>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

toluvel 0

toluvel

Użytkownik
UWAGA: JEŚLI NIE OTRZYMALIŚCIE SPONSORSHIPA PEWNIE MACIE ZA MAŁO NIBS! Proste sposoby aby otrzymac więcej NIBS :

1. Podać swoje konto Moneybookers - 50 NIBS (&gt;My Payment Accounts)
2. Wypełnić ankietę - 100 NIBS (&gt;My Surveys)
3. Wypełnić profil - 100 NIBS (&gt;Edit My Profile) - uwaga trzeba wypełnić WSZYSTKIE pola i zamieścić zdjęcie (byle jakie tak naprawdę, ale takie które admin może zaakceptować ;) )
4. Postować na ich forum (2 NIBS od posta - max 10 na dzień)
5. Dołączyć do Teamu lub stworzyć własny - 100 NIBS (zapraszam do mojego teamu Drim Tim ;)
6. Utworzyć konto w pokerroomie z ich linka i przy rejestracji wpisać PI100 jako coupon code (czy referral code) - 100 NIBS
7. Za grę w takim pokeroomie również otrzymujemy Nibs

Im więcej NIBS tym lepsze szanse na uzyskanie szybko sponsorshipa, poza tym są specjalne turnieje oraz bonusy dla tych którzy mają dużo NIBS.

Pozdrawiam
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
to jak bedą online niech ktos ze swojej łaski zaznaczy to w tym poście bo ja nie mam do nich cierpliwości
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
1. Download Betmost Poker here:
http://pokerinside.com/poker-rooms/betmost-download
2. Create a Real Money Account
3. Make a Deposit and play a minimum of 250 Hands.
4. Once you have done these three steps, email me and let me know. I will check your account and send you the $10 Sponsorship.
Dostałem coś takiego czyli ja mam zrobić wcześniej depozyt i oni mi dopiero dadzą kase jak ugram 250 RH tak?? czy dadzą mi to 10 bez depozytu?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
generalnie to niekoniecznie. :]

poczytaj sobie mój poradnik. Jak zdobędziesz Nibsy i chwile poczekasz to powinni Ci dać. A jak nie to wal do nich na live support / support przez maila.

I napisz im ze znajomy dostal sponsora i ty tez chcesz ;]
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Hi. My friend has recived 10$ free to Betmost poker. Could I get it too? Thanks!
Napisałem tak. Ale miałem wtedy 0 nibsów. A teraz mam już 350 więc może dostanę. Będę cierpliwie czekał. A może ktoś wie ile czasu średnio mogę czekać??
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
A nie wiecie co bedzie jezeli przy rejstracji na BetMost nie podalem kodu promocyjnego &quot;code PI100&quot;
czy cokolwiek moge jeszcze zrobic ?????????????????
 
B 0

barttel

Użytkownik
co tu dużo mówić jesteście zryci i to konkretnie jak nie umiecie tego załatwić,ja otrzymałem dwa sponsorshipy z poker inside i to w ciagu 3 tygodni jeden na betmost drugi na partypoker,z czego na betmost załatwiłem w ciagu jednego dnia,a na PartyPoker z aktywacja w ciagu 3 dni
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
co tu dużo mówić jesteście zryci i to konkretnie jak nie umiecie tego załatwić,ja otrzymałem dwa sponsorshipy z poker inside i to w ciagu 3 tygodni jeden na betmost drugi na partypoker,z czego na betmost załatwiłem w ciagu jednego dnia,a na PartyPoker z aktywacja w ciagu 3 dni
zryty to ty jesteś ???? ciągle się z nas śmiejesz ze sami freerollowcy, że gramy o grosze a sam bierzesz sponsorshipa 10$ ???? ???? ???? ? czy to przypadkiem ci nei uwłacza panie pro player ???? ?
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Eh sorry za ten post po prostu z emocji wziąłem jakiś kod nie wiadomo do czego. Popieram wypowiedź rafalca, a w dodatku masz 0 postów więc...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak nie chcą ci dać to znaczy ze nie zarejestrowałes sie według wskazówek z pierwszej strony.
aktywny wogóle masz ten bonus??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja juz sam nie wiem gdzie mam napisac, dostalem niby sponsorshipa do partypoker, wszystko zrobilem wg ich wskazówek i teraz caly czas mam &quot;account pending verification&quot; i czekam tak juz kilka dni pisze do suppportu i zero odzewu.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
musisz ich złapac kiedy będą na chacie jezeli pisze

(Live Support is currently unavailable. Please leave a message below and one of our support personnel will get back to you shortly.)

to znaczy ze ich aktualnie nie ma
Jak będą to załatwiasz sprawe bezpośrednio w czterech zdaniach

tez sie męczyłem ale wkoncu sie udało ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
panowie o ktorej lapaliscie live support online? prosze o napisanie , badz jak ktos bedzie widzial ich onlione niech tu napisze lub mi na gg 8867933 z gory dzieki!:jezora:
 
Do góry Bottom