>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Ladbrokes /dyskusja/

A 0

astralproject

Użytkownik
proponuje podać hasło 2 minuty przed, a nie 4... rozejdzie się po innych forach :/ i koleżkach ????
Najlepiej byłoby wysłać mass pw do zapisanych w lidze
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Dzieki wszystkim za walke ????????????
I jeszcze jedna prośba do adminow ,prosil bym o bana dla tego pana frantic20/frantic20b to co on wypisywal po odpadnieciu z turnieju szkoda cytowac, pozostala dwojka co ze mna grala moze potwierdzic.
Rywalizacja w turnieju chyba nie polega na ty ze po odpadnieciu nalezy wyzywac innych od k.... i ch....
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Masz może jakiś screen tych wypowiedzi? Najlepiej osoby, które były świadkami tego zdarzenia niech się do mnie zgłoszą na PW. Konsekwencje na pewno zostaną wyciągnięte.
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Niestety screena nie zrobiłem , ale rozumny20 , i Mariusz0000 byli świadkami , więc jak coś oni mogą potwierdzić to, ale znalazłem taką wiadomość na PW od gościa :
 
bialy1711 0

bialy1711

Użytkownik
Moim zdaniem przegięcie... nie od tego jest czat przy stole żeby jechać po sobie gdy karta nie idzie ;/ czasem i trzeba mieć troche szczęścia Frantic ???? a że dla Ciebie go zabrakło to nie nasza sprawa ????
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Ale nawet nie chodzi o szczęście , miałem na łapie TT , flop XTA walnąłem za połowę puli on sprawdził na turn spada A i miałem już fulla no to walnąłem all in on mnie sprawdził i miał na w ręku A i jakiegoś śmiecia więc moja ręka była wygrywająca , a że po riverze skompletowałem karetę to tylko umocniła ją , a on mnie wyzywa i mówi że nie umiem grać i miałem farta na river ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wiesz dla niego 10 eurosow to moze majatek i gral o mistrzostwo swiata... rozumiem jakbys gral z kims kogo znasz z pokera i grasz przeciwko niemu ciagle i fake&#39;uje ciagle ale tutaj sami swoi przeciez :&gt; i jeszcze ze buk i admini zoorganizowali takie turnieje gdzie mozna cos ugrac to odwdzieczasz sie takim zachowaniem. zenada
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ok , ja proponuje przekazanie moich zdobytych pk w rankingu na rzecz tego dzieciaka, niech się chłopak ucieszy po takim traumatycznym przeżyciu ???? (przeproś również swoich rodziców odemnie bo pewnie im też się już popłakałeś)
maciekpoland: dla mnie to ogromna kwota, zwłaszcza że to co wygrałem zarabiam w mojej pracy w czasie gdy idę walnąć kloca.
Wiem że to dla takich jak Ty wielkie przeżycie ... w końcu jak przystało na bonus huntera taki freeroll to nie lada gratka ... Ja osobiście preferuje jakieś MTT z większą pulą.
Także chłopaki i dzieciaki, chcę powiedzieć tylko iż nie będę płakał jak olo i skarżył się internetowym kolegą że nie wygrałem 2e więcej bo nadziałem się na nooba.
A tak na przyszłość noobie każdy soft ma wyciszenie czatu, lub danego gracza na czacie (to drugie już nie każdy chyba). Więc korzystaj może z tych udogodnień w sofcie a nie
zadowolony odpyskuj ???? bo to że zaczołem nie usprawiedliwia twojego odszczekania ?

Olo proponował bym Ci wziasc tą wiadomość którą znalazłeś oraz swoich 2 świadków i iść z płaczem na najbliższą komendę policji ... i opowiedzieć o wszystkim ...a na pewno spotka mnie za to sroga kara ...
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Zamilkl bys juz i lepiej sie nie odzywal czlowieku
człowieku ty masz prawo komentować/lamentować a ja mam zamilknąć tak ?
Sam byś może sie zamknął i nie prowokował jakiś bezsesownych kłutni ?
Lepiej jak ty byś się nie odzywał już CKsie ...
Jak wyżej już pisałem masz opcje w każdym sofcie na czacie ... wiec zamknij morde i nie lamentuj tyle ... mogę ci jeszcze dorzucić te 7e co ugrałem (jeśli jest tam player transfer)
pozdro szczekaczu..
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Ja żadnych kłótni nie prowokuje, to ty zacząłeś swoim chamskim zachowaniem , jestem ciekaw czy taki mądry jesteś na ulicy bo za monitorem każdy umie zgrywać cwaniaka
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobra dostal bana i bedzie spokoj... tak wszyscy go prowokuja a widze ze w kazdym zdaniu jest obelga... ale coz juz ten temat mozna zamknac. pzdr
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jak na osobe z takim stazem na forum to twoje zachowanie na turnieju i teraz jest dosc dziwne .Wczoraj widzialem co pisales bo ogladalem FT .Nikt cie na turnieju nie prowokowal .Kazdy moze sie zdenerwowac ,ale pozniej jest czas by przeprosic za swoje zachowanie a ty robisz zupelnie odwrotnie. Poker to gra dla kulturalnych osob .Nie ma znaczenia czy to darmowy turniej czy z wpisowym 100,500$ .


Nie ma sensu dalej ciagnac tego tematu .
 
Do góry Bottom