>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga Kobiet 2011/2012

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Popieram Redwitza, analizę pisałem wczoraj, tylko zapomniałem dodać. Co ciekawe kursy urosły na MKS, co mnie trochę zdziwiło.
ATOM Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
Mecz który wyłoni tegorocznego finalistę PlusLigi kobiet. Rywalizacja tych zespołów ma bardzo ciekawy przebieg, bo tylko jedno spotkanie skończyło się 5-setami, dominują raczej jednostronne spotkania, co pokazuje, że jeśli stawiać to z rozwagą.
Nie wiem jaka jest sytuacja w ATOMie, czy ewentualne mistrzostwo Polski niejako uratowało by klub, który ma spore problemy finansowe. Na pewno porażka im nie pomoże, a strata kolejnych zawodniczek może zrobić z Sopotu średniaka ligowego.
Co do meczu nie wiadomo czego się spodziewać, przynajmniej ja mam takie odczucia. W Dąbrowie ostatnio gra opiera się na Żebrowskiej. W Sopocie dużo zależy od Amerykanek i Kozuch. Trudno przewidzieć, kto będzie dysponował lepszą formą i opisywanie zawodniczek chyba nie ma sensu.
Buki faworyzują gospodynie, ale chyba z przesadą. W tym meczu liczę na 5 setów i ogromną walkę o finał, to musi być bitwa. Czy tak będzie - trudno przewidzieć, ale warto spróbować zagrać na zespół W. Kawki, który pokazał już świetną grę w Pucharze Polski i teraz może dołożyć do tego finał ligi, a może i znów niespodzianka.
Jeśli Dąbrowa będzie trzymała ostrą zagrywką (ATOM ma słabiutkie przyjęcie) i Skowrońska, Żebrowska czy Leys będą radzić sobie na skrzydłach to wynik powinien być korzystny dla MKS. Stawka ostrożna.
Moje propozycje:
MKS Dąbrowa +1.5 --- 1.90 @ 4/10 Betsson ✅
MKS Dąbrowa wygra --- 2.70 @ 2/10 Betsson ⛔
WYNIK: 3-2

Były o krok...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 94

crock

Użytkownik
▶#56 Pinnacle
:siata: AZS Bialystok vs KPSK Stal Mielec dla Mecz. 1,40 ✅


▶ stawka: 2000
▶ ew wygrana: 2800​

Po tym co wczoraj zagrały dziewczyny, nie widzę innego wyjścia. Wczoraj świetny mecz Channon Thompson, co prawda w 1 secie dostała chyba z 4 czapy ale później była praktycznie nie do zatrzymania + świetna zagrywka. Własnie z przyjęciem zagrywki białostoczanek Stal miała największe problemy. Świetnie też funkcjonował środek w białostockim zespole. Hala wypełniona po brzegi jak nigdy dotąd w tym sezonie, świetna atmosfera- AZS w końcu znów pokazał, że są zespołem-już po rozgrzewce i wyjściu dziewczyn przy utworze http://www.youtube.com/watch?v=8D6D6zxf8c8 było wiadomo, że &quot;jest sila i nie ma lipy&quot; oraz &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;.

Dziś powtórka wczorajszego meczu i Białystok zachowuje szanse na pozostanie w pluslidze kobiet!


EDIT:

Dodam, że nie wiem dlaczego tak jest ale zarówno AZS jak i Jagiellonia u siebie potrafią czynić cuda, do tej pory frekwencja/atmosfera na hali była fatalna-wraz z barażami ludzi multum!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Warto zwrócić uwagę na to co od trzech spotkań stosuje zespół z Białegostoku. W wyjściowym składzie pojawiają się dwie atakujące Sieradzan i Thompson, które nie biorą w ogóle udziału w przyjęciu. Całe boisko we dwie kryją Aleksandra Kruk i libero Agata Durajczyk, która jest jedną z lepiej przyjmujących zawodniczek w PlusLidze Kobiet.

Za pierwszym razem ten manewr nie wypalił i Białystok przegrał 0:3 (wszystkie sety były jednak przegrywane minimalną ilością punktów). W ostatnich dwóch spotkaniach ten sposób przyniósł korzyści i Białystok wygrał dwa spotkania i doprowadził w tej rywalizacji do stanu 3:3. Na pewno jest to spore zaskoczenie dla ekipy z Mielca.

Myślę, że warto przyglądać się grze młodziutkiej Channon Thompson (1994 rocznik). Przeciętne warunki fizyczne, ale niezła dynamika i skoczność. Mam nadzieję, że zostanie w PlusLidze Kobiet, bo jest to świetny materiał na zawodniczkę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła​


Rywalizacja o 5 miejsce zdecyduje kto w przyszłym sezonie wystąpi w Challenge Cup. Według mnie ciężko wskazać faworyta, ale na pewno nie stawiałbym ekipy z Piły na straconej pozycji.

Trener Błaszczyk od jakiegoś czasu w końcu ma do dyspozycji prawie wszystkie zawodniczki. Impel w półfinale 5-8 dosyć łatwo poradził sobie z ekipą z Bydgoszczy. Najmocniejszymi punktami w Gwardii są skrzydłowe: atakująca Katarzyna Mroczkowska (kilka razy w tym sezonie grała też na przyjęciu) i przyjmująca Katarzyna Jaszewska. Muszę jednak przyznać, że kiedy te zawodniczki są zdrowe to nie podoba mi się styl gry Gwardii. Haładyn większość piłek posyła właśnie do Jaszewskiej i Mroczkowskiej i gra staje się bardzo prosta, schematyczna. Mocnym punktem zwłaszcza w bloku jest Zuza Efimienko. Szkoda, że rozgrywająca nie potrafi wykorzystać jej potencjału w ataku.

Pilanki to na pewno największe zaskoczenie tego sezonu. Beniaminek pokazuje się z dobrej strony i w półfinale 5-8 szybko uporały się z zespołem Budowlanych Łódź. Mocna strona Pilanek ? Na pewno środkowe. Lecia Brown i Marta Martałek mają spory udzial w ataku i przede wszystkim nieźle spisują się w bloku. W starciach z Budowlanymi słabiej spisywała się Veronika Hudima, która bardzo często ciągnie grę w ataku. Od jakiegoś czasu Trener Zawieracz na pozycji przyjmującej wystawia Natalię Krawulską. Młoda zawodniczka zaczynała sezon na pozycji atakującej, ale obecnie na tej pozycji gra doświadczona Agnieszka Kosmatka. Podobać się może gra Anny Kaczmar, która ostatnio była tylko rezerwową w Aluprofie. Niezły rozkład ataku, sporo gry przez środek.

Piła lepiej radzi sobie na własnym parkiecie, ale pod koniec rundy zasadniczej pokazywały się również z dobrej strony na wyjazdach. W Pile mogła się podobać atmosfera. Zawodniczki &quot;żyją&quot; na parkiecie i widać, że potrafią cieszyć się grą. Impel jest faworytem. Ale po takim kursie jaki proponuje Betsafe warto spróbować coś w stronę PTPSu.

Typy:
PTPS Piła @ 2.95 Betsafe ✅
PTPS Piła (+1.5 seta) @ 1.95 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - ATOM Trefl Sopot
Drugie spotkanie finałowe. Wczoraj pewnie wygrała Muszynianka 3-0, na czym skorzystałem i zamierzam na drugim meczu także coś tam zdobyć.
Tak na wstępie, zawsze zakładam sobie, że któraś z drużyn w przeciągu dwóch meczy musi coś tam zrobić. Może to nie jest mądre, a może i jest, ważne, że spora większość się sprawdza na takim czymś.
Nie wyobrażam sobie więc powtórki wczorajszego wyniku. To finał - Sopot nie może zagrać drugi raz tak słabo. Wczoraj ATOMowi brakło argumentów. Bardzo słaby procent skończonych ataków. Nawet Ssuchuske, która wydawała mi się ostatnio opoką w drużynie zagrała przeciętny mecz.
Muszyna jak to Muszyna. Wszyscy wiemy jak to bywa z tymi uroczymi dziewczynami. Potrafią się rozluźnić, zresztą w końcówce 3 seta wczoraj też tak było i gdyby Sopot sam nie oddał tych 2 punktów to mogłoby być ciekawie.
Praktycznie cała drużyna do poprawy w ATOMie na dziś, a wystarczy jakby 3-4 zawodniczki zaczęły grać na poziomie i Muszynianka będzie miała już dużo trudniej. Tak jak piszę od początku, to siatkówka kobiet i dwa takie same rezultaty w przeciągu dwóch dni, w finale mistrzostw Polski - dla mnie nierealne. Kursy oczywiście po wczorajszym 3-0 na Muszynę spadły i bardzo mnie to cieszy, bo opcja na seta ATOMu ma bardzo &quot;soczysty&quot; kurs.
Moje propozycje:
ATOM Trefl +2.5 --- 1.55 @ 6/10 Pinnaclesports ✅
ATOM Trefl +1.5 --- 2.55 @ 3/10 Pinnaclesports ✅
ATOM Trefl wygra --- 4.25 @ 1/10 Bet365
✅
WYNIK: 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot​

Wczorajsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Muszynianki 3:0. Podopieczne Trenera Serwińskiego w sumie pewnie pokonały rywalki z Trójmiasta.

Muszynianka to najmocniejszy zespół w PlusLidze Kobiet i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wyrównana, szeroka kadra, poukładana gra i spore doświadczenie.
Atom ma spory potencjał, ale nie wszystko jest tam poukładane. Były problemy finansowe, odejścia niektórych zawodniczek i na pewno miało to wpływ na atmosferę w zespole.

Atom ma w swoich szeregach bardzo dobre zawodniczki, które razem nie potrafią jeszcze stworzyć monolitu. Wczoraj zabrakło przede wszystkim skuteczności w ataku. Według mnie Alisha Glass powinna jak najczęściej korzystać ze środkowych. Ssuschke-Voigt jest często wykorzystywana w ataku, ale Tokarska już nie. Wiadomo, że najgroźniejszą bronią Atomówek są atakująca Kozuch i przyjmująca Hodge, więc trzeba te zawodniczki trochę &quot;chować&quot;, żeby w najważniejszych momentach seta/meczu mogły dać z siebie jeszcze więcej. Wczoraj kiepsko wyglądało też przyjęcie.

Po stronie Muszynianki w końcu pełnię swoich możliwości pokazała Ania Werblińska. Świetna dynamika i bardzo mądre ataki. Widać, że na dłużej do składu wskoczyła australijska atakująca Rachel Rourke. Wczorajsze spotkanie nie było najlepsze w jej wykonaniu, ale jest bardzo ciężką zawodniczką do powstrzymania. Najmocniejsza strona Muszynianki ? Na pewno ciekawie grę potrafią prowadzić rozgrywające Radecka i Rabka. Poza tym wszystko w siatkówce zaczyna się od zagrywki, a w tym elemencie Muszynianki grają naprawdę dobrze.

Trener Chiappini ma na pewno trudne zadanie. W kwadracie dla rezerwowych nie ma zbyt wielu zawodniczek, które mogły by zmienić obraz gry Atomu. Tak jak napisałem wszystko zaczyna się w siatkówce od zagrywki. Muszyna ma świetny serwis, ale Atom również potrafi zagrywać. Muszynianki mają ten komfort, że w szeregach ich rywalek słabiej w przyjęciu radzi sobie Megan Hodge. W kogo mają celować Atomówki ? Na pewno nie w libero Mariolę Zenik. Stam-Pilon i Werblińska również nieźle przyjmują, ale właśnie w te zawodniczki trzeba celować. Jeżeli w linii ataku jest Werblińska to zagrywki powinny być kierowane w jej kierunku. I tak samo wygląda sytuacja, kiedy w pierwszej linii znajduje się Holenderka.

Nie wiem czego spodziewać się po dzisiejszym meczu. Kobiety bardzo często mają problem z utrzymaniem równego, wysokiego poziomu. Atom jest w trochę gorszej sytuacji po wczorajszej porażce i na pewno musi w drugim meczu w Muszynie zaryzykować. Wydaje mi się, że będzie to zdecydowanie bardziej zacięte starcie niż miało to miejsce wczoraj.

Typ:
Atom Trefl Sopot (+1.5 seta) @ 2.55 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Trzecia odsłona batalii o mistrza Polski. Po meczach w Muszynie mamy rezultat 1-1 i teraz rywalizacja przenosi się do Sopotu.
Pierwsze spotkanie pewnie wygrała Muszyna. ATOM nie miał nic do powiedzenia, słaba dyspozycja Sieczki, Kozuch oraz Hodge oznaczała klęskę. Następnego dnia jednak Sopocianki zagrały dużo lepiej, dobrze funkcjonował blok i było kilka asów serwisowych.
W Muszynie całkiem przyzwoitą formę pokazuje Werblińska. Pierwszy mecz dobrze zagrała Debby, by w następnym partolić atak za atakiem. Kasprzak z Kaczor chyba obok formy, chociaż Aśka chyba powolutku dochodzi do swej optymalnej dyspozycji. Póki co spory ciężar na barkach Rourke.
Muszyna jest formalnie lepszym zespołem, ale są problemy z Bogdanem, co już było omawiane nie raz. Absolutnym minimum Muszynianki na te dwa mecze wyjazdowe jest wygranie jednego ze spotkań i będę bardzo zdziwiony jeśli tak się nie stanie. Myślę, że warto postawić w poniedziałkowym meczu na gości. Stawka rozsądna.
Moje propozycje:
Muszynianka wygra --- 1.75 @ 5/10 Pinnaclesports ⛔

Brawo dla Bogdana???? Trzeba być naprawdę katem, żeby nie zmienić Anki czy Debby, bo calutki mecz niebotycznie obie męczyły się na ataku. Nie rozumiem tego, zresztą ostatnie dwie akcje pokazały, 4 czy 5 ataków Stam i żaden nieskończony. Może jak Muszyna nie zgarnie w sezonie MP i PP, to w końcu tego dziadka się pozbędą, bo irytuje mnie n-ty raz. Może zmiana by coś dała, a może nie, ale nie można nic nie robić, tylko drzeć twarz na przerwach i gadać do nich by się zmobilizowały, bo co to wnosi...
Świetny mecz Hodge i brawo dla ATOMu.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Dzisiaj kolejny mecz o złoty medal, gdzie Atom zagra u siebie z Muszynianką. Przed tygodniem pierwszy mecz wygrała Muszyna, lecz w drugim spotkaniu to Sopot był górą.
Atom w ostatnim meczu bardzo dobrze radził sobie w ataku, szczególnie Kożuch, którą kończyła większość piłek i przyczyniła się do zwycięstwa swojego zespołu. W dobrej dyspozycji też jest Hodge, która potrafi z wysokiej piłki zrobić użytek. Najbardziej martwi ławka rezerwowych sopocianek, która jest bardzo wąska, ale jak widać i bez niej radzi sobie Atom.
Muszyna ma na pewno bardzo wyrównany skład i zmienniczkę na każdej pozycji. Trener często stosuje podwójną zmianę i widać, że Kaczor jest już w lepszej dyspozycji, ale na pewno nie w swojej najlepszej, lecz dobrze sobie radzi Rourke która ma dobry serwis i atak, lecz potrafi grać nierówno. Ostatnio Muszyna przegrała przez słabsza zagrywkę, gdzie nie potrafiła odrzucić rywalek od siatki. Nie najlepiej w ataku radziła sobie Debby Stam i widać, że gdy popełni 2-3 błędy to później już nie tak pewna na siatce.
Liczę na dobry mecz i na pewno będzie wyrównany, ale ja dzisiaj postawię na gospodynie.
Typ:
Atom wygra --- 2,35 ✅
Atom +1,5 seta --- 1,6 ✅
over 180,5 pkt --- 1,72 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik

Brawo dla Bogdana???? Trzeba być naprawdę katem, żeby nie zmienić Anki czy Debby, bo calutki mecz niebotycznie obie męczyły się na ataku. Nie rozumiem tego, zresztą ostatnie dwie akcje pokazały, 4 czy 5 ataków Stam i żaden nieskończony. Może jak Muszyna nie zgarnie w sezonie MP i PP, to w końcu tego dziadka się pozbędą, bo irytuje mnie n-ty raz. Może zmiana by coś dała, a może nie, ale nie można nic nie robić, tylko drzeć twarz na przerwach i gadać do nich by się zmobilizowały, bo co to wnosi...
Świetny mecz Hodge i brawo dla ATOMu.
A kogo niby on miał wprowadzić ?
Na zmianę mogła wejść tylko Kasprzak ale ta dziewczyna o czasu kontuzji gra taką katastrofę w przyjęciu że aż żal na to patrzeć. Nie jedna atakująca która na co dzień nie ma nić wspólnego z przyjęciem weszła by na boisko i spisywała by się lepiej w tym elemencie. Dlatego jakoś szczególnie mnie nie dziwił brak zmiany na przyjęciu. Inna sprawa jest taka że atakujące męczyły się mocno bo rozegranie było momentami fatalne.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Sopocianki po wczorajszym meczu przed wielką szansą. Jeśli dziś wygrają, będą mogły się cieszyć z tytułu Mistrza Polski. Muszyna pod ścianą, porażka oznacza dla nich kompletnie nieudany sezon, miał być PP, miał być mistrz, mówiono o Final Four w LM, a na razie wszystko idzie nie po myśli drużyny.
Wczorajsze spotkanie, mimo iż ATOM wygrał 3-0 oglądało się bardzo dobrze. Dużo długich wymian, po których zawodniczki słaniały się na nogach. Świetnie zagrała Hodge, która była praktycznie nieosiągalna dla bloku Muszynianki. Oczywiście mocno dołożyła się Kozuch.
W Muszynie podobała mi się gra Zenik. Pochwalić można też Agnieszkę Bednarek, kilka fajnych akcji i bloków. Wczoraj trochę przesadziłem, z tym wjazdem na Serwińskiego, bo rzeczywiście specjalnie zmiany na ten czas w przyjęciu nie ma. Myślę, że jednak mimo to mógł spróbować tej Kasprzak, jak zrobił to tydzień temu, nie wyjdzie jej 3, czy 4 akcje, zmiana. Zresztą Stam i Werblińska w 3 secie ledwo stały na nogach. Mógł też popróbować ze zmianą rozgrywającej. Myślę, że można też spróbować gry z Rourke na przyjęciu, Kaczor w ataku. Atakująca wtedy też ma zmianę, bo jest przecież Piątek.
No ale co się stało, to się nieodstanie. Dziś na pewno wiele będzie zależało od tego, jak zagrają obie przyjmujące Muszyny. Trzeba zaznaczyć, że mimo fatalnego % kończących ataków, Muszyna miała każdego seta na wyciągnięcie ręki. To pokazuje, jak niedużo potrzeba, by wygrać seta, drugiego i tak dalej. Atomówki miały duże problemy z przyjęciem i dziś może być podobnie.
Gram konsekwentnie w Muszyniankę, czy to jest mądre? Nie mam pojęcia. Na pewno dziewczyny stać na poprawę i zmuszenie Sopocianek do kolejnej długiej podróży do Muszyny. Serce mi mówi, że dziś wygra MKS i liczę na 5 spotkań w finale PlusLigi Kobiet. Rourke, Kaczor, Debby, Werblińska nie mogą zagrać dwóch tak fatalnych spotań z rzędu.
Moje propozycje:
Muszynianka wygra --- 1.84 @ 5/10 Pinnaclesports ⛔
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Sopocianki po wczorajszym meczu przed wielką szansą. Jeśli dziś wygrają, będą mogły się cieszyć z tytułu Mistrza Polski. Muszyna pod ścianą, porażka oznacza dla nich kompletnie nieudany sezon, miał być PP, miał być mistrz, mówiono o Final Four w LM, a na razie wszystko idzie nie po myśli drużyny.
Wczorajsze spotkanie, mimo iż ATOM wygrał 3-0 oglądało się bardzo dobrze. Dużo długich wymian, po których zawodniczki słaniały się na nogach. Świetnie zagrała Hodge, która była praktycznie nieosiągalna dla bloku Muszynianki. Oczywiście mocno dołożyła się Kozuch.
W Muszynie podobała mi się gra Zenik. Pochwalić można też Agnieszkę Bednarek, kilka fajnych akcji i bloków. Wczoraj trochę przesadziłem, z tym wjazdem na Serwińskiego, bo rzeczywiście specjalnie zmiany na ten czas w przyjęciu nie ma. Myślę, że jednak mimo to mógł spróbować tej Kasprzak, jak zrobił to tydzień temu, nie wyjdzie jej 3, czy 4 akcje, zmiana. Zresztą Stam i Werblińska w 3 secie ledwo stały na nogach. Mógł też popróbować ze zmianą rozgrywającej. Myślę, że można też spróbować gry z Rourke na przyjęciu, Kaczor w ataku. Atakująca wtedy też ma zmianę, bo jest przecież Piątek.
No ale co się stało, to się nieodstanie. Dziś na pewno wiele będzie zależało od tego, jak zagrają obie przyjmujące Muszyny. Trzeba zaznaczyć, że mimo fatalnego % kończących ataków, Muszyna miała każdego seta na wyciągnięcie ręki. To pokazuje, jak niedużo potrzeba, by wygrać seta, drugiego i tak dalej. Atomówki miały duże problemy z przyjęciem i dziś może być podobnie.
Gram konsekwentnie w Muszyniankę, czy to jest mądre? Nie mam pojęcia. Na pewno dziewczyny stać na poprawę i zmuszenie Sopocianek do kolejnej długiej podróży do Muszyny. Serce mi mówi, że dziś wygra MKS i liczę na 5 spotkań w finale PlusLigi Kobiet. Rourke, Kaczor, Debby, Werblińska nie mogą zagrać dwóch tak fatalnych spotań z rzędu.
Moje propozycje:
Muszynianka wygra --- 1.84 @ 5/10 Pinnaclesports
Ja tutaj mam podobne zdanie. Nie widziałem wczorajszego meczu, ale na każdą drugą przerwę techniczną Muszyna schodziła będąc na prowadzeniu tak więc trochę więcej koncentracji i będzie dobrze.
Też do końca nie wiem czemu, ale coś strasznie mnie skłania na zagranie na zwycięstwo Muszyny i tak też zrobię ???? Finał będzie miał 5 meczy :grin:
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Panowie jak zapatrujecie sie na over w tym meczu, we wczorajszym spotkaniu bylo naprawde blisko aby muszyna ugrała jednego seta.. Wydaje mi sie ze dzisiaj bedzie zacięta walka co za tym idzie wyrównane sety i napewno nie wynik 3:0 bądz 0:3
Jak dla mnie to loteria - widzisz 3 mecze i jak na razie żaden mecz tego nie pokrył overa 184. Chyba że myślisz o jakimś overze około 165punktów, ale to mały kursik wtedy
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Panowie jak zapatrujecie sie na over w tym meczu, we wczorajszym spotkaniu bylo naprawde blisko aby muszyna ugrała jednego seta.. Wydaje mi sie ze dzisiaj bedzie zacięta walka co za tym idzie wyrównane sety i napewno nie wynik 3:0 bądz 0:3
Nie był by o tym taki święcie przekonany Sopot w półfinale po wygraniu jednego ze spotkań z Dąbrową następne niespodziewanie przegrywał 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Nie wiem, co to za moda ostatnio nastała. W piłce nożnej typuje się kartki, rożne i inne cuda, w siatkówce jak nie wiadomo kto wygra, to od razu bez żadnej analizy over punktowy.
Zdarzenie: Atom Sopot - Muszyna✅(3:2)
Typ: Atom Sopot
Kurs: 2,15
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Sportingbet,
Pinnacle 2,22
Data spotkania: 27.03.2012 godz. 18:00
Rozumiem granie na Muszynę, bo tak samo według mnie to ogólnie lepsza drużyna, ale po takim kursie można zaryzykować na gospodynie. Sopot ma w swoich szeregach Kożuch i Hodge, które robią dużą różnicę na korzyść swojej drużyny. Muszyna jest pod dużą presję, bo jeśli przegra to sezon całkiem stracony. Jak wcześniej wspomniał filip_r2 nie ma za bardzo zmiany na przyjęciu w Muszynie. Cały atak na skrzydłach u gości jest niepewny. Swojej roli nie spełnia Barańska, słabe atakujące. Różnie mecz może się potoczyć, ale według mnie Muszyna dzisiaj przegra i skończy sezon bez żadnego trofeum.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Nie będę się rozpisywał na temat zawodniczek, bo już to zrobiłem wczoraj, lecz można zauważyć, że Muszynianka nie ma za bardzo zmian na przyjęcie jest Kasparzak która formą nie zachwyca i choć holenderce wczoraj nie szło to i tak przebywała na boisku, a obydwie rozgrywające grają nie równo. Co do Sopotu to widać, że w końcówkach potrafią się lepiej odnaleźć i gonić wynik, gdy są w bardzo złej sytuacji. Sopot pokazał wczoraj, że jest w lepszej formie i myślę, że dzisiaj za wszelką cenę będą chciały zakończyć rywalizacje i sezon. Dlatego gram tak jak wczoraj na Sopot
Typ:
Sopot wygra --- 1,95 ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No i ATOM ma mistrza - gratulacje dla tej drużyny. Ogromne problemy finansowe, siatkarki uciekające z klubu, nerwowa atmosfera, a mimo to te zawodniczki potrafiły grać na takim poziomie.
Jestem ciekaw co teraz zrobi zarząd, czy znajdzie się kasa, kto zostanie w klubie? Przecież znów mają LM, a byle kogo tam wystawić nie wolno. Ciekawi mnie również czy na przykład taka Kozuch nie zmieni zdania i nie zostanie w Sopocie, jeśli wypłacą jej zaległą kasę.
Co do meczu, to spotkanie godne finału. Kolejny raz świetna gra Maj i Zenik. Debby się odrodziła na to spotkanie i skończyła całkiem sporo ataków, podobnie jak Rourke. Pogoń w 2 secie Muszynianki genialna, no ale w końcu musiały coś ugrać. Muszynie udało się na dobre wykluczyć jedną zawodniczkę - Sieczka nękana blokiem i na przyjęciu, jednak potem Maj z Hodge (lub Saad), ją skutecznie chowały. Słaba gra rozgrywającej Sadurek, masa niedokładnych piłek, złe decyzje, jedynie zagrywką coś tak ukuła. Ryzykowna decyzja Serwińskiego w tie-breaku ze zmianą Rourke na Kasprzak się nie udała. Kinga przyjęcie fatalne we wcześniejszych partiach, ale jak ona nie musiała podbijać, to ataki kończyła więc jako-tako można trenera wytłumaczyć, choć wystawianie przyjmującej za atakującą? Hodge dziś tak nie brylowała w ataku, sporo piłek już było w kontakcie z blokiem i obroną. Bezkompromisowa Kozuch. Świetna współpraca Glass z Sschuske i Dziękiewicz. No właśnie - Eleonora zagrała chyba mecz życia, genialnie wprost, a tie-breaka wygrała praktycznie w pojedynkę, co w przypadku środkowej jest niezwykłe, świetne bloki, super ataki i do tego dołożyła się zagrywką, dawno nie widziałem takiego meczu tej zawodniczki. W drugim i trzecim secie Muszyna trzymała kontakt z ATOMem w ataku, a przewagę dała im zagrywka i blok. W pozostałych partiach tego ataku brakło i widać było przewagę. Do tego wielkie niedbalstwo przy wystawianiu sytuacyjnych piłek - Muszynianka miała naprawdę kupę kapitalnych obron, tylko co z tego, jak potem piłka była oddawana za darmo, a rywalki potrafiły sobie wystawić piłkę.
No cóż kończy się powoli ten sezon PlusLigi kobiet. Jedyne czego nie wiemy to, kto zagra za Stal Mielec w następnym sezonie i czy AZS Białystok utrzyma się poprzez grę w barażu (mam nadzieję, że tak! ???? )
Czekam teraz tylko na ruchy transferowe drużyn. Po cichu liczę, że Muszynianka pozbędzie się Serwińskiego. Chciałbym, żeby Dąbrowa i ATOM odpowiedni wzmocniły się przed LM, żeby nie było wstydu. Muszynie pozostaje walka w CEV i myślę, że powinny pójść śladem Busto, które nie odpuściło tego pucharu i jest blisko wygrania całego turnieju (dziś co prawda porażka 3-1, a jest rewanż we Włoszech), a na pewno stać je by dostać się do ścisłej dwójki.
Mówi się o rewolucji w Aluprofie. Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Impel znów ma wywalczył sobie drogę na europejskie boiska i znów ma szansę dobrze się zaprezentować.

Tyle ode mnie i do zobaczenia w kolejnym sezonie ????
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Jak Muszynianka ma sie pozbyc Serwinskiego , jak on tam jest prezesem , sponosorem i trenerem ... ludzie poczytajcie troche , pomyslcie a pozniej piszcie bo niektorych rzeczy to sie naprawde nie da czytac .....

A co do Atomu to kasa tam jest tylko sponsor zablokowal przelewy bo byly niejasnosci w prowadzeniu klubu ... brak slow

Pozdrawiam , sezon slabiutki poziom podobnie , mialobyc przelomowo a bylo nudno jak nigdy
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Jak muszynianka ma sie pozbyc Serwinskiego , jak on tam jest prezesem , sponosorem i trenerem ... ludzie poczytajcie troche , pomyslcie a pozniej piszcie bo niektorych rzeczy to sie naprawde nie da czytac .....
Prezesem nie jest od 2010 roku, lecz &quot;tylko&quot; członkiem zarządu.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jak muszynianka ma sie pozbyc Serwinskiego , jak on tam jest prezesem , sponosorem i trenerem ... ludzie poczytajcie troche , pomyslcie a pozniej piszcie bo niektorych rzeczy to sie naprawde nie da czytac .....
A co do atomu to kasa tam jest tylko sponsor zablokowal przelewy bo byly niejasnosci w prowadzeniu klubu ... brak slow
Pozdrawiam , sezon slabiutki poziom podobnie , mialobyc przelomowo a bylo nudno jak nigdy
Serwiński był prezesem, ale jakieś 2 czy 3 lata temu, teraz jest członkiem zarządu. Jest związany bardzo bardzo mocno z Muszynianką, ale nie oznacza to, że jest nietykalny, powinni rozliczać go z osiągnięć - zdaje sobie sprawę, że pozbycie się go będzie mega trudne, no ale jest to wykonalne. Klub jednak zapewne jeszcze się wstrzyma, niestety...
A jeśli chodzi o ATOM to powiedz mi - co z tego, że sponsor jest, kasa jest, jak laski nie dostają wypłat? To tak jakby sponsora nie było, więc nie widzę problemu. Bez pieniędzy nie zatrzymasz w klubie Amerykanek i Niemek ani nie przyciągniesz zagranicznych gwiazd.
Nie lubię czepiania się słówek i spodziewam się, że zaraz dostanę odpowiedź, więc od razu zapowiadam, że nie będę odpisywał na kolejne posty, bo nie ma po co robić śmietnika w temacie, bo taka dyskusja i tak wnosi tyle co nic.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa sezonu 2011/2012:

1. Atom Trefl Sopot (Mistrz Polski 2011/2012)
2. Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
3. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
4. BKS Aluprof Bielsko-Biała
5. Impel Gwardia Wrocław
6. PTPS Piła
7. KS Pałac Bydgoszcz
8. Budowlani Łódź
9. AZS Białystok (baraż o utrzymanie w PLK)
10. KPSK Stal Mielec (spadek do I ligi)




Mecze finałowe:

Pierwszy mecz:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

Drugi mecz:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 20:25, 20:25, 23:25)

Trzeci mecz:
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)


Czwarty mecz finałowy:

Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
3:2 (25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:11)

Trefl: Dziękiewicz (23), Glass (3), Ssuschke-Voigt (13), Hodge (21), Sieczka (8), Kozuch (20), Maj (libero) oraz Saad
Muszynianka: Werblińska (9), Wensink (13), Bednarek-Kasza (8), Kaczor (1), Radecka (6), Stam-Pilon (12), Zenik (libero) oraz Rourke (16), Rabka, Kasprzak (7) i Djurisić



Źródła: pl.wikipedia.org oraz siatka.org
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom