>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Ladbrokes /dyskusja/

matiq 1

matiq

Użytkownik
No i dobrze bo &quot; chamstwa nie zniesę &quot; ????
Co do ligi to gratulacje dla najlepszych, ja się spieszyłem na mecz polaków i nie powalczyłem za długo ale już następny turniej gram na 100% możliwości ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, zmienił mi się alias w Ladbrokes. Wypadła z tyłu litera &quot;r&quot; i brzmi teraz on HiperNikifo. Piszę to tutaj, aby nie było niedomówień.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No ja tez musze poinformowac , ze zmienil mi sie alians na pokerze ze spike761 na pokerzysta07 poniewaz musialem otworzyc konto w PLN i support normalnie wyrazil zgode...

to teraz jeszcze dopisze sie do turnieju na forum a nazwe z numeru 63 spike761/spike761 zmienilem w nastepnym poscie na spike761/pokerzysta07 i prosze moderatorow o jej zatwierdzenie ....aby pozniej bylo wszystko ok . ;)



Pozdrawiam,
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
ok

Jesli ktos chce wczesniej haslo na dzisiejszy turniej to wystarczy priv przyslac do mnie . Najlepiej gdyby nie trzeba hasla bylo podawac na forum to wtedy zagraja tyko Ci co sa zapisani

Podajac haslo znajomym sami sobie utrudniacie zdobycie dobrego miejsca
 
F 0

fazi3

Użytkownik
czesc pomyliłem sie i przy zapisywaniu do turnieju podalem zły nick stołowy zamias fazi30 to podałem fai33 morzna to jakos zmienic na fazi30.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Prosze napisac o ktorej leci ten turniej ???Bo jestem na komie i nie mam jak sprawdzic a chce zdarzyc ????
 
Do góry Bottom