>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLUS Liga Kobiet 2009/10

Status
Zamknięty.
sower 0

sower

Użytkownik
Redwitz tylko nie wiem czy oglądałeś mecz z Piłą. Barańska wcale nie świeciła formą, nie potrafiła się odnaleźć na boisku. Natomiast faktycznie rewelacyjnie na zagrywce spisywała się Efimenko. Jednak to tylko uparcie Piła pozwalała się punktować zamiast na zagrywce podejść do przodu. Dziewczyny z Bydgoszczy na pewno oglądały ten mecz i nie będą robić tego błędu. I na koniec dwa słowa Gwardia w meczu z Piłą nie miała siły już w 4 secie było po nich widać zmęczenie. Jeśli dojdzie do tie breaku w co wątpię to dziewczyny kondycyjnie nie wytrzymają. Gwardia za 5 dni gra w 1/4Chalange Cup...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pięęęęęknie Gwardzistki ???? Gratulacje dla obu drużyn, Centrostal koszamrnie zagrał w ostatnim decydującym starciu. Mecz mógł się podobać. W piątej partii w drużynie z Bydgoszczy zawiodło przyjęcie. W całym spotkaniu można mieć sporo pretensji do komunikacji pomiędzy rozgrywającą a środkowymi. Kiepskie piłki wystawione do Kuczyńskiej i Mróz i do tego słaba skuteczność w ataku tych środkowych. Dobrze spisały się Patrycja Polak i Ewa Kowalkowska, która jednak popełniła sporo błędów w ataku. W Gwardii bardzo dobre zawody rozgrywały Bogusia Barańska i Monika Czypiruk. Przede wszystkim w polu zagrywki dużą przewage uzyskały zawodniczki Trenera Błaszczyka. W bloku natomiast dominowały Bydgoszczanki.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo ???? Pięęęęęknie ;)
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Łódź - PIła
Łodzianki faworytki, wygrały w tym sezonie wszystkie mecze z Piłą, teoretycznie powinny jutro wygrać, ale po kursie 1.25 nie opłaca się na nie stawiać. Ostatni meczy wygrały ledwie 3-2 a jak wiadomo tiebreak to loteria więc ja złapię być może jutrzejszą loterie po kursie 3.20 na piłe. Aga KOsmatka i Klaudia Kaczorowska, wymagam od Was duzo w jutrzejszym meczu. Chociaż jutro dużym atutem gospodyń będzie rozgrywająca...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gedania Żukowo - Stal Mielec

Stal Mielec -2.5 seta ( 1.50 )
Under 160.5 pkt. ( 1.55 )

Gedanistki od początku sezonu pokazują się po prostu ze słabej strony. Nie mają kim grać. Pierwsze dwa spotkania pokazały, że Mielczanki są bardzo zmotywowane i chcą efektownie kończyć każde spotkanie. Siatkarki z Żukowa tym razem zagrają we własnej hali, ale nie wiem czy będzie to ich atutem. Personalnie spora przewaga po stronie Stali. W sezonie zasadniczym podobała mi się gra przede wszystkim Sylwi Wojcieskiej. Kapitalna postawa w bloku i w ataku. Również Anita Kwiatkowska i Magda Piątek pokazywały się z dobrej strony. Po stronie Gedanistek dobrze prezentowała się Marta Siwka ( Libero ). Oprócz dobrej gry wyróżniała się również urodą. Linia 160.5 jest dosyć dobrą. W pierwszych dwóch spotkaniach padło odpowiednio: 138 pkt. i 130pkt. Wynik 3:0 dla Stali Mielec jest najbardziej prawdopodobny.

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - GCB Centrostal Bydgoszcz

Over 135.5 pkt. ( 1.72 )

Niska linia i przede wszystkim dobry kurs ???? Wydaje mi się, że Bydgoszcz jest w stanie ugrać w sumie ponad 60 punktów. Również wygranie seta przez drużynę z Bydgoszczy nie jest rzeczą niemożliwą do zrobienia. Wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponuje zespół z Muszyny. Oprócz Aluprofu jest to główny kandydat do zdobycia Mistrzostwa Polski. W Finale Pucharu Polski zespół z Łodzi pokazał, że można ograć ten kapitalny zespół. Atutem Bydgoszczy są bardzo wysokie środkowe. Młoda przyjmująca Patrycja Polak bardzo fajnie się prezentuje. Za słabszy punkt uważam rozegranie. Monika Smak i Yana Savochkina to doświadczone zawodniczki, ale niestety do wysokiego poziomu sporo im brakuje. Wolałbym w ich miejsce oglądac może troche słabszą, ale za to dużo ładniejszą Alicje Leszczyńską.

BKS Aluprof Bielsko-Biała - IMPEL Gwardia Wrocław

BKS Aluprof Bielsko-Biała -18.5 Match Points Handicap ( 1.85 )

Dosyć wysoka linia jeśli chodzi o Handicapy. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie obu drużyn w Bielsko-Białej. Sromotna porażka drużyny z Wrocławia i zdobycie 40 punktów w całym spotkaniu to nie jest powód do dumy. Gwardia grała wtedy bardzo szczupłą kadra co nie zmienia faktu, że wielkiej roli na parkiecie Aluprofu nie powinny odegrać.

Organika Budowlani Łódź - PTPS Piła

PTPS Piła +2.5 seta ( 1.42 )

Wydaje mi się, że ten Typ powinien spokojnie wejść. Piła w ostatnim meczu słabiej zaprezentowała się w pierwszych dwóch partiach. W kolejnych było już lepiej ( TB nie uwzględniam ). Organika oczywiście jest faworytem, ale Pilanki tanio skóry nie oddadzą. Wydaje mi się, że można nawet zagrać odważniej +1.5 seta lub czyste zwycięstwo Pilanek. Ostatnio problemy chyba z barkiem miała Katarzyna Konieczna, która ciągnie gre swojej drużyny w ataku. Również potrafi dołożyć kilka punktów z serwisu. Troche denerwuje mnie Ewa Kasprów, która gra strasznie schematycznie. Jest strasznie wysoka i powinna to wykorzystywać. Nie potrafi również wykorzystać wzrostu Gaby Wojtowicz, która przy dobrej piłce powinna atakować nad blokiem. W grze Łodzianek sporo zależy od postawy Katarzyny Zaroślińskiej. Ta leworęczna zawodniczka prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie. Wydaje mi się, że są szanse, aby w niedalekiej przyszłości zagościła w reprezentacji. Również Karolina Kosek, która kapitalnie atakuje z wykrozystaniem bloku to ważna postać beniaminka z Łodzi. Róznica pomiędzy tymi zespołami nie jest jakaś strasznie duża. Nie zdziwie się jak po raz kolejny zobaczymy pięciosetowy pojedynek.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok(-1,5seta/+1,5seta) (3:2)
Typ: 1
Kurs: 1,42

Data spotkania: 19.04.2010 godz. 18:00

W sezonie regularnym dwa zwycięstwa Dąbrowy Górniczej po 3:0. Skład gospodyń dużo mocniejszy. Dąbrowa grała z niezłym skutkiem w Lidze Mistrzyń, na pewno wiele dobrego nauczyły się siatkarki grając na takim poziomie. Zespołowi ogólnie różnie wiodło się w lidze, ale wszystkie niepowodzenia były związane z brakami kadrowymi: Liniarska, Pura. Na ten mecz trener gospodyń ma całą kadrę zdrową. Ostatnio zespół rozegrał dwa sparingi z Bielsko-Białą. Oba treningi zakończyły się remisem 2:2. Celem gości było utrzymanie w lidze i zawodniczki to uzyskały. AZS do meczu przystąpi osłabiony brakiem jedynej atakującej Małgorzaty Cieśli oraz środkowej Katarzyny Kalinowskiej, kilka innych siatkarek jest po kontuzji. Według mnie gospodynie powinny ten mecz wygrać 3:0 lub 3:1.

Zdarzenie: Gedania Żukowo - Stal Mielec(+1,5seta/-1,5seta) (0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,2

Data spotkania: 19.04.2010 godz. 17:00

Gedania Żukowo to najsłabsza drużyna ligi i pewny spadkowicz. W sezonie regularnym gospodynie wygrały tylko jeden set we wszystkch meczach. Stal Mielec w porówaniu z Gedanią to niezły zespół. Stan rywalizacji 2:0 dla Mielca. Oba mecze zakończyły się wynikiem 3:0 na korzyść Stali. Według mnie goście powinni wygrać 0:3 lub 1:3

Kurs ogólny: 1,70⛔
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Unibet
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gedania Żukowo - Stal Mielec

Stal Mielec -2.5 seta ( 1.50 ) ✅ ( 3:0 )
Under 160.5 pkt. ( 1.55 ) ✅ ( 136pkt. )

Gedanistki od początku sezonu pokazują się po prostu ze słabej strony. Nie mają kim grać. Pierwsze dwa spotkania pokazały, że Mielczanki są bardzo zmotywowane i chcą efektownie kończyć każde spotkanie. Siatkarki z Żukowa tym razem zagrają we własnej hali, ale nie wiem czy będzie to ich atutem. Personalnie spora przewaga po stronie Stali. W sezonie zasadniczym podobała mi się gra przede wszystkim Sylwi Wojcieskiej. Kapitalna postawa w bloku i w ataku. Również Anita Kwiatkowska i Magda Piątek pokazywały się z dobrej strony. Po stronie Gedanistek dobrze prezentowała się Marta Siwka ( Libero ). Oprócz dobrej gry wyróżniała się również urodą. Linia 160.5 jest dosyć dobrą. W pierwszych dwóch spotkaniach padło odpowiednio: 138 pkt. i 130pkt. Wynik 3:0 dla Stali Mielec jest najbardziej prawdopodobny.

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - GCB Centrostal Bydgoszcz

Over 135.5 pkt. ( 1.72 ) ⛔ ( 135pkt. ) Pech to pech ????

Niska linia i przede wszystkim dobry kurs ???? Wydaje mi się, że Bydgoszcz jest w stanie ugrać w sumie ponad 60 punktów. Również wygranie seta przez drużynę z Bydgoszczy nie jest rzeczą niemożliwą do zrobienia. Wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponuje zespół z Muszyny. Oprócz Aluprofu jest to główny kandydat do zdobycia Mistrzostwa Polski. W Finale Pucharu Polski zespół z Łodzi pokazał, że można ograć ten kapitalny zespół. Atutem Bydgoszczy są bardzo wysokie środkowe. Młoda przyjmująca Patrycja Polak bardzo fajnie się prezentuje. Za słabszy punkt uważam rozegranie. Monika Smak i Yana Savochkina to doświadczone zawodniczki, ale niestety do wysokiego poziomu sporo im brakuje. Wolałbym w ich miejsce oglądac może troche słabszą, ale za to dużo ładniejszą Alicje Leszczyńską.

BKS Aluprof Bielsko-Biała - IMPEL Gwardia Wrocław

BKS Aluprof Bielsko-Biała -18.5 Match Points Handicap ( 1.85 ) ✅ ( 75-52 )

Dosyć wysoka linia jeśli chodzi o Handicapy. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie obu drużyn w Bielsko-Białej. Sromotna porażka drużyny z Wrocławia i zdobycie 40 punktów w całym spotkaniu to nie jest powód do dumy. Gwardia grała wtedy bardzo szczupłą kadra co nie zmienia faktu, że wielkiej roli na parkiecie Aluprofu nie powinny odegrać.

Organika Budowlani Łódź - PTPS Piła

PTPS Piła +2.5 seta ( 1.42 ) ✅

Wydaje mi się, że ten Typ powinien spokojnie wejść. Piła w ostatnim meczu słabiej zaprezentowała się w pierwszych dwóch partiach. W kolejnych było już lepiej ( TB nie uwzględniam ). Organika oczywiście jest faworytem, ale Pilanki tanio skóry nie oddadzą. Wydaje mi się, że można nawet zagrać odważniej +1.5 seta lub czyste zwycięstwo Pilanek. Ostatnio problemy chyba z barkiem miała Katarzyna Konieczna, która ciągnie gre swojej drużyny w ataku. Również potrafi dołożyć kilka punktów z serwisu. Troche denerwuje mnie Ewa Kasprów, która gra strasznie schematycznie. Jest strasznie wysoka i powinna to wykorzystywać. Nie potrafi również wykorzystać wzrostu Gaby Wojtowicz, która przy dobrej piłce powinna atakować nad blokiem. W grze Łodzianek sporo zależy od postawy Katarzyny Zaroślińskiej. Ta leworęczna zawodniczka prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie. Wydaje mi się, że są szanse, aby w niedalekiej przyszłości zagościła w reprezentacji. Również Karolina Kosek, która kapitalnie atakuje z wykrozystaniem bloku to ważna postać beniaminka z Łodzi. Róznica pomiędzy tymi zespołami nie jest jakaś strasznie duża. Nie zdziwie się jak po raz kolejny zobaczymy pięciosetowy pojedynek.
Pięęęknie ???? Troche szkoda Overu w Muszynie ???? Kurs był bardzo duży jak na takie spotkanie. Niestety zabrakło jednego punktu ????
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Fakro Muszynianka over 182,5 pkt 1.90

Mecze miedzy tymi dwoma drużynami są zawsze bardzo zacięte, większość z nich kończy sie 5 setami. Jesli mam być szczery to nie mam pojęcia która z drużyn będzie dziś górą, ale wydaje mi sie ze zostaną dzis rozegrane minimum 4 sety które powinny okazać sie na tyle zacięte aby linia została przekroczona.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko-Muszyna
typ: under 160,5 pts
4.0
Unibet
Analiza:
Dziś w drugim spotkaniu finalowym plusligi kobiet bielszczanki na wlasnym parkiecie podejma siatkarki z muszyny . Obie druzyny nie moga zaliczyc tego sezonu do udanych mimo ze sa w finale krajowych rozgrywek . Zadnej z tych druzyn nie udalo sie zdobyc krajowego pucharu i obie odpadly dosyc szybko z rozgrywek ligi mistrzyn . Jednak lepszym skladem sposrod tych dwoch druzyn dysponuje Muszyna . Udowodnila to we wczorajszym , pierwszym spotkaniu gdzie nie dala najmniejszych szans bielszczankamo wygrywajac pewnie , bez straty seta 3-0 . Bielszczanki nawiazaly jakakolwiek walke tylko w pierwszej partii , pozniej byly juz tylko tlem dla swietnie grajacych podopiecznych Bogdana Serwinskiego . Dzis w moim odczuciu moze byc podobnie , muszyna powinna zdominowac bielsko na ich parkiecie , wygrac to spotkanie i byc juz tylko o krok od zdobycia mistrzostwa polski , a tym samym obronienia tego tytulu sprzed roku .
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Stal Mielec-Trefl Sopot
typ: 2
5.0
Bet At home
Analiza:
Dziś w drugim spotkaniu barazowym o prawo gry w przyszlym sezonie w pluslidze kobiet stal mielec zagra na wlasnym parkiecie z zespolem trefla sopot . Trefl Sopot w cuglach mial awansowac do plusligi , gdy juz praktycznie nic nie stawalo im do tego na przeszkodzie , przegraly 3 kolejne spotkania i musza grac jeszcze baraz ze stala mielec . Trefl w finale playoff I ligi prowadzil juz z rumia 2-0 , by przegrac w ostatecznej rywalizacji 2-3 . Pierwsze , wczorajsze spotkanie zakonczylo sie po tiebreaku na korzysc mielczanek . Jednak Sopocianki pokazaly ze potrafia wygrywac z teoretycznie lepszymi rywalkami juz w rozgrywkach o puchar polski . Dla Trefla bylaby to ogromna porazka gdyby ten zespol nie znalazl sie w przyszlym sezonie w szeregach plusligi . Siatkarki z Sopotu by liczyc sie jeszcze w walce musza wygrac dzisiejsze spotkanie . Mysle , ze stac je na to by wyrownac stan rywalizacji w potyczce ze stala mielec
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Muszyna- Aluprof
typ Muszyna przegra 1 seta i wygra caly mecz
kurs 4,30
sportingbet
ANALIZA:
przed nami 3 finalowe spotkanie Plus Ligi Kobiet w siatkowce. Przypomne ze walka toczy sie o mistrzostwo kraju. W rywalizacji do 3 zwyciestw mamy remis 1-1. Pierwsze 2 spotkania rozgrywano w Bielsko Bialej. Wpierw Gladkie zwyciestwo Muszyny 3-0 a nastepnie gladkie zwyciestwo gospodyn takze 3-0. W rywalizacji polfinalowej Muszyna musiala sporo nameczyc sie by pokonac Dabrowe Gornicza. O awansie do finalu decydowal przecie dopiero 5 spotkanie , ktore muszyna wygrala 3-1. Droga Aluprofu nieco latwiejsza wygrana bowiem 3-1 w meczach nad ekipa z Lodzi. Dzis spodziewam sie zacietego pojedynku , z ktorego gora wyjda gospodynie aczkolwiek typuje 1 sety dla przyjezdnych
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:Muszyna- Aluprof
typ 2
kurs 2,70
betsafe
ANALIZA:
przed nami 4 byc moze ostatnie juz spotkanie o mistrzostwo Polski w siatkowce pan. Naprzeciwko siebie stana- Muszynianka Fakro Muszyna oraz Aluprof Bielsko Biala. Stan rywalizacji brzmi 2-1 dla Muszyny. Przypomne ze gramy do 3 zwyciestw. Pierwsze dwa spotkania rozgrywano w Bielsku Bialej . Wpierw gladka wygrana przyjezdnych 3-0 a nastepnie gladka wygrana gospodyn takze 3-0. Wczoraj rozgrywano 3 spotkanie w Muszynie. Pierwszy set dla Aluprofu , niestety na nic wiecej nie bylo stac podobiecznych Wiktorowicza- 3 kolejne partie zakonczyly sie wygrana Muszynianki. Dzis Aluprof ma noz na gardle-porazka bowiem oznacza odpadniecie w rywalizacji o Zloto co wiecej zdobycie je przez dzisiejsze rywalki. Potrzeba przyjezdnym dzis odpowiedniej motywacji aby rywalizacja przedluza sie nam do 5 spotkania w Bielsku Bialej. Mysle ze motywacji tej niewiastom nie zabraknie i pokoza charakter przenoszac rywalizacje jeszcze raz do wlasnej hali . Stawiam na zwyciestwo Aluprofu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
PLUS LIGA KOBIET 2009/2010
Klasyfikacja końcowa:
1. BKS Aluprof Bielsko-Biała
2. Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. Organika Budowlani Łódź
5. GCB Centrostal Bydgoszcz
6. PTPS Piła
7. Pronar Zeto Astwa AZS Białystok
8. Impel Gwardia Wrocław
9. KPSK Stal Mielec
10. Gedania Zukowo

MECZE FINAŁOWE:
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1

Ostatni, piąty mecz finałowy:
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1
(21:25, 25:12, 25:16, 25:22)

BKS:
Barańska (22 pkt), Ciaszkiewicz (1), Okuniewska (8 ), Skorupa (8 ), Studzienna (10), Bamber (16), Sawicka (libero) oraz Horka, Świeniewicz (8 )
Muszyna: Bełcik (7 pkt) , Pykosz (6), Skowrońska (4), Bednarek-Kasza (8 ), Mirek (11), Jagieło (11), Zenik (libero) oraz Witczak (1), Solipiwko (4), Śrutowska (1), Pycia (4)
Informacja na przyszłość: Tylko i wyłącznie moderator kasuje swoją wypowiedź. Tym razem temat błachy, ale nie można dopuścić do rozprzestrzenienia sie tego precedensu. // Marnik

Edit ( christopher48 ): Po pierwsze to nie pisz, że były jakieś buźki, bo tak popoprawiałem, żeby emotki nie wyskakiwały. Po drugie jak już poprawiasz to rób to porządnie, a ty tak zrobiłeś, że w tekście była gdzieś grubość czcionki napisana niepotrzebnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom