>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Armenia, el. MŚ 2018 [wtorek, 11.10.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
S 277

stepinski

Użytkownik
wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic h2h sprzed 9 lat? ????
Domyślam się ;p Oczywiście nie ma co przywiązywać do tego jakiejś przesadnej wagi a przyjąć to jako ciekawostkę. Podobnie jak wysoką porażkę Ormian z Rumunią. W 3 minucie czerwona kartka, po 12 minutach 3-0 mecz bez historii. Na naszą korzyść może działać zmęczenie zawodników, bo wiadomo że musieli się nabiegać grając w 10. Na niekorzyść rezultat. Na pewno wyjdą zmobilizowani po sromotnej porażce, będą gryźć trawę. My będziemy prowadzić grę, a trudniej się tworzy atak pozycyjny niż broni. Ja uważam że oni są niezłą reprezentacją. Mam nadzieję że po dzisiejszym dniu zmienię swoje zdanie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tej linii.
Armenia dostała baty od Rumunii ale to nie oznacza ze teraz co mecz będzie dostawać 5 bramek w plecy.
Kurs 1.15 na Polskę to śmiech na sali jakaś śmierdząca z daleka mina.
Oczywiście Polska raczej wygra ale brak Milika to jest poważne osłabienie zespołu do tego brak Piszczka.
Polska to nie jest na ten moment drużyna która miałaby pokryć handi-2.5
Także wybieram bezpieczne na ten mecz:
Armenia +2.5
1.862
Pinnacle.
✅ ✅ ✅

Mówiłem ze 1.15 to mina.
Kurs idzie do góry dajta spokój Grosik ma być tym co trzyma równy poziom?

Ta linia to działa jak zawsze podobne Armenia wielkie baty poprzednio to teraz powalczy a że Polska osłabiona to jest bardzo dobry bet.
Nie rozumiem co za wąsy pakują sie w Polskę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Niektórzy chyba patrzą na mecz Armenii z Dania i sobie mysla &quot; o, tylko 1-0 przegrali to musza byc dobrzy &quot; Fakty sa takie ze Dunczycy w tamtym meczu totalnie siadli na Armenie i chyba sami tylko wiedza czemu to sie nie skonczylo wynikiem rzedu 5,6 czy 7 do 0. Braklo Danii wedlug mnie kogos takiego jak Lewy. My go mamy, poza tym jest Grosik w mega gazie i na lewej obronie pewnie zagra dzisiaj Rybus wiec to powinna byc autostrada do bramki gosci.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tej linii.
Armenia dostała baty od Rumunii ale to nie oznacza ze teraz co mecz będzie dostawać 5 bramek w plecy.
Kurs 1.15 na Polskę to śmiech na sali jakaś śmierdząca z daleka mina.
Oczywiście Polska raczej wygra ale brak Milika to jest poważne osłabienie zespołu do tego brak Piszczka.
Polska to nie jest na ten moment drużyna która miałaby pokryć handi-2.5
Także wybieram bezpieczne na ten mecz:
Armenia +2.5
1.862
Pinnacle.
Kurs idzie do góry dajta spokój Grosik ma być tym co trzyma równy poziom?
Ta linia to działa jak zawsze podobne Armenia wielkie baty poprzednio to teraz powalczy a że Polska osłabiona to jest bardzo dobry bet.
Nie rozumiem co za wąsy pakują sie w Polskę.
Zgadzam się w 100%. Nie chce pisać czarnych scenariuszy, ale mam wrażenie że tą jedną bramkę stracimy, a po stracie bramki wszyscy wiemy jak wygląda nasza gra... . Obym się mylił. jeśli jednak tak się nie stanie to i tak myślę że propozycja Konara25 jest jak najbardziej do pogrania.
Teraz druga sprawa.
Tak wygląda kadra na mecz z Armenią:
Bramkarze:

  • Artur Boruc
  • Łukasz Fabiański
  • Łukasz Skorupski
  • Wojciech Szczęsny

Obrońcy:

  • Thiago Cionek
  • Paweł Dawidowicz
  • Kamil Glik
  • Artur Jędrzejczyk
  • Igor Lewczuk
  • Michał Pazdan
  • Łukasz Piszczek
  • Maciej Rybus

Pomocnicy:

  • Jakub Błaszczykowski
  • Kamil Grosicki
  • Bartosz Kapustka
  • Karol Linetty
  • Tomasz Jodłowiec
  • Damian Dąbrowski
  • Krzysztof Mączyński
  • Grzegorz Krychowiak
  • Paweł Wszołek
  • Sławomir Peszko
  • Piotr Zieliński

Napastnicy:

  • Arkadiusz Milik
  • Robert Lewandowski
  • Łukasz Teodorczyk
  • Kamil Wilczek

a tak przewidywane składy:
Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Armenią
Fabiański – Błaszczykowski, Glik, Cionek, Jędrzejczyk – Grosicki, Krychowiak, Zieliński, Rybus – Teodorczyk, Lewandowski.

Przewidywany skład reprezentacji Armenii na mecz z Polską
Beglarjan – Mkojan, Hajrapetian, Howhannisjan, Harojan, Andonian – Ozbiliz, Grigorjan, Pizzelli, Manojan – Korjan.

składy: przegladsportowy.pl
Chciałbym aby Nawałka dał szansę piłkarzom którzy mogliby zastąpić Lewandowskiego, Zielińskiego, Glika oraz Cionka. Dlaczego? Armenia to teoretycznie najsłabszy przeciwnik w naszej grupie więc jeśli nie teraz to kiedy dać innym szansę? Ewentualnie aby ci zawodnicy nie grali całego meczu. Jednak do czego zmierzam? Co będzie jeśli któryś z tych kluczowych zawodników, lub nawet dwóch czy trzech, dostanie żółtą kartkę?
cytat ze sport.pl:
&quot;Ta czwórka to Robert Lewandowski Piotr Zieliński, Kamil Glik oraz Thiago Cionek. Pierwszych trzech zawodników zostało ukaranych żółtymi kartkami w meczu z Kazachstanem (2:2), natomiast Cionek w starciu z Danią (3:2). Z Kazachstanem kartkę dostał również Łukasz Piszczek, ale ze względu na uraz opuścił zgrupowanie kadry i nie zagra z Armenią.
Jeśli ktoś z tej czwórki dostanie żółtą kartkę (lub jakikolwiek Polak czerwoną), to opuści wyjazdowe spotkanie z najwyżej rozstawioną w tej grupie Rumunią (była losowana z pierwszego koszyka). Będzie to jedno z kluczowych starć w całych eliminacjach. Polacy, Rumuni i Czarnogórcy po dwóch kolejkach mają po cztery punkty, Duńczycy trzy, Kazachowie jeden, a Armenia jest bez punktu. Na mistrzostwa świata do Rosji pojedzie jedynie zwycięzca grupy. Druga drużyna może zagrać w barażach.&quot;
Mam nadzieje że Pan Nawałka weźmie to pod uwagę...

Od siebie dorzucam:
Over 0,5 RR w pierwsze 10&#39; - 1,61 Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tej linii.
Armenia dostała baty od Rumunii ale to nie oznacza ze teraz co mecz będzie dostawać 5 bramek w plecy.
Kurs 1.15 na Polskę to śmiech na sali jakaś śmierdząca z daleka mina.
Oczywiście Polska raczej wygra ale brak Milika to jest poważne osłabienie zespołu do tego brak Piszczka.
Polska to nie jest na ten moment drużyna która miałaby pokryć handi-2.5
Także wybieram bezpieczne na ten mecz:
Armenia +2.5
1.862
Pinnacle.
Kurs idzie do góry dajta spokój Grosik ma być tym co trzyma równy poziom?
Ta linia to działa jak zawsze podobne Armenia wielkie baty poprzednio to teraz powalczy a że Polska osłabiona to jest bardzo dobry bet.
Nie rozumiem co za wąsy pakują sie w Polskę.
Generalnie zgadzam się tym razem z tą analizą i typem i zapamiętaj sobie to, żebyś mi nie imputował ciągle, że gram januszowo na faworytów ????
Piszę jednak głównie w innej sprawie: kurs na początku ZANIM były kontuzje Milika i Piszczka wynosił 1,30 na czystą 1, teraz jak piszesz jest 1,15. O co chodzi ? Ktoś wszedł jakoś grubo w tą masówkę ? To nie logiczne.
Osobiście mam już pograne w AKU po 1,30 i 1,20 i nic więcej nie będę grał w tym meczu. Wydaje mi się, że Armenia się zastawi, a przy braku Milika i ciekawe czy zagramy 1 napastnikiem czy 2; jakoś te 4:0 mi się nie widzi, co nie oznacza, że nie będzie. Pamiętajmy, że Dania, która prezentowała się szczególnie w ofensywie całkiem przyzwoicie wygrała tylko 1:0 z Armenią. Być może lepiej zamiast pchać się w handi jest pograć Polska wygra do 0 albo brak BTSu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Witam forumek po dluzszej przerwie ???? )
Polska over 2,5 # 2,27 # Betsson
Myśle , że jest to promocyjny zakład. Kompletnie nie rozumiem jaki jest sens wstawiania h2h z przed 8-9 lat my przeskoczyliśmy od tego czasu o dwie półki . Armenia dostaje ostatnie niezłe baty i na to bym patrzył, natomiast w meczach ELIMINACYJNYCH z naszym udziałem pada z reguły dużo bramek. Niepokoi oczywiście to , że w pierwszych polowach gramy swietnie w drugich ledwo mecze dogrywamy z dobrym wynikiem , co jednak nie zmienia faktu, że pada dużo goli.
Typ, że Polacy dzisiaj strzela 3-5 bramek naprawde jest do zjedzenia. Obawiałem sie troche o zestawienie naszego skladu pod nieobecność Piszczka i Milika ale Nawałka po raz kolejny pokazal , że o ile w trakcie meczu powinien popracowac nad zmianami o tyle przygotowanie kadry do pierwszego gwizdka z reguły jest bezbłędne. Błaszczykowski na prawej obronie to , może nie jest optymalne rozwiązanie ale z takim przeciwnikiem taki doświadczony zawodnik na pewno da rade. Fajnie , że Nawałka nie rezygnuje i ogrywa dalej ofensywnego Zielińskiego a Rybus lepiej gra ostatnio w ofensywie aniżeli w obronie.
Jednym słowem damy rade sam prognozuje wynik rzędu 5-1 ???? !
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Być może lepiej zamiast pchać się w handi jest pograć Polska wygra do 0 albo brak BTSu.
Zdecydowanie. Stawiający na grad goli Polaków(chyba widziałem gdzieś nawet Polska -4,5) mogą się przejechać. Milik odpadł ale to akurat może wyjść na dobre. Los wyręczył tą trenerską konserwę, bojącą się wszelkich zmian i pojawia się szansa dla drugiego napastnika, którego obrońcy aż tak nie będą pilnować. Tylko czy konserwa się na to odważy. Ale goli będzie mniej, bo prawdopodobnie zechcą uspokoić grę i nie szastać siłami, których brakuje chyba w II połowach i przeciwnik odrabia straty. Lepiej pewnie wygrać 2:0 niż niepewnie 3:2, nawet dla samopoczucia na resztę eliminacji.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Przypomnę tylko, że:
- Kosowo miało się postawić Chorwacji ????
- Wyspy Owcze wczoraj Portugalii ????

Armenia jest słaba i to nie ulega wątpliwości. Powtórzę to co mówiłem w spotkaniu z Danią. Gramy u siebie na narodowym, i jak dla mnie kilka bramek tutaj wpadnie spokojnie.

Wbrew pozorom, ostatnie dwa spotkania może coś dały do myślenia trenerowi i zawodnikom. Po wbiciu jednej, dwóch bramek nie cofniemy się, a będziemy grali swoje. Myślę, że Nawałka już na to uczulił piłkarzy. Zresztą Lewy również o tym mówił.

I jak tylko wyjdziemy dwójką napastników to gram:
Polska over 3.5 gola @ 2.90 Betsson ⛔

oczy mnie bolą do teraz po tym zjawisku które zaobserwowałem

Jak Nawałka wystawi tylko Lewego w ataku to ja już nie wiem :]

Pozdrawiam: Janusz
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Niestety nasi zagrali jak dzieci we mgle. Bili ścianą o mur. W dodatku gdyby nie brak skuteczności Ormian, to byśmy mogli nawet to przegrać. Jeszcze jedno mi przychodzi na myśl... Armenia tak była zdesperowana żeby zrobić nam psikusa i postawić się nam, że nawet bramek nie rozróżnial ???? :mrgreen:i
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma nawet słowa komentarza ? Więc ja napiszę. To wielkie &quot;promo&quot; na -1,5 i nie wiem jaki handi na Polskę, nie wspominając o kursie 1,15 to była pułapka na januszy. Głównie to uwaga do ciebie Comendador bo ja też lubię grać na faworytów, ale nauczyłem się od 4 lat nie grać tego bez zastanowienia. Twoje typy przypominają mi mnie samego z przed 4 lat i powiadam ci - nie tędy droga ! Co do meczu W STS w przerwie meczu było 1,08 (!) na czysty win. Nikt mi nie odpisał też dlaczego kurs z 1,30 po wiadomościach o kontuzjach spadł do 1,15 (!). Albo to była pułapka buków, albo poszła duża kasa na Polskę. Ja obstawiam to pierwsze.
A teraz sportowo: ktoś tu pisał o Teodorczyku, że też może strzelać. Więc mamy przykład co znaczy jak nie ma Milika. To, że on nie trafiał nie oznacza, że nie był groźny i choćby skupiał na sobie defensywę przeciwnika, a Teodorczyk nie trafiał w piłkę. Fajnie powiedział ktoś w studiu tv - &quot;od reprezentanta Polski wymagamy aby trafiał w piłkę&quot; - genialne ???? I taka jest prawda o polskiej reprezentacji. O jej poziomie świadczą wyłącznie klasowi gracze jak Lewy, Milik, Krychowiak, Kuba czy Piszczek. Niestety reszta głównie wywodząca się z naszej ligi (poziom Legii możemy zobaczyć w LM) lub grająca w jakiś słabych klubach albo ucząca się dopiero w tych dobrych jak Kapustka powoduje, że zbliżamy się poziomem do takich zespołów jak Armenia ! I jak tu przeczytałem coś o Teodorczyku jeszcze przed meczem to nawet nie chciało mi się tego komentować. Skomentował mecz. Prawda jest taka, że jak nie ma Milika, Krychowiak jest kompletnie bez formy bo ma problemy w PSG (czyt. po prostu nie gra) i brak reszty klasowych piłkarzy to jesteśmy w głębokiej d. Na dziś skłaniam się do grania na Rumunię lub remis w następnym meczu, a jako, że buki najczęściej patrzą na klasyfikację FIFA całkiem możliwe, że będzie można złapać dobry kurs. Od poziomu 1,50 będzie to dobry kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Nie ma nawet słowa komentarza ? Więc ja napiszę. To wielkie &quot;promo&quot; na -1,5 i nie wiem jaki handi na Polskę, nie wspominając o kursie 1,15 to była pułapka na januszy. Głównie to uwaga do ciebie Comendador bo ja też lubię grać na faworytów, ale nauczyłem się od 4 lat nie grać tego bez zastanowienia. Twoje typy przypominają mi mnie samego z przed 4 lat i powiadam ci - nie tędy droga ! Co do meczu W STS w przerwie meczu było 1,08 (!) na czysty win. Nikt mi nie odpisał też dlaczego kurs z 1,30 po wiadomościach o kontuzjach spadł do 1,15 (!). Albo to była pułapka buków, albo poszła duża kasa na Polskę. Ja obstawiam to pierwsze.
A teraz sportowo: ktoś tu pisał o Teodorczyku, że też może strzelać. Więc mamy przykład co znaczy jak nie ma Milika. To, że on nie trafiał nie oznacza, że nie był groźny i choćby skupiał na sobie defensywę przeciwnika, a Teodorczyk nie trafiał w piłkę. Fajnie powiedział ktoś w studiu tv - &quot;od reprezentanta Polski wymagamy aby trafiał w piłkę&quot; - genialne ???? I taka jest prawda o polskiej reprezentacji. O jej poziomie świadczą wyłącznie klasowi gracze jak Lewy, Milik, Krychowiak, Kuba czy Piszczek. Niestety reszta głównie wywodząca się z naszej ligi (poziom Legii możemy zobaczyć w LM) lub grająca w jakiś słabych klubach albo ucząca się dopiero w tych dobrych jak Kapustka powoduje, że zbliżamy się poziomem do takich zespołów jak Armenia ! I jak tu przeczytałem coś o Teodorczyku jeszcze przed meczem to nawet nie chciało mi się tego komentować. Skomentował mecz. Prawda jest taka, że jak nie ma Milika, Krychowiak jest kompletnie bez formy bo ma problemy w PSG (czyt. po prostu nie gra) i brak reszty klasowych piłkarzy to jesteśmy w głębokiej d. Na dziś skłaniam się do grania na Rumunię lub remis w następnym meczu, a jako, że buki najczęściej patrzą na klasyfikację FIFA całkiem możliwe, że będzie można złapać dobry kurs. Od poziomu 1,50 będzie to dobry kurs.
Według mnie jakby Polacy wygrali 4-2 (a to było spokojnie możliwe) to nie byłoby takiego gadania. Nasza obrona zagrała dzisiaj fatalnie, pomoc zlekcewarzyła przeciwnika i nie broniła, Krychowiak dzisiaj cieniem człowieka z przed paru miesięcy, jednakże ważny jest tak na prawdę wynik. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania Polaków. Co do typu zgadzam się z Tobą w 100%, Polska spokojnie ogarnie remis, i według mnie zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne, ale mecz dopiero za miesiąc, więc dużo się może zmienić.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No tak, bo Polska to jest jedyna drużyna na świecie, która jest w głębokiej dupie gdy jej czołowi piłkarze są bez formy lub kontuzjowani.
Ludzie cieszmy się, że się udało, bo zaangażowanie i wiara były, a to najważniejsze. Od myślenia co dalej i jak sobie poradzić jest Nawałka i piłkarze i zostawmy to im.
Ci co mają zamiar psioczyć, niech się napiją albo idą spać. Późna pora, więc czas.
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć info dot. dokładnej minuty i sekundy, w której bramkę zdobyli Armeńczycy? W powtórkach tv niestety wyłączyli licznik, ze względu na problemy techniczne.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Głównie to uwaga do ciebie Comendador bo ja też lubię grać na faworytów, ale nauczyłem się od 4 lat nie grać tego bez zastanowienia. Twoje typy przypominają mi mnie samego z przed 4 lat i powiadam ci - nie tędy droga !
Jest późno, jestem trochę zmęczony, więc popraw mnie jeżeli się mylę - czy to nie Ty przypadkiem ostatnio w podobnej sytuacji grałeś bez zastanowienia na City na wyjeździe z Celticiem? Pamięć też mnie czasem zawodzi ale coś mi się wydaje, że nie było to 4 lata temu. ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tak, bo Polska to jest jedyna drużyna na świecie, która jest w głębokiej dupie gdy jej czołowi piłkarze są bez formy lub kontuzjowani.
Jest wiele takich drużyn, ale te najbardziej się liczące jak Francja, Niemcy czy Portugalia mają dobrych zmienników. My nie mamy co pokazał dzisiejszy mecz

Ludzie cieszmy się, że się udało, bo zaangażowanie i wiara były, a to najważniejsze. Od myślenia co dalej i jak sobie poradzić jest Nawałka i piłkarze i zostawmy to im.
Żartujesz teraz ? Polska reprezentacja podeszła do tego meczy na stojąco, jak powiedział Lewandowski my nie mamy takich umiejętności i takiej jakości żeby móc sobie na to pozwolić. Defensywa totalnie się gubiła już w meczu z Danią, a to co było dzisiaj przy przy pierwszym golu Armenii - to kryminał ! Najpierw idiotyczny kretyński faul, a potem zasnęła cała obrona. Jesteś jednym z tych ludzi co ciągle w minionych gorszych czasach śpiewali: &quot;Polacy nic się nie stało&quot; (zresztą znienawidzona przyśpiewka samych piłkarzy) ? Bo to co napisałeś to o tym świadczy. Ciągle mieliśmy zaangażowanie i wiarę... i to wszystko... co mieliśmy...
Polska, która miała rozbić 6:0 Armenię - tak przewidywali tutaj wielcy eksperci, a także następni w studio tv jak Kołtoń, a męczyła się z grającą w 10 Armenią i o mało ta Armenia nie wywiozła 3 pkt ! Nie pisz takich rzeczy bo tego nie da się słuchać. Jak się szybko nie ogarną bez Milika, Piszczka i Jędzy to do Rosji sobie pojadą, ale jako widzowie...
Jest późno, jestem trochę zmęczony, więc popraw mnie jeżeli się mylę - czy to nie Ty przypadkiem ostatnio w podobnej sytuacji grałeś bez zastanowienia na City na wyjeździe z Celticiem? Pamięć też mnie czasem zawodzi ale coś mi się wydaje, że nie było to 4 lata temu. :smile:
Czasami jeszcze zwycięża natura... ???? , (nie miałem czego dołożyć do AKU i poszedłem za głosem osób z forumka - oczywiście tylko moja wina) ale tak po prawdzie grałem, ale jednocześnie miałem wątpliwości i pisałem o tym na forum. Niestety NIKT ich nie rozwiał przed meczem, dołożyłem ten typ pod wpływem całej masówki na forum. Szkoda, że wtedy ciebie nie było.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Balonik napompowany przed Euro 2016, pękł po Euro, bo w zasadzie z trzech meczów kwal. do mudialu w Rosji, zagraliśmy przyzwoicie tylko 1... z Danią. Myślałem że po wpadce w Kazachstanie gorzej byc nie może, a jednak bylo zdecydowanie gorzej, bo ten mecz moglismy spokojnie przegrać. I to z Armenią drużyną która jest poza setką rankingu FIFA. Rumunia ich zlała 5:0 na ich terenie, Armenia grała wtedy od 3 minuty w dziesątkę, ale my też graliśmy okolo godz w przewadze 1 zawodnika a nie potrafilsmy to udokumentowac dopiero 95 minuta staly fragment i błysk Lewego. Panowie z taką druzyną nie można tak grać. Obudźcie się. Tak słabego meczu jeszcze nie widziałem za kadencji Adama Nawalki. Zero pomysłu na grę, bezcelne klepanie piłka, zero ruchu z przodu na skrzydłach. Krychowiak wyglądął jakby w butach miał ołów, Cionek nie panował w defensywie. Teodorczyk nie trafiał w piłkę i tak można wymieniać. Adam Nawałka powinien po męsku porozmawiać z chlopakami, bo chyba mają za duzo wody sodowej po ćwierćfinale Euro. Do roboty bo ludzie na was patrzą i kupują bilety. :zoltakartka:
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Oj marny mecz Polaków, najbardziej irytowała mnie nonszalancja w obronie, gdyby Armenia miała Lewego zamiast Ozbiliza to skończyłoby się to handicapem, ale dla Armianów.
Atak pozycyjny marny, nie chcę krytykować, bo sercem jestem z nimi, ale takie są fakty.
Czekam na jakieś zmiany do następnych meczów, tak grać nie możemy.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Ten mecz potwierdził także pewną zasadę. Często zdarza się tak, że drużyna nie gra dwóch naprawdę słabych meczy. Parę dni temu Ormianie zostali upokorzeni przez Rumunię, chociaż mecz ustawiła czerwona kartka już na początku w 3 min., a potem kompletnie się pogubili.
Z nami Armenia zagrała inaczej, przede wszystkim zaangażowaniem i sercem, chociaż miałem nadzieję że około 70 min po prostu braknie im już sił ciągle latać za piłką i się bronić, ale niestety się zdziwiłem.
My sami jednak zagraliśmy po prostu słabo, jeśli za miesiąc zabraknie również Piszczka czy Pazdana a może nawet Jędrzejczyka to może być również ciężko na ciężkim terenie w Bukareszcie
&quot;Coś się coś się zepsuło niestety&quot;
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Ja osobiście nie uważam aby coś się zepsuło w polskiej reprezentacji. Mamy 7 punktów, tyle samo co lider Czarnogóra. Jak widzicie typowałem dokładny wynik 2-1 wymęczone zwycięstwo i trafiłem. Polska zawsze bazowała na kontratakach, a nie umiała rozgrywać ataku pozycyjnego. Kiedy ktoś się muruje w 10 w swoim polu karnym to i Barcelona ma problem. Ten mecz albo mógł się potoczyć w taki sposób że strzelilibyśmy w pierwszych minutach bramkę (sytuacja Teo) i wtedy było by z 5-0 albo w taki sposób jaki się zakończył. Słowa Glika: ,,Nie mamy jednego z najlepszych zespołów w Europie tylko taki który świeżo powstał i wkracza na salony&quot;. Ludziom już trochę się poprzewracało w głowach. Polska to dobra reprezentacja, męczyła się to było do przewidzenia. Męczyli się też Rumuni z Kazachami,Czechy z Azerami,Włochy z Macedonią, Szwajcaria z Andorą. Kryzysu żadnego nie ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom