>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Częstochowa - ZAKSA
ZAKSA -1,5 seta
1,74


Idę dziś w stronę Kędzierzynian. Po wczorajszej porażce Skry, ZAKSA ma szansę wskoczyć w końcu do TOP8 gwarantującą fazę play off.
Nie mam na tą chwilę wiadomości czy Łukasz zagra dziś w ataku, ale nawet bez niego Kędzierzyn powinien sobie poradzić z Czewą.
Norwid ostatnio przerwał passę porażek i niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Rzeszowem. Nie sądzę jednak by dziś poradzili sobie z walczącymi o awans do play off gośćmi.
Praktycznie na każdej pozycji ZAKSA ma przewagę, no może prócz ataku, o ile nie zobaczymy Kaczmarka. Odpadli z LM, nie grają w PP, więc jedynym celem w tym sezonie pozostaje PlusLiga i zajęcie jak najwyższej pozycji przed fazą play off, by uniknąć starcia w pierwszej rundzie z Jastrzębiem.
W przypadku wygranej za 3pkt, Kędzierzyn awansuje na 7 pozycję, wyprzedzając Bełchatów i Olsztyn. Jest więc zatem o co walczyć!
ZAKSA na wyjazdach gra bezkompromisowo. Na 9 meczy 4 razy przegrali 0:3, 4 razy wygrali 3:0 i w ostatnim meczu zwyciężyli 3:1 z Barkomem.
Częstochowa we własnej hali ma bilans 3-7, więc niezbyt porywający. Tylko raz podzielili się punktami, przegrywając z Radomiem 2:3. Reszta spotkań to wygrane lub przegrane za 3pkt.
Stawiam dziś na pewna wygraną ZAKSY i sięgnięcie po 3pkt. Janusz, Bednorz, Chitigoi, Pashytskyy, Takvam(Smith), Shoji, Kluth(Kaczmarek) są dla mnie gwarancją zwycięstwa w dzisiejszym ważnym spotkaniu. Myślę że jeśli okaże się iż Łukasz jednak wystąpi w meczu, to kursy polecą w dół, dlatego gram to już teraz.
Próbuję również dokładny wynik 3:0 po świetnym kursie 3,20 w Fortunie.
Dziś też bez Kaczmarka ZAKSA
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Lubin - ZAKSA
ZAKSA. -1,5seta 1,70
wynik spotkania 0:3 3,20 easy😉

Powtarzam typ na Zaksę.
Jeżeli myślą o jakimkolwiek awansie wyżej to takie spotkania muszą wygrywać za 3pkt. Niestety najprawdopodobniej znów nie zobaczymy Łukasza. Ogólnie to cyrk się z nim zrobił niezły, bo kontuzji żadnej to on nie ma, tylko sprawy pozasportowe go przerosły. Dla mnie to niepoważne, ale cóż to władze klubu mają problem i powinny go rozwiązać. Niemniej tak jak pisałem ostatnio, obecnym składem z Kluthem na ataku, z takim przeciwnikiem powinni sobie swobodnie poradzić. Dobrą wiadomością jest to że najprawdopodobniej na ostatnie dwa mecze fazy zasadniczej do drużyny wróci Olek.
Ten mecz to typowe must win, bo potem czeka Kędzierzyn znacznie trudniejsze zadanie. Kolejny mecz to już będzie znacznie większe wyzwanie, bo Lublin to minimum level wyżej niż Lubin. Następne w kolejności Trefl, Projekt, Ślepsk, Zawiercie, JW, więc 3 pkt w tym meczu mogą bardzo dużo ważyć w końcowym rozliczeniu.
Cuprum wg mnie na tą chwilę to zespół słabszy od Częstochowy, którą ZAKSA ostatnio łatwo ograła.
Hanes ciągnie ich grę i na nim głównie bazują. Berger czasem coś tam pogra, Kwasowski też, jednak to sporadyczne dobre występy. Reszta zespołu jak dla mnie dużo poniżej oczekiwań i ich możliwości. To typowy zespół, który będzie walczył o utrzymanie. Ich bilans w meczach na własnym parkiecie to 4-7. Jedyną "wygraną-niespodzianką" było pokonanie u siebie Gdańska. Jednak Trefl miał wtedy gorszy okres w lidze i kilka porażek z rzędu.
Nie ma jakości w tym zespole, nie ma wielkiej woli walki, coś jak w Ślepsku. Większą determinację i wolę zwycięstwa widzę już w ostatnim Radomiu niż w Lubinie.
Goście mają przewagę na każdej pozycji, bo to przecież światowe, uznane nazwiska + młody Chitigoi mający papiery na duże granie w przyszłości. No może Bartek Kluth trochę odstaje poziomem od najlepszych atakujących ligi, ale na taki zespół jak Cuprum swobodnie powinien wystarczyć.
Myślę że ZAKSA przy odpowiednim zaangażowaniu, powinna wygrać to spotkanie 3:0 bądź 3:1 i zainkasować ważne 3pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1658
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
PSG Stal Nysa - Barkom Każany Lwów typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla PSG Stal Nysa) kurs 4.40 Fortuna

Stal Nysa zespół ciągle walczący o 1-8. Stal Nysa ma jeszcze całkiem realne szanse, aby w tej ósemce się znaleźć. Barkom traci do samej Nysy pięć punktów mimo, iż różnica miejsc wynosi zaledwie jedno więc sąsiedzi w tabeli. Stal Nysa przed własną publicznością to całkowicie inna Stal jak na wyjazdach. Maja naprawdę bardzo dobrych kibiców z dopingującym młynem. Na siedem ostatnich spotkań na swoim obiekcie wygrali sześć. W trzech setach nie tak dawno pokonali solidny Trefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki. Barkom ostatnio co prawda sprawili parę niespodzianek, ale według mnie to zespol grający mocno w kratkę, który potrafił nie tak dawno przegrac z Cuprum Lubin w trzech setach. W zespole z Nysy widać to zespołowość i możliwość rotowania składem w razie potrzeby. Dwóch solidnych atakujących Muzaj i Kapica. Na rozegraniu także Szczurek lub Zhukouski. Przyjęcie trzech pozytywny ból głowy Daniela Plińskiego. Tutaj naprawdę wygląda to bardzo solidnie. W zespole z Barkomu w duzej mierze zależy gra tej drużyny od zawodnika grającego na pozycji atakującego Tupcziego. Jeśli wyjdzie mu mecz to Barkom jest mocny jeśli nie to mecz może być nawet bardzo jednostronny. Ostatnio dobre statystyki odnosi Gueye środkowy Barkomu. Na przyjęciu Kovalow oraz Palonsky solidni siatkarze, ale Nysa wygląda według mnie przynajmniej na papierze solidniej. Czuję, że Nysa po ostatniej porażce z ostatnia drużyna w lidze Radomiem będą mieli w sobie sportowa złość i pewnie wygraja jutrzejsze spotkanie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2205
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
PSG Stal Nysa - Barkom Każany Lwów typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla PSG Stal Nysa) kurs 4.40 Fortuna

Stal Nysa zespół ciągle walczący o 1-8. Stal Nysa ma jeszcze całkiem realne szanse, aby w tej ósemce się znaleźć. Barkom traci do samej Nysy pięć punktów mimo, iż różnica miejsc wynosi zaledwie jedno więc sąsiedzi w tabeli. Stal Nysa przed własną publicznością to całkowicie inna Stal jak na wyjazdach. Maja naprawdę bardzo dobrych kibiców z dopingującym młynem. Na siedem ostatnich spotkań na swoim obiekcie wygrali sześć. W trzech setach nie tak dawno pokonali solidny Trefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki. Barkom ostatnio co prawda sprawili parę niespodzianek, ale według mnie to zespol grający mocno w kratkę, który potrafił nie tak dawno przegrac z Cuprum Lubin w trzech setach. W zespole z Nysy widać to zespołowość i możliwość rotowania składem w razie potrzeby. Dwóch solidnych atakujących Muzaj i Kapica. Na rozegraniu także Szczurek lub Zhukouski. Przyjęcie trzech pozytywny ból głowy Daniela Plińskiego. Tutaj naprawdę wygląda to bardzo solidnie. W zespole z Barkomu w duzej mierze zależy gra tej drużyny od zawodnika grającego na pozycji atakującego Tupcziego. Jeśli wyjdzie mu mecz to Barkom jest mocny jeśli nie to mecz może być nawet bardzo jednostronny. Ostatnio dobre statystyki odnosi Gueye środkowy Barkomu. Na przyjęciu Kovalow oraz Palonsky solidni siatkarze, ale Nysa wygląda według mnie przynajmniej na papierze solidniej. Czuję, że Nysa po ostatniej porażce z ostatnia drużyna w lidze Radomiem będą mieli w sobie sportowa złość i pewnie wygraja jutrzejsze spotkanie. Pozdrawiam.
Oj nie zgodzę się z Tobą zupełnie. Porażka z Radomiem przypieczętowała brak awansu do play-off i pokazała słabość Nysy. Stal mnie bardzo rozczarowała w tym sezonie. Tu naprawdę był potencjał na dobre granie, jednak czegoś zabrakło. Duży zawód to dla mnie Gierżot, bo z takimi warunkami powinien brylować w każdym meczu. Jest strasznie nierówny, potrafi zagrać świetne zawody, po czym w kolejnym meczu totalną padlinę. Ostatnio ma zdecydowanie sportowy zjazd i punktuje bardzo słabo, przez co jest zmieniany. Muzaj wrócił po kontuzji, jednak do optimum dużo mu brakuje. Owszem Kapica gra solidny sezon, jednak tylko solidny nie wybitny. Pozytywnym zaskoczeniem jest El Graoui, ale to wg mnie jedyny pozytyw w tym sezonie w drużynie z Nysy. Nie mają zdecydowanego lidera, który potrafi wziąć grę na swoje barki i decydować o losach spotkania.
Piszesz że świetnie prezentują się we własnej hali, ale czy bilans 6:5 można tak nazwać? Oj raczej nie, tym bardziej, że wśród tych wygranych jest tylko jedna z zespołami z TOP10, czyli z Gdańskiem. Reszta to zwycięstwa z samym dołem z miejsc 12-16. Czeka ich nie lada wyzwanie bo prócz Barkomu, będą jeszcze u siebie podejmować Lublin, Projekt i Zawiercie, co nie wróży zbyt dobrze. Prawdę mówiąc daję im max 5% szans na awans do play-off, choć z obecną grą to i tak chyba za dużo?
Po drugiej stronie mamy również zespół, który ma większy potencjał niż osiągane wyniki. Dużym rozczarowaniem jest dla mnie Palonsky, po którym można było się spodziewać dużo lepszej gry. Mają jednak niekwestionowanego lidera, w osobie Vasyla Tupchii, który lideruje wśród najlepiej punktujących w PLS. W ostatnim czasie gra całej drużyny wygląda dużo lepiej niż kilka tygodni temu, zaskoczył Kovalov a Gueye gra całkiem niezły sezon. Zdecydowanie brak głębi składu wśród przyjmujących, bo praktycznie nie ma żadnej alternatywy dla pary Palonsky-Kovalov, ale mimo to widać progres w tym zespole. Dla mnie jest to typowa "drużyna bukmachera", bo jak inaczej można nazwać zespół który ogrywa JW czy Zawiercie, a przegrywa z Katowicami bądź Radomiem?
W meczach wyjazdowych mają statystykę 5-6, w tym wygrane z JW, Olsztynem, Zaksą i Bogdanką, a z ostatnich 5 meczy wygrali 4.
Uważam że kursu są tu wystawione bardzo na wyrost i jeśli gdzieś szukać niespodzianki to właśnie w tym spotkaniu. Dla mnie to typowa bukmacherska mina i po tym co widziałem w ostatnich tygodniach w wykonaniu obu zespołów, nie postawię złamanego grosza na Nysę, a co dopiero na ich wygraną bez straty seta!!!
 
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Ja zdecydowanie zgadzam się z pinio1111 pinio1111 , Barkom potrafił ogolić do zera JSW, ugrali seta w Rzeszowie, czy Warszawie, ograli na wyjeździe Bogdankę, Zaksę i Olsztyn. Nysa oddała u siebie dwa sety Norwidowi czy seta Lubinowi, także Barkom może tutaj zdecydowanie powalczyć o punkty. Moim zdaniem wskazywanie zwycięzcy tego meczu to trudne zadanie, ja uważam że zobaczymy tutaj przynajmniej 4 sety w tym przynajmniej jeden na przewagi zatem ja sugeruję:
over 179,5 @ 1,79
Barkom + 6,5 pkt @ 1,74
Fortuna
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
PGE GiEK Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Asseco Resovia Rzeszów) kurs 3.25 Fortuna

Mecz, który od lat dla kibiców obu ekip uznawany jest jako wielki hit PlusLigi. Jednak to drużyny, które jak to było co roku, gdzie większość spotkań rozgrywało się albo po tie-breakach albo zacięte spotkania to aktualnie Resovia wygląda w tym sezonie teoretycznie przynajmniej na papierze o wiele lepiej. Na pozycji atakującego w Resovii, Reprezentant Francji Stephen Boyer to tutaj wedlug mnie Konarski od niego odbiega w aktualniej formie. Na rozegraniu plus dla Resovii, że ma można powiedzieć dwóch równorzędnych rozgrywających grajacych na dość przyzwoitym poziomie i przy lekkiej slabszej formy jednego z nich wchodzi z ławki drugi, który nie obniża poziomu, a nawet może poprawić w zupełności rozegranie. W Skrze natomiast Grzesiu Łomacz dobry rozgrywajacy, ale zmiennika za bardzo to on nie ma. Na przyjęciu w Rzeszowie Loauti, Cebulji, Defalco, Staszewski tutaj trener ma pozytywny bol głowy. W Skrze już takiego wyboru i jakości nie ma. Na środku już pełna jednostkę treningowa zrobił Kuba Kochanowski środkowy Resovii czy zagra z Skra pewnie może być ciężko, ale możliwe że pojawi się w ważnych momentach chodz raczej bym na to nie liczył. Na zagrywce zawsze może wejść m.in Kuba Bucki, który potrafi postraszyć zagrywka rywali. Belchatowianie ostatnio według mnie zaliczyli lekka wpadkę przegrywając w meczu wyjazdowym z Ślepskiem Malow Suwałki po tie-breaku. Nie tak dawno dwie porażki do zera z Lublinem i Olsztynem. Resovia z dość pozytywnym impulsem po awansie do kolejnej rundy Pucharu CEV wygranym z Fenerbahce. Wszystko wskazuje na to, że ten mecz powinna Resovia pewnie wygrać. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1972
I 24,7K

iti

Użytkownik
Zawiercie już gra, więc nie komentuje, ale Rzeszów? Serio? Oni mają mecze dzisiaj, kolejny już w sobotę (9.03), kolejny już we wtorek (12.03 - finał CEV), kolejny mają w piątek (15.03), a później "aż" 4 dni później rewanż w CEV.
Gdzieś pogubią punkty, forma jest niestabilna. Reprezentanci wracają, więc pewnie troszkę czasu minie zanim na nowo złapią formę i rytm. Nie do gry po 1.30 nawet jeżeli wygrają dziś to gdzieś te punkty pogubią.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Projekt Warszawa) kurs 2.25 Fortuna

Projekt Warszawa ostatnio zagrali mecz w Pucharze Polski, gdzie przegrali w półfinale ze zwycięsca całych rozgrywek drużyna Zawiercia. Ten mecz przy odrobinie szczęścia mógł potoczyć się trochę inaczej. Sety w tym spotkaniu były naprawdę bardzo wyrównane oprócz pierwszego seta. Drużyna Piotra Grabana pomimo porażki w trzech setach z dobrze grająca drużyna Zawiercia nie zagrali słabego spotkania. W Projekcie z tego co wiem wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera. Większość komentatorów ostatnio chwaliło libero warszawskiego zespołu Damiana Wojtaszka co on nie wyciągał w półfinale to było naprawdę coś pięknego. W półfinale słabsza dyspozycję wykazał się Artur Szalpuk, ktoryctez został zmieniony przez trenera za Igora Grobelnego i widać, że Igor mimo seta i meczu przegranego wprowadził duzo pozytywnej jakości. Jak widac w drużynie Projektu jest solidna ławka i trener ma w kim wybierać. W bardzo dobrej dyspozycji również jest francuski przyjmujący Kevin Tillie. Zespół Slepska mimo ostatniej wygranej z Belchatowem to zespol zdecydowanie słabszy od Projektu. Radomianie ostatnio przegrali z Olsztynem i Slepsk już na spokojnie może myśleć o swojej sytuacji odnosnie utrzymania, gdzie za wiele już robic nie muszą, aby to uczynić. Warszawa podobnie jak nie tak dawno Nysa powinna mieć w sobie taką sportowa złość i pewnie jutro pokonać Slepsk. Przed meczem z Bełchatowem drużyna Kwapsikiewicza przegrała sześć spotkań i to wcale nie z drużynami z samego topu, a był tam też i oststni w tabeli Radom. Według mnie Warszawa nie może pozwolić sobie w takim meczu na jakąkolwiek stratę punktów i liczę, że wygraja to w trzech setach. Pozdrawiam.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Ktoś się orientuje dlaczego kurs na JW podskoczył? Do niedawna było np na STS 1,18 i hc-1,5 1,37 a teraz jest 1,27 i 1,52
Dlatego że JW w ciągu najbliższych 13 dni ma 5 meczy do rozegrania, w tym dwa w LM, więc wszystko możliwe że dziś będzie sporo rotacji. Już za dwa dni grają w Gdańsku, a w środę z Ziraatem.
 
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Dlatego że JW w ciągu najbliższych 13 dni ma 5 meczy do rozegrania, w tym dwa w LM, więc wszystko możliwe że dziś będzie sporo rotacji. Już za dwa dni grają w Gdańsku, a w środę z Ziraatem.
Niby tak tylko chyba lepiej dzisiaj szybko zamknąć mecz i porotowac w Gdańsku gdzie jak wiadomo ciężej o wygraną a to wtedy jest mecz bezpośrednio przed Ziraatem.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
W dzisiejszym meczu pauzować będą: Rafał Szymura (uraz mięśniowy) oraz Benjamin Toniutti (planowana przerwa). Obowiązki kapitana przejmuje dziś Jurij Gladyr.
 
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Trefl- Jastrzębski
Typ: over 179,5
Kurs: 1,85

Fortuna

Jastrzębie ma w środę półfinał LM, więc uważam że dziś zobaczymy kilka rotacji w składzie, pozycja w lidze bezpieczna, pierwsza lokata i kilka oczek zapasu nad Aluronem. Gdańsk musi pilnować 5 lokaty, bo jak dadzą się zepchnąć niże to czekają ich Play offy z pierwszą trójką, która dość mocno odstaje. Historia może nie do końca przemawia za moim typem bo aż 8/10 ostatnich spotkań pomiędzy zespołami kończyło się 3-0 dla Jastrzebia natomiast konieczność walki o punkty Trefla + mecz w LM w tygodniu gości sprawia że uważam iż Trefl powalczy tutaj mocno o 3 punkty.

Trefl + 8,5 pkt @ 1,85
Trefl wygra @ 2,76
Fortuna
-------------------------------------------------------------------------------------

Katowice- Resovia
Typ: over 179,5
Kurs: 1,79

Fortuna

Resovia to dziwny zespół, niby kapitalny skład ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki. Tracili seta na wyjeździe z Lubinem, Norwidem czy dwa z Nysa i Radomiem, więc w Katowicach, które ograły Zaksę czy Olsztyn, ugrały seta Jastrzębskiemu i Aluronowi też szansa na stratę seta jest duża. Moim zdaniem Katowiczanie powalczą i zobaczymy dziś 4-5 setów.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1693
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Olsztyn -1,5@1,92 STS

AZS zagra dzisiaj z Barkomem na wyjeździe. Ekipa z Lwowa nie gra już o nic. Olsztyn raz, że musi pilnować miejsca w ósemce a dwa walczy o wyższe miejsce i uniknięcie Jastrzębia w PO. Przy wygrranej za 3 pkt i dzisiejszym meczu Zaksy z Lublinem jest szansa realnie się do tego zbliżyc nie ważne kto by tam wygrał bo Zaksa ma ciezki terminarz a mecz z Lublinem jest jeszcze do rozegrania.
 
Ostatnia edycja:
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Teraz na live Zawiwrcie po 3 mozna lapac,pewny ich win,Wawa nie ma psychy zeby ich pokonac i dlugoterminowo Zawiercie Mistrz Polski
 
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, PlusLiga
Godzinna; 20:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
Typ: Jastrzębski Węgiel zdobędzie więcej punktowych bloków
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet
Analiza:
W dzisiejszym hicie PlusLigi, proponuję zakład, który znajdziecie u bukmachera Totalbet, w zakładce TOTALboost. Kurs, jak dla mnie kompletnie niezrozumiały. Zespół z Jastrzębia zdobywa średnio w tym sezonie 3.28 pkt\set blokiem, gdzie ich dzisiejszy przeciwnik 2.18 pkt\set. W ich poprzednim starciu wynik w punktowych blokach wyniósł 18-11 na korzyść JSW. Kurs na to, że dziś również okażą się lepsi w tym elemencie oceniam na 1.15-1.20. Jedyną możliwością, jaką widzę w niepowodzeniu tego typu jest to, że zespół z Jastrzębia postanowi rotować składem przed środowym rewanżem w LM, co jednak wydaje mi się mało prawdopodobne.
Powodzenia!
 
Do góry Bottom