>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jadar Radom-Jastrzebski Wegiel
Typ:+2,5 seta jadar
Kurs:1,8
Buk: Unibet
Analiza:
Jutro w spotkaniu 2 kolejki plus ligi zmierza sie druzyny jadaru radom i jastrzebskiego wegla . Jastrzebski wygral swoje pierwsze spotkanie z Delecta Bydgoszzcz we wlasnej hali , tracac jednak seta 3:1 . Jadar po 3 zacietych setach przegranych 23:25 przegral na wyjezdzie z akademikami z olszttyna 0:3 . Jednak pokazal sie w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony . Jastrzebski Wegiel stracil seta u siebie z Bygdoszcza co bylo dla mnie sporym zaskoczeniem . Jadar natomiast zagral niezle spotkanie i nie zdziwil sie gdy wynik w olsztynie bylby w druga strone . Jesli jastrzebski wegiel stracil seta u siebie z delecta , ktora w moim odczuciu jest ekipa gorsza od jadaru to dlaczego nie moglby stracic seta z Jadarem? Taki jest tez moj typ na to spotkanie .
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel S.A. (Handicap +2.5) 1 1.80 ✅ ✅ 2 kolejkę Plus Ligi otworzy mecz w Radomiu. Gospodarze nie miło wspominają 1 kolejkę, ponieważ ulegli 3:0 na wyjeździe z Olsztynem , ale trzeba przyznać, że mimo takiego wyniku zaprezentowali się dobrze. Olsztynianie musieli mocno się napracować , aby taki wynik osiągnąć, wystarczy spojrzeć na wynik poszczególnych setów ( wszystkie 25:23) . Jastrzębski Węgiel natomiast w bardzo dobrych nastrojach nastrojach rozpoczął sezon, gdyż od zwycięstwa z Delectą Bydgoszcz 3:1. Jastrzębski na pewno jest faworytem w tym spotkaniu jednak dużym atutem gospodarzy będzie atut własnej hali , która prawdopodobnie zostanie wypełniona do ostatniego miejsca. Radomianie zaprezentowali się z Olsztynem
dobrze, nie można było im odmówić determinacji i woli walki a jutro będą dodatkowo umotywowani i mogą zagrać jeszcze lepiej niż w ostatnim spotkaniu i napsuć krwi gościom, którzy chyba mimo wszystko nie są w najwyższej formie i jeszcze potrzeba trochę czasu, aby weszli w rytm, trzeba też pamiętać, że zespół został mocno przebudowany. Jeśli gospodarze zaprezentują równie dobrą formę jak z poprzedniego meczu i dodatkowo wsparci ze strony kibiców są w stanie urwać seta a może nawet ugrać 1 punkt. Kurs również bardzo dobry na to zdarzenie.
AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn 2 1.72 ✅ ✅ Niezwykle emocjonująco zapowiada się jutrzejsze spotkanie. Politechnika to sprawca największej niespodzianki z 1 kolejki, pokonując na wyjeździe wicemistrza Polski ! Olsztynianie natomiast pokonali 3:0 Jadar Radom, ale mimo takie wyniku goście postawili trudne warunki. Stołeczni na pewno przystąpią do tego meczu w znakomitych nastrojach i trzeba szczerze przyznać, mimo że dopiero jesteśmy po pierwszej kolejce, że w Warszawie poczyniono naprawdę bardzo dobre transfery i siła rażenia jest większa niż w poprzednim sezonie co zobaczyliśmy w Częstochowie. Jednak wydaje się, że Olsztyn jest silniejszą drużyną od Częstochowian i postawią o wiele trudniejsze warunki. W formie olsztyńskiego klubu można się doszukać pewnych mankamentów jednak w meczu z Jadarem zaprezentowali dobrą formę oraz przez większą część meczu grali równo. Politechnika również jest w dobrej formie co pokazali już w sparingach, i będą mieli za sobą atut własnej hali, ale mimo wszystko Olsztynianie mają silniejszy skład i wywiozą minimum 2 punkty z Warszawy
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak poczytałem te wasze wypowiedzi na temat spotkania Warszawa-Olsztyn i widze ze większość typuje wygraną przyjezdnych i trochę naszły mnie wątpliwości bo ja myśle, że wygra Warszawa a to głównie dlatego ze oglądaęłm mecze obu zespołów i Warszawa grała na prawdę dobrze, natomiast Olsztyn prowadził prawie w każdym secie kilkoma by za chwilę roztwonić 7 pkt przewagi co najlepiej o nich nie świadczy, a Jadar jest słabszy na teraz od Warszawy.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Ja sie natomiast z wami nei zgodze... Mimo iż Olsztyn przeżywa poważne problemy to jednak jest porządna firma w polskiej siatkówce i dzisiaj nie pogubi punktów w Warszawie. Wszyscy sie podniecaja ze wygrali z naszym AZSem ale jest taka prawda, że akademicy z Częstochowy zagrali fatalnie. Moim zdaniem 3-0 dla Olsztyna bądź 3-1 jeśli rozluźnią sie po pierwszym wygranym secie.... Pzdr dla kibiców siatkówki :-D
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Jadar Radom- Jastrzębski Węgiel
Typ : 2
Kurs : 1,25 bet-at-home✅✅WYNIK 0:3✅✅


Do Radomia przyjedzie jeden z faworytów ligi a więc Jastrzębski Węgiel i nie rozpisując się wiele o tym spotkaniu uważam że goście są w stanie go wygrac, a jedyne na co stac gospodarzy to urwanie seta czy dwóch i doprowadzenie do tie breaka co i tak było by niezłym wyczynem biorąc pod uwage to jakimi zawodnikami dysponują oba zespoły. W dwunastce Jadaru na piątkowe spotkanie powinno się już znaleźć dwóch dopiero co pozyskanych Kubańczyków : przyjmujący Sirinas Menez Hernandez i rozgrywający Salas Moreno. Jednak ich adaptacja z zespołem jest żadna i nie sądze aby mogli z powodzeniem dzisiaj pojawic się na parkiecie. W zespole z Jastrzębia udanie zadebiutował Francuz Guillame Samica który zdobył aż 28pkt w meczu z Delectą i zapowiada się że będzie tak jak przypuszczano motorem napędowym swojego zespołu. Ogólnie Jastrzębianie dysponują w porównaniu do Jadara silniejszym zespołem i to powinno byc w dzisiejszym meczu widoczne gołym okiem ;) Nie ma sensu się rozwodzic na temat powyższego typu a wydaje mi się on w sam raz na dokładke do jakiegoś dubla na dzisiejszy dzień więc go polecam ????

:siata:J.W. Construction Osram AZS Politechnika Warszawska-AZS UWM Olsztyn
Typ : 2
Kurs : 1,65 bet-at-home ✅✅WYNIK 1:3✅✅


Sprawca bądź co bądź niespodzianki w pierwszej kolejce rozgrywek PLUS Ligi a więc Politechnika Warszawka która wygrałą w Częstochowie z tamtejszym AZS 3:2 dzisiaj zawita w kolejnych derbach akademickich przyjezdnych z Olsztyna. Mecz zapowiada się bardzo interesująco i napewno walki nie zabraknie jak i emocji w tym spotkaniu.
Patrząc na mecz gospodarzy z Częstochowa widac było wielką determinacje w ich grze. Bardzo dobrze wtedy prezentowali się w bloku jak i przyjęcie na poziomie 54% pozwalało na rozgrywanie odpowiednich piłek. Zawiódł wtedy ten na którego liczono najbardziej a więc Radek Rybak którego zmienił w trakcie meczu Buszek i zaprezentował się lepiej od swojego bardziej doświadczonego kolegi. Słabym elementem był także moim zdaniem Karel Kvaśnicka którego ataki były bardzo łatwe do przewidzenia a gracz ten ogólnie słabo się rozwija w ataku.
Porównując to z meczem Olsztynian którzy grali we własnej hali z Jadarem wygrywając 3:0 to można powiedziec że oba zespoły nie miały łatwego zadania jednak patrząc na wynik tego nie można dostrzec. W dalszym ciągu Olsztynianie będą musieli spisywac się bez Pawła Zagumnego którego jednak z powodzeniem zastępuje Jakub Oczko. Ponadto dobrzy w ataku Kunnari i Szymański. Wydaje mi się że tym razem po ciężkiej walce górą z tego pojedynku wyjdą przyjezdni z Olsztyna. Mecz będzie pokazywany w Polsacie Sport od 18.00 a więć miłęgo oglądania ????


Środek z doświadczonym Wojtkiem Grzybem powinien byc atutem w grze Olsztynian.​
 
lukash 63

lukash

Użytkownik

Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel


Dzisiaj o 17:00 na hali MOSiR-u przy ulica Narutowicza w Radomiu zawita Jastrzębski Węgiel, by się zmierzyć z miejscowym Jadarem Radom. Faworytem są goście, jednak moim zdaniem siatkarze gospodarzy nie oddadzą tanio skóry. Bilety wykupione przez radomian są prawie wszystkie także sala będzie zapełniona po brzegi. Niesieni dopingiem zawodnicy będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony, tym bardziej, ze niektórzy z nich będą debiutowac przed radomską publicznoscią w nowym klubie. Dodatkowym wzomcieniem dla radomskiego klubu mają być dwaj obcokrajowcy, którzy będa najprawdopodobniej mogli wystąpić już w tym meczu. Mowa tutaj o kubańczykach: przyjmującym Sirianis Mendez Hernandez i rozgrywającym Maikel Salas Moreno. Obaj zawodnicy bili reprezentantami swojego kraju tak więc to samo z siebie świadczy na jakim są poziomie. W środe trenowali już z klubem i bardzo możliwe że dzisiaj staną na boisku. A oto jedna z wypowiedzi radomskiego trenera potwierdzająca to o czym mówie:
&quot;Hernandez w reprezentacji Kuby grał jako przyjmujący i jako libero. Na obu pozycjach spisywał się bardzo dobrze. - Jeśli w ataku będzie radził sobie równie dobrze jak w przyjęciu, to może być dla nas dużym wzmocnieniem. Nie wykluczam, że znajdzie się w meczowej &quot;dwunastce” na piątkowy pojedynek z Jastrzębskim Węglem. Może okazać się &quot;kołem ratunkowym” dla Wojciecha Żalińskiego - dodaje Zawieracz.&quot;
W pierwszym meczu sezonu siatrzarze z nad Mlecznej zanotowanie dobry występ jednak przegrali po pojedynku 0:3 ( 23:25, 23:25, 23:25) z dość mocnym rywalem AZSem Olsztyn w spotkaniu wyjazdowym. W tym meczu będą oni chcieli udowodnić swoją wartość i to spotkanie potraktują bardzo poważnie. Kurs na Jadar bardzo wysoki i moim zdanie zbyt wysoki, ale na czystą jedynke stawiac jest ryzykownie.
Moje typy na ten mecz:
- Jadar Radom (+2,5 seta) kurs: 1.65
- Over 160.5 kurs:1.60
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Spotkanie: Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel (-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2.40
Buk: expekt
Analiza:

W 2 kolejce siatkarskiej PlusLigi w Radomiu zmierzą się Jadar oraz Jastrzębski Węgiel. W 1 serii gier ekipa gospodarzy uległa na wyjeździe 0-3 z AZS Olsztyn, gdzie jedynym zawodnikiem Jadaru który &quot;grał&quot; był Wojciech Żaliński. Natomiast goście pokonali Delecte Bydgoszcz. Obie drużyny mają zgoła odmienne aspiracje i cele na obecny sezon. Radomianie budowali skład z myślą o załapanie sie do ósemki co daje ligowy byt. Jastrzębianie jak co roku walczą o mistrzostwo i tym też kierowali się budując skład na sezon. Przyszło wielu doświadczonych i wartościowych graczy takich jak rozgrywajacy reprezentacji Holandii Nico Freriks czy francuska gwiazda na przyjęciu Guillaume Samica. Do wspomnianych zawodników dochodzi wychowanek Czarnych Radom Robert Prygiel, środkowy Wojciech Jurkiewicz, Australijczycy Igor Yudin i Ben Hardy oraz Brazylijczyk Rafa. Jeśli chodzi o gospodarzy to przed sezonem byla to jedyna ekipa która nie miała w składzie zagranicznego zawodnika. Przymierzani do gry byli natomiast dwaj Kubańczycy przyjmujący Sirianis Mendez Hernandez i rozgrywający Maikel Salas Moreno. Ten pierwszy być może znajdzie się w 12 osobowym składzie na dzisiejszy mecz. Myślę jednak że to nie wystarczy na ekipę gości. Jeśli Radom zagra tak jak ostatnio a raczej zagra tylko 1 zawodnik to będziemy świadkami tylko 3 setów na korzyść Jastrzębia.Dodatkowego smaczku w tym meczu daje, oprócz Radomianina Prygla, osoba Sebastiana Pęcherza grającego w poprzednim sezonie w barwach Jadaru. Ci dwaj zawodnicy przede wszytskim będą chcieli pokazać się z najlepszej strony a wspomnieni obcokrajowcy będą chcieli udowodnić że nie na darmo wydano na nich spore pieniądze. Typuje wynik 3-0 dla Jastrzębskiego Węgla.

PS. chociaz bede trzymal za ziomali z Radomia a przede wszystkim za ziomala z pobliskiego Skarzyska Wojtka Zalinskiego

ten mecz Jadar przegra...Czarni by wygrali ????
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - Domex Tytan AZS Częstochowa
Tutaj zdecydowanym faworytem spotkania będzie Skra i myślę, że od pierwszego seta osiągną znaczną przewagę. Mój typ to 3:0 na Skre. Jednak typy w granicach 1.45 nie jest na to odpowiedni. Unibet oferuje coś takiego:

PGE Skra Bełchatów-Domex Tytan AZS Częstochowa
Punkty w 1. Secie – Handicap
PGE Skra Bełchatów -4,5 1,85
Domex Tytan AZS Częstochowa +4,5 1,85
Co myślicie o takim typie?
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
vs.


Spotkanie: Skra Bełchatów - AZS Częstochowa set hc(-2.5/+2.5)
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Spotkanie to nazwać by można było hitem kolejki gdyby zespół z Częstochowy utrzymał zawodników którzy odeszli: Gacek, Billings, Wika, Gierczyński, Szczerbaniuk, Woicki. Drużyna z Częstochowy w tym sezonie nieoczekiwanie przegrała pierwsze spotkanie u siebie z Politechniką Warszawa natomiast Skra rozprawiła się w Gdańsku z tamtejszym Treflem 3-1. Dzisiaj w zespole Skry nie wystąpi Stephane Antiga, który jest ważnym ogniwem bełchatowskiej Skry. Natomiast zawodnicy z Częstochowy zapowiadają walke i wywiezienie choćby jednego pkt z bardzo trudnego terenu. Zadanie będzie strasznie trudne ale wykonalne i ja w to wierze. Młodość, chęć gry może dzisiaj zwyciężyć i oby tak sie stało. A że Częstochowianie urwą seta Skrze to jestem o tym święcie przekonany. Transmisja w TV 4 o godz. 15. Zapraszam do oglądania.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS
:siata: Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów ✅
Typ: Resovia Rzeszów (-1,5) @1,85 ✅ ✅
Bukmacher: Unibet
Pierwotnie Bydgoszczanie w Plus Lidze, mieli nie grać, gdyż w poprzednim sezonie po barażowych spotkaniach spadli do I ligi, jednak z najwyższej klasy rozgrywkowej, wycofała się drużyna Płomienia Sosnowiec, ku uciesze bydgoskich fanów siatkówki. No właśnie, sadzę, że doping kibiców nie będzie dzisiaj, jakimś wielkim atutem zawodników Delecty, gdyż w dniu dzisiejszym odbywa się GP na żużlu, własnie w Bydgoszczy i większość kibiców sportowych uda się zapewne na bydgoski owal, aniżeli na halę. Rzeszowianie przed sezonem stworzyli jedna z najsilniejszych drużyn, względem personalnym, prawdziwa plejada gwiazd na czele z Mitroviciem, Gierczyńskim, Ignaczakiem, Woickim czy Wika, jest w stanie wygrać z każdym. Ten pierwszy dzisiaj będzie miał okazję zaprezentować się, rzeszowskim kibicom, ponieważ wraca po kontuzji stopy. Do Bydgoszczy jednak nie zabrano Ivana Ilića, jak i Ihosvany Hernandeza. Jednak przy tak szerokiej i wyrównanej kardze rzeszowskiej drużyny, nie będzie to stanowiło raczej żadnego problemu. Resovia z pewnościa będzie chciała się zrehabilitować, za porażkę na własnej hali z drużyna ZAKSy Kędzierzyn Koźle 2:3, w końcu rzeszowscy kibice czekaja na pierwsze zwycięstwo w lidze, nie wyobrażam sobie innego scenariusza, aniżeli pewne zwycięstwo drużyny gości. Personalnie sa bardzo silni, nie ma jakiś wielkich osłabień, jedyne co mnie martwi, to że Rzeszowianom może brakować zgrania, jednak tak klasowi zawodnicy powinni sobie poradzic, z jedna ze słabszych drużyn w lidze !​
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Analizy by Robson

:siata ???? electa Bydgoszcz-Resovia Rzeszów
Typ : Resovia -1,5 seta
Kurs : 1,75 unibet✅✅WYNIK 0:3✅✅


Siatkarze Resovii mają coś do udowodnienia po pierwszej kolejce kiedy to nie udało im się pokonac u siebie ZAKSY Kędzierzyn Koźle ulegając im 2:3. WIdac było jeszcze po graczach Ljubo Travicy ociężałośc i brak błysku w grze. Motywacja napewno była wielka ale i presja ciążąca na zwodnikach ogromna. Mają pprzecież oni na papierze ekipę mającą powalczyc o najwyższe cele. Bydgoszczanie jak pisałem wcześńiej są w PLUS lidze tylko dzięki wycofaniu się z rozgrywek Płomienia Sosnowiec. W pierwszej kolejce powalczyli i zdołali ugrac jednego seta na terenie Jastrzębskiego Węgla. Mój faworyt tego meczu będzie dzisaj osłabiony brakiem środkowego Ishovany Hernandeza i rozgrywającego Ivana Ilica. O ile brak Kubańczyka na środku może spowodowac osłabienie o tyle zmiana na pozycji rozgrywającego i zastąpienie go Pawłem Woickim może tylko wywołac pozytywne skutki i lepszą grę. Kubańczyka na środku zastąpią pewnie młodzi POlacy Perłowski, Gawryszewski. Dobrą informacją dla Travicy wobec braku dwójki kontuzjowanych graczy będzie powrót przyjmującego Aleksandra Mitrovica. Licze że fiński atakujący Oivanen spisze się lepiej niż w meczu otwierającym sezon dla Rzeszowian bo wtedy spisywał się jak &quot;jeździec bez głowy&quot;. W wielu momentach atakował na siłe kiedy wypadało obic blok lub wykazac się sprytem. Myślę że powinien nabrac trochę spokoju a przeciwnik mniej wymagający. Nie spodziewam się aby po dwóch meczach z rzędu Rzeszowianie nie mieli na koncie zwycięstwa. Typ na wygraną gości po kursie 1,42 w unibecie biorę w ciemno i dokładam do dubelka a troszke ryzykowniejszy typ na -1,5 seta Resovii jest łakomym kąskiem i zdecydowałem się go pobrac:wink:

[/b]

Od tego gracza( Paweł Woicki ) będzie dzisiaj zależec w głównej mierze gra Resovii i sądze że będzie zdecydowanie lepsza niż przed tygodniem.

VS

:siata:pGE Skra Bełchatów- AZS Tytan Domex Częstochowa
Typ : powyżej 135,5 pkt
Kurs : 1,72 unibet⛔⛔WYNIK 124pkt⛔⛔


Wydawało by się że będzie to hitowy pojedynek na który ostrzą sobie zęby wszyscy fani siatkówki i mam dalej nadzieje że mecz ten dostarczy nam wielu emocji. jednak patrząc realnie na możliwości zespołów to w obecnym sezonie raczej różnica jest niebagatelna. Jednak na papierze a boisko zweryfikuje czy naprawde tak jest. Zwycięzcy nie trudno się doszukac w tym meczu a kursy są tak zaniżone że bardziej się już nieda chyba :wink: Częstochowian stac napewno na walke w tym meczu co są w stanie nam zagwarantowac. Wśród Bełchatowskiej Skry nie zobaczymy dzisiaj na parkiecie Stephane Antigi, Michała Bąkiewicza i Janne Heikkinena. Jednak czy są to osłabienia dla takiego dream teamu. Napewno strata dwóch przyjmujących Antigi i Bąkiewicza zawęża pole manewru na tej pozycji i zapewne zagrają dzisiaj Kurek w parze z Dawidem Murkiem. Jeżeli chodzi o Heikkinena to ten nie zagrał już w meczu z Treflem a na środku dobrze spisywali się Daniel Pliński z Radkiem Wnukiem a w obwodzie pozostaje przecież jeszcze Marcin Możdzonek. Postawy Mariusza Wlazłego niema co opisywac bo grał jak zawsze skutecznie i efektownie :wink:
A kto może poprowadzic do równej walki Częstochowe skoro tak słabo spisali się w meczu u siebie z Warszawą?! Jak dla mnie tym kimś będzie Zbigniew Bartman, który w meczu z Warszawą właśnie był najjaśniejszym punktem zespołu Radka Panasa. Teraz zapewne będzie tak samo bo na atakującego Mlyakova nie ma co liczyc bo jak dla mnie to bardzo nieudany transfer, gracz ten nie grał dobrze ale może dzisiaj spisze się lepiej chociaż w to lekko powątpiewam.

Więc pozostaje mi wiara w młodych siatkarzy że powalczą z utytułowanym rywalem i nie polegną z kretesem a granica 135,5 pkt zostanie osiągnięta na luzie. Początek meczu o godzinie 15.00 a transmisja w Polsat Sport i TV4. :smile:


To w głównej mierze przyjęcie Bartka Kurka będzie jednym z ważniejszych elementów w dzisiejszym meczu wobec braku Antigi i Bąkiewicza.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów (handicap -1.5) 2 1.85 Unibet ✅ ✅ ✅ ✅
Rzeszowianie to chyba największy przegrany po pierwszej kolejce. Zespół został bardzo mocno wzmocniony przed sezonem, cel jaki stawia się przed zespołem to jedynie walka o mistrzostwo i nie ma innej możliwości. Gorsze niż 2 miejsce na koniec sezonu będzie dużą porażką. To dopiero początek, ale te zapewniania są jak najbardziej realne, bo zespół ma bardzo mocny skład. Na inauguracje Resovia przegrała z Kędzierzynem 3:2 i przyczyną tej porażki wydaje się, że było kilka powodów - trener bardzo długo nie mógł skompletować całego składu, bo dużo zawodników grało w reprezentacjach przez co chcąc jak najlepiej przepracować okres przygotowawczy musiał zaaplikować ciężkie treningi co spowodowało, że siatkarzom zabrakło świeżości i byli przemęczeni. Kolejnym powodem, który mógł być przyczyną porażki wydaje mi się, że była zbyt duża presja nałożona na siatkarzy Asseco, wszyscy oczekiwali od nich zwycięstwa, bo maja bardzo dobry skład a zapomniano, że zespołowi brakuje zgrania, rytmu meczowego itd. Teraz już nie ma takiej presji i chyba wszyscy zrozumieli, że potrzeba czasu, aby wszystkie trybiki zaczęły funkcjonować i siatkarze mogą spokojnie przygotować się do meczu. Oni zaś sami zapowiadają, że w meczu z Delectą chcą się zrewanżować za porażkę w 1 kolejce. Dyspozycja w pierwszym meczu Rzeszowian nie była taka zła, momentami gra była bardzo dobra, potrzeba tylko aby to wszystko się poukładało a Rzeszowian będzie ciężko zatrzymać. Delecta inauguracje również zaczęła od porażki (1:3 z Jastrzębskim Węglem) i na uznanie zasługuje wygranie seta z Jastrzębskim po ciężkim boju, ale to jedynie na co było stać ich i dzisiaj powinno być podobnie bo trzeba przyznać uczciwie, że różnica poziomów jest bardzo duża. Resovia będzie na pewno zmotywowana, aby odnieść zwycięstwo i jedynie na co może stać gospodarzy to ugranie seta...

PGE Skra Bełchatów - Domex Tytan AZS Częstochowa over 135,5 pkt 1.72 ⛔ ⛔ ⛔ Tutaj typuje również podobnie jak Robson. Mimo, że Częstochowa została mocno osłabiona co widzieliśmy w meczu z Politechniką to jednak mecz z Mistrzem Polski dodatkowo motywuje i goście będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Skra natomiast potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby ta maszyna do wygrywania zaczęła dobrze funkcjonować. Widzieliśmy to w meczu z Treflem, gdzie w pierwszym secie zmiażdżyli gospodarzy, by potem toczyć wyrównana grę i stracić jeszcze seta, dlatego jeszcze nie są w pełnej dyspozycji, aby z każdym wygrywać 3:0. A jeśli goście się nie spalą to są w stanie powalczyć, bo o zwycięstwo będzie ciężko. O osłabieniach nie ma co pisać bo Bełchatowianie mają tak wyrównany skład, że rezerwowi gracze są w stanie zastąpić nawet takiego zawodnika jak Antigę. Jeszcze w tamtym sezonie mecze pomiędzy tymi zespołami elektryzowały całą siatkarską Polskę, teraz niestety Częstochowa nie jest równorzędnym przeciwnikiem, ale mimo wszystko jako, że to jest dopiero początek sezonu są w stanie coś ugrać, chociażby seta ze Skrą, która jeszcze nie jest w pełnej dyspozycji.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
hmmmm, co do meczu Skry z Częstochową to myślę, że Częstochowie ciężko będzie się nie skompromitować w pucharach. Z drugiej strony czego oczekiwać po takich osłabieniach. Jak to ciekawie określił Drzyzga w trakcie meczu, że fajnie jest jak się ma 5 solidnych zawodników i wtedy jak taki Nowakowski wchodzi do gry to jest uzupełnieniem, nie widać tych słabości, gorzej jak tych 5 solidnych nie ma i tacy zawodnicy jak Nowakowski, Bartman czy Wrona mają ciągnąć grę. Niestety braków w abecadle siatkarskim tak szybko częstochowie nadrobić się nie uda, więc będzie im bardzo ciężko cokolwiek zdziałać w tym sezonie... Dziwiłem się trochę tym wypowiedziom, że właśnie Częstochowa jest w stanie cokolwiek ugrać z potężną Skrą...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów ✅✅
typ: 2(-1,5seta)
kurs: 1.85

Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel S.A. ✅✅
typ: 2(-1,5seta)
kurs: 1.5


J.W.Construction Osram AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn ⛔⛔
typ: 1
kurs: 2.0


PGE Skra Bełchatów - Domex Tytan AZS Częstochowa ⛔⛔
typ: over 135,5
kurs 1.72
Typowanie wyszło dość słabo 2/4
Co do Warszawy to spodziewałem się znacznie więcej, zawodnicy którzy decydowali o wyniku mecz z Częstochową zagrali bardzo słabo i tylko nieporadności Olsztyna zawdzięczają ze udało im się wygrać seta. Widać ze na Politechnike jest jedna prosta recepta-dość dobra zagrywka i to wystarcza.
Dziś Skra pokazała miejsce w szeregu Częstochowy, nie chcę użyć za mocnego słoba ale chyba pogrom jest dopowiedzni (25:16: 25:20, 25:13). I tak na prawdę do to częstochowaska drużyna będzie raczej skazana na zdecydowaną porażkę w lidze mistrzów, taka jest prawda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie 2 kolejki PLUS Ligi ????
Delecta Bydgoszcz-Asecco Resovia Rzeszów 0:3 ( 17:25; 12:25; 19:25)​


Delecta : Lipiński 2, Konarski 8, Krzywiecki 5, Cerven 3, Pieczonka 4, Kokociński 6, Sopko 2, Janczak 4, Augustyn 1, Dębiec (l)

Resovia: Gierczyński 13, Wika 9, Kaczmarek 1, Papke 13, Gawryszewski 4, Perłowski 10, Łuka 2, Woicki 1, Ignaczak (l)

MVP : Marcin Wika


PGE Skra Bełchatów- AZS Tytan Domex Częstochowa 3:0 (25:16; 25:20; 25:13)​


Skra: Wlazły 13, Pliński 8, Murek 9, Kurek 15, Falasca 3, Wnuk 3, Gacek (l)

Częstochowa : Nowakowski 6, Wiśniewski 1, Drzyzga 1, Janeczek 2, Michalczyk 1, Mlyakov 13, Bartman 7, Zatorski (l)

MVP : Bartosz Kurek


Jadar Radom- Jastrzębski Węgiel 0:3 (24:26, 21:25, 20:25).​


Jadar : Maciończyk 2, Kosok 3, Pawliński 10, Żaliński 12, Kocik 9, Owczarski 3, Hernandez 3, Terlecki 6, Stańczak (l)

Jastrzębski : Freriks 1, Jurkiewicz 3, Czarnowski 7, Prygiel 14, Hardy 12, Samica 13, Rusek (l)

MVP : Guillaume Samica


J.W. Construction Osram AZS Politechnika Warszawska-AZS UWM Olsztyn 1:3 (18:25; 19:25; 30:28; 20:25 )​


Warszawa: Buszek 5, Kłos 7, Rybak 18, Gladyr 10, Kapelus 9 , Skórski 13, Neroj 2, Polozhevets 2, Milczarek (l)

Olsztyn : Kowalczyk 8, Grzyb 3, Oczko 1, Szymański 18, Józefacki 4, Kunnari 19, Siezieniewski 17, Andrzejewski (l)

MVP : Paweł Siezieniewski

W drugiej kolejce jakby zabrakło wyrównanej walki na parkietach w miastach gdzie rozgrywano mecze. Byc może taka walka by była w meczu Trefla z ZAKSĄ ale to spotkanie zostało przełożone. Na emocje liczyliśmy w meczu w Bełchatowie ale tam Skra szybko rozprawiła bardzo szybko z młodymi siatkarzami Częstochowy. Ogólnie wszystkie mecze skończyły się zwycięstwami faworytów, ale liga i tak jest bardzo ciekawa. Wkońcu Resovia w dobrym stylu pokonała Delecte. Zmiana na pozycji atakującego w tym zespole przyniosla same plusy i Paweł Papke spisał się bardzo dobrze zastępując nieopierzonego jeszcze Oivanena. W innym ciekawym meczu Warszawa musiałą uznac wyższośc Olsztyna chociaż wielu uważało że będzie na odwrót;)

Drużyna kolejki :

Rozgrywający : Migel Angel Falasca ( PGE Skra Bełchatów)
Atakujacy : Robert Prygiel ( Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący : Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów)
Guillaume Samica (Jastrzębski Węgiel)

Środkowi : Łukasz Perłowski (Asseco Resovia Rzeszów)
Tomasz Kowalczyk (AZS UWM Olsztyn)

Libero : Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia Rzeszów)


MVP KOLEJKI :Bartosz KUREK



Przed nami kolejne emocje już od piątku z PLUS Ligą mężczyzn i bardzo interesująco zapowiadające się spotkania. Szczególnie kibice ostrzą sobie zęby na pojedynki Olsztyna z Bełchatowem, Jastrzębskiego z Warszawą i mimo wszystko Częstochowy z Treflem.

Już teraz zapraszam do pisania analiz i prowadzenia dyskusji na temat spotkań przyszłej kolejki ????​
 
pge 0

pge

Użytkownik
Częstochowa z Treflem ... tu kurs pewnie będzie dobry, obie drużyny bowiem zaznały ostatnio porażki i będą z pewnością chciały się pokazać z dobrej strony. Częstochowa
to vice mistrz Polski, triumfator pucharu Polski, a gdański klub jest beniaminkiem.
Natomiast skład ma lepszy Trefl. Dlatego wydaje mi się, że kurs będzie dobry na oba
zespoly, jednak Gdansk wygra.

Skra z Olsztynem, mlekiem plynacym. Tutaj zwycieztwo Skry. Ciekawe jaki wysoki bedzie
kurs. Na pewno wyzszy niz w meczu Skry z Czestochowa.
 
pge 0

pge

Użytkownik
W nowej kolejce są słabe kursy, wyjątkiem jest mecz Azs Częstochowa przeciwko Trefl Gdańsk. Kurs na Azs 1,6 a Trefl 2,06 - zwycięztwo.
Częstochowa gra słabo, w dodatku jej siłę stanowią młodzi zawodnicy, jest wprawdzie Andrzej i Michalczyk, ale to rodzynki wśród młodzieży.
W Gdaśnku gra Łukasz Kadziewicz, serb Bojan Janić, a w ataku całkiem
nieźle Winnik, są też Bednaruk i Stancelewski.

Myśle, że Gdańsk wygra prezentuje bowiem wyzsza forme i posiada
2 gwiazdy (3 ale jedna kontuzjowana), Częstochowa ma slabszy sklad, mniej doswiadczonych zawodnikow, ale moze byc ciezko ... Bartman, Mlykov,Nowakowski przeciez potrafia grac.

Wasze typy ?
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawa

Drużyna Jastrzębskiego Węgla strzeliła w dziesiątkę sprowadzając do siebie Samice. Francuski przyjmujący został wybrany na MVP pierwszej kolejki PLUSLigi a w drugiej kolejce został MVP spotkania Węgla z Jadarem Radom - wygranym przez Jastrzębski Węgiel 3:0, a Francuz zdobył w tym meczu 13 punktów.
Natomiast drużyna ze stolicy naszego kraju, po świetnej pierwszej kolejce w której wygrali w Częstochowie z tamtejszym Domexem, w drugiej kolejce przegrali przed własną publicznością z drużyną z Olsztyna 3:1. W tym spotkaniu najlepiej punktującym zawodnikiem był Rybak.
Mó typ na ten mecz to: AZS Politechnika Warszawa +2,5 seta po kursie 2.00 (toto-mix). ✅✅
Goście z Warszawy na pewno będą chcieli się zrewanżować swoim fanom za przegraną z Olsztynem. Stres powinien być mniejszy niż w tamtym spotkaniu, a więc i błędów powinno być mniej.
Politechniką niewątpliwie stać na ugranie choćby jednego seta z drużyną Jastrzębskiego Węgla, a ja wierzę, że tak sie stanie.
 
dudi 0

dudi

Użytkownik
W toto-mixie jest ciekawy kurs na handicap w meczu Olsztyn - Skra. Właściwie wszystko sprowadza się do wygranego przez Olsztynian seta (mogą się rozochocić i im dalej w mecz, tym mogą się mocniej postawić). Gospodarze mają 3 strzelby w ataku- takie wnioski wyciągam po ich pierwszch meczach - z Jadarem i Politechniką. Są nimi- Szymański, Kunnari i Siezieniewski. Z tego wnioskuję,że Oczko gra głównie skrzydłami, bo środkowi- Grzyb i Kowalczyk nie notuja jakichś oszałamiająych wyników punktowych. W tym miejscu pojawia się pytanie- czy do gry od początku meczu będzie gotowy Zagumny. Z nim Olsztyn ma więcej mozliwości ataku, Paweł jest w stanie &quot;wyczarować&quot; wystawę bez bloku i to mimo nienajlepszego przyjęcia. Dlaczego piszę o przyjęciu, a no dlatego, że każdy kto oglądał mecz Skry z Częstochową z pewnościa zauważył, jakie olbrzymie mozliwości w polu zagrywki ma Skra. Wlazły, Falasca, Kurek, Murek niemal rozstrzeliwali przyjmujacych Czewy (szczególnie Bartmana). Z racji tego, że Andrzejewski nie jest &quot;z tej samej półki&quot; co Lambourne, to AZS (Zagumny nie jest w stanie czarować przez cały mecz) może miec spory problem z wyprowadzaniem ataków.
Z innej beczki. Obie drużyny przystępują do tego pojedynku z kompletem 6pkt. i poza prestiżem jest to gra również o pozycję lidera. Spotkanie pokaże również, na co stać na dziś oba teamy. Dla Skry będzie to pierwszy, poważny przeciwnik w tym sezonie (nie był nim Trefl, ani tym bardziej Częstochowa), Bełchatowianie zagrają bez Antigi, niepewny jest również udział kogoś z dwójki Możdżonek/Heikkinen (zwyczajnie zabraknie dla któregoś z nich miejsca). Mecz ten będzie powrotem Możdżonka na stare śmieci, toteż nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie na niego postawił Castellani, który tym razem osobiście poprowadzi Bełchatowian (był na meczu swojego syna w Argentynie gdy Bełchatów gromił Czewę). Czym może Olsztyn zaskoczyć mistrzów Polski? Moim skromnym zdaniem- prać, prać ile wlezie w Kurka, który się zagotuje i wcale nie musi szumieć w ataku tak jak z &quot;Medalikami&quot;. Co prawda, jest za niego alternatywa- Bąkiewicz, dlatego wszystko sprowadza się do umiejętnego rozłożenia zagrywki. Myślę, że graczem zadaniowym może być tutaj Józefacki, którego stać na serię dobrych, soczystych zagrywek, wiele nie ustępujących zagraniom Wlazłego.
Podsumowując, mecz jest do wygrania przez Skrę w stylu podobnym do tego z Treflem, choć nie należy zapominać, że mecze w sezonie zasadniczym między tymi drużynami (w Olsztynie!) w ciagu ostatnich dwóch lat były bardzo zacięte. Dla odważnych over 185,5 za 2.20.✅
Typ: Skra (-1,5) - 1.55 ✅
Bukmacher: Toto-mix.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Domex Tytan AZS Częstochowa - Trefl Gdańsk ⛔⛔
typ: 2
kurs: 2,25

Zacznę od Częstochowy, muszę się znowu powtórzyć i napisać iż młodzi zawodnicy Częstochowy praktycznie nie są w stanie grać przez cały mecz na pełnej koncentracji i często zdarzają się przestoje, które przeciwnik bezlitośnie wykorzystuje. Spróbuję bez zbędnego lania wody i tylko konkrety, Częstochowa po dwóch porażkach u siebie z Warszawą i ostatnia parodia ze Skrą gdzie doznali można powiedzieć upokorzena. Presja rośnie, zaczynają się nerwy. Dodatkowo kontrowersje wywołały ostatnie publikacje wywiadu Mlaykova, który podważa autorytet trenera Panasa i dodatkowo źle wypowiada się o młodych zawodnikach, m.in. Bartmanie. Jak takie sytuacje wpływają na zespół nie trzeba pisać. Natomiast Trefl dysponuje bardzo dobrym składem, Kadziewicz, Stancelewski, Janic, Serafin. Za Treflem na pewno przemawia doświadczenie, bo w Częstochowie jedyny doświadczony jest Stelmach i może Michalczyk ale ile jego doświadczenie daje Częstochowianom to mogliśmy się przekonać w ostatnich meczach. Można też dokonać pewnego porównania, choć oczywiście nie w pełni obiektywnego, oba zespoły grały ze Skrą-Trefl ugrał seta i w pewnych momentach prowadził wyrównany bój, nawet prowadząc. A Częstochowa zafundowała Bełchatowianom trening. No cóż mimo iż buchmacherzy większe szanse dają Częstochowie to dla mnie będzie niespodzianką jeśli uda im się wygrać.
Typy bardziej ryzykowne:
typ: 2(-1,5seta)⛔⛔
kurs: 3,2
typ: 2(-2,5seta)⛔⛔
kurs: 8.0

Oczywiście te zakłady lepiej zagrać za mniejszą stawkę ale są one realne do wejścia. Trefl głodny gry, w ostatniej kolejce pauzował, będą w pełni sił. Nawet wyniku trzysetowego dla gości można się spodziewać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom