>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 @ 1,652 Pinnacle ⛔ 3-2

Gram na Skrę jakoś nie widzę zawodnika w Rzeszowie który ma porównywalną siłę w ataku co zawodnicy Skry. Skra jest o wiele w lepszej formie i to będzie decydujący aspekt. W polu serwisowym goście powinni zmiażdżyć Rzeszów. Przyjęcie może ciut lepsze po stronie gości, ale Skra mając nawet piłkę na 3 metrze ma na tyle silne skrzydła że takie piłki kończą. Atakujący Rzeszowa to jednak nie ta półka co rok temu Grozer. Brakuje Kovacevica na przyjęciu. Dla mnie faworytem jest Skra i kurs na ich wygraną jest zadowalający.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa under 185,5 @ 1,76 Betsafe ✅ 135
Jedno spotkanie z Plus Ligi, w tym meczu faworytem jest zdecydowanie drużyna z Olsztyna. Gdyby grał Metodi Ananiew grałbym na Olsztyn bardzo mocno. Ale skoro go nie ma zagram za normalny stejk under punktowy w tym meczu. Przy takiej lini spokojnie mogą być 4 sety a under i tak ma duże szanse na wejście. Olsztyn nie ma wielkich wirtuozów ale ma ciekawy skład, co prawda w pierwszej kolejce zostali rozbici przez Resovię. Olsztyn ma mocny środek bo Sobala i Hain potrafią zagrać na wysokiej skuteczności, jedna nusi być dobre przyjęcie by wykorzystać potencjał środkowych. Czewa nie straszy zagrywką więc powinno być dobrze. Ferens w ofensywie jest niezły, Krzysiek też rokuje i liczę na dobrą grę w jego wykonaniu. Do tego Herman nieźle sypie więc powinno być dobrze. Olsztyn ma najlepszego Polskiego trenera Radosława Panasa, warsztat trenerski ma bardzo dobry, sporo podobieństw do Anastasiego z którym współpracował, rok temu pokazywał to w Politechnice w tym roku powinien zrobić sporo dobrego w Olsztynie. Częstochowa ma bardzo słaby skład, praktycznie w drużynie pozostał tylko Murek reszta to nowi zawodnicy albo rezerwowi z poprzedniego sezonu. Murek też już lepszy nie będzie i w przegranym meczu z Delectą też szału nie grał. Miłosz Hebda to zawodnik w którego pójdzie znowu zagrywka, a po przyjęciu ten chłopak jeszcze nie potrafi dobrze przygotować się do ataku i sporo traci w ofensywie. Piechocki mocno chowa Murka w przyjęciu ale to jeszcze bardzo młody zawodnik. Grzesiu Bociek rokuje ale to nie zawodnik na ciągnięcie gry w swojej drużynie. Dla mnie wygrana Olsztyna nie podlega wątpliwością, bardzo możliwe że w 3 setach.
 
jastrzebski 11

jastrzebski

Użytkownik
Spotkanie: Gdańsk - Kędzierzyn Koźle ✅
Typ: Kedzierzyn -1,5 seta
Kurs: @ 1.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś o godz. 14.30 Gdańsk podejmie u siebie drużynę Kędzierzyna. Niekwestionowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gości. Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu i wygrana z Warszawą we własnej hali, wróży dobrze na przyszłość. W poprzednim sezonie spotkaniea pomiędzy tymi drużynami skończyły się dwoma pewnymi zwycięstwami Kędzierzyna.Przewaga kadrowa również po stronie gości. Dziś nie powinno być innego wyniku jak zwycięstwo Kędzierzynian w stosunku 3:0 bądź 3:1.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Warszawska - Jastrzębski(-1,5s) @ 1,55 | Bet365 ⛔

O godzinie 17:00 w stolicy odbędzie się spotkanie pomiędzy stołeczną Politechniką i Jastrzębskim. Faworytem w tym meczu jest bezwątpienia Jastrzębski, powinni dać sobie radę nawet 3:0. Zdecydowanie umiejętnościami przewyższają gospodarzy, a także nazwiskami. Łasko, Kubiak, Bontje, Holmes, są to nazwiska jednych z najlepszych w Plus Lidze. Według mnie Politechnika nie ma żadnych argumentów na wygranie chociażby 2 setów. Jastrzębski sezon zaczął spokojnie, wygrana 3:0 z Effectorem na początek, sądzę, ze dziś są w stanie powtórzyć ten wynik w Warszawie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Effector Kielce( +2.5 seta) - Delecta Bydgoszcz

Typ: Effector Kielce ✅
Kurs: 1.7
Bukmacher: Pinnacle

Drugim mecz obu drużyn w Polskiej lidze Siatkówki spotykają się drużyna do niedawna będąca w rozsypce jednak znalazł sie sponsor i drużyna kielecka może grac w Plus Lidze. W pierwszym pojedynku drużyna kielecka zaprezentowała sie przyzwoicie przegrała z Jastrzebskim Węglem 0-3 jednak w dwoch setach prowadziła wyrównaną walkę do końca. Druzyna Kielecka nie imponuje składem jednak ma kilku niezłych zawodników: Kozłowski, Staszewski, Kokociński, Penczew, Zniszczoł, Danger. To zawodnicy może nie wybitni jednak na naszą ligę solidni. Natomiast drużyna Delecty posiada mocny skład i moim zdaniem będzie walczyć o 5-6 miejsce w lidze chociaż ambicje ich sięgają czołowej czwórki jednak będzie to bardzo trudne. Pierwszy mecz gładko wygrany z Czestochowa dobrze rokuje a tacy gracze jak Antiga ,W to uznane nazwiska jak: ,Konarski. Jednak według mnie Bydgoszcz nie jest tak mocna aby wygrać na trudnym terenie w Kielcach bez straty seta mimo zdecydowanej przewagi kadrowej oraz bardzo dobrego trenera Makowskiego , który potrafi prowadzić drużynę.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zgadzam się z typem kolegi wyżej, Kielce u siebie tanio skóry nie sprzedadzą. Również gram ten typ oraz dodatkowo proponuje overek punktowy.Tydzień temu Kielczanie powalczyli na wyjeździe z Jastrzębskim, mimo że przegrali 0-3 to poza pierwszym setem przegranym do 15, w dwóch następnych setach sprawili sporo kłopotów faworytom. W tamtym meczu liczba małych punktów wyniosła 139.Dzisiaj sądzę że są w stanie urwać co najmniej seta.Kurs na Delecte jest mega zaniżony, wiem że to solidna ekipa, trzon zespołu pozostał taki sam jak w poprzednim sezonie jednak Warszawa wczoraj pokazała że te słabsze ekipy też są w stanie nawiązać walke z faworytami.Betasfe wystawił przyjemny jak dla mnie kursik na over 135,5 1,36 co wg mnie jest sporym prezentem bo nie sądzę żeby u siebie zostali tak zmasakrowani przez Delecte.

Kielce - Bydgoszcz
over 135,5 1,36 Betsafe ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutkie podsumowanie 2 kolejki ;)

Wyniki:
Asseco Resovia Rzeszów 3:2 PGE Skra Bełchatów / Statystyki
Indykpol AZS Olsztyn 3:0 Wkręt-met AZS Częstochowa / Statystyki
AZS Politechnika Warszawska 3:1 Jastrzębski Węgiel / Statystyki
LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / Statystyki
Effector Kielce 1:3 Delecta Bydgoszcz / Statystyki

Mecze, które mieliśmy okazję zobaczyć w TV.

Rzeszów - Bełchatów

Trochę czasu od tego spotkania już minęło. Starcia Resovii ze Skrą od jakiegoś czasu ogląda się bardzo fajnie i tak było również tym razem.

Trener Andrzej Kowal rozpoczął spotkanie z Jochenem Schopsem na ataku, ale dosyć szybko na parkiecie pojawił się Zbigniew Bartman i Maciek Dobrowolski w miejsce Tichaczka. To właśnie Bartman poprowadził zespół do zwycięstwa. Grał bardzo pewnie w ataku, rzadko się podpalał i zasłużenie zgarnął statuetkę dla MVP spotkania. I trzeba wspomnieć o świetnej zagrywce Zbyszka, a przecież w tym elemencie gra bardzo różnie. Maciek Dobrowolski trochę uspokoił grę, ale jakoś jego występem bym się nie zachwycał. Właśnie na rozegraniu Resovia ma na razie największe rezerwy. Warto po raz kolejny wyróżnić Paula Lotmana. W ataku średnio, ale przyjmował aż 39 razy nie popełniając żadnego błędu. Zapowiada się ciekawa rywalizacja o miejsce w składzie. Piotrek Nowakowski i Nikola Kovacevic niedługo powinni być już w optymalnej dyspozycji.

Skra zagrała dobre spotkanie. Brakowało trochę skuteczności Mariusza Wlazłego (po drugiej stronie Akhrem również zagrał kiepsko w ataku). Bardzo dobrą skuteczność zanotował Aleksander Atanasijevic, ale cały czas odnoszę wrażenie, że w swoich atakach ma po prostu mnóstwo szczęścia. Potencjał spory, mocne uderzenie, widać, że psychicznie też po kilku blokach nie wymięknie. Na razie jednak większość ataków wykonuje w jednym tempie i po prostu przed siebie (chociaż kilka razy na KMŚ popisał się fajnymi zagraniami). Pliński i Winiarski na bardzo dobrym poziomie, ale to nikogo nie dziwi.

Gdańsk - Kędzierzyn-Koźle

LOTOS po dwóch kolejkach nie wygrał nawet seta. Trzeba jednak przyznać, że grał z bardzo wymagającymi rywalami (Skra i ZAKSA), a w 3 kolejce spotka się z Jastrzębskim Węglem, który na pewno będzie chciał zmazać plamę po porażce z Politechniką. Pierwsze dwa sety w wykonaniu LOTOSU tragiczne. Beznadziejna zagrywka, sporo błędów w ataku. W trzecim secie Trefl prowadził różnicą 6 punktów (tak mi się wydaje), ale nie potrafił tego utrzymać. Sporo złych decyzji w końcówce podjął Grzesiek Łomacz, który kilka piłek z rzędu posłał do Hietanena. Skrzydłowi (Hietanen, Mika, Żaliński, Mikołajczak) zagrali słabo. Bardzo dobrą zmianę dał Michał Kamiński, który wraca do optymalnej formy. Sporo inteligentnych ataków z wykorzystaniem bloku. Łomacz grał z podkręconą kostką (chyba nic poważnego mu nie jest).

ZAKSA zagrała naprawdę niezłe spotkanie. Dobra (trudna, bo punktowych zbyt dużo nie było) zagrywka i świetna gra na siatce. Paweł Zagumny robił co chciał, kilka razy zupełnie rozrzucił gdański blok. Kolejne dobre spotkanie rozegrał Antonin Rouzier. Tym razem na przyjęciu obok Ruciaka rozpoczął Felipe Fonteles i pokazał się z bardzo dobrej strony. Dobrze wyszkolony technicznie, bardzo dynamiczny. Trener Castellani dał pograć wszystkim środkowym (Wiśniewski, Gladyr, Możdżonek), ale akurat skuteczność w ataku ze środka to był największy problem ZAKSY w tym meczu.

Kielce - Bydgoszcz

Zacznę od Delecty, która po dwóch kolejkach jest liderem PlusLigi. Bardzo fajnie to wszystko wygląda w Bydgoszczy. Solidna, wyrównana wyjściowa siódemka. Najwięcej piłek w ataku otrzymał oczywiście Konarski (32), ale warto zwrócić uwagę na ilość piłek do Antigi (26) czy Wiki (28). Nie ma przepaści. A do tego spory udział w ataku mają Jurkiewicz (14), który wrócił po kontuzji i Wrona (12). To zasługa dobrego przyjęcia i Michała Masnego, ktory potrafi prowadzić grę. Jedyną rzeczą której mi brakuje w Delekcie to wartościowi zmiennicy. Uważam, że w trakcie sezonu mogą pojawić się problemy. Byłem sceptycznie nastawiony do Siltali, ale może warto było go zostawić ?

Kielczanie zagrali przyzwoicie. Warto wyróżnić przede wszystkim Armando Dangera, Nikolaya Pencheva i Miłosza Zniszczoła. Kubański atakujący dysponuje sporym potencjałem i będzie na pewno groźny. Oczywiście jak to Kubańczyk, zasięg spory, ale nie do końca potrafi to wykorzystać. Na pewno potrzebuje gry, bo przez ostatnie dwa (?) sezony chyba nigdzie nie grał. Penchev słabo zagrał w pierwszym spotkaniu, ale teraz pokazał się z bardzo dobrej strony. Bardzo dobra skuteczność w ataku (dla mnie lekkie zaskoczenie) i świetna gra w przyjęciu, która akurat żadnym zaskoczeniem być nie może. Zniszczoł zagrał świetnie. Sporo punktowych bloków i bardzo dobra współpraca z Michałem Kozłowskim. Podobnie jak w Bydgoszczy brakuje trochę wartościowych zawodników na przyjęciu. Staszewski podobno utalentowany, więc trzeba dać mu jeszcze kilka spotkań. Może się rozkręci.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kursy na 3 kolejkę już od jakiegoś czasu są, więc powoli można coś wybierać.

Wkręt-met AZS Częstochowa - Effector Kielce​


Częstochowianie jak na razie po dwóch porażkach, warto dodać, że po porażkach w bardzo słabym stylu. Nie widziałem ich żadnego spotkania, ale słyszałem opinię osób, które były ostatnio w Olsztynie. Na razie zawodzi ten, po którym spodziewano się, że weźmie ciężar gry na swoje barki. Dawid Murek gra słabiutko i podobno nie widać u niego chęci walki czy zaaganżowania. Najjaśniejszym punktem w Częstochowie jest atakujący Bociek, który zanotował dwa niezłe występy. Podobno spory potencjał ma również serbski środkowy Srecko Lisinar.

Kielczanie tak jak pisałem wyżej zagrali przyzwoicie przeciwko Bydgoszczy. Rozegranie Kozłowskiego było nawet niezłe, brakowało tylko skuteczności Staszewskiego albo lepszego wykorzystania Pencheva, który miał bardzo dobry dzień.

Częstochowa nie ma zbyt dużego potencjału w zagrywce. W poprzednich sezonach mówiło się, że jest to nieobliczalny zespół. Może i był, teraz jakoś w to wątpie. Kadrowo wygląda to naprawdę kiepsko. Oba zespoły walczą o pierwsze w sezonie punkty. Wkręt-met swoje mecze będzie rozgrywał na nowoczesnej hali (?), ale coś czuję, że frekwencji zbyt dużej tam nie będzie.

Typy:
Effector Kielce (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ✅
Effector Kielce @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Trochę nie do końca mogę się zgodzić z opinią kolegi wyżej, ponieważ czuje, że jednak pierwsze punkt zdobędzie drużyna z Częstochowy(jak nie z Effectorem to z kim?) Oglądałem drużynę Częstochowy przed rozpoczęciem sezonu i chyba słowa, że Dawid nie pomaga drużynie są prawdziwe, bo już wtedy miał ogromne pretensje do swoich młodszych kolegów, a sam formą nie błyszczał. Mecz moim zdaniem mecz nie do typowania, bo nie za bardzo wiadomo jak Wkręt-Met gra i co prezentuje, a jakoś gra Kielczan też na kolana nie powalała. Powinni dostać do 0 z Delectą, ale bardzo słabe spotkanie rozegrał Konarki który tylko w pierwszym i końcówkę meczu może zaliczyć do udanych. Mecz powinien być wyrównany, a chyba jednak brałbym Częstochowę jako zwycięzce tego pojedynku.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów​


Hit 3 kolejki. Oba zespoły jak na razie z kompletem zwycięstw (komplet punktów ma ZAKSA).

ZAKSA wydaje się być jeszcze mocniejsza niż w poprzednim sezonie. Wzmocniony środek siatki i przyjęcie (nie ma jeszcze Contrerasa). Bardzo fajnie prezentował się w starciu z Treflem Felipe Fonteles. We wszystkich elementach daje sporo swojemu zespołowi. W dobrej dyspozycji na początku sezonu jest Antonin Rouzier. Wszystko świetnie funkcjonuje, kiedy w zespole jest dobre przyjęcie. Paweł Zagumny jest doskonałym rozgrywającym i potrafi wykorzystać atuty swojego zespołu. Przy kiepskim przyjęciu zaczynają się jednak problemy. Rouzier według mnie nie jest mistrzem sytuacyjnych piłek. Ruciak i Fonteles też mogą mieć z tym problem.

Wydaje się, że Resovia w końcu będzie mogła skorzystać z wszystkich zawodników. Do Kędzierzyna jedzie Piotrek Nowakowski, ale nie wiadomo czy zagra od początku. Trener Kowal ma spore pole manewru, bo na każdej pozycji ma wartościowych zmienników.

Zapowiada się wyrównany pojedynek. Oba zespoły posiadają podobny potencjał. Resovia ma chyba większe możliwości jeżeli chodzi o zagrywkę. Na siatce wygląda to podobnie, z tym, że trener Kowal ma więcej wartościowych zmienników. Przewagę na rozegraniu ma oczywiście ZAKSA. Resovia właśnie na tej pozycji ma największe rezerwy.

Resovia w Kędzierzynie radziła sobie ostatnimi czasy średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Teraz zespół wygląda jednak bardzo dobrze, na pewno wzrosła pewność siebie po zwycięstwie ze Skrą. Minimalnym faworytem jest ZAKSA, ale Resovia powinna jakieś punkty z Kędzierzyna wywieźć.

Typ:
Asseco Resovia Rzeszów (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ⛔
Asseco Resovia Rzeszów @ 2.00 Unibet ⛔


EDIT: Po co wprowadzili challenge w siatkówce ?
To jest jakaś tragedia. Pan Strzylak siedzi i gapi się w ten monitor przez 3 minuty i co ? Nie widzi, że Rouzier uderza najpierw w antenkę ? Żenada. Dosyć ważny moment spotkania.

Nie zmienia to jednak faktu, że Resovia zagrała po prostu źle.

Czemu Resovii się nie należała ta wideoweryfikacja ?
Jedną w tamtym secie trafili (tak mi się wydaje), więc mieli prawo prosić o kolejną.

MVP dla Gacka ? Trochę śmieszne.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ZAKSA - Resovia​


Ciekawie zapowiadające się spotkanie, obie drużyny są jednymi z faworytów PlusLigi.

Moim zdaniem to Kędzierzyn wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Wydaje mi się, że jest to trochę bardziej ustabilizowana ekipa, z lepszym przyjęciem i chyba trochę równiej grająca, do tego mają atut swojego parkietu na którym Resovia grała ostatnio bardzo słabo. Świetną parę przyjmujących tworzą Fonteles i Ruciak, para bardzo stabilna w przyjęciu, atak przez nich preferowany jest raczej techniczny niż siłowy. Na drugim skrzydle świetnie funkcjonuje atak Francuza Rouziera i jest to gracz który niewątpliwie jest jednym z największych atutów Zaksy. Środkowi to Gładyr i nowy nabytek kapitan reprezentacji Polski Marcin Możdżonek, który jest jednym z najlepiej blokujących graczy świata. Za rozegranie odpowiada wszystkim znany Paweł Zagumny.

Resovia ma za sobą dobry start sezonu, pokonali oni Olsztyn i Skrę pokazując, że są drużyną niebanalną. Mimo wszystko jest u nich kilka elementów nie dopiętych na ostatni guzik. Cały czas nie gra Nowakowski który jest jednym z ogromnych atutów tej drużyny i gdy jest na parkiecie dostaje ogromną ilość piłek do ataku. Nie wyklarowała się jeszcze podstawowa para przyjmujących, na początku grają Lotman i Akhrem, ale czy Kovacevic będzie tutaj pełnił rolę przyjmującego? nie sądzę. Jak zawsze nie wiadomo co pokaże Bartman, który jeśli nie będzie miał swojego dnia to bardzo osłabi zespół. Zmiennik w postaci Schopsa prezentuje na początku sezonu średnią formę.

ZAKSA jest ekipą stabilniejszą od Resovii, nie ma w tej drużynie praktycznie słabych puntków, wszyscy grają na dobrym poziomie. Widzę zdecydowaną przewagę gospodarzy na pozycji rozgrywającego i w elemencie przyjęcia zagrywki, do tego chyba mimo wszystko Rouzier jest pewniejszym zawodnikiem od Bartmana i raczej nie należy się obawiać o skuteczność jego ataku.

Typ:
ZAKSA @ 1.80 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dom88 9

dom88

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Politechnika Warszawska typ 2 3,40 bet365 ✅
Jak dla mnie bardzo fajny kurs żeby zaryzykować jakąś niższą stawkę. Delecta w meczu z Kielcami nie pokazała nic ponadprzeciętnego i tylko dzieki dużemu szczęściu nie było 5 seta. Warszawa natomiast to waleczny zespół złożony z ciekawych graczy. Ostatnia wygrana z JSW może potwierdzić że sa w dobre dyspozycji. Moim zdaniem kurs bardzo ciekawy i chyba pogram na Warszawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Zarowno Redwitz jak i Dawidbarca typują wg mnie na siłę mecz zaksy z resovia, redwitz typuje bo zawsze stawia resovie, dawid z kolei bo chce napisac przeciwko redwitzowi.
wg mnie kursy na spotkanie zostaly bardzo dobrze wystawione i nie ma tu zadnej promocji, stad tez pojawiaja sie rozbiezne zdania.
chcecie to usuncie moja wypowiedz jak sie wam nie spoodba, aczkolwiek najlepszy wybor to raczej odpuscic to spotkanie, w koncu graja dwa bardzo silne zespoly.
Ostatnia wygrana z JSW może potwierdzić że sa w dobre dyspozycji.
z jednej strony tak, AZS musial poakzac dobra gre skoro MVP zostal Pawlinski (wg mnie zwykly sredniak, aczkolwiek siedzial on w klaskaczu ostatnie dwa sezony, wiec moze sie myle), jednakze warto zwrocic uwage na katastroflana skutecznosc Laski w ataku... jeden z jego najgorszych meczy na przestrzeni ostatniego roku.. a JW bez Łaski to JW kompletnie bezbronne.
jak ktos lubi czytać:
PODPROMIE to twierdza, i chocby Resovia byl kompletnie bez formy to magia podpromia da o sobie znac.. przewaga boisk po stronie zaksy (albo tez brak Podpromia po stronei reski, bo KK do &quot;silnych hal&quot; nie nalezy, taka nieco lepsza Łuczniczka)..
Zaksa w Gdansku pierwsze dwa sety zagrane koncertowo, pozniej przestoj ale i tak sobie poradzili.. wygrana Resovii ze Skrą? ok ok rok temu tez pokonali na poczatek silniejsza kadrowa, lecz nekana kontuzjami Skre, jednak rok temu a teraz to dwie rozne bajki.. Wszystko rozbije sie o to czy Zaksa bedzie dogrywac sobei pilke do siatki i wykorzysta glowny atut - szybka kombinacyjna gra Gumy, jesli ten warunek zostanei spelniony to Resovia bedzie miec bardzo ciezko i tego powodu ze graja w KK to Zaksa jest minimalnym faworytem.
Czewa-Kielce, ja nie napalałbym sie jakos mocno na Kielce gdyz w meczach ekip slabszych do różnych cyrków juz dochodziło, mecz tak napawde o byc albo nie byc dla Czestochowy bo jesli przegraja u siebie z najgorsza ekipa, to kibice chyba kompletnie sie odwroca od zespolu i bedzie to koniec AZSu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zarowno Redwitz jak i Dawidbarca typują wg mnie na siłę mecz zaksy z resovia, redwitz typuje bo zawsze stawia resovie, dawid z kolei bo chce napisac przeciwko redwitzowi.
wg mnie kursy na spotkanie zostaly bardzo dobrze wystawione i nie ma tu zadnej promocji, stad tez pojawiaja sie rozbiezne zdania.
chcecie to usuncie moja wypowiedz jak sie wam nie spoodba, aczkolwiek najlepszy wybor to raczej odpuscic to spotkanie, w koncu graja dwa bardzo silne zespoly.
Nie no, nie żartujmy ???? . Grałem ten mecz dobrych kilka godzin przed jego analizą, co jest zresztą uwiecznione w moim temacie z typami. Po prostu uważam, że typ na Zakse jest warty uwagi. Piszesz, że lepiej odpuścić spotkanie. To jest twoje zdanie, moim zdaniem warto zagrać na gospodarzy a argumenty za tym podałem w analizie.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Politechnika Warszawska typ 2 3,40 bet365
Jak dla mnie bardzo fajny kurs żeby zaryzykować jakąś niższą stawkę. Delecta w meczu z Kielcami nie pokazała nic ponadprzeciętnego i tylko dzieki dużemu szczęściu nie było 5 seta. Warszawa natomiast to waleczny zespół złożony z ciekawych graczy. Ostatnia wygrana z JSW może potwierdzić że sa w dobre dyspozycji. Moim zdaniem kurs bardzo ciekawy i chyba pogram na Warszawę.
Jak chłopaki roząwiaja o Zaksie i Resovi to ja odniose sie do wypowiedzi Pana - dom88 :p Zgadzam się z Toba w 100%. Ogladałem oba mecze, jeden na żywo drugi w telewizji ale jest dokladnie tak jak piszesz Politechnika zagrala bardzo dobre spotkanie dające nadzieje na nastepne występy. Jesli AZS zagra tak samo jak z Jastrzebiem, pomijajac kwestie dyspozycji Wegla to moze byc ladny mecz. Rowniez jak powiedziales Kielce o maly wlos by nie doprawdzily do TB, a kto wie co tam moglo sie wydarzyc. W 4 secie w koncowe delecta miala wiecej szczescia i dlatego tylko wg mnie wygrali. Effector jak na druzyne ktorą ciągle widzimy w dolnej czesci tabeli zagral ciekawy mecz i mogl sporo namieszac. Gospodarze nie nie zachwili mnie jakos specjalnie i typ na politechnike +1,5s wyglada przyzwoicie.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębski(-2,5) -Lotos 1,79 Pinnacle FT 3:0 ✅:spokodfhgfh:

Chciałem sobie odpuścić całą kolejkę, ale jednak coś spróbuję. Mój typ łatwo obalić na kilka sposobów i jeśli ktoś na forum zdecyduję się to zrobić, to nawet nie będę się bronił. Wiadomo Jastrzębie przeciętnie weszło w sezon, Lotos grał z mocnymi przeciwnikami. A typ gram ze względu na osobę trenera Luksa, który w ogóle nie ogarnia tematu i jest najsłabszym punktem drużyny, co z tego, że ma fajną ekipę jeśli nie potrafi tego wykorzystać. Dobijają mnie jego rozmowy z zawodnikami na przerwach, brak jakichkolwiek sensownych porad itp. Niestety nie wszyscy są stworzeni do tej pracy.
 
dom88 9

dom88

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - LOTOS Gdańsk (+2,5) 1,85 bet365 ⛔
Jeszcze jeden typ moim zdaniem dosyć pewny. JSW moim skromnym zdaniem bedzie bardzo ciężko wygrać do zera. Ekipa z Gdańska ma fajne przebłyski formy co moim zdaniem zapewni im ugranie napewno seta. Niestety nie widzialem jeszcze Jastrzębskiego w tym sezonie wiec moge sie kierować tylko ich wynikami i składem. Mecze Gdańszczan widziałem dwa i o ile w pierwszym nie wygladało to za dobrze tak w drugim bylo juz troche lepiej i jeżeli tendencja w tym zespole zostanie zachowana, do tego mniej wymagajacy rywal niz w pierwszych meczach, ugranie seta bardzo prawdopodobne.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Ja niestety muszę odnieść się do wczorajszego meczu, a dokładniej do kuriozalnej sytuacji, w której rzeszowianie sprawdzali uderzenie piłką w antenkę przez Rouziera. Widać jak na dłoni, że piłka najpierw ociera się o antenkę. Fakt, sędzia mógł tego nie dostrzec na żywo, ale na wideo weryfikacji widać to jak na dłoni.... Efekt - punkt dla ZAKSY i jakaś sygnalizacja sędziego, że Resovia wykorzystała dwie wideo weryfikacje. Skoro oznaczało to, że rzeszowianie wykorzystali je wcześniej i już nie mogli sprawdzić tego, to powinni zostać odrzuceni wcześniej, a nie po obejrzeniu powtórki ...:O

Ktoś wie dokładniej o co tam chodziło, bo przyznam szczerze, że nie słuchałem akurat w tym momencie duetu komentatorów... ?

Żeby nie było to podam jeszcze typ od siebie tak na szybkości :p

Wkręt-Met AZS Częstochowa - Effector Kielce

Częstochowa niestety słabiutka. Effector też nie przypomina drużyny z poprzedniego sezonu, co sprawia, że to pojedynek drużyn najbardziej sobą zainteresowanych. W moim odczuciu lepiej wygląda mimo wszystko zespół z Kielc, który posiada w swoich szeregach zawodników bardziej ogranych, co może być kluczowe w tym spotkaniu.

Typ: Effector 1,85 ✅
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Ktoś wie dokładniej o co tam chodziło, bo przyznam szczerze, że nie słuchałem akurat w tym momencie duetu komentatorów... ?
Resovia brala wczesniej 2 challenge, aczkolwiek jeden z nich byl na kozysc Resovii czyli przyslugiwalo im prawo do jeszcze jednego sprawdzenia (tak przynajmniej gdzies po meczu czytalem, ale pewnosci 100% nie moge miec)
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
To tak jak myślałem...

Sędzia Strzylak tak czy siak nie popisał się przy tej wideo weryfikacji i mam nadzieję, że ktoś wyciągnie konsekwencje co do w.w. sędziego ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom