>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLUS Liga Kobiet 2009/10

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Muszynianka Fakro Muszyna over 180,5 pkt 1.69 ✅

Chciałem dzis grać lekko na zwycięstwo Muszyny, ktora ostatnio prezentuje sie bardzo dobrze, ale po konsultacji i spojrzeniu na historie spotkań tych zespołów postanowiłem zagrać over pkt. W zeszłym sezonie Bielsko i Muszyna rozegrały ze sobą 5 spotkań, wszystkie kończyły sie w 5 setach. W tym sezonie zagrały jeden mecz i zakończył sie on wynikiem 3:1 dla Muszyny, przy czym spotkanie było niezwykle zacięte i padł wynik grubo powyżej 181 pkt. Dzis powinno byc podobnie, oba zespoły traktują swoje mecze bardzo poważnie i nie odpuszczają nawet jak przeciwnik prowadzi 2:0 w setach, walczą do końca. Linia wybrana przeze mnie nie jest jakos specjalnie wygórowana, 4 w miarę zacięte sety wystarcza zeby ja pokryć. Na dzień dzisiejszy faworytem spotkania pozostaje dla mnie Muszyna, ale Bielsko jednego seta powinno im spokojnie wyrwać, tym bardziej, że graja u siebie.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Aluprof Bielsko-Biała - MKS Muszynianka

Bez wątpienia jest to moim zdaniem mecz o pierwsze miejsce w Plus Lidze Kobiet po rundzie zasadniczej ,a co za tym idzie o większą liczbę meczów rozgrywanych u siebie w rundzie play off. Do końca rozgrywek jeszcze daleko ale przy optymalnej formie obydwu zespołów nie mają one z kim ewentualnie przegrać.Aluprof co prawda ma kłopoty organizacyjne w ostatnim okresie, ale zawodniczki które tam grają nie ustępują klasie dzisiejszym przeciwniczkom.Do tego nie bez znaczenia będzie własna hala i doping publiczności.Spotkanie na pewno będzie zacięte jak wskazuje dotychczasowa historia ale jednak ostatnie słowo należeć będzie do gospodyń.Dla Aluprofu przygoda europejska się już skończyła więc cała uwaga skierowana jest na zdominowanie krajowego podwórka.Dobrą opcją jest zagranie również over 180,5 pkt.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spotakanie: Pila-Stal Biel.
Typ: 1
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Jutro o godzinie 18 dojdzie do spotkania w Plus Lidze Kobiet pomiędzy zespołami Piły, a Stalą Bielsk. Jak narazie po 12 spotkanich rozegranych Aluprof Stal Bielsko Biała plasuje sie na 1 pozycji z 32 pkt-ami zdobytymi. Liderki jak narazie maja 34 wygrane sety a tylko 10 przegranych. Z kolei pilanki zajmuja 7 miejsce z 16 pkt-ami. Bilans setowy przedstawia sie nastepujaco 23 wygrane i 24 przegrane. Drużyna z Piły jest nieobliczalna, potrafila wygrac miedzy innymi z Centrostalem. W jutrzejszym spotkaniu mam nadzieje ze moga sie poszczycic o wygrana, czasami tak zdarza sie w druzynach ze po wygranych spotkaniach nadchodzi slabszy okres gry. W dodatku pilanki sa w pobliżu strefy spadkowej, żeby nie byc zagrozonym spadkiem wypadaloby jutro wygrac i sprawic niespodzianke poprzez wygrana z liderkami. Dodatkowym bodźcem motywującym pilanki może okazać się niedawna zmiana trenera. Wojciecha Lalka zastąpił Adam Grabowski. W wiekszosci przypadkow zmiana trenera dziala motywujaco na druzyne. Obecna forma BKS-u może nie jest najwyższa. O sile zespolu z Piły stanowia Maja Tokarska, Paulina Maj, Matyjaszek Ewa. Jeżeli one jutro nie zawioda moze byc cieekawie
Proszę o wyrozumiałosc-moja pierwsza analiza
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Spotkanie: Bank BPS Fakro Muszynianka - MKS Dąbrowa Górnicza

Typ: Całkowita Liczba Punktów ponad 180,5 ✅211pkt
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet

Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie 14 kolejki Plus Ligi Kobiet Bank BPS Fakro Muszynianka - MKS Dąbrowa Górnicza.
Jest to mecz rundy rewanżowej a przypomnijmy iż pierwszy mecz tych drużyn zakończył się sensacyjnym wynikiem 3-0 dla ekipy z Dąbrowy Górniczej. Mistrzynie Polski (Muszynianka) obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli,a Dąbrowa miejsce trzecie. Mam nadzieję (podpartą wypowiedziami zawodniczek) że drużyny wyjdą na parkiet niezwykle zmobilizowane. Muszyna pała rządzą zmazania blamażu z 5 kolejki. Izabela Bełcik przypomina iż rok temu także przegrały pierwszy mecz (turniej w Szamotułach) by w następnym spotkaniu (Plus Liga) odnieść zasłużone zwycięstwo.Jej przeciwniczka Agata Pura z Dąbrowy (wybrana MVP ostatniego ligowego spotkania) twierdzi z kolei „powalczymy … jesteśmy w stanie wygrać..”
Dąbrowianki zawsze grają szybko i bardzo ambitnie, bardzo poprawnie wypadają w przyjęciu 27% do 23 %. Muszynianki przewyższają swe rywalki w bloku 3,7 bloku na set Dąbrowa 2,7. Również skuteczność ataku jest po stronie Mistrzyń Polski 40% do 38%.
Wszystkie te statystyki oraz nazwiska reprezentantek Polski – Jagiełło, Zenik, Bełcik, Bednarek-Kasza, Gajgał, Śliwa gwarantują (według mnie) bardzo zacięte spotkanie.
Myślę że potencjał obu zespołów jest porównywalny. Szykuje się naprawdę widowisko z najwyższej półki. Nadmienić warto że są to nasi reprezentanci w elitarnych rozgrywkach CEV Indesit Champions Leauge.
Reasumując wybieram opcję – całkowita liczba punktów w meczu ponad 180,5. Klasa zespołów i cała otoczka okołosportowa tego spotkania powoduje że wynik 3-0 lub 0-3 jest wynikiem mało prawdopodobnym, a każdy inny daje nadzieję na moją wygraną.
Tak więc trzymam kciuki i powodzenia

Przewidywane pierwsze szóstki:

Bank BPS Muszyna: Izabela Bełcik, Marta Solipiwko, Agnieszka Bednarek-Kasza, Sylwia Pycia, Joanna Mirek, Aleksandra Przybysz, Mariola Zenik (libero)

ENION MKS Dąbrowa Górnicza: Magdalena Śliwa, Agata Karczmarzewska-Pura, Aleksandra Liniarska, Katarzyna Gajgał, Ewelina Sieczka, Joanna Staniucha-Szczurek, Krystyna Strasz (libero)
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Spotkanie: Bank BPS Fakro Muszynianka - MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza +2.5 seta ✅2:3
Kurs: 1.813
Bukmacher: Pinnacle

spotkanie na szczycie Plus Ligi Kobiet
Gospodynie zajmują 2 miejsce z 32 pkt na koncie i 11W - 2L. Wśród porażek, co dzis jest istotne, Muszynianki zanotowały przegraną w Bielszczankami oraz z Dąbrowiankami (3:0).
Goście to 3 siła PLK - 28 pkt, 9W i 4L.
Decyzdującym jest fakt, że Dąbrowianki w dotychczasowych meczach tylko 2 krotnie nie udało im się ugrać seta w meczu - Z bielsko-białą i Łodziankami. Pozostałe spotkania zawsze kończyły się z setem wygranym przez Dąbrowianki.
Goście na pewno nie są drużyną do bicia, mając w skłądzie takie zawodniczki jak:
Magdalena Śliwa, Katarzyna Gajgał Dąbrowianki są na pewno w stanie podjąć walkę i wywalczyć seta a może i dwa.
Co prawda w poprzednim sezonie 2-krotnie górą była Muszyna (po 3:0) ale pierwszy mecz pomiędzy dzisiejszymi rywalkami pokazauje, że spotkanie może być wyrównane.
Oczekując na gre w LM w najbliższym tygodniu każda z drużyn będzie chciała dać z siebie jak najwięcej, aby przez spotkaniami w środku tygodnia być w jak najlepszych nastrojach .........
Szacuję, że wynik będzie 3-1 lub 3-2 dla Muszynianek, które chcąc zająć jak najlepszą pozycję przed Play-off (2 miejsce) muszą wygrać, ale Dąbrowianki tanio skóry nie sprzedadzą ......
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kto lubi podwyższoną adrenalnie polecam postawic coś w meczu PLUS Ligi Kobiet i oglądac potem mecz. Emocje i dramaturgia gwarantowane ;)
Jednak kiedy tak oglądam niektóre mecze, bo zbytnio sympatią kobiecych rozgrywek ligowych nie darze to mam wrażenie że poziom nie jest za wysoki. Owszem są momenty że gra jest dobra, ale sporo jest tych słabych...

No , ale wracając do meczu to postawiłem że będzie powyzej 180,5pkt w meczu Myszyny z Dąbrową. Pierwsze dwa sety tak jak miało byc. Trzecia partia to już dominacja Muszynianki i zrobiło się nerwowo kiedy 25-16 zakończyl się ten set. 4partia wyrównana, raz jedne potem drugie na kilkupunktowym prowadzeniu. Aż kiedy był stan bodaj 23-19 dla Dąbrowy to myślę tie break i overek izzi. Nic jednak bardziej mylnego. Wszystkie kolejne 5 piłek dla Muszyny i zrobił się stan 24-23 i piłka meczowa. Naszczęście się udało i doszlo do tie breaka. Tam Muszyna jakby bez energii. Ale wkońcu Energa to sponsor Dąbrowy Górniczej wiec to zawodniczni tego zespolu graly z werwą i z entuzjazmem który zadecydowal o ich wygranej.

To tak tylko chciałem się podzielic swoimi spostrzeżeniami. Rzadko typuje tą lige, jak widac słusznie. No ale analizy powyżej skuteczne więc oby tak dalej. ;)
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Oglądał ktoś dzisiaj mecz?
Niesamowite emocje, zwłaszcza kiedy ktoś na kogoś stawiał.
Ja postawiłem na Bielsko i się udało, ale takie zwroty sytuacji miał ten mecz, że tu niczego nie można było być pewnym. Na przykład 4 set, 10-2 dla Enionu, większość myśli, że to koniec, zwłaszcza po przegranym wcześniej secie do 13-nastu, a tu niesamowity charakter zawodniczek i pewna ręki Ani Barańskiej.
Chciałbym takich meczy więcej, ale oczywiście na moja korzyść :wink:
Pozdrawiam.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Oglądał ktoś dzisiaj mecz?
Niesamowite emocje, zwłaszcza kiedy ktoś na kogoś stawiał.
Ja postawiłem na Bielsko i się udało, ale takie zwroty sytuacji miał ten mecz, że tu niczego nie można było być pewnym. Na przykład 4 set, 10-2 dla Enionu, większość myśli, że to koniec, zwłaszcza po przegranym wcześniej secie do 13-nastu, a tu niesamowity charakter zawodniczek i pewna ręki Ani Barańskiej.
Chciałbym takich meczy więcej, ale oczywiście na moja korzyść :wink:

Pozdrawiam.
no raczej dużo ludzi ogladało ten mecz, sam osobiscie miałem Bielsko na kilku kuponach i zamykało mi je na grubo ponad 500 zł, na całe szczescie się udało, pozniej była adrenalinka ma mecz Perugi ????

masakra ;p
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
IMPEL Gwardia Wroclaw - PTPS Pila
Ostatnie tutaj cicho, więc postanowiłem rozruszać ten temat. ;)
Dzisiaj odbędzie się spotkanie o tzw 6 punktów. Każda z drużyn chce uciec ze strefy barażowej. Pilanki plasują się na 5 pozycji z dorobkiem 23 punktów, natomiast drużyna z Wrocławia na 8 miejscu z 20 punktami na koncie. Gospodyni zagrają bez liderki swojego zespołu, Katarzyny Mroczkowskiej, która nie wznowiła jeszcze treningu po artroskopii. Gwardzistki mają za sobą trudne spotkania z Aluprofem i Muszyną, oba przegrane sromotnie 3:0. Pilanki natomiast ostatnio są na fali. Wygrywali po kolei z Centrostalem i Dąbrowa po 3:1. Wrocławianki z ostatnich sześciu spotkań wygrały tylko jedno, z Gedanią, latarnią ligi. Żukowo dotychczas zdobyło tylko 3 sety w całym sezonie. Gwardia pokonała ich 3:1. Uważam, że Pilanki pokonają wysoko dziś gwardzistki i pokażą ich miejsce w szeregu. Po przegranym spotkaniu wrocławianki pojechałyby do Bydgoszczy na mecz o życie z walczącym o utrzymanie Centrostalem. Typuję 1:3.
IMPEL Gwardia Wroclaw - PTPS Pila 2 @ 1.85 7/10✅
IMPEL Gwardia Wroclaw - PTPS Pila (-1.5) 2 @ 2.90 5/10✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Organika Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza✅(3:2)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 13.03.2010 godz. 17:00

Spotkanie ostatniej kolejki polskiej ligi siatkówki kobiet. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Jeśli gospodynie wygrają 3:0 lub 3:1 to zajmą 3. miejsce w tabeli końcowej i będą miały przewagę parkietu w przypadku meczu o brązowy medal. Organika jak na beniaminka prezentuje się bardzo dobrze. Dąbrowa Górniacza bardzo się wzmocniła, niezłe występy w Lidze Mistrzyń, ale zespół gra bardzo nierówno. Ostatnio znaczny spadek formy, dwie przegrane w słabym stylu (przegrane sety do 8, 14). Zawodniczki Dąbrowy mogą być zmęczone występami w europejskich pucharach. Ostatnie mecze z niewygodnymi przeciwnikami, ale widać, że żadna z zawodniczek nie potrafi pociągnąć gry zespołu. Organika w ostatniej kolejce też przegrała w Mielcu, ale myślę, że to pojedynczy, gorszy mecz. Pierwsz mecz w Dabrowie wygrały siatkarki Organiki 0:3. Trzeba pamiątać o dużych problemach kadrowych gospodyń, ale teraz też nie jest lepiej: Agata Pura, Aleksandra Liniarska mało grały w ostatnich meczach. Według mnie gospodynie powinny dzisiaj wygrać.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Bydgoszcz-Wrocław
czytając przedmeczowe wywiady i komentarze dochodzę do wniosku że dzisiejszy mecz zakończy się Tie-breakiem (3:2), niestety mój buk bardzo ubogo stoi z ofertą na pluslige babeczek ale jest za to under/over 180,5pkt i tak zagram. Co o tym myślą pozostali?
moje typy na ten mecz to:
3:2 dla Bydgoszczy
over 180,5pkt
handi +1,5 Wrocław
 
C 0

carlos888

Użytkownik
ja bym postawił over 180,5.Myślę że stawka dla obu drużyn jest wysoka i tie-break a co za tym idzie over 180,5 jest w tym przypadku bardzo możliwy.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Kompletnie nie znam sie na plus lidze kobiet(ogarniam tylko plus lige mezczyzn) i mam male pytanko co do tego overa 180,5 na mecz impelu z centrostalem. Otoz jaka stawke od 1j do 10j proponowalibyscie na ten mecz zagrac. Dodam jeszczed ze bukmacher na ktorym gram ma niestety overa/under 185,5 co bardzo zmienia postac rzeczy i prosilbym zebyscie wzieli ten over pod uwage a nie 180,5. Z gory dziekuje
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Wiesz Tadzin ja od siebie mogę powiedzieć to, że jeżeli dojdzie do Tie-breaka (a to jest bardzo prawdopodobne) to pokryłby on nawet over 200, osobiście umieściłem na kuponie ten over 180,5 a wolałbym dokładny wynik 3:2 dla Bydgoszczy lecz mój buk jest za ubogi w ofertę. Pozdrawiam
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Ja nie wiem dlaczego wy wszyscy gracie over 180,5. myślicie, że bydgoszcz będzie chciała impelowi pomóc? a niby dlaczego? Zwycięstwo centrostalu za 3 punkty da im awans w tabeli o oczko wyżej i w play offach nie trafiają na muszyniankę tylko na dąbrowę z którą przecież ostatnio łatwo wygrały i mają przewagę psychiczną. Poza tym mks nie gra już tak jak na początku czy w środku sezonu. wiec jest szansa dla centrostalu żeby z nimi w play offach wygrać a nie trafić na muszynę która wiadomo że z nimi wygra. jak dla mnie under 180,5. centrostal ma o co grać dzisiaj. Centrostal wygra 3:0 albo 3:1. Jak juz nawet będą 4 sety to nie sądzę żeby one były wyrównane, zwłaszcza że siatkówka pań rządzi się swoimi prawami i zdarzają się serie punktów.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zwyciestwo 3:2 Centrostalu równiez daje im 6 miejsce w lidze. Nie szukałbym bym jednak tutaj jakiegos spisku obu drużyn. Mysle, że dzis wygra po prostu lepszy zespół.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Zwyciestwo 3:2 Centrostalu równiez daje im 6 miejsce w lidze.
Z tego wszystkiego wynika, że najlepszym typem na to spotkanie jest zwycięstwo Centrostalu. Jeśli się dogadają to i tak powinien wygrać Centrostal 3-2 a jeśli będzie czysty mecz to 3-0 lub 3-1 .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego wszyscy skreślają Gwardie w tym spotkaniu ???? Maja problemy, bez Kasi Mroczkowkiej ten zespół wiele traci, ale nadal potrafi zaskoczyć. Efimienko czy Wołosz to młode obiecujące zawodniczki. Czypiruk ( jeżlei nie będzie bardzo obciążona w ataku ) może pociągnąć grę Gwardzistek. W obwodzie jest jeszcze Bogusia Barańska. Bydgoszcz do mnie nie przemawia. Potrafi zagrać genialnie i potrafi zagrać beznadziejnie ( miała w tym sezonie taką brzydką serię ). W Bydgoszczy ogromną rolę mogą odegrać środkowe. Bardzo wysokie Kuczyńska i Mróz. Jakoś nie przemawiają do mnie obie rozgrywające Centorstalu. Savochkina i Smak grają bardzo przeciętnie. Ewa Kowalkowska zazwyczaj gra na przyzwoitym poziomie. Kuligowska i Polak mam nadzieje, że dzisiaj zawiodą w przyjęciu. A to właśnie ten element bardzo często kuleje w Bydgoszczy ????

Osobiście zagram na Wrocław ;)
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
wrocławiankom zależy na dwóch setach a bydgoszczankom na dwóch punktach, to daje w efekcie Tie-breake, a tie-breaki dają zazwyczaj ponad 200pkt, zobaczymy kto będzie miał racje kamil1989
niektóre zespoły lubią sobie na sam koniec sezonu pomagać, a zwłaszcza w Polsce
oba zespoły mają szanse wygrać ten mecz i oba będą walczyć o korzystne wyniki dla siebie a takim na pewno by był 3:2 dla bydgoszczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom