>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLUS Liga Kobiet 2009/10

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Mistrzostwa Europy Kobiet w Polsce przyniosły same pozytywy. Teraz pora aby zawodniczki wróciły na ligowe parkiety. Tytułu broni Muszynianka Fakro Muszyna. Potencjałem kadrowym rzecz jasna są jednym z faworytów do mistrza w tym sezonie. Głownym przeciwnikiem w walce o ten tytuł wydaje się byc Aluprof Bielsko. Kiedy przed rokiem wygrywały mecz za meczem w fazie zasadniczej i play offach finałowe starcie mialo byc tylko potwierdzeniem ich sily. Tak się jednak nie okazało i zawodniczki Igora Prielożnego musiały zadowolic się srebrem. Z pewnością to nie był szczyt ich marzen. Nie wyszło im także w Europejskich Pucharach. Tym razem mają wkońcu powalczyc o tytuł. Skład z Anną Barańską na czele jest wyrównany. Uwage trzeba również zwrócic na Centrostal Bydgoszcz i zawodniczki z Dąbrowy Górniczej. Ogólnie sezon zapowiada się nie mniej ciekawie niż rozgrywki panów.

Oto jak wyglada plan gier w 1 kolejce :

Transmisje z mezców przeprowadzac będzie Polsat Sport. Na inauguracje pokażą Nam mecze Budowlani Łódź - Muszynianka i Dąbrowa Górnicza - Gwardia Wrocław.
Strona główna rozgrywek to rzecz jasna http://www.lsk.net.pl.

Zapraszam do dyskusji na temat nadchodzącego wielkimi krokami nowego sezonu;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Początek rozgrywek PlusLigi Kobiet tuż-tuż, na weekend pierwsze spotkania. To co jest wyjątkowe w meczach kobiet, to emocje związane z dość niespodziewanymi sytuacjami i nagłymi zwrotami akcji, zwłaszcza jak się na taki mecz postawiło pieniądze. Sam mam czasami różny nastrój po takich przegranych, które czasami wręcz przeczą logicznemu myśleniu, hehe, ale to jest właśnie urok PlusLigi kobiet. W tym sezonie jakieś rewolucji w czołówce nie należy się spodziewać, o mistrza powinny walczyć dwie ekipy - Muszyna i Bielsko. W poprzednim sezonie zawiodła mnie ekipa Aluprofu, gdyż liczyłem na ich końcowy triumf, przez rundę zasadniczą szły jak burza, jednak nagle w finale kompletnie nie grały swojej siatkówki i uległy Muszyniance. Drużyna vicemistrza naprawdę wygląda bardzo dobrze, na każdej pozycji świetna zawodniczka, doszła teraz jeszcze Świeniewicz, która mimo wieku dość zaawansowanego jak na siatkarkę powinna dać duże tej drużynie. Mimo że zrezygnowała z kadry w nieciekawych okolicznościach, to jednak jestem przekonany, że w ostatnim czasie nie próżnowała i forma na start ligi jest odpowiednia. Można powiedzieć, że wraca na stare śmieci. Kadra Muszyny także bardzo ciekawa, doszło kilka znakomitych zawodniczek, na teraz najlepsza polska środkowa - Bednarek, Skowrońska (Elżbieta), która była ważną postacią Gedanii i naprawdę w ataku czuje się bardzo dobrze i do tego z Kalisza, który niestety spadł z ligi, przyszła Witczak (Woźniakowska). Ważnym ogniwem powinna być także Żebrowska. Mecze Bielsko-Muszna powinny być bardzo ciekawe i długo na takie spotkanie nie trzeba czekać, bo już w drugiej kolejce bielszczanki przyjadą do Muszyny.
Za plecami tych dwóch drużyna także powinno być ciekawie, Piła która straciła kilka swoich zawodniczek, Dąbrowa czy Wrocław, to jednak solidne drużyny mogące dać się we znaki każdemu. Ciekawy jestem także postawy Gedanii, w poprzednim sezonie zespół skazywany na porażkę, pokazał się z bardzo dobrej strony, kilka siatkarek się wybiło i wywędrowało z klubu, pojawiły się nowe nazwiska, zobaczymy czy znowu zaskoczą resztę. Jednego można być pewnym, będzie ciekawie, jak zwykle u kobiet.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pierwsze mecze już rozegrane w nowym sezonie, ale tak szczerze mówiąc, to nie miałem pomysłów na typowanie, gdyż w zasadzie każde spotkanie miało swojego zdecydowanego faworyta, jednak było trochę pytań i wątpliwości odnośnie zespołów, które przeszły pewną metamorfozę i nie chciałem nawet ryzykować z jakimiś handi. Niespodzianek nie było, faworytki wygrały.
Jutro spotkanie beniaminka z mistrzem. Fawory także wyraźnie zaznaczony - Muszyna. Organika nie ma oczywiście zamiaru żegnać się w tym sezonie z plusligą kobiet i spokojnie się utrzymać a także powalczyć z najlepszymi ale jednak kadrowo i w umiejętnościach lepsze są przyjezdne. Skład Muszynianki wygląda jeszcze bardziej imponująco niż w poprzednim sezonie, środek Pykosz i Bednarek. Agnieszka nie przez przypadek jest uznawana za najlepszą polską środkową bloku. Na ataku Żebrowska, która była podporą ataku Białegostoku w 08/09 i jedną z lepszych na swojej pozycji w lidze. Duże pole manewru na przyjęciu - Witczak, Mirek, Jagieło, każda o nieprzeciętnych umiejętnościach. Na rozegraniu Bełcik a na libero nr 1 w Polsce Zenik. Zespół zbudowany na to aby coś więcej ugrać w LM i powtórzyć osiągnięcie z ligi z poprzedniego sezonu. W zespole Organiki jest kilka zawodniczek znanych ale co nie znaczy, że bardzo dobry na tą chwilę, np. Teixeira, która coraz słabiej grała w Pile czy Niemczyk - 40 letnia zawodniczka, która teraz to powinna potrenować komentowanie, które nie wychodzi jej najlepiej a nie brać się za powrót do gry. Podejrzewam, że szybko inne zespoły sprowadzą ją na ziemię i przekona się, że jednak jej czas już minął. Przewaga mistrza Polski w każdym elemencie, więc stawiam na 3-0 dla Muszyny. Pierwsza kolejka, więc tutaj bardziej dla emocji stawka.
Organika Budowlani - Muszyna typ: under 160,5 @ 1,8⛔

edit: Pierwszy set niestety do tyłu 26-28 potem już z górki i wygrana 3-1, heh
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
VS.
Inauguracja Plus Ligi Kobiet w Dąbrowie Górniczej. Miejscowe siatkarki podejmą na własnym parkiecie Gwardię Wrocław. Faworyt tej potyczki, zdecydowany faworyt, jest moim zdaniem jeden. Są to oczywiście zawodniczki prowadzone przez Waldemara Kawkę, ale przejdźmy do rzeczy.
MKS Dąbrowa Górnicza - kilka doświadczonych zawodniczek + młode kobiety, mające wielkie ambicje. To może być i zapewne będzie znakomita mieszanka rutyny z młodością. Liderką zespołu na pewno będzie Katarzyna Gajgał, która dołączyła do zespołu w tym sezonie. Wcześniej przez 10 lat występowała w znakomitej ekipie z Bielska-Białej i dzisiaj będzie mocnym ogniwem swojej nowej ekipy. Ponadto Kasia to świeżo upieczona brązowa medalistka Mistrzostw Europy i dzisiaj, chcąc się pokazać przed nową publicznością, będzie grała jak z nut. Obok niej w szóstce ujrzymy także Agatę Karczmarzewską, która ma na swoim koncie kilkanaście występów w kadrze, a także grę w takich ekipach jak Muszynianka Fakro Muszyna czy BKS Aluprof Bielsko - Biała. Kolejną, niezwykle doświadczoną siatkarką w barwach MKS-u Dąbrowy Górniczej jest Magdalena Śliwa. 40-letnia zawodniczka będzie dzisiaj na parkiecie najbardziej doświadczona i w trudnych momentach, o ile do takich dojdzie będzie miała ona niezwykle duże znaczenie na grę swej ekipy. Magda to bądź co bądź najlepsza rozgrywająca ME 2003, kiedy to Polska zajęła pierwsze miejsce. Jej doskonałe dogrania i kiwki na pewno będą na wagę złota w tym pojedynku, bo to w dużej mierze od niej zależy czy atakujące z Dąbrowy Górniczej będą musiały walczyć z blokiem Gwardii Wrocław czy też nie. Pierwszą szóstkę będą uzupełniały młode, ale wcale nie słabe siatkarki. Na libero ujrzymy dzisiaj Kasię Tkaczewską, natomiast pozostałe dwie zawodniczki to znak zapytania. Nie zmienia to jednak faktu, że kto by nie wyszedł to da z siebie wszystko, aby przekonać do swoich umiejętności trenera, a także pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa.
Kadra Gwardii - młoda drużyna, złożona głównie z zawodniczek w wieku 18-25 lat. Jedynie cztery siatkarki z tej ekipy są w wieku starszym i mogą się pochwalić małym doświadczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że praktycznie żadna siatkarka tego zespołu nie odnotowała większych sukcesów na arenach europejskich czy krajowych. Ba, co więcej, żadna z tych siatkarek nie zanotowała choćby jednego, oficjalnego meczu w kadrze Polski. Gwardia w tym roku, podobnie jak sezon temu, będzie walczyła o utrzymanie w najwyższej rozgrywkowej lidze w Polsce, a ten rok siatkarski rozpocznie od gładkiego 0:3 w meczu z MKS Dąbrową Górniczą.
ENION ENERGIA MKS DĄBROWA GÓRNICZA - IMPEL GWARDIA WROCŁAW (DOKŁ. WYNIK) 3:0 [1,55] 7/10 ⛔⛔⛔ WYNIK: 2:3
ENION ENERGIA MKS DĄBROWA GÓRNICZA - IMPEL GWARDIA WROCŁAW under 160,5 [1.52] 7,5/10 ⛔⛔⛔ WYNIK: 2:3
Polecam, mecz o 18:00 w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej! VAMOOOS ENERGIAA!
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
NIE NIE NIE
Jak widzę takie analizy to się mi nóż w kieszeni otwiera. Nie chodzi mi to oczywiście o typ bo sam skłaniam się ku grze na MKS ale o jakość analizy.

Kadra Gwardii - młoda drużyna, złożona głównie z zawodniczek w wieku 18-25 lat. Jedynie cztery siatkarki z tej ekipy są w wieku starszym i mogą się pochwalić małym doświadczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że praktycznie żadna siatkarka tego zespołu nie odnotowała większych sukcesów na arenach europejskich czy krajowych. Ba, co więcej, żadna z tych siatkarek nie zanotowała choćby jednego, oficjalnego meczu w kadrze Polski.
Jak można coś takiego napisać to nie wiem, a Olga Owczynnikowa 5 lat w Calisii Kalisz, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, a Katarzyna Mroczkowska która przez 2 lata grała w reprezentacji Polski, a Zuza Efimienko która jest zawodniczką bardzo młodą ale znajdującą się już od dawno w kręgu zainteresowań trenerów kadry, debiutowała już bodajże u Bonitty.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: KPSK Stal Mielec - PTPS Piła (+8,5/-8,5)✅(0:3) (66pkt:75pkt)
Typ: 2
Kurs: 1,72
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Unibet


Spotkanie drugiej kolejki Plus Ligi siatkarek. Mielec w pierwszej kolejce na wyjeździe gładko przegrał z BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (75:49), natomiast Piła u siebie pokonała Gedanię Żukowo 3:0 (75:42). W zespole z Bielska w meczu nie wystapiła Anna Barańska, a pierwszą rozgrywającą była Anna Kaczmar, a nie Katarzyna Skorupa (kontuzja). Zespołem silniejszym na tą chwilę wydaje się być Piła, choć zespół ten bardzo przebudował swój skład w porównaniu z poprzednim sezonem, a prawdę mówiąc znacznie się osłabił, ale powinien zdecydowanie pokonać przeciwnika. Drużynę opuściły podstawowe zawodniczki: Alena Hendzel, Milena Sadurek i Agnieszka Bednarek, a zastąpione je Katarzyną Konieczną, Mają Tokarską, Natalią Krawulską, Ewą Matyjaszek i Moniką Martałek. Podobne zmiany nastąpiły w drużynie z Mielca. Odeszły: Katarzyna Zarośliska, Ewelina Dązbłaż, Małgorzata Skorupa, Magdalena Banecka, Karolina Olczyk, Paulina Dutkiewicz i Anna Związek, a do zespołu dołączyły: Sylwia Wojcieska, Anita Kwiatkowska (panieńskie Chojnacka), Agata Durajczyk, Magdalena Piątek, Marlena Mieszała, z wypożyczenia wróciła Dorota Wilk. Celem Piły jest walka o brązowy medal, więc z zespołami walczącymi o utrzymanie, takimi jak Stal, powinny sobie spokojnie radzić. Skład Piły został na pewno osłabiony, ale nadal mają w swoich szeregach bardzo dobre zawodniczki: kapitan Agnieszka Kosmatka, Maja Tokarska, Klaudia Kaczorowska, Gabriela Wójtowicz, Paulina Maj. W fazie przygotowawczej do sezonu drużyny rozegrały 4 spotkania: 2 wygrane Piły i 2 wygrane Mielca, ale w tych meczach Piła była osłabiona brakiem Pauliny Maj, Klaudii Kaczorowskiej oraz Marty Szczygielskiej. Dużym atutem Pilanek w meczu powinien być serwis i blok. Mając Gabrielę Wójtowicz, Maję Tokarską, Ewę Kasprow pod siatką Piła powinna bardzo utrudnić atak Stali. PTPS to nadal zespół bardzo doświadczony, więc powinien kontrolować grę ze słabszym przeciwnikiem. Przy 3 lub 4 setach minimum jeden set Pilanki powinny wygrac dosyć wysoko 6, 7 punktami, więc taki handicap jest spokojnie do spełnienia.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Gedania Żukowo - Centrostal Bydgoszcz
Gedania w ogóle nie przypomina kadrowo zespołu z poprzedniego sezonu. W rozgrywkach przed rokiem także skazywano je na porażkę, początkowo tak było, potem jednak wybiły się zawodniczki, takie jak Welna, Skowrońska czy Tokarska i wszystko ruszyło do przodu. Oczywiście dziewczyny się wybiły i już lepsze ekipy wzięły je do siebie. O tym jak takie zmiany fundamentów wpływają na zespół nie trzeba nikomu mówić. Pierwszy mecz i wynik 3-0 z &quot;nową&quot; Piłą, a zwłaszcza wyniki w poszczególnych setach ( 10, 15, 17) nie robią dobrego wrażenia. Zespół Centrostalu natomiast to solidny ligowy średniak, ma kto tam grać, są to dziewczyny z doświadczeniem o nieprzeciętnych umiejętnościach. Smak, Wysocka, Mróz. Bydgoszczanki prezentują dobrą grę, ułożoną. Pierwszy mecz i pewna wygrana 3-0 z Pronarem. Myślę że spokojnie 3-0 dla gości.
Centrostal under 160,5 @ 1,55✅
Centrostal -16,5 @ 1,72✅
under 135,5 @ 2,0✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Panowie jak wam się widzi spotkanie
Muszynianka - BKS
Bo kursy naprawdę niezłe.
W Bielsku leczy się Barańska, do składu wraca powoli Skorupa. Dlatego też buki płacą mniej za Muszynę, która ędzie grać właściwie całym składem. Jednak Bielsko lubi grać z Muszyną, w poprzednim sezonie w najważniejszych meczach zawiodły i nie grały swojej siatkówki, jednak w meczach rundy zasadniczej wygrały dwa razy. Ja lekko postawiłem na gości, kurs ~2,35 ciekawy.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Data spotkania: 2009-10-29 17:30
Typ: 1
Kurs: 1,63 8/10 ✅
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Dopiero 2. kolejka w Plus Lidze Kobiet, a już czeka nas wielki szlagier. Tak tylko można nazwać spotkanie, w którym spotkają się dwie najlepsze drużyny siatkarskie kobiet. Muszynianka zajęła 1. miejsce w ubiegłym sezonie, to mistrz Polski, a także przy okazji finalista Pucharu Polski i zdobywca Superpucharu. Aluprof Bielsko-Biała zajął 2. miejsce, to też zdobywca Pucharu Polski w ubiegłym sezonie. Drużyna równie dobrze utytułowana niż Muszynianka (nawet bardziej utytułowana). W pierwszej kolejce Muszynianka ograła beniaminka rozgrywek - Organikę Budowlani Łódź 3-1, natomiast Aluprof zdecydowanie pokonał we własnej hali Stal Mielec 3-0. Według mnie dzisiejszy mecz w Muszynie wygrają gospodynie. Trzeba przyznać, że mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są zacięte, a o zwycięstwie często decyduje dyspozycja w danym dniu i popełnienie o kilka błędów mniej od przegranych. Obie drużyny mają bardzo znane, a zarazem bardzo dobre siatkarki. W kadrze Muszynianki znajdują się: Bełcik, Zenik, Witczak, Pykosz Bednarek-Kasza, Mirek, Pycia czy Jagiełło, która tak świetnie grała na Mistrzostwach Europy tego roku w znacznym stopniu przyczyniając się do zdobycia przez nasze siatkarki brązowego medalu. W Aluprofie mamy Barańską, od której sporo zależy, Dziękiewicz, Kaczmar, Bamber, Świeniewicz, Pytel. Uważam, że lepszą kadrą dysponuje obecnie Muszynianka. Po za tym dzisiaj zagra przed własną publicznością - to też spory atut. W bezpośrednich starciach u siebie wychodzi z Aluprofem zazwyczaj zwycięsko, dlatego według mnie to gospodynie dzisiejszego wieczoru wygrają. Początek spotkania o 17:30.
+ Muszynianka Fakro Muszyna wygra 3-2 @ 4,1 betsafe 3/10 3-1 ⛔ mało zabrakło :|
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
No cóż, jutro (30.10.2009r.) o godzinie 19:00 w moim mieście (Białymstoku) gra Pronar Zeto ASTWA AZS Białystok z Dąbrową Górniczą. Co do tego sezonu, to mogę jedynie powiedzieć, a właściewie napisać, że siatkarki z mego miasta zupełnie nie będą liczyły się w tym sezonie. Mało kto się nimi interesuje, każdy narzeka na wszystko, z siatkarki swoje mecze rozgrywają na sali gimnastyczej w Szkole Podstawowej. Jestem zdania, że jedyne o co mogą walczyć to o przedostatnie miejsce z Gedanią Żukowo, i tak będzie ciężko. SWĄ SŁABĄ GRĄ utwierdziły mnie białostoczanki w pierwszym meczu, przegrywając 0:3 z Centrostalem, wtym przegrany set do 9.Jednak co do meczu, to oczywiście wygrana Dąbrowy Górniczej, więc można wziąć jak w totomixie under 160.5 pkt
Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza SP 160,5 1 1.70
Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza H (1,5-0) 2 1.22
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
No cóż, jutro (30.10.2009r.) o godzinie 19:00 w moim mieście (Białymstoku) gra Pronar Zeto ASTWA AZS Białystok z Dąbrową Górniczą. Co do tego sezonu, to mogę jedynie powiedzieć, a właściewie napisać, że siatkarki z mego miasta zupełnie nie będą liczyły się w tym sezonie. Mało kto się nimi interesuje, każdy narzeka na wszystko, z siatkarki swoje mecze rozgrywają na sali gimnastyczej w Szkole Podstawowej. Jestem zdania, że jedyne o co mogą walczyć to o przedostatnie miejsce z Gedanią Żukowo, i tak będzie ciężko. SWĄ SŁABĄ GRĄ utwierdziły mnie białostoczanki w pierwszym meczu, przegrywając 0:3 z Centrostalem, wtym przegrany set do 9.Jednak co do meczu, to oczywiście wygrana Dąbrowy Górniczej, więc można wziąć jak w totomixie under 160.5 pkt
Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza SP 160,5 1 1.70 ✅ 143
Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza H (1,5-0) 2 1.22✅ 0:3
No i niestety z bóle serca muszę stwierdzić, że to, copisałem to prawda, ciężko będzie białostoczankom się w PlusLidze Kobiet utrzymać. Mianowicie chcę dodać, że w pierwszym secie Pronar AZS wygrywał aż 20:13, tak, aż 7 punktami i właśnie poziom pokazuje, jak wygląda siatkówka kobiet, się nie równa z mężczyznami.

Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza 0:3 (27:29 14:25 23:25)

Statystyki meczu: http://stats.lsk.net.pl/MatchStatistics.aspx?MatchID=195
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Spotkanie: Aluprof Bielsko Biała - Organika Łódź
Typ: over 160,5
Kurs: 2,55
Buk: betsafe
Analiza:
Już dzisiaj o godzinie 18 rozpocznie się 3 kolejka PlusLigi Kobiet. W Bielsku Białej spotkają się wicemistrzynie Polski oraz beniaminek tegorocznych rozgrywek. Obydwa zespoły mają jak narazie na koncie po jednym zwycięstwie i jednej porażce. Ostatni mecz Aluprof przegrał w Muszynie 1:3. Trener Igor Prielożny miał sporo uwag do gry swojego zespołu po spotkaniu z Bankiem BPS Muszynianką Fakro. Jego ulubienice zagrały bardzo słaby mecz, popełniały bardzo dużo niewymuszonych błędów. Dodatkowo Prielożny ma kłopoty kadrowe. Na rozegraniu zagra Anna Kaczmar a nie podstawowa rozgrywająca Katarzyna Skorupa. W bardzo słabej formie jest również Anna Barańska. Natomiast drużyna Organiki jedzie do Bielska w bardzo dobrych nastrojach. Beniaminek tegorocznych rozgrywek prezentuje dobrą formę, grając waleczną siatkówkę, bez respektu dla rywali. Zespół tworzy kolektyw złożony z młodych, utalentowanych zawodniczek jak atakująca Katarzyna Zaroślińska oraz doświadczonych Micheli Teixeiry i Małgorzaty Niemczyk. Sezon rozpoczęły od porażki z Muszynianką, ale zdołały urwać mistrzyniom Polski seta. W 2. kolejce ograły Gwardię Wrocław - tegorocznego uczestnika Pucharu CEV 3:1. Początek piątkowego pojedynku zaplanowany jest na godz. 18:00 w hali przy ulicy Rychlińskiego w Bielsku-Białej. Sądzę, że nie będzie to jednostronne widowisko i łodzianki stawią opór wicemistrzowi Polski. Gorąco polecam.
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Organika bez atakującej Katarzyny Zaroślińskiej i rozgrywającej Marty Pluty, więc atrakcyjność typu mocno spada.
Bardzo podobną analizę można przeczytać na Sportowych Faktach........
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jestem z Białegostoku i wiem, że dzisiejszy cel białostocznaek to byleby wygrać. Tak, byleby wygrać. Ostatnio pierwsza wygrana w sezonie i to na wyjeździe 3:1 z Budowlanymi Łódź. Teraz łatwiejszy rywal, Gedania Żukowo, która wszystko przegrała jak narazie. Jedbnak jestem pewny , że nie przegra dziś 3:0. W tamtym roku pamiętam, że nawet wygrali z nami na wyjeździe 3:2, ale wiem, to był inny zespół ze Skowrońską, Wellną w Żukowie. Teraz całkiem warto wziąć proponowanew przeze mnie typy po dobrych kursach: te brane z toto-mixa i tobet.
Tobet:
Handicap punktowy:pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Gedania Żukowo H(0.0 - 18.5) 2 2.00 10/10
Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Gedania Żukowo (Poniżej/powyżej: 180.5) 2 4.24 6/10
Totolotek:
8387 Azs Białystok-Gedania Żukowo H (0-2,5) 2 2.30 10/10
8389 Azs Białystok-Gedania Żukowo SP 160,5 2 2.40
10/10
 
A 0

atrxevu

Użytkownik
mam pytanie: w unibecie są m.in. 2 zakłady na ten mecz:

&quot;Liczba Punktów w tym Meczu
&quot;Całkowita Liczba Punktów
Czym one się różnią? (oprócz linii jeden u/0 130,5 a drugi 160,5).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mam pytanie: w unibecie są m.in. 2 zakłady na ten mecz:

&quot;Liczba Punktów w tym Meczu

&quot;Całkowita Liczba Punktów

Czym one się różnią? (oprócz linii jeden u/0 130,5 a drugi 160,5).
To są tego samego typu zakłady z tą różnicą że różne linie punktowe. Pierwszy przypadek to linia 130,5pkt a druga to 160,5pkt. Jak będziesz stawiał na over to muszą byc zdobyte odpowiednio 131 i 161pkt w całym meczu przez oba zespoły.


W weekend miałem okazje dwa mecze zobaczyc, tj widzialem Muszynianke i Aluprof. Niestety ale nasza liga ( kobieca) to te dwa zespoły i długo nic. W Muszynie i Bielsku większośc kadrowiczek, a w pozostalych zespołach zawodniczki które albo dopiero mają podbijac parkiety, albo już nieco doświadczone , które mają pomagac tym młodszym. Zawodniczek zagranicznych także nie ma zbyt wiele, ale z drugiej strony patrząc na to że gdyby miała przyjśc np do Piły jakaś drugorzędna zawodniczka z obcego kraju, to lepiej żeby szanse dostawała Polka zdolna przed którą szansa rozwoju.

Apropo meczów które odbędą się w środe ciekawie zapowiada się mecz w Dąbrowie Górniczej i w Bydgoszczy. Oczywiście faworyci są w obu meczach, ale gospodynie z pewnością przeciwstawią opór stąd spróbuje coś pokombinowac z dodatnimi handi na gospodynie. Ale o tym sądze że jeszcze przyjdzie pora szerzej napisac. To tak tylko słowem wstępu.

Zapraszam do dyskusji na temat PLUS Ligi Kobie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Centrostal Bydgoszcz - Aluprof Bielsko Biała
Typ : Centrostal +2,5seta @ 1,65
Unibet ✅2:3​

Oba zespoły mialem okazje widziec w ostatniej kolejce kiedy odpowiednio mierzyły swoje siły z zespołami Muszynianki i PTPS Piły. Wiadomo że faworytem bez dwóch zdań w tej parze są siatkarki Aluprofu bowiem w obecnym stanie kadrowym w PLUS Lidze Kobiet są one obk Muszynianki skazane na podium, walka o 3miejsce rozegra się pomiędzy pozostałymi zespołami. No ale wracając już do Centrostalu to w potyczce z Muszyną niby przegrały 0-3, ale dały z siebie dużo i walczyły mając nawet szanse na ugranie seta, lecz z niewiadomych przyczyn tego nie wykorzystały. Mówię o sytuacji gdy prowadziły w 1 secie 21-16! Z dobrej strony pokazała się środkowa Kasia Mróz. Ogólem zawodniczki tworzą kolektyw. Te zawodniczki szczególnie na wlasnym parkiecie stac na urwanie seta. Z Muszyną było bardzo blisko, a grały na wyjeździe. Teraz u siebie z Aluprofem, który mnie aż tak bardzo nie oczarowal swoją grą w meczu z Pilankami. Bielszczanki w tym meczu grały w dziwnym zestawieniu. Prielożny daje pograc niemal kazdej zawodnczce tłumacząc że ma wyrównany skład. Pewniakiem do gry to tam jest z pewnością Ania Barańska. Slabośc widze w przyjęciu libero Agaty Sawickiej. W meczu z Piłą o dziwo to pozostałe przyjmujące kryły tą zawodniczke na przyjęciu a przeciez powinno byc inaczej ! 21% przyjęcia pozytywnego jak na libero to lekki dramat. Świeniewicz to też nie te wiosenki już hehe, cóż widze w tym meczu ugranego seta przez Centrostal i już ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: PTPS Piła - Organika Budowlani Łódź (-1,5/+1,5seta)⛔(1:3)
Typ: 1
Kurs: 1,53
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Ladbrokes

Data spotkania: 18.11.2009 godz. 18:00

Spotkanie 5. kolejki polskiej ligi siatkówki kobiet. Zmierzą się ze sobą 6. i 8. drużyna w tabeli. Faworytem spotkania są gospodynie. Zespół z Piły po poprzednim sezonie znacznie sie osłabił, ale nadal to drużyna walcząca o czołowe pozycje w tabeli, która ma duże szanse na brązowy medal. Gospodynie dwa pierwsze mecze pewnie wygrały po 3:0 ze słabszymi rywalkami, później powalczyły z Muszyną i Bielskiem, które powinny być poza zasięgiem ligi. Organika ma na koncie 3 porażki i 1 zwycięstwo u siebie z Gwardią Wrocław. W ostatniej kolejce doznały niespodziewanej porażki u siebie z Białystokiem 3:1. Zespół grał osłabiony brakiem Marty Pluty i Katarzyny Zaroślińskiej. Szczególnie brak tej drugiej zawodniczki wpływa negatywnie na grę. W dzisiejszym meczu Marta Pluta może wrócić, natomiast Zaroślińska ma nadal pauzować. Po ostatnim meczu widać, że gra w ataku bez Zaroślińskiej wygląda dużo gorzej. Do Organiki w ostatnim czasie dołączyła kolejna zawodniczka Luana de Paula, ale w tej kolejce nie powinna zagrać. Gospodynie powinny zagrać w optymalnym składzie. Coraz lepiej prezentuje się kapitan drużyny Agnieszka Kosmatka. Do tego dobrze grają Katarzyna Konieczna, Gabriela Wójtowicz, Ewa Kasprów. Piła ma niezłą zagrywkę, w każdym meczu zdobyła sporo punktów bezpośrednio z zagrywki, a przyjęcie to nie jest najmocniejsza strona Łodzianek. Piła myśli na pewno o miejscu na podium na koniec sezonu, więc takie mecze musi spokojnie wygrywać, żeby nie tracić dystansu do 3. i 4. miejsca. Według mnie Piła powinna pokonac rywalki z maksimum 4 setach.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No i cóż niespodzianki ????

PTPS Piła - Organika Budowlani Łódź 1:3

Nie wiem jak to możliwe, że po naprawde dobrej grze przeciwko drużynie Aluprofu Bielsko-Białej, w następnej kolejce zawodniczki z Piły w meczu przed swoją publicznością przegrywają z przeciętną drużyną z Łodzi.

Stal Mielec - Gwardia Wrocław 3:2

Drużyna Stali podejmowała przed własną publicznością dobrze spisującą się drużynę Gwardii Wrocław. Osobiście byłem za Gwardią, ale już po ostatnim meczu Wrocławianek z Żukowem wiedziałem, że gra samą Katarzyną Mroczkowską to za mało, aby coś w tym sezonie osiągnąć. Aczkolwiek nie spodziewałem się pierwszych punktów dla drużyny gospodarzy.

Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Fakro Muszyna 3:0

Co jak co, ale zwycięstwa Dąbrowy i to w takim stosunku chyba nikt się nie spodziewał, zwłaszcza, że zawodniczki z Dąbrowy Górniczej nie zachwycały od początku sezonu. Porażka z Gwardią Wrocław i dosyć ciężka przeprawa ( do czasu kiedy na parkiecie pojawiła się Magda Śliwa ) z Stalą Mielec chluby nie przynoszą. Muszyna na odwrót. Grała bardzo dobrze i dosyć pewnie zwyciężała z kolejnymi rywalkami. Jednak dobra passa szybko się skończyła.

Centrostal Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała 2:3

No cóż, mało brakowało a drużyna z Bydgoszczy, której liderką była świetnie grająca ( pierwsze 2 sety ) Ewa Kowalkowska zwyciężyła by z wicemistrzem Polski i to w 3 setach. Centrostal prowadził w 3 secie 16-10 i 21-18 lecz nie potrafił dowieźć zwycięstwa do końca. W zespole Igora Prielożnego nie po raz pierwszy prym wiodła Ania Barańska zdobywając 24 punkty.

No cóż po raz kolejny zostałem przekonany do tego, że w żeńskiej siatkówce wszystkiego można się spodziewać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom