>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Polska Ekstraklasa piłki ręcznej mężczyzn - Sezon 2009/10

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja myślę, że dziś Zagłębie (tak mówi ich seria) zagra słaby mecz i już do przerwy Iskra może wyrobić przewagę 9 bramek. Kielce mają 16-18 wyrównanych graczy, praktycznie żaden nie gra 60 minut, więc myślę, że zmęczenie ich nie dopadnie.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
I handi i over wyrobione. &quot;Kielecka masakra piłą ręczną&quot; ????
Azoty-nielba+2,5 1
Myślę że gospodarze zechcą udowodnić że forma idzie w górę i wygrana z płockiem to nie przypadek. Jeśli zagrają na takim poziomie jak z wisłą to goście nie mają co tu szukać.

Lubin-głogów x2
W tym meczu czuję niespodziankę. Dla gości to już chyba ostatnia szansa żeby włączyć do walki o ósemkę. Gospodarze bardzo nierówni. Niby teraz powinno wypaść na ten dobry dla nich mecz, ale nie wiem
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
myślę, że 2.5 to bardzo niewielki handicap, więc myślę, że pierwszy typ jak najbardziej ok. Ja postawiłem połowa/koniec 1/1
Co do drugiego typu: jak dla mnie no bet.
Pozdro andrzej78, chyba jesteśmy z tego samego miasta ;)
dawid_95 :
wynik w meczu Śląska z Warmiakami to 27:33 ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zabrze(+4,5)-płock 2
Wisła nie tylko musi wygrać, ale musi wygrać przekonująco aby choć trochę zatrzeć złe wrażenie. Mimo że wiślacy często odpuszczają jak już mają wygrany mecz to w tym meczu chyba do końca zagrają na 100%. A pozatym powen niema chyba za wielu argumentów.

Lubin-głogów(+3,5) 2
Derby dolnego śląska, a w derbach wszystko możliwe. Pierwszy mecz zaskakująco wysoko wygrał lubin ale tutaj spodziewam się walki do końca. Skłaniam się też x2 po kursie 3,3 zaryzykować
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Vive (-10.5) -Azoty 1
10.5 to spory handicap, mimo to uważam, że puławianie, którzy ostatni mecz zagrali bardzo słabo, nie mają większych szans, żeby przegrać 10ma lub mniej bramkami, nie mówiąc już o punktach. Ponadto już w sobotę Puławy podejmą AZS Gdańsk, a mecz ten będzie ważniejszy od spotkania z Vive.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Puławy-gdańsk+4,5 2
Na papierze faworyt zdecydowany, ale gdańsk gra stylem którego nie lubimy. Ze studentami zawsze ciężkie mecze były, i tak może być teraz. Niewygodny przeciwnik
Wrocław-wągrowiec 1 (2,3)
Śląsk zrobił dobre wrażenie w meczu z wisłą, a u gości coraz głośniej słychać o kontuzjach. Minusem dla śląska jest to że nie będzie grać w swojej hali ale skłaniam się na gospodarzy po dobrym kursie
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Wągrowiec-kwidzyn 2
U gospodarzy szpital w drużynie i kwidzyn choć stabilnej formy nie ma powinien ten fakt wykorzystać. Moim zdaniem pewniak no chyba ze mmts zagra tak jak w olsztynie
Puławy-Lubin x?
Hit kolejki i w tym meczu trudno wskazac faworyta, forma dnia będzie zdecydować. Raczej no bet, ale remisik można zaryzykować.
Ciekawie też będzie w gdańsku, a w pozostałych meczach raczej wszystko jasne ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Puławy-Lubin 24:23
Słaby mecz z obu stron. W fantastyczny sposób ośmieszany przez Zydronia Malcher niestety zszedł w 20 minucie na skutek kontuzji spowodowanej fantastyczna kontra Szyby.

Gdansk (-2.5) - Zabrze
Młoda drużyna z Gdańska zagra z najsłaszą, słabiutko spisującą się druzyną z Zabrza.

