>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Już 3.35 na bydzie, ja zaryzykowałem, za bardzo faworyzują Lubin. Bez przesady .. odnośnie resovii, widać ze jest progress w meczach, w końcu się przełamią, 2.29 kurs tez chętnie spróbuje. Byle nie robili głupich bledow, i rosseux mógłby wskoczyć do pierwszej szóstki zamiast marechala .. wgl nie rozumiem gruszki dlaczego go nie wykorzystuje..
edit; Bydgoszcz co dzisiaj zagrał to jakiś żart, ważny dla nich mecz, spadną jednak z ligi. Peszko nie wiem czy by się załapał na 1 ligę z taka gra.. jeżeli dzisiaj nie wygra sovia odpuszczam pluslige bo nie ma sensu 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ja dzisiaj daje na przelamanie Resovii, ogolnie w tym sezonie to przejechalem sie na nich niesamowicie, aczkolwiek powinni w koncu sie przelamac. Wyczuwam tu niespodzianke bo tak trzeba nazwac jesli by Soviaa wygrala ale i Jastrzebie tez gra w kratke, ostatnio zmiana trenera i graja chlopaki dobrze, ale tak jak mowie licze na Przebudzenie druzyny z Rzeszowa po kursie 2.5
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
9;19 dla Jastrzebian, patrze na ten mecz no to wyglada to tak ze Jastrzebie gra z jakims 3 ligowcem ... czuje ze po tym meczu pan Gruszja  straci posade trenera
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
Coś mi się wydaje, że tu nie trener jest problemem. Ten klub jest chory już gdzieś u podstaw, bo w zeszłym sezonie żonglowanie posadami szkoleniowca na nic się nie zdało, a w tym roku oglądamy te samo przedstawienie. Nie mam pojęcia do której ligi musieliby spaść, żeby się w końcu obudzili, ale chyba trzeba im tego życzyć dla własnego dobra. Kibic cały dzień czeka na hit w PlusLidze, żeby dostać nawet nie przeciętny sparing. 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
A czego można było się spodziewać po Resovii? No liczyłem na chociaż jeden set ugrany i trochę dłuższy mecz...
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 6 grudnia 2019 22:11 przez kubagkmA czego można było się spodziewać po Resovii? No liczyłem na chociaż jeden set ugrany i trochę dłuższy mecz...
Chociazby takiego meczu jak z Zaksa lub nawet z Onico ...

Ogolnie to mi sie wydaje ze tu chodzi o Pana Gruszje ..  ogolnieogolniem podac mnostwo takich przykladow ale podam ten jeden najkonkretniejszy:
Pan Komenda grajac tak slabo, nie dociagajac pilek do antenki, baa nawet do siatki to powinien byc zmieniony juz po 1 secie, aczkolwiek Gruszja terzyma go ile sie da, ja rozumiem ze gdyby na lawce byl 2 rozgrywajacy ktory jest nastolatkiem no to bym sie zastanawial ... ALE majac takiego gracza jak Shoji i trzyma sie go na lawie przy tak grajacym Komendzie to nawet Igla powinien mu to powoedziec ... wpuszcza Shojiego na koniec meczu przy stracie okolo 7 pkt w ostatnim secie hehe ...

Bravo Schulz jako jeden z nielicznych trzymal pewien poziom i nawet z takich pilek jakie wystawil Komenda zrobil duzo ...

Juz nie wspominajac o innych zmianach ktore mogly miec miejsce ... 
nawet nie sprawdzil Bartmana, ja rozumiem wrocil po kontuzjii ale zeby nie dac mu nawet parw razy zaatakowac aby mogl sie sprawdzic ...

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Verva Warszawa 2:3
powyżek 3,5 seta 2,03       
Katowice +1,5 seta 4,25       

Katowice mocne u siebie, zaczęło bodajże 5 meczów 5setowych. Warszawa po meczu w lidze mistrzów, może nie był to najcięższy mecz ale jednak kilka dni temu. Myślę, że Katowice mają papiery na to aby powalczyć. Mają kilku ciekawych graczy jak Szymura, Firlej,  Nowakowski czy doświadczony Jarosz.
Warszawa oczywiście faworyt ale Oni lubią tracić przynajmniej seta, tak się stało chociażby z Suwałkami, z Będzinem, z Resovią.
Katowice jeszcze w tym sezonie nie przegrali 0:3 a grali już chociażby z ZAKSA, Radomiem, Olsztynem, Resovią czy ze SKRĄ.
U siebie zdobywali minimum 2 sety. W poprzednim sezonie przegrali 1:3.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Zibi16 - Jak najbardziej trzymam kciuki, żeby typ wszedł, ale po tym jak do Warszawy wrócił do gry Udrys, to już w ogóle nie widzę Katowic dzisiaj :) Warszawa ma zdecydowanie najlepsze przyjęcie w lidze i są praktycznie nie do ruszenia w tym elemencie. Razem z Zaksą, są jedynymi zespołami, które nie miewają wahań formy podczas meczu. Także, jestem spokojny, że dziś znów zagrają swoje, a z łapiącym 382 cm w ataku Udrysem, który  w pierwszym meczu w naszej lidze będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, powinni to zdecydowanie wygrać. Tak czy siak, życzę powodzenia i trzymam kciuki za Twój typ! :)
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Katowice vs Warszawa over 175.5 kurs 2.07 iforbet   
Katowice na parkietach plusligi spędzili chyba najwięcej czasu grając mecze 5setowe. Dziś myślę że stać ich na urwanie seta Warszawie, którzy w tygodniu grali mecz w LM.

Radom vs Slepsk over 3.5 set kurs 1.93 iforbet    po dwóch setach 
Radom ostatni mecz wygrany w Zawierciu 1:3 , z kolei ich dzisiejszy rywal poległ u siebie z Lubinem 0:3. Dziś myślę że mecz nie zakończy się w 3 setach , choć wynik 3:0 mnie nie zdziwi. Liczę na dobra grę podopiecznych trenera Kowala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dr_dolar 29

dr_dolar

Użytkownik
GKS KATOWICE - WARSZAWA
SET 5: Over 26 punktów @1.70 


Polecam zagrać ten typ. Każdy z poprzednich setów bardzo overowy. Skuteczność atakujących obu ekip na bardzo wysokich pułapach. Mało błędów własnych. Tie-break będzie bardzo zacięty. 
Powodzenia.
 
dr_dolar 29

dr_dolar

Użytkownik
GKS KATOWICE - WARSZAWA
SET 5: Over 26 punktów @1.70 


Polecam zagrać ten typ. Każdy z poprzednich setów bardzo overowy. Skuteczność atakujących obu ekip na bardzo wysokich pułapach. Mało błędów własnych. Tie-break będzie bardzo zacięty. 
Powodzenia.
14:16      
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Trefl vs Zaksa typ over 181.5 kurs 2.05 iforbet   już po 3 setach wiadomo
Zaksa dalej bez Kaczmarka , choć Baroti coraz lepiej odnajduje się w drużynie. Gdańsk jest dla mnie niespodzianka sezonu i fajnie grają w siatkówkę. Filipiak czy największe objawienie Halaba do tego solidny Janusz na sypie to zawodnicy , którzy postrasza zespół mistrzów Polski. Moim zdaniem walki nie zabraknie i 3 setów tutaj nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Czekam z niecierpliwością  na kursy w meczu Resovia vs Zawiercie. Zawiercie jest w tym sezonie tak okropnie przereklamowane , ze wcale sie nie zdziwie jak bukmacherzy uznaja ich za faworytow, a dla mnie kazdy kurs powyzej 1,60 na Resovie to bedzie promocja. Trzeba korzystac z przereklamowanego Zawiercia poki mozna bo niedlugo to sie skonczy.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 11 grudnia 2019 11:29 przez robewq366A co pan myśli o dzisiejszym meczu zawiercia w europejskich pucharach
kurs na rywala jest 4,80
Jest sens grania?
Zawiercie gra w Pucharach ? Ciekawe gdzie i jak bo cos nie widze tego :/
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 11 grudnia 2019 11:58 przez tygrys91Zawiercie przereklamowane? To jaka jest Resovia? ???? Sovia jeszcze może zgubić punkty w Będzinie ????
Jasne ze przereklamowane , personalnie sporo gorsza druzyna niz Sovia. I zadne kilka meczy tego nie zmieni.
Co do europejskich pucharow , mysle ze warto pograc przeciwko Zawierciu. Pomijajac juz fakt tego ich "przereklamowania" to ten challenge cup nie jest nic warty, nie wiem nawet czy beda chcieli tracic czas na podroze i wydawac chajs.Dla  jakiejs tam druzyny z podrzednej ligi Bułgarskiej może mieć to większe znaczenie. Poza tym w perspektywie mecz z Sovią dla Zawiercia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom