>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
GSM - zgadzam się w 100% z tym typem. Buki wystawiają żenujące 1.40 na Skre 3:0 co jest lekko dziwne, zwłaszcza patrząc na skład ich rywali. Skra to już nie jest ten hegemon z przed lat, oni też mają swoje atuty i wady, a ostatnio dosyć sporo problemów. Bardzo możliwe iż Nawrocki nie wystawi dziś w pełni podstawowego składu, być może pogra więcej Cala, w końcu za kilka dni mecz z Reską a potem KMŚ i w meczu gdzie i tak 3 pkt są raczej formalnością nie ma co się tak spinać. Więc set dla Gdańska bardzo prawdopodobny. Mikołajczak i Żaliński już w barwach Warszawy napsuli mase krwi Skrze, dlaczego mieliby tego nie zrobić dziś? drużyna ma duży potencjał, Skra nie zawsze wygrywa bez straty seta.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Wczoraj niestety zbytnio zaufałem obydwóm drużynom akademickim i to mnie zgubiło. Dobrze że stawki były jak na 1 kolejkę rekreacyjne. Zgodzę się z Wami co do tego meczu ale.... Jest jedno ale... Gdańsk nie ma trenera, z całym szacunkiem do Luksa moim zdaniem po prostu on się nie nadaje. i wydaje mi się że będzie to kluczem do porażek gdańszczan. Ściągając dobrych i solidnych zawodników powinni również zadbać o lepszego i solidnego szkoleniowca. I dlatego wydaje mi się że skończy się tu 3-0 dla Skry.

Skra-Trefl DW 3:0 1,5 Bet365 3:0
Dziękuje dobranoc ???? Trefl beznadziejny...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutkie podsumowanie 1 kolejki ;)

Wyniki:
Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Indykpol AZS Olsztyn / Statystyki
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 AZS Politechnika Warszawska / Statystyki
Jastrzębski Węgiel 3:0 Effector Kielce / Statystyki
Delecta Bydgoszcz 3:0 Wkręt-met AZS Częstochowa / Statystyki
PGE Skra Bełchatów 3:0 LOTOS Trefl Gdańsk / Statystyki

Nie było zbyt wielu emocji na parkietach, ale na kilka rzeczy warto zwrócić uwagę. Mecze, które mieliśmy okazję zobaczyć w TV.

Rzeszów - Olsztyn

Resovia na pewno nie pokazała całego swojego potencjału. Piotrek Nowakowski kolejne spotkanie oglądał z trybun, a Nikola Kovacevic ma podobno spore problemy z barkiem i wątpie, żeby wystąpił we wtorek w starciu ze Skrą. Cieszyć może dobra dynamika Akhrema, który jest najważniejszym zawodnikiem Resovii. Przyzwoicie zaprezentował się również Tichacek, który dobrze współpracował ze środkowymi. Lotman może nie zachwycił w ataku, ale mało osób zwraca uwagę na to co ten chłopak robi w przyjęciu, zagrywce czy obronie. W tych elementach spisuje się świetnie. Widać, że Wojtek Grzyb trzyma formę z poprzedniego sezonu. 100% skuteczność w ataku i bardzo dobra, regularna zagrywka. Rewelacja !

Olsztyn przyzwoicie, ale bez szału. Widać brak doświadczenia w niektórych sytuacjach i młodzieńczą fantazję. Wszystko w siatkówce zaczyna się od przyjęcia, a to niestety mocno kuleje u Akademików. Szarek i Ferens mistrzami w tym elemencie nie są. Potencjał w ataku mają, ale co z tego ? Hernan nie mógł również wykorzystywać swoich środkowych (ze względu na słabe przyjęcie) i przez to Olsztyn grał uproszczoną siatkówkę. Bardzo często atakował Krzysiek i zagrał średnio. Potencjał spory, ale widać, że dosyć często zdarza mu się gubić zasięg i bić przed siebie.

Bełchatów - Gdańsk

Skra w dobrej dyspozycji przed KMŚ (we wtorek jeszcze starcie z Resovią). Tym razem szanse gry w wyjściowym składzie otrzymali Kooistra i Cupkovic, który wystąpił na pozycji atakującego. Wytze zaprezentował się dobrze na siatce. Szkoda tylko, że nie otrzymywał więcej piłek w ataku. Nie wiem czy to tylko moja opinia, ale jakoś nie widzę nic ciekawego w Cupkovicu. Zupełnie. Woicki jak na razie rozgrywa bardzo dobrze i nie sądzę, żeby Vincic go wygryzł ze składu. Winiarski i Pliński na wysokim poziomie i to nikogo nie dziwi. Słówko odnośnie Wlazłego. Znakomita dyspozycja w polu serwisowym, ale widać, że w przyjęciu wystarczy go pocelować.

Lotos zagrał średnio. Na pewno w oczy rzucała się kiepska współpraca Grześka Łomacza ze środkowymi. Łomacz miał problemy z barkiem w okresie przygotowawczym i sporo w meczach sparingowych grał Szczurek. Fajnie zaprezentował się Mika i widać, że w Gdańsku może się rozkręcić. Solidnie też leworęczny Mikołajczak, ale czasami bije przed siebie. Bardzo mocny punkt w polu serwisowym. Nie podoba mi się pomysł z parą Mika - Hietanen. Hietanen w żadnym z elementów nie błyszczy (dzisiaj nieźle w zagrywce). Fin jest słabiutki w przyjęciu (żeby nie powiedzieć beznadziejny). Brakowało mi dzisiaj na parkiecie Żalińskiego, ale podejrzewam, że miał być w pogotowiu gdyby słabiej radził sobie Mikołajczak. Kamiński pojawił się na parkiecie, ale chodziło o poprawienie ustawienia, bo w ataku w dłuższym wymiarze by po prostu nie zagrał (sporo problemów z tym chłopakiem jest w Gdańsku).

Ktoś wcześniej wspomniał o trenerze. Również uważam, że jest to najsłabszy punkt zespołu. Żadnych ciekawych uwag na czasie, zupełnie nic.

LOTOS nie zagrał według mnie źle i w starciach z Effectorem, Politechniką, Wkręt-metem powinien być faworytem. Zobaczymy jak to się potoczy, ale uważam, że powalczą z Delektą o 5 miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Spotkania dopiero w weekend, ale wydaje mi się, że warto zagrać już teraz.


AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel​


Politechnika z tych słabszych ekip (Olsztyn, Częstochowa Warszawa) na papierze wcale nie wygląda najgorzej. Wyjściowy skład (nie licząc libero Potery) to zawodnicy, którzy na parkietach PlusLigi już troche występują. Największym wzmocnieniem Akademików powinien być Fabian Drzyzga. Potrafi ciekawie rozgrywać, nie boi się gry środkiem. Na środku siatki według mnie trochę niedoceniany Zajder i doświadczony Nowak. Po przekątnej z rozgrywającym Grzesiek Szymański, który nadal potrafi grać na dobrym poziomie. Parę przyjmujących tworzą Pawliński i Wierzbowski. Według mnie Wierzbowski (dobry poprzedni sezon) ma szansę stać się liderem swojego zespołu. Problemem może być oczywiście brak wartościowych zmienników. Słabszy punkt zespołu to na pewno odbiór zagrywki.

Jastrzębski Węgiel na pewno celuje w Mistrzostwo Polski i ma do tego prawo. Szeroki, wyrównany skład. Fajnie, że w zespole został atakujący Michał Łasko, bo jest to jeden z najlepszych atakujących. Bardzo solidny, rzadko schodzi poniżej pewnego (wysokiego) poziomu. Ciekawym zawodnikiem jest Matteo Martino. Wszechstronny, spory potencjał. Mam nadzieję, że skupi się tylko i wyłącznie na siatkówce. Problemy ze zdrowiem ma Simon Tischer i nie wiadomo kiedy wróci do gry. W jego zastępstwie ostatnio zaprezentował się Tiago Violas i podobno wypadł przyzwoicie. W zespole są jeszcze tacy zawodnicy jak Wojtaszek (libero), Kubiak, Czarnowski czy Holmes (świetny poprzedni sezon).

Różnica klas. Warszawa nie wygląda źle, ale Jastrzębski wygląda na papierze bardzo dobrze. Politechnika w poprzednim sezonie potrafiła urywać punkty teoretycznie lepszym zespołom, ale trzeba powiedzieć o jednym. Wtedy ich trenerem był Radek Panas, który miał ogromny wpływ na tych chłopaków.

Jastrzębski powinien zgarnąć komplet punktów, ale zagram trochę asekuracyjnie.

Typ:
Jastrzębski Węgiel @ 1.42 Unibet ⛔


Indykpol AZS Olsztyn - Wkręt-met AZS Częstochowa

Pojedynek Akademickich drużyn, które w tym sezonie zbyt wiele ugrać nie powinny. Zacznę od Częstochowy.

Kadrowo Częstochowa wygląda słabiutko. Jedynym doświadczonym zawodnikie, który prezentuje jeszcze PlusLigowy poziom jest Dawid Murek. Wydawało mi się, że będzie ciągnął grę swojej drużyny, a z tego co słyszałem zbytnio się nie angażował jak zespołowi kiepsko szło. Andrzej Stelmach obecnie jest po prostu bardzo przeciętny i bardzo dobrze, że pierwszym rozgrywającym będzie Marcin Janusz, który ma spory potencjał. Oprócz Murka na skrzydłach mamy Hebdę i Boćka. Bociek bardzo dobrze zbudowany, Hebda na przyjęciu to ciekawa opcja i może się jeszcze rozwinąć. Słyszałem niezłe opinie o serbskim środkowym Lisinacu. Trzeba jednak przyznać, że brakuje w zespole wartościowych rezerwowych.

Wczoraj tak pisałem o Olsztynie:
Olsztyn przyzwoicie, ale bez szału. Widać brak doświadczenia w niektórych sytuacjach i młodzieńczą fantazję. Wszystko w siatkówce zaczyna się od przyjęcia, a to niestety mocno kuleje u Akademików. Szarek i Ferens mistrzami w tym elemencie nie są. Potencjał w ataku mają, ale co z tego ? Hernan nie mógł również wykorzystywać swoich środkowych (ze względu na słabe przyjęcie) i przez to Olsztyn grał uproszczoną siatkówkę. Bardzo często atakował Krzysiek i zagrał średnio. Potencjał spory, ale widać, że dosyć często zdarza mu się gubić zasięg i bić przed siebie.
Dodałbym jeszcze, że fajnie wygląda środek z Sobalą i Hainem. A przecież jest jeszcze Gunia, który w poprzednim sezonie fajnie współpracował z Hernanem.

Olsztyn rewelacyjnie nie wygląda, ale właśnie. U tych chłopaków widać olbrzymie chęci do gry i to czasami im przeszkadza. Skład młody, trener Panas lubi pracować z takimi zawodnikami. Częstochowa nie dysponuje takim serwisem jak Resovia, więc Olsztyn nie powinien mieć aż takich problemów z przyjęciem jak w pierwszej kolejce.

Przed własną publicznością Olsztyn powinien pokonać najsłabszą (według mnie) drużynę PlusLigi.

Typ:
Indykpol AZS Olsztyn @ 1.42 Unibet ✅


Olsztyn ✅ + Jastrzębski ⛔ = 2.02 Unibet ⛔
 
dom88 9

dom88

Użytkownik
Kadrowo Częstochowa wygląda słabiutko. Jedynym doświadczonym zawodnikie, który prezentuje jeszcze PlusLigowy poziom jest Dawid Murek. Wydawało mi się, że będzie ciągnął grę swojej drużyny, a z tego co słyszałem zbytnio się nie angażował jak zespołowi kiepsko szło. Andrzej Stelmach obecnie jest po prostu bardzo przeciętny i bardzo dobrze, że pierwszym rozgrywającym będzie Marcin Janusz, który ma spory potencjał. Oprócz Murka na skrzydłach mamy Hebdę i Boćka. Bociek bardzo dobrze zbudowany, Hebda na przyjęciu to ciekawa opcja i może się jeszcze rozwinąć. Słyszałem niezłe opinie o serbskim środkowym Lisinacu. Trzeba jednak przyznać, że brakuje w zespole wartościowych rezerwowych.
Teoretycznie masz racje ale ja bym ten mecz odpuścił. AZS na papierze jest słaby tego nie da sie ukryć ale Olsztyn do kolosów tez nie należy. Całe szczęscie że Stelmach ma kontuzje bo Janusz bedzie na pewno grał ( nie życze źle Panu Andrzejowi doceniam jego dorobek ale on ma juz 40 lat...). Lisniac naprawde klasowy środkowy, do tego potęznie zbudowany Bociek który jak wejdzie w mecz ciezko bedzie go zatrzymac jesli do tego dołączy Dawid Murek to Olsztyn bedzie w tarapatach. Czewa jest bardzo nieobliczalnym zespołem. Prawdopodobnie przegra to spotkanie ale tak jak mówie lepiej sobie darowac. Moja opinia może być nie do konca obiektywna bo jestem kibicem AZS-u ale dzieki temu wiem jaki maja potencjał. Jastrzebie w 100% jestem zgodny Czewe bym odpuscil.
wtorek 18.00
Resovia - PGE Skra Bełchatów typ2 1,55 bet365 ⛔
Resovia daleka od wysokiej formy. Nie maja jak na razie swojego atutu czyli zagrywki. Jesli Bartman usłyszał wypowiedz Daniela, że w Rzeszowie po Grozerze jest tylko koszulka z nr 9. bedzie mega nabuzowany, a wiemy co sie dzieje jak ZB9 jest nabuzowany czapa za czapą... Skra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoja dyspozycja. Młody serbski atakujacy naprawde fajnie zastepuje Wlazłego który nieźle spisuje sie na lewym skrzydle (choc nikt jeszcze dobrze nie przetestowal jego przyjecia bo Zator i Winiar przykrywaja cale boisko). Drużyny w zupełnie innym miejscu warto pograc takim kursem na Skre
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
wtorek 18.00 Resovia - PGE Skra Bełchatów typ2 1,55 Bet365 Resovia daleka od wysokiej formy. Nie maja jak na razie swojego atutu czyli zagrywki. Jesli bartman usłyszał wypowiedz Daniela że w Rzeszowie po grozerze jest tylko koszulka z nr 9. bedzie mega nabuzowany a wiemy co sie dzieje jak ZB9 jest nabuzowany czapa za czapą... Skra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoja dyspozycja. Młody serbski atakujacy naprawde fajnie zastepuje Wlazłego który nieźle spisuje sie na lewym skrzydle ( choc nikt jeszcze dobrze nie przetestowal jego przyjecia bo Zator i Winiar przykrywaja cale boisko). Drużyny w zupełnie innym miejscu warto pograc takim kursem na skre
Nie polecam grac Skry. W swietnej dyspozycji jest Wlazly jak i Winiar jednak poza nimi w Skrze nie ma nikogo kto moglby zdobywac punkty.. Woicki pokazal ze woli gre skrzydlami i srodkiem masowo nie gra, takze Plinski za bardzo sie do tych zdobyczy punktowych nie przyczyni. Zator caly czas perfekcyjne przyjecie (co bym go nie pominal), jednak Cupkovic, Atan, Bakiewicz to po prostu jedna wielka tragedia. Przed meczem o superpuchar bronilem Atana, jednakze prawda jest taka ze bije na oslep i na sile, zero myslenia czy ataku po kierunkach. W meczu o superpuchar mial sporo farta przedzierajac sie przez blok, przeciwko Treflowi momentami nie potrafil przebic sie przez siatke.. Sam Winiar+Wlazly przeciwko Resovii grajacej na Podrpomiu i to Resovii silniejszej jak rok temu.. Z checia poczekam az ludzie rzuca sie jeszcze bardziej na Skre i bede oczekiwac az kurs na Reske przekroczy granice absurdu.

;)

Zeby nie bylo, ze nic nie napisze o Resce, coz wg mnie para przyjmujacych Lotman-Akhrem to podstawa, Akhrem zdecydowanie wraca do gry po kontuzji, mecz przeciwko Olsztynowi byl w jego wykonaniu bardzo dobry, Lotman glownie skupia sie na defensywie i jest git. Co do Bartmana, bardzo duzo i bardzo czesto go krytykuje, zawodnik jest to dziwny, ale statystyki mowia ze przeciwko Olsztynowi zdobyl najwiecej pkt i atakowal na bardzo dobrej skutecznosci. Bartman gra jak sinusoida, raz dobrze raz fatalnie, co pokaze przeciwko Skrze? nie mam pojecia, ale od czegos jest Schoeps.

Oczywiscie przy takiej zagrywce jaka ostatnio zaprezentowala Skra moze miec miejsce masa asow, jednak Resovia zagrywac tez potrafi, a Wlazly od niedawna gra na przyjeciu, wiec ucelowac go nie bedzie wielka sztuka, tym nie mniej jesli Skra bedzie miec ponownie taki dzien konia na zagrywce jak przeciwko Treflowi to szykuje sie ogromna walka + magia Podpromia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dom88 9

dom88

Użytkownik
Nie polecam grac Skry. W swietnej dyspozycji jest Wlazly jak i Winiar jednak poza nimi w Skrze nie ma nikogo kto moglby zdobywac punkty..
Nie chce wypominac jak w Rzeszowie w paru meczach tylko Grozer byl w formie ???? A tak na serio to nie zgodze sie z Toba. Atan wszedl w ostatnim secie meczu niedzielnego, wiec nie mozna o nim za wiele powiedziec za to mecz o superpuchar mega. Siła zagrywki Wlazly, Winiar, Atan, Plina + ciezka zagrywka Woickiego moze sprawic wiele problemów. Rozgrywajacy z Rzeszowa jest w obecnej chwili w duzo gorszej dyspozycji niż Woicki który prezentuje sie naprawde dobrze. Środkiem gra tak aby sobie ustawic gre i aby skrzydła mialy latwiej. Ale wszystko wyjasni sie we wtorek ???? Ja juz postawiłem na Skre ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie chce wypominac jak w Rzeszowie w paru meczach tylko Grozer byl w formie ???? A tak na serio to nie zgodze sie z Toba. Atan wszedl w ostatnim secie meczu niedzielnego, wiec nie mozna o nim za wiele powiedziec za to mecz o superpuchar mega. Siła zagrywki Wlazly, Winiar, Atan, Plina + ciezka zagrywka Woickiego moze sprawic wiele problemów. Rozgrywajacy z Rzeszowa jest w obecnej chwili w duzo gorszej dyspozycji niż Woicki który prezentuje sie naprawde dobrze. Środkiem gra tak aby sobie ustawic gre i aby skrzydła mialy latwiej. Ale wszystko wyjasni sie we wtorek ???? Ja juz postawiłem na Skre ????
ostatni mecz zdecydowanie wygrał sam Grozer, ale 2 mecze w Belchatowie zostaly wygrane dzieki grze calej druzyny rzeszowskiej, zobacz sobie statystyki jesli sadzisz ze sam Grozer wygral cale MP dla Rzeszowa..
Co do Atana to Nawrocki wprowadzal go juz w drugim secie ale gral on tak fatalnie ze na chwile na boisko chyba nawet wrocil Cupkovic. 3 pkty Atana i 4 pkty Cupkovica, mowia same za siebie, a jak sie doda ze Atan 2 razy nie przebił się przez tasme a Cupko dostal 4 bloki, to wyjdzie ze bardziej to oni grali dla Trefla niż dla Skry : &gt;
Nie wiem z ktorej strony Woicki sypie zdecydowanie lepiej od &quot;slabej sypy&quot; Tichaczka no ale, Rzeszow glupi nie jest gdzie Piniek bedzie przy siatce tam od razu bedzie szl pila do ataku, w koncu sforsowac blok kogos o wzroscie 180cm majac samemu 2m jest rzeczą banalną.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoja dyspozycja. Młody serbski atakujacy naprawde fajnie zastepuje Wlazłego który nieźle spisuje sie na lewym skrzydle (choc nikt jeszcze dobrze nie przetestowal jego przyjecia bo Zator i Winiar przykrywaja cale boisko). Drużyny w zupełnie innym miejscu warto pograc takim kursem na Skre

Zgadzam się z Tadzinem, obejrzałem dzisiaj mecz z Lotosem na spokojnie i Skra nie zachwyciła mnie. Z tym przyjęciem nie jest wcale tak dobrze co pokazały zagrywki Mikołajczaka, a pomimo tego, że gra Trefla opierała się praktycznie tylko na nim to i tak Gdańsk był w stanie przez dwa sety prowadzić w miarę równą walkę.
Nie mogę za dużo rozpisywać się, bo Tadzin już w zasadzie napisał co trzeba, może jeszcze dodałbym fajną postawę środkowych Resovii.
Kurs na Skrę jest śmiesznie niski, w ogóle nieopłacalny i nieadekwatny do ryzyka. Osobiście mecz odpuszczam, bo może tutaj się zdarzyć wszystko, ale gdybym miał coś zagrać to już chyba wolałbym pobrać Resovię za 2,36.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
W końcu jakaś ciekawa dyskusja. Ja niestety się z Tadzinem nie mogę zgodzić. jutro moim faworytem jest Skra i na nią postawię. W meczu o Superpuchar stawiałem na Resovie ale to co zobaczyłem mnie rozczarowało. Muszę zagrać jutro w drugą stronę. Resovia pod formą i to zdecydowanie. Rozegranie, Bartman i zagrywka mnie nie przekonują. Nie widziałem meczu z Olsztynem ale klasa rywala jutro o wiele większa. Na przyjęciu pewnie Lotman z Akrhemem. Jednemu mecz nie wyjdzie i kto za Niego wejdzie ?? Buszek ?? Nie wygłupiajmy się. Na środku pewnie Grzyb i Kosok. Jednak mimo wszytsko zamiast tego pierwszego widziałbym Nowakowskiego. Nie lubię Skry ale grają fajnie dla oka. Okej jak Tadzin pisał Atan i Cupkovic słabo ale jest w odwodzie jeszcze Cala. Wlazłego można przestawić spowrotem na prawe skrzydło a jego na przyjęcie. Nawrocki ma wiele opcji do wyboru. Woicki fajnie sypie a mają jeszcze opcje Vincicia do pierwszej linii, która też fajnie wygląda. Nie będę sie rozpisywał tutaj bo każdy zna klasę obydwóch zespołów. Mam nadzieję, że na Skrze się jutro nie zawiodę i zagram bardziej ryzykowniej. Dla mniej odważnych czysty win.


Przypuszczalne składy:

Resovia: Tichacek-Lotman,Akhrem-Bartman-Grzyb,Kosok-Ignaczak (L)

Skra: Woicki-Wlazły,Winiarski-Atanasijevic-Kooistra,Pliński- Zatorski (L)



Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów H(1.5-0) 2 2.24 Pinnacle ⛔

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 1.65 Pinnacle
⛔
 
dom88 9

dom88

Użytkownik
ostatni mecz zdecydowanie wygrał sam Grozer, ale 2 mecze w Belchatowie zostaly wygrane dzieki grze calej druzyny rzeszowskiej, zobacz sobie statystyki jesli sadzisz ze sam Grozer wygral cale MP dla Rzeszowa..
to o Grozerze to był lekki sarkazm... sam trzymałem kciuki za Sovie w tamtym sezonie aby pokonała Skre. Cupkovic na ataku to dla mnie pomylka ale Atan pokaze na co go stac, a jesli nie to Wlazły zawsze może wrócić na bombe. Skra ma wiele mozliwosci i moim zdaniem wygra ten mecz, ale jesli Tadzin Ty bedziesz mial racje to osobiście po meczu klikam dzieki pod Twoim postem ???? pozdro
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Pragnę dodać, że drużyna Resovii u siebie potrafi grać o wiele lepiej, niż na obcym dla siebie terenie. Dużo tej drużynie da powrót Achrema. Mecz o superpuchar jednak pokazał, jak ważnym jest ogniwem dla drużyny, zwłaszcza w ataku. Lotmana od zawsze ceniłem za czucie w przyjęciu, bo to jest nie oszukujmy się - ostatnia opcja w ataku, jednak z dość szerokim wachlarzem zagrań.
W Skrze do tej pory funkcjonuje wariant z Wlazłym na przyjęciu, jednak spora w tym zasługa zagrywki - dobrze kopią i odrzucają sobie rywala od siatki. Co jednak, jeśli zagrywka przestanie funkcjonować? No i co w przypadku, jeśli Wlazły zacznie kaleczyć przyjęcie? Cala jeśli byłby gotowy do gry, to grałby od razu i Skra nie bawiłaby się w przestawianie Szampona na &quot;piątkę&quot;. Jak dla mnie jutro value po stronie Resovii i sam chyba pogram coś w ich stronę.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Na przyjęciu pewnie Lotman z Akrhemem. Jednemu mecz nie wyjdzie i kto za Niego wejdzie ?? Buszek ?? Nie wygłupiajmy się. Na środku pewnie Grzyb i Kosok. Jednak mimo wszytsko zamiast tego pierwszego widziałbym Nowakowskiego. Nie lubię Skry ale grają fajnie dla oka. Okej jak Tadzin pisał Atan i Cupkovic słabo ale jest w odwodzie jeszcze Cala. Wlazłego można przestawić spowrotem na prawe skrzydło a jego na przyjęcie
hehe, poruszyłeś sprawę ławek i no w Bełchatowie mamy straszną lipę z ławkowymi.. w Rzeszowie też lipa a to za sprawą tego że Kovacewicz chyba znowu ma problemy z barkiem i nie wiem czy nawet w 12 będzie i to stawia Resovię z raptem jednym przyjmujacym w kwadracie i jest nim Buszek.. Wyglada to fatalnie, ale jak spojrzymy na Skrę to.. wyglada to jeszcze gorzej.. Dlaczego ? Juz pisze. Nawrocki od poczatku desygnowal Wlazlego na przyjecie i konsekwetnie powtarzal ten zabieg. Raz wyłamał się z tego pomysłu (a mialo to miejsce w meczu przeciwko Olsztynowi w memoriale Ambroziaka) i na przyjeciu mielismy Cale z Wlazlym, na bombie Cupkovica. Efekt ? Olsztyn gromi Skrę w pierwszych dwóch setach bo kompletnie nie ma przyjecia. Winiar wtedy bawil sie w libero na zmiane z Zatorem. W 3. secie Cala złazi z boiska i dzieki temu Skra wycaga mecz na 3-2.. Do czego zmierzam? Ano do tego ze Nawrocki ma ograny team przy ustawieniu z Wlazlym i Winiarem na przyjeciu, na ataku jest jedna wielka niewiadoma.. byl probowany troche Cupkovic byl troche wiecej Atan, niby Atan wypadal lepiej mecz Superpucharowy mial niezły z minusem, jednak pomyslunku w jego atakach nie ma kompletnie.. o postawie Atana i Cupko przeciwko Treflowi pisalem wczesniej. Z kolei Reska caly memorial Strzelczyka grala Buszkiem i Lotmanem i Buszek sobie pograł te parenaście setów i tam sobie radził. Przyszedl superpuchar i co nietrudno bylo sie domyslic, w trudniejszych sytuacjach kompletnie zawodzil, taki zawodnik, jak ma rozegrana pilke to skonczy, jak sytuacyjna to kaplica. I wychodzi na to ze mamy calkiem ogranego Buszka, a Skra ma libero Bąka ???? , oraz Calę który gdy grał to nawet Olsztyn bylo stac na sprawienie łomotu. Nawrocki na przyjeciu czasem zmienia Wlazlego na Baka przy trudniejszych ustawieniach. Konczy sie to niby lepszym przyjeciem ale ogromnym oslabieniem ataku. Cali na zmianach nie bylo w ogole. O Atanie i Cupko pisałem. O środkowych nie pisalem nic, to powiem tak Plinski to profesor a Kłos to.. młokos.
Skra na jakiekolwiek zmiany nie moze sobei kompletnie pozwolic bo oznaczaloby to dla niej porażkę, Resovia z kolei jak zmieni sobie Lotmana na Buszka to nie bedzie to katastrofa, a znaczne oslabienie. Bartman/Schops wedle uznania tu mamy ogromną przewagę Resovii, szczegolnie patrząc na Atana/Cupko..
Ale to takie gdybanie, ławkę Reska ma silniejszą, Cala przez Nawrockiego nigdy próbowany nie był a skoro nawet przeciwko Treflowi nei dostal szansy to logika wskazuje an to ze w meczu duzej stawki takiej szansy tym bardziej nie dostanie.
No i Resovia nie da sobie zrobic pod rzad 10 asów, Ignaczak jednak coś tam potrafi ;)
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Ehhh żeby nie wyszło że jestem fanem Skry :grin: Bo ich nie lubie, wręcz nienawidze ???? :cool: .... Ale....
Buszek jest fatalny, nie oszukujmy się. Zespół mający aspiracje na mistrzostwo powinien mieć tą ławkę bardziej wyrównaną. Schops z Olsztynem parę zmian i słyszałem ze bardzo słabo. Niestety meczu nie widziałem bo trzeba zarobić żeby było co zainwestować :cool: Fanem Perłowskiego też nie jestem. Jedynie zmianę, która może być widoczna to wprowadzenie Dobrowolskiego. W miarę fajnie rzuca i jest godnym następcą Tichacka. Przechodząc do Skry. Bąku siedzie tam i siedzi i mu tam dobrze. Kaskę zarobi jak jest potrzeba wejdzie żeby wzmocnić przyjęcie. Cale kojarzę z zeszłego sezonu i jego gra mi się podobała. Ok może być jeszcze pod formą. Ale w przypadku takiego zawodnika w każdej chwili może wystrzelić. Podejrzewam, że w szóstce wyjdzie Kooistra więc ławka dla Kłosa. Może i młokosem jest ale ogranie już ma także tego argumentu Twojego nie rozumiem. Cupkovic/Atan pozostawie bez komentarza. Dla mnie osobiście ławka Skry wygląda lepiej i to może mieć kluczowe znaczenie. Każdy zresztą ma inne poglądy, każdemu się podoba inny styl gry więc raczej tutaj konsensusu nie znajdziemy. Jedyną rzeczą jaką bym chciał to dobre widowisko.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (1,5-0) 1 1,72 Unibet ✅

Nie widziałem spotkań 1 kolejki ani jednej ani drugiej drużyny. Oglądałem tylko spotkanie o superpuchar które było rozgrywane w Częstochowie. Jutro obie drużyny spotkają się w Rzeszowie więc jak dla mnie będzie to zupełnie inny mecz. Jak to mają w zwyczaju kibice &quot;Reski&quot; będzie na pewno &quot;piekiełko&quot;. Obie drużyny naszpikowane gwiazdami, z tym, że goście bez Kurka i Możdżonka. Są to w mojej ocenie bardzo znaczące osłabienia. Resovia wzmocniona przed sezonem mimo odejścia Grozera. Chociaż gdyby Grozer został na pewno skład wyglądałby jeszcze bardziej imponująco. Ale za niego do drużyny przyszedł Bartman i Schoeps więc siła podobna mimo zdaniem. Ciekawi mnie to rozwiązanie z Mariuszem na przyjęciu w drużynie Skry, zobaczymy jak to wyjdzie w takim meczu z takim przeciwnikiem. Ogólnie składy bardzo wyrównane chociaż środek Skry chyba w tym sezonie będzie się głównie opierał na Danielu Plińskim i brak Możdżonka może być w dalszej części sezonu bardzo widoczny a jednak w drużynie gospodarzy tą lukę po Grozerze i Zbyszek i Jochen są w stanie załatać. Ogólnie przed sezonem Resovia była wyżej notowana aniżeli Skra i jeden mecz tak nagle wszystko zmienił ? hmm. &quot;Jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;.. Liczę jutro na tai-break i bardzo dobry mecz, bo kolejna trzy setówka to już będzie przesada..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dom88 9

dom88

Użytkownik
brak Możdżonka może być w dalszej części sezonu bardzo widoczny a jednak w drużynie gospodarzy tą lukę po Grozerze i Zbyszek i Jochen są w stanie załatać
luke po Grozerze, Jochen w jakims stopniu jest w stanie załatać natomiast Bartman nie jest w stanie tego zrobić. Generalnie to że przeszedł z przyjęcia na bombe było dla niego bardzo dobre bo taki furiat jak on na przyjeciu był bardzo słaby bo jeśli coś go wyprowadziło z równowagi to juz na przyjeciu nie byl w stanie sie skupić. A na ataku może wyładować swoje emocje. Tak jak ktos napisał Bartman ma jeden mecz fajny a nastepny katastrofa a klasowy atakujacy powinien trzymac równy poziom. Dlatego jesli trener Sovii wystawi w pierwszysm składzie Bartmana a ten podrażniony wypowiedzią Plińskiego zaczenie bombardować przeciwnika to może być festiwal bloków... Moim zdaniem oba zespoły w innej formie i Skra która szykuje forme na klubowe MŚ dzis wygra.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
luke po Grozerze Joseph w jakims stopniu jest załatać natomiast Bartman nie jest w stanie tego zrobić. Generalnie to że przeszedł z przyjęcia na bombe było dla niego bardzo dobre bo taki furiat jak on na przyjeciu był bardzo słaby bo jeśli coś go wyprowadziło z równowagi to juz na przyjeciu nie byl w stanie sie skupić. A na ataku może wyładować swoje emocje. Tak jak ktos napisał Bartman ma jeden mecz fajny a nastepny katastrofa a klasowy atakujacy powinien trzymac równy poziom. Dlatego jesli trener Sovii wystawi w pierwszysm składzie Bartmana a ten podrażniony wypowiedzią Plińskiego zaczenie bombardować przeciwnika to może być festiwal bloków... Moim zdaniem oba zespoły w innej formie i Skra która szykuje forme na klubowe MŚ dzis wygra.

Ale przyczepiłeś się tego Bartmana, zauważ, że wypowiedź Plińskiego może działać w obie strony i Bartman równie dobrze może zagrać super mecz, bo będzie miał coś do udowodnienia. Przed dziennikarzami nie dał się sprowokować i nie skomentował wypowiedzi Plińskiego, więc dlaczego z góry zakładasz, że na boisku będzie wariował i psuł ataki, a nawet jeśli tak byłoby, to wchodzi Schops, kilka razy kiwnie, kilka razy obije blok i jakby to powiedział Stefan Siara Siarzewski &quot;Cały misternyj plan (Plińskiego) w pizdu&quot;.
Iskrzeć będzie na parkiecie, iskrzy na forum, zapowiada się fajny mecz ;)

Redwitz // Komentarz Bartmana
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Resovia - Skra​
Ja osobiście nie widzę tutaj za bardzo czym Resovia miałaby pokonać Bełchatowian. Prawda jest taka, że jedynym elementem gry w jakim nieznacznie lepsi są gospodarze to przyjęcie. W ataku ogromna siła Bełchatowian i cały czas brak dyspozycji Kovacevica powodują, że w tym elemencie gry Skra jest zdecydowanie lepsza.
Prawda jest taka, że Skra w sezon już weszła, są na etapie w którym za chwilę zagrają w Mistrzostwach Świata a ich forma jest w miarę optymalna. Zupełnie nie można tego powiedzieć o Resovii. Bartman cały czas nie wszedł jeszcze na zbyt wysokie obroty, skrzydła w ataku prezentują się mizernie. Wlazły i Winiar są w kapitalnej dyspozycji, nie sposób ich zatrzymać w ataku. Dlatego nawet słabsze przyjęcie powinno być szybko nadrabiane. To samo jeśli chodzi o zagrywkę, ogromna przewaga Skry. Atan-Winiar i Wlazły regularnie serwują asy, w Resovii jeśli Bartman uderzy nie psując zagrywki to już jest spory sukces. W niedawnym meczu Skra rozmiażdżyła Resovie 3:0, dlaczego teraz ma być inaczej? ze względu na gre na wyjeździe? myślę, że to nie wiele pomoże Rzeszowianom. To jeszcze nie ich okres i nie te obroty na jakie wszedł rywal.
Skra (1.70) Bwin ⛔
 
M 1

marastb

Użytkownik
Resovia (+1,5) - Skra 1, kurs 1,55 Bet365 ✅

Widzę, że dużo osób stawia na Skrę. Jeden mecz niczego nie może wróżyć. Myślę, że dzisiaj Resovia będzie się chciała zdrowo postawić Bełchatowowi. Przegrała Superpuchar, bo Skra chciała pokazać Rzeszowianom miejsce w szeregu. Dzisiaj Skra gra w Rzeszowie. Wynik 0-3 jest nierealny, 1-3 też mało prawdopodobny gdyż w takim wypadku Resovia musiałby oddać mecz. Nie zapominajmy, że Skra się najbardziej osłabiła. Ich hegemonia została zastopowana. Nikt się jej już nie boi. W Rzeszowie będzie ciężko. Granie na 2 sety na Resovię jak najbardziej wskazane i bardzo prawdopodobne, że wejdzie. Go Rzeszów!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Witam! Nie znam się za bardzo na siatkówce, ale bardzo lubię ją oglądać i chciałbym wkroczyć także w ten dział na forum. Meczu chyba lepszego nie mogłem znaleźć na początek. Jeśli coś źle napisałem, proszę o nie hejtowanie mnie, gdyż dopiero zaczynam.

Resovia - Skra 1 @ 2,39 | Pinnacle

Resovia jest to moja ulubiona drużyna i nie ma co tego ukrywać, po odejściu Grozera już nie mają takiej siły w ataku, w jego miejsce jest Zibi Bartman. Atutem Reski w tym meczu jest oczywiście własna hala, ale moim zdaniem są także lepsi w przyjęciu. W drużynie jest Ignaczak, najlepszy Polski libero, rozgrywający Tichacek, jak dla mnie wystarczający na Plus Ligę. Skra jest to na pewno wielki zespół, jednak brak już Kurka i Możdżonka jest to niebanalna strata i ciężko będzie ich zastąpić. Mam nadzieję, że Bartman nie podpali się i nie podda się prowokacji Plińskiego. Woicki mnie zbytnio nie przekonywuje... Zobaczymy jak to będzie, analiza słaba to fakt, ale liczy się mój typ na RESOVIĘ!

EDIT: Udało się trafić pierwszy typ z klubowej siatkówki, oby tak dalej, brawo RESOVIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom