>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska Ekstraklasa piłki ręcznej mężczyzn - Sezon 2009/10

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Traveland- Zagłębie @ 1,4 ✅
Wisła Płock (+4,5)- Vive Kielce @ 1,85 ✅
Ako : 2,59
Stawka: 8/10
______
Kilka słów odnośnie typów. Warmiacy w pierwszym spotkaniu doznali wysokiej porażki - 27:37. W sobotę obie drużyny czekają mecze P-Off. Olsztynianie jadą do Kwidzyna, a Miedziowych czeka podróż do Puław. Po wygranej przed tygodniem Lubin na pewno nie będzie chciał za wszelką cenę wygrać. Olsztyn odbudował się po zwycięstwie z Zabrzem, a kolejna wygrana (co prawda z nie w pełni zaangażowanym) da im powera do kolejnych wygranych w play-off.
Tu sytuacja w miarę analogiczna do opisanej wyżej. Kielczanie w perspektywie mają przez kolejne 10 dni spotkania 2 spotkania z Piotrkowem , a później dwumecz z HSV Hamburg. Dzisiaj czeka nas Święta Wojna, na pewno żadna ze stron nie odpuści , nie sądze jednak by Kielczanom jakoś zależało na wysokiej wygranej. Handi +4,5 na Płock to typ-lokata po świetnym kursie. Zwłaszcza , że u Płocczan forma rośnie. Z tego co mi mówili chłopaki z Puław, Płock kapitalnie zagrał w I połowie z Azotami co odzwierciedla wynik 20:9.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moim zdaniem sprawa awansu jest już roztrzygnięta. Kielce na pewno chcą zachować miano niepokonanych ale na pewno mogą sobie odpuścić trochę. Lubin na pewno nie będzie się forsować przed PO. Z mojej strony takie szalone dubelki, za skromne pieniążki
Wisła-vive x i olsztyn lubin x
Wisla-vive x i wygrana olsztyna
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Traveland- Zagłębie @ 1,4
Wisła Płock (+4,5)- Vive Kielce @ 1,85
Ako : 2,59
Stawka: 8/10

______
Kilka słów odnośnie typów. Warmiacy w pierwszym spotkaniu doznali wysokiej porażki - 27:37. W sobotę obie drużyny czekają mecze P-Off. Olsztynianie jadą do Kwidzyna, a Miedziowych czeka podróż do Puław. Po wygranej przed tygodniem Lubin na pewno nie będzie chciał za wszelką cenę wygrać. Olsztyn odbudował się po zwycięstwie z Zabrzem, a kolejna wygrana (co prawda z nie w pełni zaangażowanym) da im powera do kolejnych wygranych w play-off.
Tu sytuacja w miarę analogiczna do opisanej wyżej. Kielczanie w perspektywie mają przez kolejne 10 dni spotkania 2 spotkania z Piotrkowem , a później dwumecz z HSV Hamburg. Dzisiaj czeka nas Święta Wojna, na pewno żadna ze stron nie odpuści , nie sądze jednak by Kielczanom jakoś zależało na wysokiej wygranej. Handi +4,5 na Płock to typ-lokata po świetnym kursie. Zwłaszcza , że u Płocczan forma rośnie. Z tego co mi mówili chłopaki z Puław, Płock kapitalnie zagrał w I połowie z Azotami co odzwierciedla wynik 20:9.
dokładnie tak samo dziś zagrałem, no moze prawie bo na Wisłę mam handi +3,5. Innych rozwiązań w tych meczach dzisiaj nie widzę ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kwidzyn- Traveland @ 1,35 ✅
10/10
Kwidzyn ostatnio w świetnej formie. W środku tygodnia odpoczywali, w odróżnieniu od Olsztynian, którzy kończyli dwumecz pucharu Polski z Zagłębiem. Co prawda, ostatnie 2 spotkania wygrali, ale nie sztuką jest wygrać z Zabrzem i rezerwami Zagłębia. Kwidzyn to doświadczona drużyna , od wielu lat są w ósemce, a dla Travelandu to dopiero 2 raz, gdy grać będą o medale, co prawda 2 razy awansowali do PO, ale z 8 miejsca. Kwidzyn przez 4 lata utrzymuje się w piątce i tym razem co najmniej 4 miejsce również będzie ich udziałem.
Wisła Puławy- Zagłębie +0.5 @ 1,90 ✅
6/10
Zagłębie w niezłej formie, co prawda dwa ostatnie mecze przegrali (29:36 z Vive, 33:35 z Olsztynem), ale z Kielcami przegrywa każdy, a w I połowie w Olsztynie grały rezerwy. Zagłębie to mistrz Polski z 2007 roku, a Wisły najlepszym osiągnięciem jest 6 miejsce przed dwoma laty. Ostatni sezon w wykonaniu obu drużyn był słaby. Wisła po fatalnym początku sezonu 08/09 cudem utrzymała się, a Zagłębie zajęło 7 miejsce przed PO i przegrało 1:2 z Wisłą Płock. Ostatecznie zajęli 8 miejsce. W meczach rozegranych w tym sezonie padł remis i wygrali puławianie. Mecz zapowiada się kapitalnie, a smaczku dodają mu pojedynki pomiędzy zawodnikami, np. Wyszomirski vs Malcher czy Zydroń vs Obrusiewicz.
Powen- AZS +1,5 @ 1,85 ✅
Co prawda zabrzanie w ostatnim czasie zmienili trenera - za &quot;Kosę&quot; Nowakowskiego do Zabrza przyszedł magik Krzysztof Przybylski. W tym roku zabrzanie wygrali we Wrocławiu i zremisowali z Piotrkowianinem, gdańszczanie odnieśli 3 wygrane- z Nielbą, Olsztynem i Piotrkowem. Jak wiadomo, trenerem Gdańska jest Daniel Waszkiewicz, świetny trener i taktyk, ale niestety może mieć sprzymierzeńców w sędziach. W meczach w rundzie zasadniczej AZS wygrał 23:21 i 28:24.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja aż taki pewny kwidzyna nie jestem. Olsztyn w ostatnim czasie poprawił troche grę. Odpadli z pucharu ale zwycięstwo w ostatnim meczu na pewno podniosło morale. Przypominam też że w ostatnich latach plajofy są pechowe dla 3 drużyny po fazie zasadniczej. Kwidzyn powinien sobie poradzić ale łatwo nie będzie.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie widzę innej opcji w tym meczu jak wygrana Kwidzyna. Zagłębie zagrało od niechcenia w Olsztynie pierwszą połowę, potem wzięli się do roboty. Traveland swoje pięć minut miał dawno temu, teraz drużyna ta nie jest godnym rywalem w półfinałach. W Kwidzynie ogromna mobilizacja, bo ten mecz musi być wygrany, gdyż w Olsztynie będzie ciężko, a porażka tam może nie jest wkalkulowana, ale przypuszczalna w negatywnym scenariuszu. Jak już zostało wspomniane, drużyna ta składa się z ogranych zawodników, grających o wysokie miejsca w lidze co rok, reprezentująca kraj w europejskich pucharach.
W 2 kolejce fazy zasadniczej, MMTS wygrał pewnie 30:24 i myślę, że podobnym wynikiem skończy się dzisiejszy mecz.
Być może uda mi się coś jeszcze napisać o meczu Azotów Puławy z Zagłębiem, widzę tam bardzo wyrównany mecz i prawdopodobne zwycięstwo Miedziowych. Czekam, aż któryś bukmacher wystawi handicap.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
KS NMC Powen Zabrze - AZS Awfis Gdansk 2 2,3 ✅

Zabrzanie to bardzo ambitny i waleczny zespol, ale ich utrzymanie w ekstraklasie wierza tylko nieliczni. Dosc powiedziec, ze ich obecny szkoleniowiec Krzys Przybylski sam nie wierzy w utrzymanie swojego zespolu! Co gorsza zabrzan nekaja ciagle kontuzje. W dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zagraja Mariusz Kalisz, Darek Mogielnicki oraz Mariusz Kempys. A wartosciowych zmiennikow na horyzoncie brak. Powen do gdanskich akademikow i Chrobrego traci juz punktow. Zabrzanie w lidze moze i by sie utrzymali gdyby wladze miasta bardziej pomyslaly o finansowaniu tego klubu. Zawodnicy trenuja tylko raz dziennie wieczorem. Wszytko dlatego, że zabrzanie oprocz grania w pilke musza pracowac. W takich warunkach trudno budowac zespol dlatego mysle, ze zabrzanie najprawdopodobniej pozeganaja sie z ektraklasa. A poki co mecz z Gdanskiem w ktorym o punkty bedzie bardzo, bardzo ciezko.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Piotrków(+5,5)-kielce 2
Kielce ostatnio lekceważąco podeszli do przeciwnika, za co dostali &quot;pochwałke&quot; od wenty. Dziś myśle że podejście będzie już inne, a jak vive jest z mobilizowane to wiadomo jak się to kończy. Typ może ryzykowny, bo w soboty LM, ale warto się zastanowić
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nielba - Wisla under54,5 @1,85 bwin /⛔ 30-35:grin:
Drugie spotkanie ćwierćfinałowe drużyn z góry odmiennymi ambicjami na ten sezon, Nielbe jako beniaminek na pewno satysfakcjonuje pozostanie w elicie raz sam fakt udziału w fazie play-off, Wisła mierzy w mistrzostwo. W pierwszym meczu wyraźnie bylo widać różnice klas miedzy zespołami, Wisła wygrała 32:18. Nielba w rundzie zasadniczej była groźna szczególnie na własnym parkiecie, gdzie urywała punkty rywalom teoretycznie lepszym, ostatni mecz u siebie jednak musieli oddać walkowerem Gdańskowi ze względu na problemy z parkietem. Forma Wisły pod wodzą Sivertson wyraźnie zwyżkuje, widać pracę jaką Szwed wykonuje z zespołem. Bronią w przewadze kryją indywidualnie, atakując w osłabieniu w pole wchodzi zawodnik zamiast bramkarza. Myślę że sprawa awansu rozstrzygnie sie już dzisiaj, goście na pewno nie bedą chcieli robić robię nerwówki, spodziewam sie wygranej po spokojnej i uważnej grze.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Na dzisiaj widzę dwa pewne typy:
Nielba - Wisła 2 @1,25 ✅ 30:35 (17:17) ✅
Nafciarze to zdecydowanie drużyna lepsza, mimo ciężkiego terenu w Wągrowcu powinna dać radę rozstrzygnąć sprawę awansu. Ostatnio padł tam remis, ale przez nieuwagę Wisły (prowadzili przez cały mecz, przydarzyła się fatalna seria i został remis)
Chrobry - Powen Zabrze 1 @1,40 ✅ 33:25 (16:10) ✅
Chrobry nadal walczy o utrzymanie, Zabrze szans na to raczej już nie ma. Zdecydowanym faworytem w Głogowie są gospodarze, a zespół z Zabrza już dawno powinien nie grać w Ekstraklasie.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Traveland Olszytyn - MMTS Kwidzyn @2.40 (bet365) ✅
(dla mniej odwaznych MMTS +1.0 @1.83, bukmacher ten sam) ✅

Jak dla mnie kurs dnia. MMTS zmotywowany do zwyciestwa, gdyz ma w planie mecz z Xico Andebol (w ramach cwiercfinalu Challenge Cup). Co prawda w pierwszym meczu wygrali z Olsztynem tylko dwoma punktami, ale nie jest to dla mnie zaden argument, by stawiac na Traveland. Kwidzyn wygrywal 15:9, ale w pewnym momencie dziwnie sie rozluznil i przewaga stopniala. Dzisiaj goscie na pewno podejda do spotkania z pelnym zaangazowaniem i o zadnym odpuszczaniu nie moze byc mowy. Tym bardziej, ze gospodarze nie blyszcza ostatnio forma.

Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy @2.90 (bet365) ⛔ -&gt; remis 28:28 po 60. minutach i przegrana Azotow w drugiej dogrywce, 38:37
(dla mniej odwaznych Azoty +2.5 @1.83, bukmacher ten sam) ✅

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie kolejki. Azoty przed historyczna szansa awansu do polfinalu Mistrzostw Polski. Pierwszy mecz byl pelen emocji, Zaglebie wygrywalo czterem punktami na trzynascie minut przed koncem spotkania, a ostatecznie ledwo udalo im sie doprowadzic do remisu w regulaminowym czasie, po to zeby przegrac ostatecznie w dogrywce. Dzisiaj wystepuja w roli faworytow, ale wg mnie tylko teoretycznie. Dlaczego? Goscie beda w pelni zmobilizowani - maja szanse zakonczyc ta rywalizacje w dwoch spotkaniach. Wszyscy zawodnicy sa zdolni do gry (jedynie wystep Witkowskiego stoi pod malym znakiem zapytania), wiec spokojnie mozna liczyc na Wyszomirskiego, Lasonia i Zydronia, ktorzy powinni zagrac na podobnym poziomie jak tydzien temu. W ekipie Zaglebia brakuje Roberta Kieliby, ktory mial ostatnio wypadek. Poza tym duza nerwowosc u Lubinian - jesli chca myslec o awansie, musza wygrac u siebie i w srode w Pulawach, nie mogac pozwolic sobie nawet na najmniejszy blad. Skoro tydzien temu trener Zaglebia nie dawal sobie rady z presja (za co byl upominany nie raz przez sedziow), nie spodziewam sie, ze da sobie z nia rade dzisiaj, gdy sytuacja jest gorsza niz w zeszla sobote. Uwazam, ze nawet szumnie zapowiadane przybycie ultrasow Zaglebia nie pomoze i mecz wygraja goscie.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Azoty-zagłebie 1,8-9-2,1
Jak dla mnie troche dziwne jest że kursy są na takim samym poziomie jak przed pierwszym meczem tych drużyn. U gości nie zagrają kieliba(nie grał też w lubinie, wypadek drogowy) i tomczak(przymusowa pauza za faul taktyczny), a są to ważne ogniwa tej drużyny. Dla mnie osobiście jest to &#39;no bet&#39;, bo wszystko się może zdarzyć i zadecyduje forma dnia, ale spodziewałem się kursu około 1,6 na azoty
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Vive-azoty(+8,5) 1 1,85 fortuna.
Jak dla mnie prezent od fortuny. Niewiem jeszcze jak inne buki handi ustalą. Ja osobiście spodziewalem sie linii 11-12. U gosci prawdopodobnie nie zagrają zydroń i lasoń a wiec drastycznie spada siła ofensywna. A kielce po odpadnięciu z LM już skupiają się na lidze, tylko pucharek po drodze jeszcze
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W pełni popieram typ Andrzeja78.
Jakoś nie widzę szansy dla Azotów w tym meczu , zwłaszcza, że nie zagrają ich dwaj najlepsi strzelcy- Zydroń i Lasoń. Zydroń jest nie tylko najlepszym zawodnikiem tego zespołu, ale także jego motywatorem. Niestety , trener Kowalczyk podchodzi do tego sportu bardzo zimno i nierzadko kalkuluje. Stara się, aby zespół nie stracił zbyt wielu sił przed meczami o brąz. Tak było przed 2ma miesiącami w Lubinie, gdy Azoty uległy 12-ma bramkami Zagłębiu. Trzy mecze między Vive a Puławami to 3 wygrane Vive i bilans bramkowy- uwaga- 113:55.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
To ja jeszcze dodam od siebie to o czym wspomina adqs czyli całkowity brak wiary w końcowy sukces trenera puławskiej siódemki. W dzisiejszym wydaniu lubelskiego „Kuriera” możemy przeczytać taką oto zapowiedź spotkań oczami Bogdana Kowalczyka: (…) ”To nie jest ta sama drużyna co przed meczami z Zagłębiem. Awansowali do czwórki i to jest ich sukcesem. Dlatego w drużynie jest rozprężenie, a poza tym Vive jest na każdej pozycji od nas lepsze i to podwójnie. Przecież gdyby ktoś z Azotów grał lepiej od zawodnika z Kielc, to ten już byłby w Vive (…)” Nic dodać, nic ująć tylko podpisać się dwiema rękami pod powyższym typem na szczypiornistów z Kielc z ujemnym handi. Jeszcze dodajmy do tego fakt, że zarówno Grzegorz Gowin jak i Dymitro Zinczuk zmagają się z podobnym urazem, tj. naciągnięciem ścięgna Achillesa to obraz sobotniej konfrontacji wyłania nam się oczywisty. Na koniec muszę podkreślić że o dziwo oba pojedynki w Kielcach będzie można obejrzeć na antenie stacji Polsat Sport. Piszę o dziwo bo jakoś do tej pory przez cały sezon zasadniczy jak i pierwszą rundę play – offów nie znaleźli na to niestety czasu… Ale nic, ważne że jutro te zaległości zostaną nadrobione.
Życzę powodzenia i zapraszam do dyskusji na temat sobotnich meczów ;)
PS. Ciągle handi jest na tym samym poziomie? Bo ja się na Fortunę nie loguję a chociażby w takim tobecie widzę -12.5...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
O półfinale Vive- Wisła powiedziano już chyba wszystko. Ja chciałbym przedstawić dwie propozycje na mecz o miejsca 5-8 oraz na mecz o utrzymanie.
Powen- Śląsk 2 @ 2.2

Pogodzony ze spadkiem zespół Powenu kontra zespół, który walczy o 9 pozycję w Ekstraklasie- Śląsk. Faworyt może być więc jeden- to Śląsk.
Kurs wystawiony przez Tobet traktuję jako prezent.
Śląsk powoli odradza się po kontuzjach i musi wygrać, aby zapewnić sobie utrzymanie już na 3 kolejki do końca. Mecz dla Powenu jest już meczem o nic, a więc wątpie , by znaleźli motywację, by powalczyć z mocniejszym kadrowo jak i pod względem umiejętności Śląskiem.

Nielba- Traveland 1 @ 1.72 Tobet ⛔ 30:32

Zespół gospodarzy walczy o najwyższą pozycję w historii klubu, w pierwszym sezonie w ekstraklasie miejsce w górnej połówce tabeli byłoby ogromnym sukcesem tego małego klubu. Traveland niestety utrzymuje trend- dobra gra w sezonie zasadniczym, lipa w I fazie Play-Off, a później granie rezerwami. Z klubem ma pożegnać się 8 zawodników w tym &quot;Dinozaury&quot;- Frelek, Boneczko i Wolański. Nielba dodatkowo niesiona będzie fanatycznym dopingiem swoich kibiców, którzy z zespołem są na dobre i na złe. Moim zdaniem Nielba przybliży się do miejsca 5-6 na koniec sezonu, wygrywając z Travelandem.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś drugie spotkanie pomiędzy Iskrą a Azotami. Dziś moim zdaniem , kielczanie, którzy wyraźnie zachowali więcej sił-wiadomo, szersza kadra- będą jeszcze bardziej dominować nad rywalem niż wczoraj. Widać było po Wencie wczoraj, że nie był zadowolony z gry swojej drużyny. Na pewno chciał będzie, aby dziś jego zespół zagrał lepiej. Dla Azotów jest to pierwsza sytuacja, gdy grają dwa mecze dzień po dniu. Kielczanie, co roku rywalizując w 1/2 i w Finałach PO, mają to na co dzień. Generalnie w ich wykonaniu, ostatnio lepsze są drugie, niedzielne mecze. Vide- mecze z Wisłą Płock w zeszłorocznym finale. Azoty niestety mają bardzo krótką ławkę, skład złożony jest w większości z wiekowych zawodników. No i jest jeszcze jeden aspekt- Wyszomirski, dziś niekoniecznie musi mieć tak dobry dzień jak wczoraj, co może niestety uczynić dzisiejszy mecz jeszcze bardziej nudnym i jednostronnym.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Zgadzam sie z tobą w 100% no może po za tymi &#39;&#39;targami&#39;&#39; ;p . Mimo że Iskrze wczoraj wyraznie nie szło to i tak pokonali Azoty bez problemu, Grabarczyk po meczu powiedział że tak naprawde nie weszli w to spotkanie na dobre. A teraner Azotów... no cóż człowiek zupełnie bez ambicji, nie rozumiem go, to jest sport i wszystko jest możliwe a on sprawia wrazenie jakby najchetniej oddał te mecze walkowerem. Dzisiaj na pewno bedzie duży hendi po stronie Vive.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Też popieram, fortuna już dziś takiego prezentu nie daje i handi 11,5. Ale jak najbardziej do grania. Pewnie vive dziś się spręży troche. Myślę też nad over 57. Wczoraj dobrze bramkarze grali moze dzis slabszy dzień?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Typ: Wisła -4.5 @ 1.9 Tobet ⛔ 30:28

Dziś o godzinie 18 w &quot;Blaszak Arenie&quot; rozegrany zostanie I mecz półfinałowy Mistrzostw Polski. Płocka Wisła podejmie MMTS Kwidzyn.
Kwidzyn nie zdobył w historii jeszcze nigdy w płockiej hali choćby punktu, 4 razy wygrywał co prawda u siebie, ale to bardzo mało, gdyż oba zespoły przez bodaj 12 lat mierzyły się ~30 razy.
MMTS gra w Challenge Cup i odnosi tam ogromne sukcesy, obecnie kwidzynianie są w półfinale. W pierwszym jego meczu zremisowali w Bolonii z miejscowymi United 24:24 i są bliscy wywalczenia historycznego suckesu, jakim na pewno byłby awans do finału europejskiego pucharu.
Jak zgodnie podkreślali Bogdan Wenta i jego zawodnicy, z tygodnia na tydzień Nafciarze robili duży postęp. Nietrudno więc sobie wyobrazić, iż 4-tygodniowa przerwa mogła dać Nafciarzom jeszcze większą świeżość, pozwoliła zgrać zespół Thomasowi Sivertssonowi. Kwidzynianie co prawda znajdują się w &quot;rytmie meczowym&quot;, a ich trener Zbigniew Markuszewski mówi, iż jego zawodnicy wytrzymają ten maraton (5 meczów w ciągu 10 dni), ale mnie osobiście takie zapowiedzi nie przekonują. Uważam, iż kwidzynianie będą zmęczeni na tyle, że po prostu dziś nie będą w stanie podjąć wyrównanej walki i wyraźnie przegrają. Mój typ na tę rywalizacje to 3:1 dla dzisiejszego gospodarza, a w dzisiejszym meczu Wisła zwycięży 6-8 bramkami.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom