>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLUS Liga Kobiet 2009/10

Status
Zamknięty.
luki86 3

luki86

Użytkownik
Stal Mielec-Pronar Zeto AZS Białystok 1 1,60 Betclick
W Mielcu spotkają się dziś dwa zespoły z dolnej części tabeli. Mielczanki na swoim koncie mają jak do tej pory jedno zwycięstwo, odniesione w środę na własnym parkiecie z Impelem Wrocław. Białostoczanki przegrały pierwsze trzy mecze, jednak dwa ostatnio to już zwycięstwa: dosyć niespodziewane na wyjeździe z Organiką Łódź oraz w poprzedniej kolejce ze zdecydowanie najsłabszym zespołem ligi, Gedanią Żukowo. Uważam jednak, że dziś zostanie przerwana ta skromna passa zespołu Pronar Zeto. Duże znaczenie będzie miało miejsce rozgrywania meczu, czyli hala Stali. Zachęcone zwycięstwem nad Impelem w środę zawodniczki Stali powinny pójść za ciosem i pokonać siatkarki z Białegostoku.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Stal - Pronar
Zgadzam się w 100% z powyższą analizą.Polecam również zagrać na Stal handi -5,5 pkt oraz -1,5 set przy wyższych kursach.Stal ma znacznie lepszy skład i możliwości niż można sądzić po zajmowanym miejscu w tabeli.Wiąże się to w dużej mierze z niekorzystnym kalendarzem spotkań tej drużyny.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Organika Budowlani Łódź - Gedania Żukowo
ciekawią mnie dwa typy :
Organika Budowlani Łódź - Gedania Żukowo H(0.0 - 2.5) 1 1.40;

Handicap Punktowy
Organika Budowlani Łódź - Gedania Żukowo H(0.0 - 20.5) 2 1.85

Organika myślę że raczej wygra 3-0 i dziewczyny z żukowa daje pozostana bez wygranego seta w lidze, chociaz trener Gedania zapowiada ze wkońcu może wystawić pełny skład i jadą powalczyć o wygranie pierwszego seta, cały tydzien ostro trenowały, tak że myślę że ten hc może być też ciekawym rozwiązaniem ????
co myślicie na ten temat?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja myślę, że skoro grać już na 3-0, to lepiej odpuścić granie handi i to w drugą stronę... Przecież to się wręcz wyklucza? Zbyt dużo czynników, by oba typy weszły razem. Co innego w drugą stronę -2,5 seta i -20,5 pkt, to jeszcze zrozumiem. Ja sam w tym meczu pogrywam UNDER 132,5 pkt w ladbrokers, ewentualnie UNDER 131,5 pkt w Tobecie, ale tam widzę już kurs lekko poleciał. Najsłabsza drużyna LSK - Gedania Żukowo z tym składem miała by problemy z utrzymaniem się nawet w II lidze kobiet. Gadanistki grając na wyjeździe traciły odpowiednio 33pkt z Piłą, 26 z Dąbrową Górniczą i 21 z Pronarem. Do zwycięstwa naszego betu wystarczy zwycięstwo Łodzi zaledwie 18pkt. Póki co w dotychczasowych meczach ta linia nie została jeszcze przekroczona.
Reasumując:
UNDER 132,5 pkt w meczu @1,72
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Wydaje mi się, że w końcu Gedania tego pierwszego seta ugra i to będzie właśnie dziś. Czytałem, że drużyna jest bardzo mocno zmotywowana i dobrze przygotowana do tego meczu. Kurs na to jest bardzo kuszący, bo aż 2,75 więc za drobną stawkę można zaryzykować. W kobiecej siatkówce nie takie cuda się zdarzały ????
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
ja tam rano złapałem 3.19 na pinnacle, Organika to tylko i aż beniaminek, który wygrał zaledwie dwa mecze i oba po 3:1, Panienki z Żukowa już mogą skorzystać z całego składu i na pewno będą chciały się pokusić o wygraną, tym bardziej, że rywal jest w zasięgu choćby na tego 1 seta
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Pronar Białystok - Muszynianka
Typ: Muszynianka (-11,5 pkt)
@1,72 unibet 6/10

Liga Mistrzyń się zbliża dużymi krokami, zgodnie z zapowiedziami trenera Serwińskiego szczyt formy ma być przygotowany właśnie na te rozgrywki. Mistrzynie Polski zaliczyły ostatnio 2 bardzo blade występy w PlusLidze. Najpierw ulegając 0-3 w Dąbrowie, by w poprzedni weekend ledwo wyciągnąć wygraną u siebie z Gwardią Wrocław (ze stanu 1-2). Ale to już było... i nie wróci więcej chciałoby się powiedzieć. Pojawia się doskonały moment na rehabilitację. W następnej kolejce Muszynianki wybierają się do Białegostoku, by tam zmazać plamę z poprzednich spotkań. Koniec żartów, jeden, dwa mecze mogą nie wyjść, ale trzeci z kolei po prostu mistrzyniom Polski nie przystoi. Tym bardziej, gdy mamy w perspektywie zbliżającą się Ligę Mistrzyń. Muszyna musi pewnie wygrać spotkanie z Pronarem, najlepiej za 3pkt. Z takim nastawieniem, handi -11,5 pkt wygląda bardzo kusząco, więc pobieram.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Co myslicie o meczu Dabrowa Gornicza-Farmutil Piła? ????
Uważam że będzie to bardziej zacięty mecz niż przewidują buki.Unibet proponuje 1,35 - 2,95.Pilanki w ostatnim meczu z Centrostalem zagrały przyzwoite zawody.Moim zdaniem mają niemałe szanse na jakąś zdobycz punktową.Do dubla czy też tripla biorę +2,5set Piła po kursie 1,35.Do singla gram +180,5pkt po kursie 1,9
Wynik 3:2 dla Dąbrowy (214pkt)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PTPS Piłą gra bardzo dobrze. W przyjęciu i obronie prym wiedzie Paulina Maj ( Libero ). Para przyjmujących Klaudia Kaczorowska i Katarzyna Konieczna gra naprawde dobrze. Szczególnie Katarzyna ostatnio rozgrywa bardzo dobre zawody. Agnieszka Kosmatka od kilku sezonów prezentuje ten sam wysoki poziom. Do tego dochodzą dwie młode środkowe, które mają ogromny potencjał. Maja Tokarska i Gabriela Wojtowicz ( 199 cm ) łapią bardzo wysoko. Uważam, że najsłabszym ogniwem Piły jest teorytycznie najważniejszy zawodnik. Ewa Matyjaszek bardzo czesto nie rozgrywa tylko posyła wysokie piłki do Katarzyny Koniecznej. Dopóki Kasia kończy ataki jest dobrze, lecz całego spotkania wygrać nie da rady.

Ja jutro byłbym osobiście za Piłą. Kurs za nie na Expekt to 3.15 ???? Warto zaryzykować.

Czy ktoś się orientuje czy jutro zagra w zespole z Dąbrowy Kasia Gajgał ?
 
anhydryt 0

anhydryt

Użytkownik
Być może w sobotnim spotkaniu z pilankami zagra już Katarzyna Gajgał. Środkowa Enionu miała ogromnego pecha w Bielsku. Podczas rozgrzewki skręciła staw skokowy i nie mogła zagrać przeciwko byłym swoim koleżankom. Gajgał po wielu latach reprezentowania barw klubu z Bielska, w tym sezonie przeszła do Dąbrowy Górniczej.
– Na szczęście to tylko bardzo groźnie wyglądało – słychać w głosie szkoleniowca oddech ulgi. – Nie mogę jednak jednoznacznie określić czy Kasia zagra w sobotę, może damy jej jeszcze trochę odpocząć, aby kontuzja została wyleczona w 100 procentach.Wyglada na to ze Gajgał powinno jutro zagrac ????
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Gedania Żukowo - Stal Mielec

Gedania(+2,5s.)
kurs 2,0 9/10⛔
Gedania(+1,5s.) kurs 3,2 5/10⛔
Gedania(+15,5) kurs 1,65 7/10⛔
Gedania win kurs 5,75 1/10⛔
Mecz kończący 7 kolejkę PlusLigi Kobiet, w którym to ostatni zespół tabeli Gedania podejmuje przedostatni zespół Stal Mielec. Gedania do tej pory gra fatalnie ponieważ nie wygrała jeszcze nawet seta (0-18 bilans setów). Stal po dwóch ostatnich zwycięstwach u siebie po 3-2 z Gwardią i AZS Białystok ma na swoim koncie 4 punkty. Już w poprzednie kolejce liczyłem na to, że Gedania wreszcie się przełamie i wygra pierwszego seta w tym sezonie w wyjazdowym meczu z Budowlani Łódź lecz niestety mecz zakończył się po raz kolejny wynikiem 3-0. W tym meczu widać było poprawę w grze dziewczyn z Żukowa a kończąc transmisję telewizyjną w Łodzi, Wojciech Drzyzga stwierdził, że w kolejnym meczu Gedania zdobędzie punkty. Dzisiaj Gedania gra we własnej hali z drużyną , która nie jest może tak słaba jak jej miejsce w tabeli by na to wskazywało ale na pewno idealna do tego żeby Gedania wygrała swojego pierwszego seta a może i zdobyła pierwsze punkty.
Szkoda słów, Gedania to jedna wielka tragedia. Już nigdy w życiu nie podejmę się typować ich spotkań????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: Gedania Zukowo - KPSK Stal Mielec
Typ: Gedania Zukowo +2.5 seta @ 2.50
betsafe
wynik: 0-3 ⛔

Gedania w dotychczasowych meczach przegrala wszystkie swoje mecze. Wszystkie w stosunku 0-3. Dzis przyjezdza przedostatnia w tabeli Stal Mielec. Z kim jak z kim ale tutaj juz powinny wkoncu ugrac seta, przeciez kazda seria nawet ta najczarniejsza sie kiedys musi skonczyc. Kończąc transmisję telewizyjną w Łodzi, Wojciech Drzyzga stwierdził, że w kolejnym meczu Gedania zdobędzie punkty. O kolejny punkty moze byc ciezko, czekaja je pojedynki z mistrzyniami oraz wicemistrzyniami Polski.
Stal zaczela sezon od czterech porazek, ale ich ostatnie 2 mecze zakonczyly sie zwyciestwami. &quot;Są pozycje, na którym mamy lepsze zawodniczki niż nasz najbliższy rywal&quot; - zapewnia Paweł Kramek, drugi szkoleniowiec Gedanii. Przewaga powinna być na przykład wśród libero, gdzie dojdzie do prestiżowego pojedynku Marty Siwki z Agatą Durajczyk. &quot;Stal nie ma super przyjęcia i trzeba to wykorzystać dobrze zagrywając. Ponadto musimy grać dużo środkiem, jednocześnie nie pozwalając na to przyjezdnych. Liczę też na nasze skrzydłowe. W ostatnim meczu Natalia Kurnikowska zdobyła 10 punktów, a był to jej praktycznie dopiero drugi występ w elicie. W poniedziałek można się spodziewać jeszcze większej zdobyczy 17-latki&quot; - ocenia trener Wróbel.
Takze ja uwazam ze w konczacym 7 kolejke spotkan w PlusLidze kobiet czas na pierwsze punkty gospodyn a ugranie seta nie powinno byc trudne. Kurs 2.50 jaki wystawil betsafe jest bardzo kuszacy i szkoda byloby nie skorzystac ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PTPS Farmutil Piła - IMPEL Gwardia Wrocław

Kursy Expekt

Zwycięstwo
1 - 1.25 2 - 3.55
Kto Wygra Set Numer 1 ?
1 - 1.39 2 - 2.65
Zakłady Na Sety
3:0 2.15 0:3 12.00
3:1 3.20 1:3 8.00
3:2 6.50 2:3 7.50

Analiza: Druzyna z Piły przed tą kolejką zajmuje 5 pozycje w Tabeli gromadząc w 7 meczach 10 punktów. Drużyna z Wrocławia zajmuje 6 pozycję gromadząc w 7 spotkaniach tyle samo punktów co dzisiejszy rywal. Teraz już wiemy jak ważny dla obu drużyn jest ten mecz. Kto wygra za 3 punkty, odskoczy od rywala.

Jak do tej pory prezentują się obie drużyny ?

Drużyna z Piły mnie osobiście zawiodła w tym sezonie dwukrotnie. Z takim potencjałem w składzie drużynie nie przystoi porażka z Organiką Budowlani Łódź. Również z Dąbrową Górniczą Pilanki powinny odnieść zwycięstwo. Porażki z Muszynianką, Aluprofem wstydu na pewno drużynie nie przynoszą. Choć w meczu z drużyną Igora Prielożnego należał się Pilankom chociaż jeden punkt. Zespół Farmutilu odniósł zwycięstwa z drużynami z Żukowa, Mielca i Bydgoszczy. Zespoły nienajmocniejsze w tym sezonie ( Bydgoszcz obecnie gra fatalnie ).

Drużyna z Wrocławia pozytywnie zaskakuje Nas w tym sezonie. Zwycięstwo z Dąbrową Górniczą na samym początku sezonu było zaskoczeniem, aczkolwiek kolejnych zwycięstw z drużynami z Białegostoku i Żukowa można się było spodziewać. Również w przegranych meczach Gwardzistki pokazały się z bardzo dobrej strony. Porażki z drużynami z Muszyny, Mielca czy Bielsko-Białej wstydu dziewczynom Gwardii na pewno nie przynoszą ( wszystkie w stosunku 2:3 ). Wrocławianki troche zawiodły w meczu z Łodziankami przegrywając 1:3.

Jeżeli chodzi o personalia to przewaga wyraźnie jest po stronie gospodarzy dzisiejszego spotkania.

Libero - W drużynie z Wrocławia na tej pozycji wystepuje Aleksandra Krzos. W tym sezonie spisuje się naprawde przyzwoicie, jednak do poziomu Pauliny Maj grającej w szeregach Farmutilu jeszcze sporo brakuje. Paulina gra lepiej zarówno w przyjęciu jak i obronie.
Rozgrywająca - W drużynie gości na tej pozycji występuje Joanna Wołosz. O jej grze nie moge powiedzieć za wiele, bo widziałem tylko kilka spotkań. Jeżeli chodzi o Ewe Matyjaszek rozgrywającą Pilanek to chyba za bardzo w ataku obciąża Katarzyne Wellną. Kasia radzi sobie zazwyczaj bardzo dobrze, jednak po 2 setach blok bez wahania przesuwa się w jej strone. Podobnie jest w drużynie z Wrocławia. Tam wystawy najczęściej idą do Kasi Mroczkowskiej.
Przyjmujące - Monika Czypiruk, Bogumiła Barańska i Marta Czerwińska to utalentowane zawodniczki. Jednak do przyjmujących z Piły sporo im jeszcze brakuje. Katarzyna Wellna znakomicie spisuje się zarówno w ataku jak i w polu zagrywki, Klaudia Kaczorowska to reprezentantka Polski również świetnie w ataku, gorzej z przyjęciem. W obwodzie jest jeszcze Marta Szczygielska ( reprezentantka Belgii - tam na pozycji Libero ), która już pokazała Nam, że jest wzmocnieniem nie tylko w przyjęciu.
Atakujące - Obie zawodniczki w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i obie są bardzo doświadczone. Kasia Mroczkowska ( Wrocław ) nie tylko w tym sezonie pokazuje, że bez niej drużyna z Wrocławia miałaby ogromne kłopoty z wygrywaniem setów. Dostaje większość piłek i kiedy jej idzie dobrze, wtedy wynik spotkania jest otwarty. Niestety ma małe wsparcie ze strony koleżanek. Agnieszka Kosmatka ( Piła ) w tym sezonie nie dostaje tyle piłek co Kasia Wellna, aczkolwiek potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i piłki wystawione do niej najczęściej zamienia w punkt.
Środkowe - Wydaje mi się, że tutaj może zarysować się przewaga zawodniczek z Piły. Dwie młode, wysokie i bardzo utalentowane siatkarki najprawdopodobniej wyjdą w podstawowym składzie na ten mecz. Gabriela Wojtowicz ( 199cm ) gra kapitalnie w ataku. Łapie piłke bardzo wysoko i zazwyczaj pewnie kończy wystawione do niej piłki. Maja Tokarska ( 193cm ) również gra bardzo dobrze. Do punktów zdobytych blokiem i w ataku, często dokłada bardzo trudną zagrywke. Czym mogą odpowiedzieć Gwardzistki ? W ich szeregach najprawdopodobniej pojawią się Zuzanna Efimienko i Aleksandra Szafraniec. O ile o Efimienko mogę powiedzieć, że prezentuje solidny poziom to zupełną zagadką jest dla mnie postawa Aleksandry. Przyznam szczerze, że nie widziałem jej jeszcze w akcji lub po prostu nie zwróciłem na nią uwagi. Jeżeli to drugie to oznacza, że nic specjalnego nie gra.

Krótko podsumowując. Jeżeli koleżanki nie pomogą w ataku Kasi Mroczkowskiej to podejrzewam, że mecz skończy się w 4 setach. Gdy do gry włączą się Monika Czypiruk, Zuza Efimienko i reszta to mecz może skończyć się dopiero w 5 secie. Uważam też, że zawodniczki z Piły lepiej będą się prezentować zarówno w obronie, polu zagrywki i grze blokiem. Sporym zaskoczeniem jest dla mnie &quot;dopiero&quot; piąta lokata w Tabeli zespołu z Piły.

Tak więc po krótce przedstawiłem moje spostrzeżenia dotyczące tego spotkania. Ja osobiście kibicuje drużynie z Piły. Wszystkich zapraszam na ten mecz do stacji Polsat Sport na godzinę 17:30 kiedy to rozpocznie się studio przedmeczowe.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bydgoszcz-Dabrowa
typ: -2,5 seta Dabrowa
6,0
Bwin
Analiza:
Dziś w spotkaniu Plusligi kobiet bydgoszczanki zmierza sie na wlasnym terenie z mks dabrowa gornicza . Druzyna gosci to nasz jeden z trzech reprezentantow w lidze mistrzow , jednak jak podkresla trener MKS-u jego zawodniczki przede wszystkim skupiaja sie na lidze . W tej idzie im bardzo dobrze , zajmuja jak dotad 3 miejsce i wyraznie celuja w tym sezonie w medal . Bydgoszczanki natomiast maja za soba czarna serie . Centrostal przegral ostatnie 4 spotkania w dosyc marnym stylu i zajmuje odlegle 7 miejsce . Dabrowa dysponuje o wiele mocniejszym personalnie skladem od druzyny dzisiejszych gospodarzy . Wzmocniona przed sezonem m.in. reprezenatantka polski Katarzyna Gajgal stanowi teraz zagrozenie dla najlepszych ekip czyli Muszyny i Bielska . Uwazam ze w tym spotkaniu gospodynie jeszcze nie przelamia swojej czarnej serii i wyraznie ulegna faworytka tego spotkania czyli MKS-owi .
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Gedania Żukowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała @ Under 130.5 @ 1.72 @ Unibet

Moja kolejna weekendowa propozycja wydaje się dosyć ryzykowanym posunięciem, bo linia wystawiona przez bukmacherów w spotkaniu Gedanii Żukowo z BKS Bielsko-Białą jest bardzo niska, ale moim zdaniem warto ten typ zagrać, dodam, że w betsafe linia jest jeszcze niższa [127.5]. Gedania to najsłabszy zespół w lidze kobiet, który wyraźnie odstaje od innych drużyn. Drużyna z Żukowa w tym sezonie nie wygrała jeszcze seta, a dzisiaj będzie musiała zmierzyć się z wicemistrzyniami kraju i zdobywczyniami Pucharu Polski BKS Aluprof Bielsko-Biała. Kurs na wygraną 3-0 przez zespół gości jest jednak dosyć niski, bo tylko 1.30, a ja proponuję opcję bardziej ryzykowną czyli under 130.5, który jest jednak dosyć prawdopodobny, wystarczy, że BKS wygra te spotkanie 25-19, 25-18, 25-18 i typ będzie na plus. BKS to zespół stworzony z gwiazd takich jak np. Dorota Świeniewicz, Anna Barańska, Eleonora Dziękiewicz, Natalia Bamber. Te zawodniczki zna każdy kibic siatkówki. Aluprof w Lidze Mistrzyń spisuje się gorzej niż się spodziewałem, bo przegrał oba mecze 2-3, ale w naszej lidze to zespół wielki, który może wygrywać z każdym. BKS otwiera tabele Plus Ligi Kobiet i na 8 spotkań 7 razy wygrał. Moim zdaniem warto po takim kursie ten typ zaryzykować, bo nie przewiduję nagłej poprawy gry Gedanii, a BKS powinien zmiażdżyć swoje rywalki.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Impel Gwardia Wrocław - GCB Centrostal Bydgoszcz @ Over 180.5 @ 1.85 @ Tobet
W oko wpadł mi jeszcze jeden typ, tym razem z Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet. Analiza będzie krótka, bo zaraz biathlon, który chcę obejrzeć, ale postaram się kilka słów napisać. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu między Gwardią Wrocław, a Centrostalem Bydgoszcz warto zagrać over 180.5. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa są gospodynie, które w tabeli PLSK zajmują 5 miejsce i na swoim koncie mają 12 punktów. Goście są o dwa oczka niżej i mają dwa punkty mniej. Dzisiejszy mecz to doskonała okazja dla Bydgoszczanek na poprawę tej pozycji i wyprzedzenie Gwardii Wrocław w tabeli. Oba zespoły prezentują podobny poziom i mecz powinien być naprawdę ciekawy. Dużym problemem dla gospodyń może być to, że dzisiejsze starcie będzie ich 4 pojedynkiem w grudniu. Impel najpierw przegrał 1:3 z Baku w Pucharze Cev, a później pokonał siatkarki z Piły, ale był to długi pięciosetowy pojedynek. W czwartek Wrocławianki znowu poległy z Baku, ponownie 1:3. Centrostal w tym czasie rozegrał tylko jedno spotkanie i poległ 1:3 z Dąbrową Górniczą. Oba zespoły będą dzisiaj walczyć na całego, bo Gwardia będzie chciała się zrehabilitować za odpadnięcie z Pucharu Cev, a Bydgoszczanki będą próbowały zbliżyć się do swoich rywalek i przerwać passę 5 porażek z rzędu. Centrostal sezon rozpoczął wyśmienicie i po pierwszych trzech kolejkach miał komplet 9 punktów, ale później w Bydgoszczy zaczęło dziać się coś złego i w kolejnych 5 spotkaniach zdobyły tylko 1 punkt. Dzisiaj mają dużą szansę na przerwanie tej passy, bo na pewno są w stanie wygrać ze zmęczonymi Gwardzistkami. Moim zdaniem najlepszą opcją na ten mecz jest właśnie over, bo zapowiada nam się niezwykle zacięty pojedynek, w którym nawet 5. setów jest dosyć prawdopodobne. Polecam jeszcze handicap na Bydgoszcz, na który kurs również jest dobry. Over najlepiej zagrać w Tobecie, bo tu mamy linię 180.5 po kursie 1.85, a w Betsafe na taką linię mamy kurs 1.72, w unibecie natomiast jest linia 185.5 i kurs 1.90.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik


No, myślę, że całą kolejkę bedzie się poprawnie wytypować:
totolotek.pl
8341 Muszynianka-Łódź 1.06 6.00 3:1
8352 Stal Mielec-Bielsko Biała 5.00 1.06 1:3
8363 Gedania Żukowo-Piła 6.50 1.05 0:3
8374 Azs Białystok-Bydgoszcz 2.20 1.50 2:3
8385 Wrocław-Dąbrowa Górnicza 2.20 1.50 3:2
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Gedania Żukowo - PTPS Piła


Lekki świrek jak dla mnie. Gedania ciągle bez wygranego seta w PlusLidze. Piła ostatnio zanotowała pasmo gorszych występów, lecz przychodzi idealny moment na wyraziste przełamanie. W pierwszej rundzie Piła rozbiła Gedanie 32 pkt! Młode zawodniczki z Żukowa co prawda po zmianie trenera, lecz wg mnie nie będzie miało to żadnego znaczenia. Nie mają kim grać, nie ma co się oszukiwać. Piła potrzebuje punktów, tylko komplet wchodzi w grę, a nawet przy wyniku 1-3 handi -15,5 spokojnie do pokrycia. Fair linia jak na moje oko co najmniej -20,5.


Piła (-15,5 pkt) @1,75 unibet 6/10
✅

PS. mam to połapane po @1,85, ale niestety już spadło. Ponadto na początku tygodnia pobrałem dość ryzykownie UNDER 160,5 @1,80 oraz UNDER 130,5 @3,20 (totalny świr i zawyżony kurs, wystarczy spojrzeć w statystyki, bodajże tylko 2 na 8 razy Gedania zrobiła over...), ale w tych wypadkach spadki dużo większe, więc tylko informacyjnie.

== ==

0-3 (-21 pkt)

@3,20 under 130,5 ????
@1,80 under 160,5 ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Fakro Muszyna⛔(3:1)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Betclic

Data spotkania: 27.01.2010 godz. 17:00

Spotkanie 11. kolejki polskiej ligi siatkówki. Według mnie faworytem jest drużyna Muszyny. Ostatnio w niezłej formie, w miarę spokojny awans do dalszej rundy Ligi Mistrzyń. Kadrowo według mnie lepiej prezentuje Muszyna, skład wyrównany, niezłe nabytki przed sezonem. BKS wydaje się być w lekkim kryzysie. Słabe występy w Lidze Mistrzyń, wiele meczów przegranych w samych końcówkach, mimo prowadzenia. Niedawna nieoczekiwana zmiana trenera na Mariusza Wiktorowicza też nie powinna wpłynąć pozytywnie na zawodniczki. Z powodu słabych wyników Bielska doszło do renegocjacji wysokości kontraktów siatkarek. W drużynie Bielska niewiadomo w jakim wymiarze czasowym będzie grała Eleonora Dziękiewicz, która dopiero w poprzedniej kolejce wróciła po kontuzji. Muszyna prezentuje się dobrze w lidze krajowej i rozgrywkach europejskich, nie tak dawno zespół był zaproszony na turniej towarzyski do Francji, gdzie mógł przecwiczyć wszystkie warianty ustawienia na wymagających przeciwnikach np. RC Cannes. Według mnie Muszyna powinna odnieść dzisiaj zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom