>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska Ekstraklasa piłki ręcznej mężczyzn - Sezon 2009/10

Status
Zamknięty.
B 0

bloodsplash

Użytkownik
Ja mam tak samo.. Buki zawyzyly kurs na Wisłe. I w ogóle myśle ze duzo osob bedzie obstawialo na wisłe. Jak ktos chce obstawiac z mnieszym ryzykiem to na plusowy handi na wisłe. Wisła RULEZ
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅

Wisła Płock - Vive Kielce​


Typ: 2
Kurs: 1,35


Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejna &quot;święta wojna&quot; w polskiej piłce ręcznej. Na &quot;Blaszak Arenie&quot; w Płocku dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy Wisłą Płock a Vive Targami Kielce. Wydaje się, że obie drużyny dzieli przepaść, ale ona może być szybko zweryfikowana. Nie ma co ukrywać, że Iskra jest zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Niepokonana w lidze, zapewniła sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów, co jest niewątpliwie ogromnym sukcesem - popartym znakomitą grą.
W płockiej ekipie, mimo fatalnej drugiej połowy w Wągrowcu w meczu z Nielba, panuje optymizm. Można nawet usłyszeć, że środa ma być przełomem w ich grze. Niestety dla nich, mimo polepszania jakości gry w obronie, atak jest na niziutkim poziomie. Wciąż formy poszukuje Vegard Samdahl, który błyskotliwe i skuteczne zagrania przeplata z wręcz juniorskimi gafami. Bez współpracy z Dimą Kuzelevem, Nafciarzom trudno będzie dzisiaj powalczyć (bez tych zawodników odbywał się w Hali Legionów, gdzie Wisła została ograna, ośmieszona, zniszczona).
Po drugiej stronie dream team Bogdana Wenty, a przede wszystkim para Jurasik - Stojković. Razem, w obecnym sezonie strzelili już 371 bramek, kołowy Vive jest w ścisłej czołówce strzelców w Lidze Mistrzów. Na dodatek ma w składzie środkowych rozgrywających Knudsena i Rosińskiego, którzy znakomicie prowadzą grę. Na prawej połówce posiadający bardzo kąśliwe rzuty Paweł Podsiadło. Na żadnej z pozycji, Wisła nie ma przewagi.
Pozostaje liczyć na cud, który wielokrotnie w &quot;świętej wojnie&quot; się zdarzał. Główną rolę w tych pojedynkach odgrywała mentalność. Jeśli gwiazdorzy z Kielc nie zlekceważą tysiąca kibiców i ich drużyny w Blaszaku, pwnie odniosą zwycięstwo.
Kurs na ten mecz jest dla mnie naprawdę value.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Chrobry Głogów - Powen Zabrze ✅ 32-28
Typ: 1 @1,40

Chrobry ostatnio na wyjeździe z Puławami wygrana 28-21, wcześniej u siebie z Gdańskiem 27-19, porażka w Kielcach, ale na to nie patrzymy, no a jeszcze wcześniej remis po 25-25 z Nielbą. Ostatnie ich spotkania muszą robić wrażenie, świetna gra w defensywie no i zaczęli wygrywać.
Zabrze hmm, ostatnio wygrana na wyjeździe ze Śląskiem, ale widać, że ten rywal im leży po wygrali z nimi już drugi raz w sezonie, poza tym wygrana z Puławami u siebie, no ale gdzieś te punkty zdobyć musieli, ogólnie jak dla mnie jest to najgorzej grająca drużyna ligi i zasługują na ostatnie miejsce.
Chrobry poza tym na pewno bardzo zmotywowany, bo wygrana da im już nieco większą przewagę właśnie nad Zabrzem, a Głogów nie chciałby zająć ostatniego miejsca w lidze. Myślę, że po kursie 1,40 warto zagrać. Do Głogowa od wiosny, czyli 3-4 spotkań przyszedł były trener Nielby Jacek Okpisz i jak widać wyciągnął drużynę z dołka.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Okpisz trenuje Chrobrego od 8 kolejki.

Piotrkowianin- Azoty
Typ: Piotrkowianin

W Azotach atmosfera w druzynie po ostatniej porażce z Chrobrym w beznadziejnym stylu jest fatalna, na treningach nie widać, że ta drużyna jest drużyną, to stos indywidualności. W tym roku porażka 12-ma z Zagłębiem w Pucharze Polski, wygrana 33:23 ze Śląskiem u siebie i porażki z Kwidzynem (31:32) i z Chrobrym (21:28 ).
Piotrków gra w tym roku bardzo ciekawą piłkę. Wygrana w Wągrowcu i bardzo nikła porażka (20:25) z Kielcami, ostatnio porażka w Gdańsku 26:33.
Oprócz tego, obecnym szkoleniowcem Piotrkowa jest były trener Azotów Piotr Dropek, który na pewno bardzo chce pokonać swój były zespół, zwłaszcza, że w pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 31:26 dla Azotów.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Okpisz trenuje Chrobrego od 8 kolejki.

Piotrkowianin- Azoty
Typ: Piotrkowianin

W Azotach atmosfera w druzynie po ostatniej porażce z Chrobrym w beznadziejnym stylu jest fatalna, na treningach nie widać, że ta drużyna jest drużyną, to stos indywidualności. W tym roku porażka 12-ma z Zagłębiem w Pucharze Polski, wygrana 33:23 ze Śląskiem u siebie i porażki z Kwidzynem (31:32) i z Chrobrym (21:28 ).
Piotrków gra w tym roku bardzo ciekawą piłkę. Wygrana w Wągrowcu i bardzo nikła porażka (20:25) z Kielcami, ostatnio porażka w Gdańsku 26:33.
Oprócz tego, obecnym szkoleniowcem Piotrkowa jest były trener Azotów Piotr Dropek, który na pewno bardzo chce pokonać swój były zespół, zwłaszcza, że w pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 31:26 dla Azotów.
Popieram, dobry typ po niezłym kursie. Po tym co azoty pokazały ostatnio to muszę zagrać przeciwko swoim, a kiper u siebie jest groźny dla wszystkich(płock ograny, kielce tylko +5). Dodatkowo u gości nie zagra lasoń(info z kuriera lubelskiego). Można dorzucić kwidzyn który ma jeszcze szanse na 2plac, a śląsk rozbity kontuzjami spuchnie w 2 połowie. Myślę że handi 4,5 na kwidzyn też wejdzie.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Puławy-Olsztyn 1 1,75 fortuna
Moim zdaniem kurs na gospodarzy zdecydowanie zawyżony. Olsztyn zatracił gdzieś forme i w tym roku słabiutko. Owszem po azotach również można spodziewać się wszystkiego(kompromitacja z głogowem a później dobry mecz w piotrkowie) ale to gospodarze powinni ten mecz wygrac tym bardziej że 4plac jeszcze w zasięgu. Do tego pewniak płock po 1,25 (wisła już nie może tracić pkt bo kwidzyn tuż tuż)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Kursy z Betsafe.

Na czoło wychodzą mecze w walce o miejsca 3-6.
W pierwszym z nich zagrają MMTS Kwidzyn i Zagłębie Lubin. Kwidzyn wygrał wszystkie z 4 spotkań w tym roku. Zagłębie wygrało 3 z tych spotkań- ulegli u siebie Wiśle Płock. Oba zespoły prezentują ciekawy handball i myślę, że może być to podobny mecz do spotkania Kwidzyna z Azotami- może tu zadecydować pojedyncza akcja. Moim faworytem do wygranej jest MMTS.
Drugie spotkanie o miejsca 5-6 to mecz Azotów z Travelandem. Oba zespoły myślą wciąż o 4 placu, gdyż Zagłębie może nie wygrać ani jednego z dwóch najbliższych meczów. Azotom wystarczy wygrana z Travelandem (za tydzien jada do Plocka), a Traveland musi zdobyć 3 punkty w 2 meczach (za tydzien z Zabrzem u siebie). Moim faworytem do wygranej są Azoty, które wygrały ostatnio w Piotrkowie, czym zaprzeczyły teorie nt. kryzysu w drużynie. Warmiacy przegrali wszystkie mecze w tym roku (Kielce, Płock na wyjeździe, Nielba, AZS Gdańsk- u siebie). Na puławskim parkiecie Olsztyn wygrał tylko raz- przed niespełna dwoma laty, ale był to czas wielkiego kryzysu puławskiej drużyny. Trener Malinowski moim zdaniem nie jest cudotwórcą i Olsztyn nie wywiezie z Puław ani jednego punktu.
Ciekawie prezentuje się też mecz Śląska z Głogowem. Faworytem do zwycięstwa (wg buków) jest Śląsk, ja jednak tak nie myślę. Chrobry w tym roku gra bardzo dobrze, wygrał na własnym parkiecie z Gdańskiem i Powenem Zabrze oraz na wyjeździe w Puławach. Śląsk przegrał z Puławami, Zabrzem, Lubinem i Kwidzynem. Nie wydaje mi się , by ich seria miała zostać przerwana , zwłaszcza, że nie słychać nic o tym, by w Śląsku plaga kontuzji miała się skończyć. Kurs na Chrobrego to 2,75.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zgadza się. Chrobry ostatnio na fali, a w śląsku problemy kadrowe powodują że wrocławianie nie wytrzymują kondycyjnie całego meczu. Nie wiem czy na głogów sytuacja się poprawi. Jeszcze mecz zabrze-piotrków. Dla mnie 1. Gospodarze będą bardzo zdeterminowani bo tylko wygrana przedłuża ich szanse. Brakuje im może umiejętności ale jest to zespół ktory w każdym meczu podejmuje walke. Walka i ambicja i 2pkt zostaną w zabrzu, myśle.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
KS Azoty Pulawy - OKPR Traveland-Spolem Olsztyn 1 @1,70✅
1 (-1,5) @1,90✅ /31-27

Dla mnie również ciekawy wydaje sie być kurs na Azoty. Oba zespoły blisko w tabeli i wynik będzie ważny w perspektywie walki o 4 miejsce. Azoty przez pewien okres wydawały sie spokojnie mierzyć właśnie w czołową czwórkę co jakiś czasem notują jednak wpadki jak tak ostatnio z Głogowem, mimo to jest solidny zespól. Traveland wygrał ostatnio osiem spotkań w tamtym roku, w nowym na cztery mecze przegrał wszystkie cztery. Porażkę po słabej grze z Wisła czy Vive da sie wytłumaczyć ale przegranych z Gdańskiem czy u siebie z Nielbą już raczej nie tym bardziej że zespoł zajmował wysokie 3 miejsce. Z funkcji trenera zwolniona Krzyśka Kisiela, czy dobrze to sie okaże, na pewno był ot ogarnięty i ambitny trener. Ciężko sie spodziewać co dzisiaj zagrają tak więc typuje zwycięstwo gospodarzy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Śląsk Wrocław- Chrobry Głogów
Typ: Chrobry
Kurs: 2,3
Buk: Bet-at-home
Podbudowany trzema kolejnymi zwycięstwami zespół z Głogowa jutro pojedzie walczyć o 4 miejsce z zespołem, który w tym roku nie zdobył punktu.
Na początek sucha statystyka: Chrobry w tym roku grał dwumecz dzień po dniu z Kielcami (19:45 i 27:36), później 3 kolejne wygrane w nie najgorszym stylu: 27:19 z AZS Gdańsk, 28:21 w Puławach i 32:28 z Powenem Zabrze.
W tegorocznych meczach Śląsk przegrywał w kiepskim stylu kolejno z: Azotami 23:33, z Powenem 28:32, z Zagłębiem 30:36 oraz z Kwidzynem 25:28.
Na uwagę zasługuje fakt, że oba zespoły mierzyły się z dwoma tymi samymi rywalami- Azotami i Zabrzem. Chrobry oba te mecze wygrał, Śląsk oba zdecydowanie przegrał.
W tym roku na własne oczy miałem okazję widzieć oba zespoły na parkiecie w Puławach. Śląsk zmaga się z falą kontuzji i starcza im sił jedynie na pierwszą połowę. Ostatnio wypadł także ich lider Grzegorz Garbacz, a stanowi on dużą część wartości tej drużyny. Śląsk popełnił w tym meczu ogromną ilość błędów.
W zespole z Głogowa niesamowicie podobała mi się żelazna konsekwencja w obronie, szybko wyprowadzone kontrataki i niezła postawa bramkarzy.
Kurs 2,3 bardzo kusi i skłania mnie do postawienia sporych pieniędzy oraz skłania do dodania tego meczu do typów dnia.
Mecz transmitować będzie Polsat Sport.
Powodzenia
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Od siebie dodam, że Chrobremu to zwycięstwo szansę na play-offy po wczorajszym remisie Piotrkowa. Tam jak wspomniał @adqs Śląsk osłabiony, zaś Chrobry trzyma bardzo dobry poziom grania, a co najważniejsze, odniósł trzy wygrane z rzędu.Wynik pierwszej rundy: SPR Chrobry Głogów - AS-BAU Śląsk Wrocław 30:35 (14:15). Śląsk w tym sezonie wielokrotnie sprawiał na swoim parkiecie niespodzianki, lecz myślę, że po zaciętym meczu Chrobry wywiezie bardzo cenne 2 punkty.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-

Vive Kielce - Wisła Płock​


typ: Kielce -4,5
kurs: 1,72

W niedługim czasie od ostatniej, trzecia w tym sezonie &quot;święta wojna&quot;, moim zdaniem najważniejsza z dotychczasowych. Pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Polski rozpocznie się dziś w Kielcach w Hali Legionów o godzinie 20:30. Zdecydowanym faworytem są oczywiście kielczanie, zdają sobie sprawę z tego, że muszą wypracować kilku bramkową przewagę, by mieć komfort psychiczny przed mecze w Blaszaku. W dwóch poprzednich konfrontacjach padły wyniki 42:27 i 28:24. Pierwszy meczem nie można się sugerować, gdyż na parkiecie nie pojawili się ci Nafciarze, którzy odgrywają teraz pierwsze skrzypce w Wiśle. Drugi mecz był dosyć zacięty (dobrze odcięto parę Jurasik - Stojković), i przy odrobinie szczęścia, Wisłą mogła powalczyć o remis. Jak mówi sam Bogdan Wenta, jego podopieczni nie zagrali tam dobrego meczu. Na pewno w drugim meczu w Płocku może być ciężko Iskrze nawet wygrać, trener Sivertsson od początku wprowadza ciekawe zmiany, nie wiadomo czym jeszcze zaskoczy. Już widać duże postępy w ich grze (4 pewne zwycięstwa, tylko jedna wpadka z Nielbą w Wągrowcu). Mobilizacja w ekipie z Kielc jest ogromna (sam trener naszej narodowej kadry deklaruje, że teraz to najważniejszy mecz wiosny). Żadnych nieprzewidzianych absencji w obu ekipach.
Nie lubię stawiać handi w piłce ręcznej, ale to oczywiście jest dwumecz i każda bramka się liczy. Podejrzewam, że Vive zdoła zapewnić sobie 5-6 bramek przewagi przed trudnym rewanżem na Mazowszu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Gdzie takie handi jest???
W fortunie -8,5 jest.
-4,5 wejdzie na bank, nie przekonają mnie zapowiedzi nafciarzy że jadą po dobry wynik ???? . Nie zdziwie się jak znowu bęcki dostaną bo kielce poważnie ten mecz traktują.
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Gdzie takie handi jest???
W fortunie -8,5 jest.
-4,5 wejdzie na bank, nie przekonają mnie zapowiedzi nafciarzy że jadą po dobry wynik ???? . Nie zdziwie się jak znowu bęcki dostaną bo kielce poważnie ten mecz traktują.
Chociażby w tobet....
Fajna opcja tym bardziej, że kielczanie nie zamierzają odpuszczac tych rozgrywek. Ja osobiście skłaniam się także ku graniu na &quot;Miedziowych&quot; z Olsztynem. To jest dla tej ekipy jedna z niewielu okazji do uratowania nieudanego do tej chwili sezonu w ich wykonaniu.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Wisła dostanie baty, jestem tego pewny. Vive napewno bedzie chcialo zrobic wynik ponad 10 bramek żeby o rewanż być spokojnym. Najlepszy typ dzisiaj to hendi na Vive:spokodfhgfh:mecz o 20 na polsacie sport
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
W sobotę 13 marca odbędzie się ostatnia kolejka fazy zasadnicznej Ekstraklasy mężczyzn:


-

Zagłębie - Vive
Drużyna z Kielc już dawno zapewniła sobie pierwsze miejsce przed play-offami, lecz mimo tego wygrywa wszystkie mecze w lidze. Przed szansą urwania punktów ekipie Bogdana Wenty będzie zespół Zagłębie Lubin. Miedziowi mogą walczyć o 4 miejsce w korespodencyjnym pojedynku z Azotami Puławy, która jedzie do Płocka na trudny mecz z Wisłą. Czy Zagłębie sprawi niespodziankę i wygra z mocno eksploatowanym zespołem Iskry? Wątpię, Bogdan Wenta posiada stabilną 14 zawodników, dysponując którą może ograć każdego rywala w polskiej lidze. Wynik z pierwszej rundy: vive - Lubin 42:24
-

Piotrkowianin -Śląsk Wrocław
Najciekawsze spotkanie ostatniej kolejki o ogromną stawkę - bezpieczeństwo i gra w play-offach. Piotrkowianin traci jeden punkt do wyprzedzającej jej ekipy Śląska, plasującej się na 8 lokacie. Śląsk nękany kontuzjami, gra ostatnio słabo, choć ostatnio na własnym parkiecie pokonał zespół Chrobrego Głogów w dosyć dobrym stylu. Drużyna ta traci jednak mnóstwo na wartości na wyjazdach.
-

Wisła Płock - Azoty Puławy
Wisła by utrzymać drugie miejsce musi dzisiaj wygrać. Z taką formą jaką ostatnio prezentują po przyjściu nowego szkoleniowca, nie będzie to trudnym zadaniem, zwłaszcza, że w dzisiejszym pojedynku z Azotami będą mieli przewagę własnej hali. Azotom do utrzymania 4 miejsca potrzebna porażka Zagłębie z Vive, co jest raczej prawdopodobne.
Uważam ten kurs za godny grania - @1,25 ✅ ✅ ✅
-

Traveland Olsztyn - Powen Zabrze
Traveland po zmianie trenera spisuje się słabo - ostatnio dwie porażki - z Azotami, a potem w Pucahrze Polski z Zagłębiem. Ten mecz jednak będzie dla nich łatwiejszy, i jeśli chcą powalczyć o dobrą lokatę na koniec sezonu, ten mecz musi być dla nich swego rodzaju przełomem. Do Olsztyna przyjeżdża zespół Powenu Zabrze, który niezależnie od dzisiejszego wyniku zajmie ostatnie miejsce po fazie zasadniczej. Poza tym przy dzisiejszej wygranej Nielby, Traveland może spaść na 7 lokatę.
Mój typ: 1 @1,4 ✅ ✅ ✅
-

Nielba Wągrowiec - AZS AWFiS Gdańsk
Jak mówił trener z Wągrowcą, Edward Koziński, zespół nie przykłada zbytniej wagi do miejsca po fazie zasadniczej. Mogą jeszcze wyprzedzić Olsztyn, ale czy będą mieli tyle determinacji w sobie? Naprzeciw nich studenci z Gdańska, którzy chętnie zgarną dwa punkty, żeby poprawić sobie sytuację przed graniem o utrzymanie. Jak potoczy się mecz? W pierwszej konfrontacji Nielba wygrała na wyjeździe 33:29 (17:16).
-

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
W Kwidzynie wielka radość po zapewnieniu 3 lokaty po fazie zasadniczej. Mają nikłe szanse na wywalczenie drugiej lokaty, gdyż mało kto wierzy, że Wisła Płock przegra na własnym terenie. Zespołowi z Głogowa po ostatniej porażce ze Śląskiem potrzebne są punkty, gdyż dzisiaj może ich wyprzedzić AZS Gdańsk. W pierwszym meczu tych drużyn gra była zacięta, i dopiero w końcowce MMTS zapewnił sobie zwycięstwo.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik

Wisła Płock- Vive Kielce
Bardzo ciekawie zapowiada się rewanżowe spotkanie PP piłkarzy ręcznych.
Pierwsze spotkanie w Kielcach zakończylo się zwycięstwem gospodarzy 29:23 (13:12). Vive na własne życzenie nie przesądzilo o wyniku konfrontacji juz w pierwszym spotkaniu, 11 własnych błedów tylko w pierwszej połowie mówi samo za siebie. Kurs na Vive 1,25 jest dla mnie żenująco niski i warto postawić za małą stawke na Wisłe po kursie 5,00✅. Nafciarze w tym sezonie jeszcze z Vive nie wygrało, jednak Oni mogą sie skupić tylko na lidze i PP w przeciwieństwie do Iskry którą czeka niewirygodnie trudne spotkanie z HSV Hamburg. Kielczanie mają zapas 6 bramek i mogą sobie pozwolić na minimalną porażke. Sercem zawsze jestem za Vive ale dzisiaj stawiam na minimalną wygraną Wisły a Typ handi +4,5 na Wisłe po kursie 1,85 wydaje sie byc bardzo pewny
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-

Wisła Płock - Vive Kielce
typ: Wisła +4,5 bramki @1,85 ✅ 33-35 ✅
Nie będę się długo rozpisywał, gdyż w pełni popieram typ kolegi wyżej. Mobilizacja jest wysoko w obu ekipach, bo w końcu to &quot;święta wojna&quot;. Ostatnio, w lidze Wisła w Blaszaku przegrała tylko 28:24, choć jeszcze w 50 minucie miała realne szanse na wygraną. W zespole z Kielc wyraźnie widać spadek formy, głównie spowodowany graniem 2 meczy co tydzień. Odwrotną tendencję obserwujemy w Płocku, gra pod wodzą Thomasa Sivertssona układa się bardzo dobrze. Ostatnio Nafciarze zniszczyli Azoty Puławy 34:25 (20:9). Współpraca Peskov - Samdahl jest coraz lepsza, Wisła popełnia mało błędów. Wspierać ich będą Adam Twardo i Michał Zołoteńko, dysponujący kąśliwymi rzutami. W bramce licze na dobrą postawę Mortena Seiera. Dima Kuzelev z Puławami zagrał znakomity mecz. W ostatnich trzech meczach tych drużyn defensywa płockiej Wisły wyłączyła Rastko Stojkovica, a bez niego drużyna Iskry traci sporo na wartości.
Myślę, że to będzie bardzo wyrównany pojedynek, i nie wykluczam, że Wisła wygra. Transmisja w Polsacie Sport.

Zachęcam do dyskusji (dziś jeszcze drugi mecz półfinałowy - Traveland podejmuje Zagłębie)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom