>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Heh nie kumam troche, zareejstrowałem się na tym pokerinside i nie moge sie zalogowac, wyskakuje mi, że zly login badz hasło ,a napewno mam dobre bo pisałem sobie odrazu na kartce co i jak.. ????

?
też miałem taką sytuacje wpisujesz swój mail jako login i wysyłają nowe hasło...



co do tego depozytu to 2 raz im wysyłam pismo o bonusie i zero odzewu
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
A ja dzisiaj do nich napisalem ze chce dostac i dostalem odpowiedz ze otrzymalem sponsorshipy wiec nie wiem co jest..??
A mam pytanie jak przed odpowiedzia od nich o sponsorshipie zalozylem konto na Betmost to on mi przepada ???? ?? Czy nie??
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Pending Disbursement Your poker room account has been approved and we are ready to send you your funds. Please contact Live Support so we can send you the money:


mam zagadac na live czacie zebym dostal te 10 ?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Na moje oko to chyba pierwsza stronka ktora oferowała darmowe pieniadze razem z partystakers
o co ci chodzi ? nie moge pare refow zlapac ?bo przeciez po to mam to w sygnaturce... pozatym bez sensu sie czepiasz nie wnaszac nic do tematu ..
 
D 0

dzc

Użytkownik
As a result of an unfortunate family death close to us, online support will not be available Wednesday or Thursday of this week.

Czyli nie pisac do supportu ???? w srode i czwartek ;) bo niedosc ze kasy nie dostaniecie i tak to jeszcze moga was zbanowac
 
F 0

frantic20

Użytkownik
;d ja napisalem ps. jak jest lista pokeromow to tam wpisuje username kont ktore juz wczesniej mialem tak ? bo powpisywalem i 3 dni minely ponad a nie mam zaakceptowanych ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
A ja niestety nadal nie moge sie zalogowac ;/
Jak wchodzisz na strone PI to masz okienko do logowania. Tam gdzie masz wpisac username, wpisz swoj e mail po czym nacisnij login.. wejdz na swoja skrzynke i w SPAMIE bedziesz miał odrazu maila od nich z nowym hasłem..
Tez tak miałem bo nie wiedizałem, że jest to ukryte w spamie.
pzdr ????
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Pending Disbursement Your poker room account has been approved and we are ready to send you your funds. Please contact Live Support so we can send you the money:


mam zagadac na live czacie zebym dostal te 10 ?
ja również chciałbym znać na to pytanie odpowiedź gdyż również otrzymałem sponsorshipa :jezora:
 
Do góry Bottom