>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2022/2023

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bez nazwy.png

Jesteśmy dopiero co po emocjach związanych z MŚ gdzie Polacy zdobyli srebrny medal a już kolejne emocje i rozpoczynamy walkę o Mistrzostwo Polski.
Kandydatów jest wielu m.in. ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel ale myślę, że o Mistrzostwie Polski po cichu liczą SKRA Bełchatów, Resovia Rzeszów czy Aluron CMC Warta Zawiercie.
Bardzo ciekawą rzeczą jest walka w Plus Lidze drużyny z Ukrainy Barkom Każany Lwów. Czy są w stanie powalczyć z dużo silniejszymi zespołami? Czy jednak czeka ich spadek?
Walka o Top 8 może być naprawdę ciekawa bo należy pamiętać o takich drużynach jak Projekt Warszawa czy Indykpol AZS Olszyn.

Zapraszam do dyskusji!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:0

Na dzień dobry jesteśmy w Jastrzębiu-Zdroju i główny faworyt do walki o Mistrza podejmuje we własnej hali zespół z Katowic.
O tym kto powinien ten mecz wygrać raczej nie powinniśmy dyskutować (oczywiście zdarzają się niespodzianki) ale nikt nie ma wątpliwości, że każdy inny wynik niż zwycięstwo za 3 punkty gospodarzy będzie już niespodzianką.
Co bardzo ważne to, że Jastrzębski Węgiel niewiele zmienił się z poprzedniego sezonu - zostali wszyscy najważniejsi gracze.
W Katowicach zmiana jedynie na rozegraniu i do zespołu przyszedł Bułgar G. Seganow.

Oczywiście jest to 1 mecz w sezonie więc ciężko stwierdzić kto z jaką formą rozpocznie jednak uważam, że kursy na to spotkanie są dość fajne do wytypowania.

Jastrzębski 3:0 2,00
Jastrzębski -13,5 1,70
Jastrzębski -15,5 2,20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3

Mistrz Polski jedzie do Olsztyna i czeka ich myślę, że ciężka przeprawa. Olsztyn czyli 6 drużyna poprzedniego sezonu - myślę, że wynik jest naprawdę dobry.
Olsztyn przed sezonem stracił przede wszystkim przyjmującego T. DeFalco, młodego rozgrywającego J. Firleja i libero J. Gruszczyński ale w ich miejsce sprowadzili M. Karlitzek, B. Lipiński, J.Tuaniga i J. Hawryluk.
Myślę, że największą niewiadomą jest właśnie młody libero i tutaj mogą mieć problem - ale nie muszą.
Tuaniga to akurat konkret wzmocnienie jeśli chodzi o rozegranie i na przyjęciu 2óch solidnych graczy.
Skład wygląda naprawdę b. dobrze - Tuaniga, Butryn, Poręba, Averill, Karlitzek, Lipiński, Hawryluk

Jeśli chodzi o ZAKSę to przede wszystkim K. Semeniuk, który odszedł do Włoch czy K. Rejno ale on był graczem, który wchodził z ławki. Nie zapominajmy jednak, że problemy ma N. Huber. Do zespołu dołączyli D. Paszycki znany z gry w PlusLidze i 2óch bardzo młodych graczy przyjmujący Bułgar D. Karjagin i środkowy T. Wiltenburg.
Ciekaw jestem kto będzie pierwszym przyjmującym obok Śliwki - Żaliński czy właśnie Karjagin.
Myślę, że zobaczymy długie spotkanie.

powyżej 181,5 1,85

Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa 3:0

Resovia, Resovia, Resovia - co roku faworyt do osiągnięcia sukcesu rok po roku mówi się, że tym razem w końcu ma być ten rok sukcesów i ... teraz wydaje mi się, że ponownie można tak samo powiedzieć.
No nie ma się co oszukiwać pierwszy skład wygląda IMPONUJĄCO - Drzyzga, Muzaj, Kozamernik, Kochanowski, DeFalco, Cebulji, Zatorski.
W Warszawie oglądamy wiele zmian, odeszli m.in. D. Petković, B. Kwolek, J. Blankenau, A. Trinidad, J. Gałązka czy M. Superlak jednak wzmocnienia są bardzo solidne - L. Weber, K. Tillie, J. Firlej, N. Klapwijk
Na papierze gospodarze wydają się być faworytem.

1 set/mecz Resovia/Resovia 1,60

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jastrzębski węgiel - GKS Katowice
Podobnie jak Zibi idę dzisiaj w zwycięstwo gospodarzy. Odejście amerykańskiego rozgrywającego Ma'a z Katowic to poważne osłabienie w tym zespole. Dołożył bardzo dużo do tego 8. miejsca w poprzednim sezonie. Natomiast Jastrzębie to kandydat do Mistrzostwa, ich skład na papierze wygląda na bardzo dobry. Liczę, że pokażą na co ich stać już od początku sezonu.

Typ: JW wygra 3:0
@2.0 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1438
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Asseco Resovia - Projekt Warszawa
Ekipa Projektu Warszawa już na starcie sezonu ma problem z kontuzjami. Na przyjęciu mieli w pierwszej szóstce zagrać Kevin Tille z Szalpukiem. Jednak wszystko na to wskazuje że zaczną rezerwowi Grobelny z Janikowskim. Odejście Kwolka do Zawiercia to też spora strata. Do tego za Piotra Nowakowskiego na środku ma zagrać nowy zawodnik Jurij Semeniuk ponieważ Piotrek nie jest jeszcze w 100% zdolny do gry. Ostatnia rzecz która w moim przekonaniu na samym początku przemawia na niekorzyść Warszawy to zmiana rozgrywającego. Jasne, Firlej jest bardzo dobrym zawodnikiem ale może potrzebować trochę czasu aby dobrze funkcjonowała jego drużyna.
Jeżeli chodzi o Resovię to w pierwszej szóstce z poprzedniego sezonu zabranie Sama Deroo a zamiast jego zobaczymy Toreya Defalco. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo Resovii za trzy punkty 3:0 albo 3:1. Typ przede wszystkim opiera się na problemach Projektu, które myślę wykorzysta ekipa gospodarzy.

Resovia wygra z handicapem (-1.5) seta @1.60 betfan
Resovia wygra z handicapem (-2.5) seta @2.80 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1768
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Aluron CMC Warta Zawiercie - Skra Bełchatów
Nie przekonuje mnie skład Skry Bełchatów. A na dodatek zaczynają od mocnego rywala. Zacznijmy od trenera - Joel Banks to będzie jego debiut w Plus Lidze. Natomaist na przyjęciu zagra utytułowany włoski przyjmujący Filippo Lanza z Kooyem a na libero Piechocki. Porównując ich do linii przyjęcia Zawiercia czyli Kwolek - Kovacevic - Danani to jednak przewaga jest po stronie gospodarzy. Atanasijevic na ataku który ciągle szuka formy. Jedyna przewaga Bełchatowian to kapitalni środkowi Bieniek i Kłos ale uważam, że to nie wystarczy aby wygrać w Zawierciu. Na hali panuje zawsze świetna atmosfera i kibice Aluronu dopingują swoich zawodników przez całe spotkanie. Liczę na to, że trener Michał Winiarski dobrze przygotował swoją drużynę, ma już kilkuletnie doświadczenie, nie bez powodu Zawiercianie postanowili mu zaufać. Z racji tego, że to pierwsza kolejka nie stawiam na 3:0, proponuje po prostu typ na zwycięstwo Zawiercia lub nieco bardziej ryzykowniej handicap (-1.5) seta.

Aluron CMC Warta Zawiercie @1.51 betfan
Alurcon CMC Warta Zawiercie wygra z handicapem (-1.5) seta @1.95 betfan
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE SKRA Bełchatów 3:2

Bardzo ciekawe spotkanie już w 1 kolejce. Aluron Zawiercie podejmuje we własnej hali SKRę Bełchatów. Gospodarze faworytem tego meczu to na pewno, fajne transfery przede wszystkim Kwolek + Danani.
Bełchatów tylko Lanza na przyjęciu - jest to doświadczony zawodnik to na pewno jednak czy na przestrzeni sezonu będzie grał równo?
H2h ewidentnie pokazują, że w ostatnich latach obie drużyny rozgrywają ze sobą bardzo ciężkie i długie pojedynki i wydaje mi się, że dziś w 1 kolejce może być podobnie.
SKRA na pewno ma sporą przewagę na środku Bieniek + Kłos dadzą dużo spokoju + zawsze niebezpieczny Atanasijević na ataku.
Dla mnie tak naprawdę Bełchatów jest niewiadomą tego sezonu i będę się przyglądał grze tej drużyny. Liczę na zwycięstwo Zawiercia jednak wydaje mi się, że pewniejszy jest over - zobaczymy po meczu.

powyżej 181,5 1,72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Wegiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:1

W poniedziałek mieliśmy zakończenie 1 kolejki a we wtorek już rozpoczęcie 2 kolejki - bardzo szybko ale i dobrze bo emocje nie schodzą z ekran telewizora.
Jastrzębski Węgiel w 1 kolejce pokonał 3:0 Katowice natomiast Olsztyn uległ 1:3 Kędzierzynowi.
Co do meczu Jastrzębski vs Katowice niby mecz zakończony w 3 setach ale tak naprawdę Katowice mogli wygrać tego 3 seta i mecz mógł się przeciągnąć. Do 23, 20 i 26 Jastrzębski wygrał mecz. Na pewno z bardzo dobrej strony pokazał się Clevenot zdobywając 20 punktów no ale reszta już dość przeciętnie zagrała, środkowi na bardzo słabym procencie i Wiśniewski i Gladyr, tak samo Fornal - mecz w ich wykonaniu był naprawdę bardzo przeciętny.
Olsztyn przegrał z ZAKSą i na pewno dla nich ten wynik był porażką patrząc, że w ZAKSie brakowało Janusza czy Śliwko (atakował tylko raz). Już wcześniej w temacie napisałem, że Olsztyn pierwszy skład ma bardzo mocny - środkowi zagrali na dobrym procencie w ataku, Karlitzek zagrał również solidne spotkanie z 15 punktami, Butryn również zagrał mecz dobry 18 punktów. Brakowało tego 2giego przyjmującego bo Lipiński już spotkanie może nie zaliczyć do udanych.

Jedno jest pewne na pewno obie drużyny mogą i powinny grać zdecydowanie lepiej. Jest to początek sezonu i uważam, że jeśli Katowice sprawiły problem Jastrzębskiemu to Olsztyn ma na to również spore szanse. Liczę, że Olsztyn zagra lepiej i nie przegra tego meczu 14 punktami.

Olsztyn +13,5 1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Jastrzębski Olsztyn

Averill 5.5 Powyżej

W pierwszym meczu nie zachwycił zdobył 5 pkt został zmieniony przez Jakubiszaka ,liczę ze dziś zagra dużo lepiej ,6 pkt to nie duża linia pkt ,przy 3 setach to 2 pkt na set z ataku ,a może jakiś blok ,dla mnie duża szansa ze Typ wejdzie

Katowice Warszawa
typ over 3.5 seta

liczę na zacięty mecz ,kato jak zwykle powinnny być mocne szczególnie u Siebie ,wawa bez Tille i Szalpuka …
W pierwszym meczu dość solidnie zagrał Baranek ,Grobelny jeśli wyjdzie mu mecz potrafi zagrać świetne spotkanie ,Weber /Klapwik to średniacy ale z kim maja nie zagrać dobrego spotkania jak z drużyna walczącą o Top 8 a nie o majstra ..Na rozegraniu Janek Firley który zna bardzo dobrze GKS ,i napewno będzie dużo lepiej rozgrywał niż Trinidad..Srodek mocny z Wrona i Nowakowskim ,libero wojtaszek również ..
Kato praktycznie ten Sam skład z jednym poważnym osłabieniem .Nie ma już Mike Ma który rozegrał naprawdę badzo dobry sezon ..do tego miał świetna zagrywkę i niezły blok..Seganov dla mnie polka niżej ..
Dla mnie ciężko wskazać faworyta ,dla tego 4 sety wydają się być najpewniejsza opcja

Zaksa Lublin
Zaksa bez Kamila to już nie ta Sama Zaksa ,super ze chociaż paszyckiego wzięli który robi super robotę na środku .
Lublin zawiódł w 1 meczu z Radomiem ,a najbardziej Malina który w 5 setach zdobył ledwo 11pkt..liczę ze dziś zagra dużo lepiej ..Szerszeń Włodarczyk Jendryk Malina i libero Watten dla mnie niezła drużyna ..i seta dziś wygrają :)
Typy : Lublin + 19.5 kurs 1.57
over 3.5. Kurs 2.35
Malinowski 11.5 over 1.85
Kaczmarek 16.5 over 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
GKS Katowice - Projekt Warszawa
Ciekawy zakład znalazłem w betclicku. Mianowicie pojedynek na punkty między dwoma przyjmującymi w swoich drużynach. W Katowicach zdecydowana większość piłek od Seganova trafia do Jarosza lub Szymańskiego. Dopiero później jest Quiroga. Natomiast inaczej sprawa się ma w Projekcie, ponieważ rozgrywający stołecznej drużyny często grał ostatnio do Grobelnego, który był chyba najjaśniejszym punktem swojego zespołu w ogólnie bardzo słabym meczu całej drużyny przeciwko Resovii.

Typ: Grobelny więcej punktów od Quirogi @1.70 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +552
D 5,6K

domino7

Użytkownik
GKS Katowice - Projekt Warszawa
Ciekawy zakład znalazłem w betclicku. Mianowicie pojedynek na punkty między dwoma przyjmującymi w swoich drużynach. W Katowicach zdecydowana większość piłek od Firleja trafia do Jarosza lub Szymańskiego. Dopiero później jest Quiroga. Natomiast inaczej sprawa się ma w Projekcie, ponieważ rozgrywający stołecznej drużyny często grał ostatnio do Grobelnego, który był chyba najjaśniejszym punktem swojego zespołu w ogólnie bardzo słabym meczu całej drużyny przeciwko Resovii.

Typ: Grobelny więcej punktów od Quirogi @1.70 betclic
Typ mega dobry !! Tutaj gratki za znalezienie .
Martwi mnie jedynie ze myślisz ze Firley sypie w Katowicach ,a nie w Wawie :)On sypał tam ale 2 lata temu ,poprzedni sezon w Olsztynie ,teraz w Wawie :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Typ mega dobry !! Tutaj gratki za znalezienie .
Martwi mnie jedynie ze myślisz ze Firley sypie w Katowicach ,a nie w Wawie :)On sypał tam ale 2 lata temu ,poprzedni sezon w Olsztynie ,teraz w Wawie :)
Tak pomyłka miałem na myśli Seganova. Jeszcze się nie przestawiłem po tych transferach. Dzięki za uwagę, już poprawione
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A co myślisz o samym meczu ? Kto wygra jakieś 4 sety ?:)
Myślę że 4 lub nawet 5 setów to nie będzie żadna niespodzianka. Wybrałem właśnie taki typ na zawodników ponieważ ciężko mi ocenić kto wygra. Projekt osłabiony przez kontuzje natomiast Katowice bez Ma'a który po prostu uciekł przed rozpoczęciem sezonu to też dla nich spory problem. Próbowali to jakoś zatuszować w meczu z JW i wyszło to bardzo dobrze natomiast jestem pewien, że z perspektywy całego sezonu jego brak będzie odczuwalny.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Na szybko, bo spotkanie już za chwil kilka. Warszawiacy po porażce z Resovią udają się na Śląsk, gdzie zmierzyć mają się z katowickim GKS. Co prawda Projekt Warszawa nadal bez Tillie i Szalpuka, ale akurat na pozycji przyjęcia mają całkiem fajną głębię składu w postaci Grobelnego, Baranka i Janikowskiego. Katowice faworytem w tym spotkaniu? Na pewno nie. Mogą nim być w starciu z Lwowem czy Lubinem, ale na pewno nie Warszawą, która to na każdej z pozycji ma do dyspozycji lepszych zawodników.

Atak: Jarosz - WEBER
Rozegranie: Seganov - FIRLEJ
Przyjęcie: Quiroga, Szymański, Rouseaux - Grobelny, Baranek
Środek: Hain, Kania - NOWAKOWSKI, WRONA, SEMENIUK
Mariański - WOJTASZEK
KOLOSALNE RÓŻNICE
Kurs na zwycięzców Projekt Warszawa 2.25 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kedzierzyn Koźle - Luk Lublin 3:0

Również uważam, co kolega wyżej, że handi bardzo dobre w stronę gości.
Fakt przegrali 1 mecz dość niespodziewanie jednak mają skład aby powalczyć Włodarczyk, Malinowski, Szerszeń. Malinowski nie daje rady to jest jeszcze w obwodzie Romać również solidny atakujący. J. Nowakowski, Jendryk i Komenda na rozegraniu - liczę, że ten zespół ogólnie sprawi sporo niespodzianek w tym sezonie.

Luk +19,5 1,60

Barkom Lwów - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
PGE SKRA Bełchatów - BBTS Bielsko Biała 3:0

Nie będę opisywał tych 2óch meczy osobno. Barkom Lwów i Bielsko Biała są głównymi faworytami do spadku, pokazali to już w 1 meczu, że wystarczy ich nieco przycisnąć i strasznie się gubią. Resovia jak i również SKRA mają papiery na walkę o Top3 - myślę, że Resovia bardziej ale SKRY nie wolno skreślać.
Nie powinno być żadnej niespodzianki i oba mecze powinny zamknąć się w 3 setach.

poniżej 138,5 1,71
poniżej 137,5 1,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Mea culpa, propozycja gry w stronę Projektu była wybitnie nietrafiona...

Dzisiaj o nietypowej porze, bo dopiero o 21 ZAKSA podejmie u siebie LUK Lublin. Lublinianie w tym sezonie namieszają. Zebrali bardzo ciekawy skład i dzisiaj powalczą. Tym bardziej, że Zaksa jest zdecydowanie słabsza od lat ubiegłych. Odejście Semeniuka, kontuzja Karjagina, choroba i niewadoma dyspozycja Janusza, oszczędzenie Śliwki to musi poskutkować strata minimum jednego seta w dzisiejszym spotkaniu. LUK to zdecydowany faworyt do wejścia do play-off. Tercet Malinowski, Szerszeń, Włodarczyk wygląda wybitnie dobrze. Do tego solidny środek Jendryk, J.Nowakowski. Na libero bardzo dobry Watten. Zdecydowanie uważam, że dzisiaj Lublin nie polegnie do 0.
LUK Lublin wygra seta kurs @2.24 Fortuna
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj mamy trzy mecze PlusLigi, w każdym z nich widać murowanego faworyta. O ile Radom może u siebie coś powalczyć z Zawierciem i tego seta przy jakimś postoju Zawiercia urwać. O tyle Lwów i Bielsko-Biała to kandydaci do ostatnich miejsc w lidze. Więc Resovia i Skra powinni wygrać swoje mecze w trzech setach. Nie ma sensu się rozpisywać bo Ci co się choć trochę interesują naszą ligą wiedzą, że różnica klas na każdej pozycji jest bardzo duża.

Gram
DW 3:0 dla Resovii i Skry
AKO: 2.25 STS


Co może pójść nie tak? Dowiemy się wieczorem :ROFLMAO: :LOL:
Zapraszam do dyskusji, może ktoś ma jakieś inne propozycje?
@edit: a jednak fajnie weszły te mecze :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1564
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą :)ja mam fajne typy na te mecze skry i reski ze żaden zawodnik nie zdobędzie 20pkt ..




Dzisiaj mamy trzy mecze PlusLigi, w każdym z nich widać murowanego faworyta. O ile Radom może u siebie coś powalczyć z Zawierciem i tego seta przy jakimś postoju Zawiercia urwać. O tyle Lwów i Bielsko-Biała to kandydaci do ostatnich miejsc w lidze. Więc Resovia i Skra powinni wygrać swoje mecze w trzech setach. Nie ma sensu się rozpisywać bo Ci co się choć trochę interesują naszą ligą wiedzą, że różnica klas na każdej pozycji jest bardzo duża.

Gram
DW 3:0 dla Resovii i Skry
AKO: 2.25 STS

Co może pójść nie tak? Dowiemy się wieczorem :ROFLMAO: :LOL:
Zapraszam do dyskusji, może ktoś ma jakieś inne propozycje?
 
Do góry Bottom