytrzymać aż tyle czasu grając tak dobrze. Pazdan idzie bardzo często na raz, ale z Ronaldo czy z Quaresmą możemy to przypłacić stratą bramki, bo to nie są jacyś kelnerzy z Irlandii Północnej czy żałosny Goetze. Na pewno kluczem do zwycięstwa jest w końcu skuteczność, bo nie wątpię że będziemy mieli swoje okazje na bramkę tylko wtedy Robert i Arek nie mogą wykonywać zagrań godnych ekstraklasy. Zgadzam się co do typów na rożne Portugalii i kartek, bo ten mecz prawdopodobnie będzie miał taki przebieg jak Porugalia-Islandia, czyli ataki pierwszych i sporadyczne wypady drugich. Portugalia jest na szczęście bez formy, jedynym zagrożeniem jest Ronaldo, jeżeli uda się jego wyłączyć z gry to myślę, że będziemy bardzo blisko awansu. Rywal jak na ćwierćfinał euro naprawdę niewymagający. Jedyne czego się obawiam to ten nadmuchany do granic możliwości balonik. Presja na Polakach jest ogromna i niestety może to się dzisiaj zemścić. W każdym razie dzisiaj o 21 zapinamy pasy i ruszamy po zwycięstwo. Vamos !
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Moim zdaniem jeśli Polska ma wygrać, to nie możemy dopuścić do dogrywki, a trener Nawałka musi przeprowadzić podczas meczu odpowiednie zmiany.
Powinniśmy mieć sporą przewagę przy stałych fragmentach, gdzie wzrost i dobra gra głową (Glik, Jędrzejczyk, Krychowiak, Piszczek, Lewandowski a w późniejszej fazie meczu pewnie Jodłowiec) powinna zaprocentować w obronie jak i w ataku. Przewagę powinniśmy mieć również w środku pola- mimo wszystko Krychowiak jest w świetnej formie i fajnie uzupełnia się z Mączyńskim. A do tego dochodzi również Milik, często wracający po piłkę Lewandowski oraz Błaszczykowski, który schodząc do środka pola robi miejsca na skrzydle Piszczkowi.
Problemy zaczną się na skrzydłach, a głównie na lewej stronie. O Piszczka i Kube nie ma się co martwić, bo to starzy wyjadacze i przeciwko takiemu Ronaldo już grali, jednak z drugiej strony może być naprawdę spory kłopot. Nani, Joao i prawdopodobnie Soares mogą strasznie napsuć krwi Grosikowi/Kapustce i Jędzy. Z całym szacunkiem do Artura, ale moim zdaniem nie da rady na maksa wybiegać 120 minut przeciwko Portugalii, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie niezależnie od wyniku na boisku pojawi się świeży Quaresma. Dlatego wydaje mi się, że dzisiaj na boisku powinniśmy zobaczyć KRÓLA WAWRZYNIAKA :grin:
W Naszym zespole bardzo ważna będzie praca w środku pola Krychowiaka oraz Mączyńskiego i posyłanie jak największej ilości piłek &quot;na ścianę&quot; do Lewandowskiego. Duża ilość stałych fragmentów gry może być kluczem do zwycięstwa. Poza tym, Lewy lubi grać przeciwko Pepe, a stary Carvalho nie powinien stanowić dla niego wielkiego kłopotu.
Portugalia jeszcze w tym turnieju nie zagrała przeciwko tak dobremu napadowi jak Lewy-Milik. Z całym szacunkiem, ale jeśli grający w sumie o nic Węgrzy byli w stanie strzelić grającym o wszystko Portugalczykom trzy bramki:
Pierwsza- po stałym fragmencie złe wybicie i piękny strzał z 20 metrów
Druga- z rzutu wolnego
Trzecia- zamieszanie po stałym fragmencie
To moim zdaniem Nasi zawodnicy powinni strzelić gola już w pierwszej połowie.
Portugalia również nie grała do tej pory z tak dobrze zorganizowaną obroną. W defensywie gramy na prawdę bardzo dobrze. Glik wygrywa praktycznie wszystkie górne piłki, natomiast Pazdan czyści wszystko na dole. Piszczek pokazuje, że nadal jest bardzo klasowym bocznym obrońcą, a Jędza mimo gry na nieswojej pozycji jest jak dla mnie największym zaskoczeniem tego Euro w naszej kadrze.
Skoro obrona Chorwacji nie dopuściła do ani jednego CELNEGO STRZAŁU przez całe 90 minut (z całym szacunkiem, ale ani Vida, ani Corluca raczej nie są na poziomie choćby Kamila Glika) to nie widzę problemu, aby również tak uciszyć Portugalię w tym spotkaniu. Bardzo przyzwoicie blokujemy strzały (12 ze Szwajcarią, 3 z Niemcami, 5 z Ukrainą) i wygrywamy większość górnych piłek (55%, natomiast Portugalia jedynie 40%).
Krótko mówiąc: Portugalczycy grają słabo i tak naprawdę prześlizgnęli się do 1/4. Nie mówię, że Polska na pewno wygra, jednak moim zdaniem patrząc na grę jednych i drugich można dojść do wniosku, że Nasza reprezentacja jest lepsza, gra wyrachowaną, konsekwentną do bólu piłkę. A do tego w bramce mamy świetnego Fabiańskiego.
Moje typy na dzisiejsze spotkanie:
Portugalia over 1.5 kartki @1.61 bet365 ✅
over 0.5 gola w 1 połowie: @1.66 bet365 ✅
Polska strzeli w 1 połowie: @3.00 bet365 ✅
Milik strzeli i Polska awansuje: @8.00 sts ⛔
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jako miłośnik statystyk dorzucę jeszcze ciekawostkę o sile ognia.
Lewandowski:
2015/16 Bundesliga - Gole 42
Milik:
2015/16 Eredivisie - Gole 24
vs
Nani:
Fenerbahçe SK 2015/16 - Gole 3
C.Ronaldo:
Real Madryt 2015/16 - Gole 51
Quaresma:
Beşiktaş 2015–16 - Gole 5
Statystyki mówią same za siebie, nasza dwójka ma większą siłę ognia niż ich cała trójka. Także robienie z Portugalców faworytów jest mocno na wyrost.
Milik - 1 gol
Lewandowski - 0
Ronaldo - 2
Nani - 2
Quaresma - 1
Statystyki mówią same za siebie. Sezon ligowy, a turniej to inne pary kaloszy i jaki jest sens w porównywaniu? Można oczywiście sondować formę, ale nic więcej.
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
To i ja coś wniosę. Ronaldo tak nawiasem, ma cos chłopak pecha do rzutów karnych, jest gwiazdą drużyny Portugalii, owszem. Pisaliscie o tym, że nie trafił karnego w meczu z Austrią . Ich marcowy mecz z Bulgaria, który przegrali, gdzie tez pragne dodać rzutu karnego nie strzelił. Dla mnoe ten chłopak teraz jest na zasadzie &quot;jak odpali&quot; ,jak nie no to Ronalfo nie ma. Wszyscy sie jarają jego grą, dla mnie od dwóch lat to już nie ten sam zawodnik, potrafi strzelać, ale Lewy też to robi. Dla mnie płaczek i tyle, ktory może wyciagnac, a nie musi, a nie, że na pewno będzie błyszczał .

Kolejna kwestia, teraz nagle naród forumowy narzeka,że wygrywali, ale co to byli za przeciwnicy, granie ze słabą Ukraina, słabą. Irlandia. Komentatze w stylu, no tylko z Niemcami, coś. tam wyszło . A wszyscy po qygranych cieszyli się jak murzyn z baterii. Tutaj na forum pokazujecie, jak to jest plakac nad Polakami bo wygrywaja. a w postach nagle szans nie dają .

Mecz jak dla mnie do wygrania. Portugalia nie pokazała nic !
Mogą dzis odpalić,ale to samo tyczy się też nas !
Na pewno nie są spisani na straty juz na starcie, jak to pisza forumowi znawcy.

Nawalka wie co robić, dlatego nie spodziewalbym sie dzis gry tylko z kontry.

Przereklamowana Portugalia z rzucajacym fochami Ronaldo. Psss i tss.

Nasi sa wystarczajaco zmotywowani i silni by ten mecz wygrać, a nawet jeslinie wygraja, na pewno nie bedzie kompromitacji.
Mimo wszystko nie z powodu patriotyzmu, tylko z czystym sumieniem, biorac pod uwage co pokazuja oba zespoly stawiam :

Czysty win Polski w tej chwili 3.8 bet365.
oraz już wczesniej zagrany rowniez win Polski ale po 4.2 rowniez bet365.

POWODZENIA.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zastanawiam się jakimi stawkami grają osoby tu wypowiadające się na Polskę. Ktoś napisał, że postawił kilkadziesiąt zł. Ja na Portugalię postawiłem w różnych zakładach już prawie 3k więc te osoby, które grają na Polskę niech też napiszą jak stawkują. Bo jeśli ktoś tu wierzy w wygraną Polski i stawia 10zł to tak naprawdę gra bardziej for fun, a tu przekonuje zawzięcie jak to Polska wygra. Miarą oceny wiary w siły polskiej reprezentacji jest to ile jesteście w stanie zaryzykować swojej kasy. Ja ryzykuję na Portugalię jak wspominałem prawie 3k. To jest oczywiście sport i nie jestem pełen pychy, że na pewno mi to wejdzie. Jak najbardziej liczę się ze stratą, ale za moją argumentacją, analizą i typami idą dość duże pieniądze. Pytanie ile wy ryzykujecie ?
 
U 0

ulter777

Użytkownik
Mecz 1/4 finału
Polska - Portugalia
30.06.2016 r. godz 21:00


Niestety, ale Polacy strasznie się wypompowali z sił na meczu ze Szwajcarią. Oczywiście było kilka dni odpoczynku, ale to jest turniej i tutaj z meczu na mecz sił nie przybywa, a ubywa. Portugalia co prawda też grała dogrywkę, ale za Portugalią przemawia to, że w większości przypadków mają lepszą kondycję niż nasi zawodnicy.

Dodatkowo Ronaldo zaczął strzelać bramki. W naszej drużynie jedyny potentat do strzelenie gola to Kuba. Lewandowski nie strzela, bo nie może/ma inną strategię/ czy cokolwiek innego. Milik na 10 strzałów, może raz trafi. Na Irlandię Północną to wystarczyło, ale nie na Portugalię.

Portugalia grała w grupie w kratkę. Zremisowała ze świetną Islandią 1-1. Potem 0-0 z prawie nic nie grającą Austrią. A na koniec szczęśliwy dla Węgrów remis 3-3. 1/8 finału to wygrana z przyzwoicie grającymi Chorwatami 1-0. Widać było w tym meczu, że wreszcie zatrybiło i gra zespół, a nie Ronaldo swoje, a inni swoje.

Chciałbym się mylić, ale Polacy już chyba zaczynają się męczyć tymi mistrzostwami. Oglądałem urywki z ich treningu, na których byli jak cienie i wykonywali polecenie bez żadnego entuzjazmu i werwy. Co innego w obozie Portugalii, na treningu zabawa i luz.

Portugalia to turniejowa i doświadczona drużyna i niestety wydaje mi się, że zatrzymają naszych na tym mistrzostwach. Dla nas gra w ćwierćfinale to i tak ogromny sukces, więc szkoda nie będzie. A Portugalia może swoją grą nie zachwyca, ale dzisiaj zrobi swoje i przejdzie dalej.


Ja gram takie typy w Unibet:

Awans Portugalii 1.60 ✅✅✅

Celnych strzałów na bramkę (w tym doliczony czas)
J. Błaszczykowski
Ponad 0.5 1.72 ⛔⛔⛔
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Ale to prawda więc o co chodzi? Polska wygrała z Ukrainą w której pół składu wraz z trenerem ma depresje ^^ widać to było w grze jak i na konferencjach. Irlandia Północna to również słaba drużyna tak samo jak i Szwajcaria która kompletnie nic nie pokazała na tym turnieju, i gdyby nie szczęście to nie doszlibyśmy do ćwierćfinału bo szczerze mówiąc nie należy się nam. Szwajcaria była lepsza drużyną i mieli masę okazji by trafić na 2-1, my niestety od 60 minuty dętka. Patriotyzm patriotyzmem ale spójrzmy na sprawę obiektywnie. Zremisowaliśmy z Niemcami tylko dla tego że nic nie grali, przegrali w kwalifikacji ze Słowacją 3-1 a teraz rozgromili ich 3-0, grają z meczu na mecz coraz lepiej i gdybyśmy dzisiaj grali z Niemcami dostalibyśmy po kasku. Portugalia nie gra na tych mistrzostwach dobrze, każdy w drużynie gra dla siebie, Ronaldo myśli że jest pępkiem świata, ale z meczu na mecz coraz bardziej się dogadują i są głodni zwycięstwa.. gra wychodzi im coraz lepiej i myśle że mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla Portugalii.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Panowie nie walcie proszę was ślepo w ta Portugalię, nie dość, że klasą nie przewyższają Polaków to już na pewno nie Szwajcarów. Ronaldo ma ten kłopot co Lewy, przecież świetnie gra tylko nie dostaje piłek 5 metrów od bramki tylko średnio 30 i coś próbuje kombinować, a z przodu zamiast Bale&#39;a i Benzemy stoi Nani otoczony 5 obrońcami. Wiadomo, że wtedy ma statyski skuteczności jakie ma. Oglądałem ich niemoc w grupie, ale oglądałem też Szwajcarów w grupie. Wy chyba nie, skoro piszecie, że oddaliśmy im piłkę. Wiadomo, że fajnie byłoby poprowadzić grę przez 100% czasu, ale postawiłbym pieniądze na Szwajcarie w półfinale jeśliby wygrali z Polakami. Znając charakterystykę obu drużyn myślałem początkowo zeby postawić HA -2RR PORTUGALIA, po długim zastanowieniu stwierdziłem ze Nawałka to Nawałka i nawet posiadaniem piłki możemy ich &quot;przeskoczyć&quot; w tym meczu, myślę, a przynajmniej wydaje mi się, że jednym z możliwych scenariuszy jest mecz podobny jak z Irlandią Płn. zdominować będzie trudno, ale taki sprawdzian formacji obronnej Portugalii mógłby dobrze nam zrobić.
Dlatego też grubo stawiam:
POLSKA OVER 3,5 RR -- Bet365 -- @1,57

///Edit
Nawiązując do Pana nade mną jestem pewien, że nie oglądał gry Szwajcarów. Niektóre wypociny Panów na górze pokazują, że nie idzie za nimi ani wiedza, ani doświadczenie w typowaniu. Raczej wygląda to na poprawianie sobie humoru w oczekiwaniu na mecz obstawiony bez większego przemyslenia, wymyślając argumenty, że Helweci nic nie osiągnęli. NO JASNE PRZYPOMINAM, ŻE TO WŁAŚNIE POLACY ICH WYELIMINOWALI. Ten temat chyba nie służy też chwaleniu się kto ile kładzie na szale bo to bez sensu chyba, że nie traktujesz tego jako hobby tylko &quot;źródło utrzymania&quot; hehe pozdrawiam kumatych. ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Info dla osób grających na Portugalię: w Totolotku jest obecnie kurs 1,82 (!) na awans Portugalii✅✅✅✅✅✅. Przypominam też, że za min 100zł i przy kursie 2,00 nie gra się z podatkiem. Osobiście jeszcze dorzuciłem 1000zł na to (łącznie mam już 3000zł) wraz z Belgia(2x). Kurs 1,82 na awans Portugalii jest już bardzo atrakcyjny.
Sprawdziłem na odportal i okazuje się, że to rewelacyjny kurs bo np w bet365 jest tylko 1,57, a najwyższy na odsportal to 1,66. W unibecie np 1,60. I powiem tak jeśli bet365 daje 1,57 to dla mnie kolejny argument za grą na Portugalię bo tam się znają jak nikt. To tylko oczywiście dodatkowy argument do tych wielu co już podawałem wcześniej.
 
L 0

lucky13

Użytkownik
Jak dla mnie patrząc na grę Portugalii to mamy wielką szansę by coś pokazać. Wydaje mi się, że wynik będzie oscylował w granicach 1:0 dla nas. Na wyżej nie ma co liczyć, choć widzę, że wiele sklepów siedzących w branży mocno ciśnie na wynik polaków. Przykładowo Footballfan.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Zobaczcie panowie na jakiej muraiwe przyjdzie dzisiaj grać:
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20324507,euro-2016-polska-portugalia-murawa-w-marsylii-jeszcze-gorsza.html
to jest nie do pomyślenia w ćwiercfinale Euro 2016. Wg mnie to handicap w strone Portugalii, są lepsi techniczne maja bardziej celne podania i będą mieli mniej problemów z przyjmowaniem piłki. Również popieram komentarze odnosnie sił kondycyjnych obu zespołów. Polska oprócz kilku zawodnikow (Lewy, Krycha, Piszczu) będzie oddychać rękawami po 60-70 minutach, Portugalia ma troszke lepiej przygotowany motorycznie zepsół, są bardziej &quot;skoksowani&quot; ???? . Murawa mnie potwierdza w strone drużyny z półwyspu Iberyjskiego. Przypomnijcie sobie mecz z Ukraina (na tej samej murawie), cisneli nas i to ostro ???? Wchodze w czysty win Portugalii.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
To prawda Peszko jak wchodzi to mnie wykręca pamiętacie ten faul z Niemcami w 92 bodajże?We dwóch siedli na typa przy chorągiewce różnego a ten baran wchodzi na raz i fauluje...
Gosc ponad 30 letni powinien wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji a on zagrał jak 18 letni junior.
I to mówi jakich my mamy zmienników...szkoda tego Wszołka no szkoda.
Ale emocje rosną LM przynosi mi inne emocje bo tam jest piękna gra a tu grają nasi to jest nie pojęte że po latach upokorzeń gramy o medal.
Dwa lata temu dałbym sobie rękę uciąć ze nie dojdziemy gdzie jesteśmy i bym teraz kuwa ręki nie miał ????
No ręki byś nie miał kolego, problem w tym, że połowa forumowiczów nadal tkwi w tym przekonaniu i z meczu na mecz ciągle klienci tracą pieniądze stawiając przeciwko Polsce, myślę, że problem tkwi głębiej niż słabych analizach. Przez lata wyrobiony kompleks. Polska wiadomo, może przegrać, ale może też wygrać. Mecz o jak dla mnie nieodgadnionym wyniku, może się stać wszystko. Powiem wam więcej rodacy LEWY MOŻE STRZELIĆ BRAMKĘ i to w pierwszej połowie (ale się uwzięliście na ten typ 1 POŁOWA UNDER 0.5) ludzie tyle fajnych typów value na ten mecz. Zobaczcie kartki dla Portugalii, jeśli tak jak (prawie) wszyscy gadacie jak to Ronaldo będzie atakował to będą dostawać kartki przy kontrach jak Niemcy nawet dostali 3 bodajże z nami a spójrzcie na kursy.
Jak już mówiłem zwycięzca tego meczu (z moją wiedzą, analizą i doświadczeniem) nie do przewidzenia, w przeciwieństwie do innych ćwierćfinałów. Natomiast jeśli ma ktoś argumenty, które nie brzmią śmiesznie za Portugalią bądź Polską to czekam, bo na razie bardzo niewiele takich, już nie mówiąc o tym, że lewy nie strzela.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Zobaczcie panowie na jakiej muraiwe przyjdzie dzisiaj grać:
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20324507,euro-2016-polska-portugalia-murawa-w-marsylii-jeszcze-gorsza.html
to jest nie do pomyślenia w ćwiercfinale Euro 2016. Wg mnie to handicap w strone Portugalii, są lepsi techniczne maja bardziej celne podania i będą mieli mniej problemów z przyjmowaniem piłki. Również popieram komentarze odnosnie sił kondycyjnych obu zespołów. Polska oprócz kilku zawodnikow (Lewy, Krycha, Piszczu) będzie oddychać rękawami po 60-70 minutach, Portugalia ma troszke lepiej przygotowany motorycznie zepsół, są bardziej &quot;skoksowani&quot; ???? . Murawa mnie potwierdza w strone drużyny z półwyspu Iberyjskiego. Przypomnijcie sobie mecz z Ukraina (na tej samej murawie), cisneli nas i to ostro ???? Wchodze w czysty win Portugalii.
Ja widzę tu zaprzeczenie samemu sobie. Zobacz, wiadomo, że Ukraina radzi sobie na nierównej nawierzchni - na takiej sie wychowali. Idąc tym tropem nie wiem jak się będzie cieszyła Krysia jak zobaczy łachy gleby.. pozostaje spekulacja. Jestem zdania, że słaba jakość murawy gra na naszą korzyść tak samo jak niska temperatura czy inne warunki rzadziej spotykane w Portugalii. Natomiast duże znaczenie może mieć temperatura. Ma być 28st o 21:00 24/25st, co znacznie utrudni naszym grę pod koniec meczu, a nie tak znacznie przeciwnikom.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Co do temperatury to się zgadzam w 100%. Co do murawy już nie. Mi się wydaje, że Kryście będzie bardzo zależeć na wygraniu ojro. To jest profesjonalista 100% mimo całego jego mazgajstwa (i tak go nie lubie ???? ) spójrz jak on wygląda chyba ze 3% tkanki tłuszczowej tylko, istna maszyna. Mają możliwość wygrać ojro chyba większą niż w 2004. Wiadomo polacy znaja taka murawe z ekstraklasy chociażby, ale każdy profesjonalny piłkarz grał na podobniej i to nie raz. Spodziewam się również że kursy na Portugalie pójdą jeszcze w góre, także jeszcze się wstrzymam ????
 
Do góry Bottom