Uważam, że Waszkiewicz jest w stanie ustawić taktycznie swój zespół na tyle dobrze, żeby młody trener Nowakowski pogubił się i nie miał zbyt wielkiego pola manewru.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Piotrków(+4,5)-płock 2
Wisła wygra ten mecz, i moim zdaniem ten handi wyrobi. Do gry wróci już peskov który musiał pauzować za &quot;palucha&quot; ????
Wrocław-gdańsk 2 (3,2 fortuna)
Typowy mecz o 4 punkty. W śląsku bardzo dużo kontuzji. Nie wiem jak kadrowo w gdańsku teraz, ostatnio w puławach grali w 12, ale to zespoł trudny do pokonania nawet w okrojonym składzie. I sląsk na pewno będzie miał trudną przeprawę. Moim zdaniem każdy wynik możliwy, a że na gości 3,2 to zaryzykuję.
Głogów-wągrowiec 1 (2,18 fortuna)
Myślę że głogów w końcu się przełamie, szanse mają spore bo u gości narzekają na wysyp kontuzji. Jak nie teraz to nigdy. Gospodarze zrobią wszystko żeby wygrać, a jak będzie?
Lubin-olsztyn 2 (2,20)
Hit kolejki. No cóż, lubin ostatnio cieniutko, zero zagrożenia z drugiej linii. Goście staną twardo w obronie i też będą problemy. Poza tym olsztyn ostatnio prezentuje dobrą formę i wygrywa przekonywująco.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Bardzo ciekawa, ostatnia kolejka w polskiej ekstraklasie.
W najciekawszym zdaniem wszystkich meczu Kwidzyn podejmie Kielce. Kwidzyn gra falami... Ostatni mecz zagrali nie najlepiej. Czy w niedziele pora na dobry mecz? Byc moze, ja jednak mysle, ze najlepszym typem będzie Kwidzyn +4.5 do polowy. W drugiej polowie Kielecka machina powinna zaskoczyc, o ile nie zrobi tego już na samym początku meczu.
W Zabrzu ostatni Powen podejmie 5 Wisłę Puławy. Puławianie 6 z 8 meczów wygrali różnicą 1-2 bramek. +2.5 Zabrze może być niezłym typem, zważywszy na to , że w Puławach padł wynik 27:25 po niezłym meczu zabrzan z Pawlakiem w bramce na czele. Myślę również, że under wielce prawdopodobny, ale jak narazie nie znam linii under/over.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Adqs- zgadzam się under b.prawdopodobny. Bwin ustalił linie 53,5. Ze strony puław można spodziewać się twardej solidnej obrony, co do ataku takiej pewności niema i wiele jeszcze brakuje w tym elemencie. Zabrze gra bardzo ambitnie, w większości meczów toczy wyrównane boje ale przegrywa końcówki, brakuje im argumentów w ataku. Nie zdobywają wielu bramek. Moim zdaniem wynik w granicach 25:25 może paść. A że trudno mi wskazać zwycięzce tego meczu to under jak znalazł ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ciesze się że pojawiło sie zainteresowanie naszą ligą, mam tylko taką uwagę aby posty zawierały więcej treści bo taki sam tym że wygrają bo wygrają nikomu raczej nic nie daje
___
AS-BAU Śląsk Wrocław - AZS AWFiS Gdańsk(+3,5) 2 @1,80 bwin ✅ /25-22
Bardzo ciekawe spotkanie w dolnym rejonie tabeli. AZS jest obecnie 10 w tabeli co nie daje utrzymania w lidze, rewelacyjnie spisujący sie Śląsk jest natomiast 8. W tym spotkaniu będa mieli jednak swoje problemy. Przede wszystkim kontuzje, już przed meczem z Vive niezdolni do gry byli Wojciech Jedziniak, Tomasz Sadowski, Mateusz Frąszczak i Grzegorz Garbacz, a po ostatnim spotkaniu urazu nabawił sie Adama Świątek który również nie zagra. Biorąc pod uwage że zespól zgłosił tylko 16 zawodników do rozgrywek ( w tym 3 bramkarzy) to naprawde niewielu pozostaje do gry już w ostatnim meczu grali praktycznie tylko na 2 zmiany. Dodatkowo jak to ostatnio bywa we Wrocławiu problemy są ze sponsorem a co za tym idzie ludzie zaczynają obawiać sie o pensje. Mimo to zespół prezentuje sie bardzo dobrze, świetnie dysponowany jest skrzydłowy Paweł Piętak który jak równy z równym walczył z Vive rzucając 8 bramek. Gdańsk gra słabo, po seri 7 porażek w ostatniej kolejce przełamali sie i pokonali Powen Zabrze. Gra opiera sie głównie na młodych zawodnikach, w osatnim spotkaniu dobrze zaprezentował sie Damian Kostrzewa. W pierwszym spotkaniu w Gdańsku wygrali miejscowi 27:23. Z jednej strony dobrze grający lecz poważnie osłabiony beniaminek z drugiej przeciętna drużyna akademików. Moim zdaniem goście wykorzystają okazje do zdobycia cennych punktów ????
Chrobry Głogów(+1,5) - MKS Nielba Wągrowiec 1 @1,85 bwin ✅ /25-25
Tutaj krótko. Sytuacja nico podobna do opisanej powyżej. Chrobry przed sezonem mierzył w pierwszą czwórkę a tym czasem zajmują przedostatnie miejsce. Każdy mecz bedzie teraz meczem o życie. Nielba to pozytywne zaskoczenie ligi, szczególnie mocni u siebie, ostatnio zremisowali z silnym Kwidzyniem. W zespole również narzekają na kilka kontuzji, myślę że również ciekawie wyglądający typ
/down I to sie nazywa konkret ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
MMTS- Vive Targi
Kwidzyn, Mickiewicza, Niedziela 17:30, transmisja: Polsat Sport
Typ: Powyżej 61.5 bramki w meczu

Coraz lepiej spisujący się MMTS podejmie dziś Mistrza , rewelację Ligi Mistrzów- Zespół Vive Targi Kielce.
Kilka statystyk:
Pierwszy mecz obu drużyn (Kielce, 30.09): Vive- MMTS 39:24
Średnia bramek strzelonych: Vive 35.5 Kwidzyn 27.6
Ostatnie mecze obu drużyn:
MMTS Kwidzyn 26:24 [11:11] SPR Chrobry Głogów
KS VIVE Targi Kielce 42:24 [21:12] MKS Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn 38:26 [21:11] MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
KS AZS- AWFiS Gdańsk 25:34 [13:16] KS VIVE Targi Kielce
OKPR Traveland-Społem Olsztyn 33:21 [17:10] MMTS Kwidzyn
KS VIVE Targi Kielce 40:22 [24:11] KS Azoty-Puławy
MMTS Kwidzyn 33:31 [12:15] Wisła Płock S.A.
NMC POWEN Zabrze 21:37 [10:17] KS VIVE Targi Kielce
MKS Nielba Wągrowiec 30:30 [13:13] MMTS Kwidzyn
AS-BAU Śląsk Wrocław 29:46 [13:24] KS VIVE Targi Kielce
Podsumowując last 5 matches:
Vive strzelone: 39.8 stracone: 25.4
MMTS 29.8: 28.8
Osłabienia: Kwidzyn Na dzień dzisiejszy mam do dyspozycji wszystkich oprócz Michała Waszkiewicza i Artura Gawlika. Maciek Mroczkowski jest już zdrowy, a Dima Marhun doszedł już do siebie na tyle, że zagrał ostatni mecz w Wągrowcu.
Vive oprocz Zaremby i Moszczyńskiego, prawdopodobnie zagraja wszyscy.

Jak do tego meczu podchodzą obie strony?
Kielce Przed nami ostatnie spotkaniem w tym roku i musimy się skoncentrować. Każdy już myśli o świętach i odpoczynku.
Kwidzyn Zdajemy sobie sprawę z tego, że będziemy musieli zagrać bardzo dobrze w każdym elemencie, dołożyć do tego ogromną determinację oraz nie popełniać błędów. Jeśli to nam się uda to mamy szansę na rywalizację z Kielcami przez całe spotkanie.
Podsumowując: uważam, że nieco rozluźnione Kielce znów mogą dać sobie rzucić 27-28 bramek, a że sami nie schodzą ostatnio poniżej 35, over wydaje się wielce prawdopodobny. Ponadto jest to mecz przyjaźni, ponieważ kibice z Kielc i Kwidzyna żyją ze sobą w dobrych stosunkach ładnych parę lat.
Moim zdaniem wynik końcowy to: 26-28: 35-40.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Azoty Puławy- AS Bau Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk ⛔ 32:22
Kurs: 3
Buk: Expekt
Jeden z ciekawszych meczów kolejki Ligi Piłki Ręcznej w Polsce. 6te w tabeli Azoty podejmą ósmy Śląsk Wrocław.
Azoty będą w baaaardzo osłabionym składzie. Pełna obsada będzie tylko w bramce , gdzie zagrają były i obecny reprezentant- Stęczniewski i Wyszomirski. Nie w pełni sił jest Dymytro Zinczuk. Na pewno nie zagrają Dmitrij Afanasjew, Oleg Siemionow, Marcin Kurowski i Maciej Sieczkowski. Nie będzie zatem trzech środkowych rozgrywających.
W Śląsku wysyp kontuzji miał miejsce w poprzedniej rundzie, ale teraz jest już dużo lepiej.
W sparingach przed rundą podopieczni Bogdana Kowalczyka przegrali z Powenem Zabrze i Vive Kielce. Oprócz tego wygrali z dwoma drużynami z I ligi oraz Piotrkowianinem. W meczu Pucharu Polski bardzo wyraźnie ulegli Zagłębiu Lubin (25:37). Nie trzeba być znawcą, ażeby ujrzeć, że gra Azotom się nie klei.
W pierwszym meczu Śląsk ograł Azoty aż sześcioma bramkami. Dziś pomimo, że jestem puławianinem, nie spodziewam się rewanżu.
Opróćz tego myślę , że dobrym typem będzie też Kwidzyn ✅
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Akurat kontuzja sieczkowskiego osłabieniem nie jest ???? . Ale fakt za wesoło nie jest. Tym bardziej że to kluczowy mecz dla układu tabeli. A wiadomo jak sytuacja w sląsku? Tam w grudniu też wysyp kontuzji mieli. Będzie trudny mecz, handi na sląsk też dobrym typem będzie. Ja na pewno stawiam dubel na lubin i kwidzyn.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Akurat kontuzja sieczkowskiego osłabieniem nie jest ???? . Ale fakt za wesoło nie jest. Tym bardziej że to kluczowy mecz dla układu tabeli. A wiadomo jak sytuacja w sląsku? Tam w grudniu też wysyp kontuzji mieli. Będzie trudny mecz, handi na sląsk też dobrym typem będzie. Ja na pewno stawiam dubel na lubin i kwidzyn.
33:23 wynik wysoki, ale zdecydowala końcowka wygrana 10:1 od stanu 23:22. Okazuje się że w sląsku jeszcze swoich kontuzji nie zaleczyli skoro przyjechali w 12 w tym 3bramkarzy. A dubelek ładnie wszedł. Jutro myślę że płock wygra i zastanawiam się nad handi+3,5 na gospodarzy
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wisla Plock - OKPR Traveland-Spolem Olsztyn 1 @1,33 ✅
1(-3,5) @1,85 ✅ /32-20

W zespole Wisły sezon nie układa sie tak jak zaplanowano. Miała być równa walka z Vive tym czasem strata do lidera pokaźna i trzeba razcej skupić sie na obronie drugiego miejsca, które moga zając właśnie Olsztynianie. Słaba postawa drużyny z Płocka wynika z gorszej formy sprowadzonych zawodników, liczne kontuzje oraz konflikty na lini trener - piłkarze. Pod koniec listopada ze stanowiska szkoleniowca zrezygnował Duńczyk Flemming Olivier Jensen, od nowego roku zespól prowadzi Szwed Thomas Sivertsson. Kontuzjowani są Lars Madsen oraz Rafał Kuptel do gry za to zdolny jest grający na ME Vegard Samdahl, ciężar gry powinni wziąć na siebie doświadczeni Zołoteńko, Paluch, Miszka czy Twardo. Traveland miał świetną końcówke poprzedniego roku kiedy to wygrał wszystkie osiem spotkań. Na plus przemawia również osoba trenera Krzysztofa Kisiela wieloletniego świetnego zawodnika Wisły Płock. Mimo iż nastroje są bojowe a sami zawodnicy zmotywowani to jednak licze na dobry występ Wisły. Myśle że ich gra będzie wyglądać z czasem coraz lepiej, dodatkowo atut słynnego &quot;blaszaka&quot; w którym fatalnie sie gra drużynom przyjezdnym.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zestaw par 19 kolejki:
KS Azoty-Puławy - SPR Chrobry Głogów
Śląsk -Zagłębie
Nielba- Wisła
AZS-Piotrkowianin
Vive- Warmia

AZS-Piotrkowianin typ: Piotrków +1,5 (fortuna 1,85)

AZS przetrzebiony kontuzjami, atmosfera w drużynie podobno kiepska. Piotrkowianin wydaje się, że złapał dobry rytm, czego potwierdzeniem powinna być wygrana w Wągrowcu i bardzo nikła porażka z Kielcami na własnym parkiecie. Piotrkowianin w meczu tym zaprezentował świetną obronę, bo kielczanie większość bramek zdobywali po kontrach. Zawodnicy z Gdańska w tym roku ponieśli porażkę na własnym parkiecie z MMTS Kwidzyn oraz przegrali z sąsiadem w tabeli Chrobrym. W pierwszym meczu tych drużyn zwyciężyli goście dzisiejszego spotkania 28:24.

Śląsk- Zagłębie Lubin| Zagłębie -1,5 (1,85 fortuna) ✅

W Śląsku wciąż z kontuzjami zmagają się: Wojciech Jedziniak, Tomasz Sadowski, Adam Świątek i Mateusz Frąszczak, a ostatnio do tej grupy dołączył Grzegorz Garbacz, ten ostatni &quot;robi&quot; grę w Śląsku, na pewno jego brak objawi się tym, że nie będzie miał kto dla Śląska rzucać bramek. Zagłębie w tej rundzie spisuje się nie najgorzej - wygrana w Zabrzu 30:24 i nikła porażka u siebie z Płockiem 27:30, oprócz tego skład nie jest tak przetrzebiony jak w Śląsku, który chyba zagra w 11-12 zawodników. Śląsk w tym roku poniósł 2 porażki - 23:33 z Azotami i 28:32 z Zabrzem. W pierwszym spotkaniu padł wynik 27:29 dla Śląska, dziś zapowiada się odwrotnie.


kursiwa z fortuny, bo bwin wystawił tylko 1x2, a betsafe narazie nic nie wystawił.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Azoty-Chrobry 21:28. Mecz bez komentarza, Azoty przeciw trenerowi chyba zagrały. Chrobry świetnie w obronie, w ataku bez rewelacji. Jedynym grajkiem Azotów w dzisiejszym meczu był Piotrek Wyszomirski, a to co zaprezentowali pozostali, hmm.. tego nie da sie opisac- piach, piach, piach.

Nielba- Wisła Płock 25:25
Gratulacje dla podopiecznych Kozińskiego, wydawało się, że Sivertsson ustawi dobrze swoich nowych podopiecznych i znów będą wygrywać seriami, ale nie udało się to. W środę do Płocka przyjeżdża Vive i ciekaw jestem jak mecz ten będzie wyglądał, ale jedno jest pewne- Kielce mając pewny awans do 1/8 LM bez większych szans na rozstawienie i pewne zwycięstwo w rundzie zasadniczej na pewno nie odpuszczą tego meczu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wisła - Vive 1 @4,95 ⛔ /24-28

Odcinek drugi &#39;świętej wojny&#39; tym razem w Płocku. Buki nie dają większych szans gospodarzom i mocno faworyzują gości jednak czy na pewno będzie to kolejny spacerek? W tabeli z kompletem oczek wyraźnie dominuje Vive które to ma juz dużą przewagę na drugą Wisłą i raczej tak już pozostanie do zakończenia sezonu zasadniczego. W trzech meczach w tym roku Wisła zremisowała i wygrała na trudnych terenach w Wągrowcu i Lubinie oraz wysoko pokonała u siebie Olsztyn. Pod opieką Sivertssona gra wygląda już sporo lepiej głównie w defensywie, do pełni zdrowia powróciło paru ważnych zawodników. Zespól coraz częściej próbuje grać szybkie akcje po wznowieniach nie szukając winnych wcześniejszej akcji czy tracić czas na rozmowy z sędziom, ekipy Wenty praktycznie nigdy tego nie robią. W Wiśle dużo będzie zależeć od dyspozycji Samdahla który to ma ogromne możliwości jednak zdarzają mu sie proste błędy i nieporozumienia. Coraz lepiej wygląda jego współpraca z środkowym Kuzelevem, swoje powinni zrobić Twardo czy Miszka zawodnicy spokojnie nie gorsi od rywali na tych samych pozycjach w Vive. W bramce bardzo dobrze spisuje sie wybrany graczem misiaca w Płocku Marcin Wichary. Więcej argumentów mimo to przemawia za Vive. Najmocniejszymi punktami są bez wątpienia Jurasik oraz ten niesamowity środkowy Stojkov. Dodatkowo zespół dysponuje silną i szeroką ławkę rezerwowych więc jeśli nawet ktoś ma gorszy dzień jest ktos kto potrafi go w 100% zastąpić, w Wiśle takich możliwości nie mają. Jeżeli chodzi o wyniki to mają już historyczny awans do 1/8 Ligi Mistrzów, w lidze na 19 meczy wygrali 19 więc jeśli mają sie kiedyś potknąć to tylko dzisiaj. Zainteresowanie meczem jest jak zawsze bardzo duże, do sprzedaży trafiło tylko 30 biletów w drodze losowania. Dodatkowo mecz zostanie rozegrany w słynnym blaszaku. Mała hala mogąca pomieścić 900 no może jak sie ścisną 950^^ osób, jest duszno, mało miejsca wokół boiska, każdemu rywalowi sie tutaj ciężko gra ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom