>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
Typ 2 @ 1.33 //STS

Ekipa z Torunia od początki sezonu bardzo słabo sobie radzi, jedna wygrana w siedmiu meczach jest tylko najlepszym tego dowodom. Owszem były mecze, w którym byli wstanie powalczyć z mocniejszymi rywalami, jak z Śląskiem Wrocław. Jednak większość spotkań przegrywali i to bardzo wyraźnie.

Anwil po serii spotkań bez wygranych w lidze podczas dwóch ostatnich konfrontacji sięgnęli po zwycięstwa i na pewno były to bardzo ważne wygrane, bo z Szczecin, oraz Słupskiem. Pod względem dyspozycji na parkiecie również wyglądają lepiej, a z dobrej strony w ostatnich meczach zaprezentowali się chociażby Moore, Petrasem, czy Greene.

Spotkania bezpośrednie również na korzyść zespołu Anwila, który wygrał cztery z pięciu ostatnich potyczek z zespołem z Torunia. Patrząc teraz na dyspozycję obu tych drużyn i jakość w grze to również przemawia to za Anwilem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/11/2022 17:30 CET
Pierniki Torun - Anwil Wloclawek over 159.5
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

W Toruniu doszło do kolejnej zmiany i nie ma już Marcusa Burka, który grał na fatalnych 24,6% z gry. Typ był fatalny i niszczył atak Torunia. Jest już następca + ciągle z każdym meczem lepszy powinien być Sterling Gibbs. Anwil również miał czas na dogranie Lee'a Moore'a i rotacja Anwilu jest teraz o wiele szersza, a Moore powinien w długoterminowo dać szybsze granie i polepszyć atak Anwilu.
 
Ostatnia edycja:
J 573

jarekone

Użytkownik
Czarni około godziny temu podali informację, że Watkins został zwolniony. Bryant kontuzjowany, na rozegraniu zostaje Muisał, który IMO rozgrywającym nie jest, a jeżeli jest, to na max 10 min w meczu. U większości buków kurs na Wilki nadal 1.7, tylko na ewinner widziałem, że spadł do około 1,4. Moim zdaniem value, do pogrania też Szczecin z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
18/11/2022 20:00 CET
Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
Legia Warszawa
1.50 Superbet

8/10

Koszykarskie value z rodzimego podwórka. Pojedynek osłabionej drużyny walczącej o utrzymanie z pretendentem do mistrzostwa.

Bardzo często na nasze polskie rozgrywki w rożnych dyscyplinach polscy bukmacherzy wystawiają kursy zanim zrobią to zagraniczni. Kiedy na dzień, dwa czy trzy przed meczem wchodzi oferta zagranicznych bukmacherów, a początkowe kursy wystawione przez polskich bukmacherów różnią się od tych zagranicznych - to polscy bukmacherzy zaczynają wyrównywać do tych zagranicznych. Świetnie pokazuje to przykład tego meczu. W poniedziałek kurs na Legię Warszawa wynosił średnio 1.40, dziś to spotkanie zostało dodane to oferty na największego bukmachera na kontynencie - Bet 365. Kurs na zwycięstwo gości występny przez Brytyjczyków to 1.55. Co robią polscy bukmacherzy? Zaczynaja podniecić kurs na Legię aby był bliższy zagranicznym podmiotom. Tak więc jeżeli zauważyliście zmienę kursów to niekoniecznie z powodu stawiania przez innych graczy. Choć to dzieje się bardzo często.

Dąbrowa Górnicza - przed sezonem zakontraktowała pięciu zagranicznych koszykarzy, mających zapewnić pewne utrzymanie w najwyższej lidze rozgrywkowej. Z czasem niestety kontuzji nabawił się rozgrywający Joe Chealey grający średnio ponad 30 minut. W trzech meczach, w których udało mu się zagrać w pełni sił zanotował 16, 19 i 16 punktów co daje średnio 17 punktów, 4.66 zbiórek i 4 asysty na mecz. Z moich informacji wynika, że zawodnik będzie jutro próbował łapać minuty, ale nie jest jeszcze w pełni sił. Będzie to jego pierwsza próba powrotu na boisku.

Drugiego najlepsze zawodnika…

5D612F46-C31A-4DAF-96BE-FAC61C1693A3.jpeg

Drugiego najlepsze zawodnika… Dąbrowa straciła w tym tygodniu. Nie ma co się dziwić, że hiszpańska drużyna aktywowała klauzule wykupu. Tass radził sobie u nas bardzo dobrze i jego pożegnanie z Dąbrową Górniczą bylo tylko kwestią czasu. Liczyłem naiwnie, że temat podejmie Śląsk, Legia bądź Trefl posiadający budżet wyróżniający się w ekstraklasie. Tak się jednak nie stało. Matthias trafił do Hiszpanii. Dąbrowa została bez swojej gwiazdy. Kursy bukmacherskie nie uwzględniają tej straty. Stąd wyznacznik jest wyższy niż być powinien.


Przechodząc do stołecznej drużyny - Legia z tegorocznym budżetem i nazwiskami jednym tchem była wymieniana w gronie ścisłych kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Przyznam szczerze, na początku byłem zdumiony tak słabą postawą tak dobrych zawodników. Jakby tego bylo mało w pierwszych meczach stracili z powodu niegroźnej kontuzji swoją gwiazdę - Travisa Leslie. Ten na szczęście ten uporał się z problemem i w ostatnim meczu w 23 minuty zanotował 14 punktów - 10 zbiórek - 4 asysty co jest wynikiem bardzo dobrym patrząc na liczbę minut. Legia po pięciu meczach miała bilans 2-3 i nie wyglądało dobrze jak na pretendenta przystało. Tak jak wspomniałem, zaczynają wyglądać lepiej, a dwa ostatnie zwycięstwa tylko to potwierdzają. Wrócił do gry Travis, wszyscy zawodnicy są zdrowi i myśle, że przy odpowiednim zaangażowaniu gości - osłabionym gospodarzom będzie bardzo, ale to bardzo ciężko.

To jeden z nielicznych meczów w pierwszej części sezonu, gdzie drużyny występujące w europejskich pucharach - w tym przypadku Legia Warszawa dzięki przerwie na kadrę mogła się solidnie przygotwać pod danego przeciwnika. Przeważnie mecze rozgrywane są po wyjściu z samolotu, a wówczas o żadnym większym przygotowaniu mowy być nie może. To tez spory plus dla Legii.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
:mad::mad::mad: Co za fatalny sezon i moja głupota. Tydzień temu grałem na Anwil over 82,5 i zamiast ponowić zakład, który wszedł to się wrypałem w over drużynowy, który nie został zrobiony, bo Toruń zagrał kolejny raz swoje w tym sezonie :mad:

18/11/2022 17:30 CET
King Szczecin (over 82.5) - Czarni Slupsk
1.90 (STS)/1.88 (ETOTO)
5/10

Czarni powinni zagrać w tym meczu bez Diante Watkinsa (25 MPG, 11.1 PPG, 6.6 APG) i Zacka Bryanta (24 MPG, 10.2 PPG, 3.5 APG). Na pozycjach PG-SG pozostają Musiał (1.9 APG), Jankowski (0.4 APG) i Chyliński (0.7 APG). Tutaj będzie zapewne prawie ciągle pressing Kinga od samej połowy Czarnych na przechwyty i przeszkadzanie w rozgrywaniu akcji, bo nie ma żadnego rozgrywającego, a będzie ogromna szansa na zabieranie piłek i szybkie akcje. Ogólnie myślę, że ten styl spowoduje szybkie granie, a prawie na pewno ze strony Kinga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1352
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Panowie jak widzicie mecz Trefl-Ostròw,iloma punktami Trefl powinien wygrac biorac pod uwaga dopelnienie skladu nowym srodkowym?
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Mecz na szczycie a tu taka cisza hmmm....
Obie ekipy bilans 6;1 kursy wystawione po równo prawie...więc co tu dużo pisać...ja dla zabawy postawie na gospodarzy ze względu jednak na dłuższą ławkę i przekonanie że Stal gra ponad program i po przerwie reprezentacyjnej ta forma mogła lekko uciec tym bardziej że trener Urban był na kadrze...
Trefl win 2.13 kurs Fortuna
Do dubla Trefl +5.5 kurs 1.48

Z innych dyscyplin można dobrać win 1.Warszawy siatka kurs 1.75,
2.radom-lubin over 180.5 kurs 1.7 siatka,
3.Oldenburg -Gottingen over 165.5 kurs 1.7 oraz
4.Marciniak under 3.5 bramki Ostroviapiłka ręczna wszystkie typy Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Otrzymane punkty reputacji: +539
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś bardzo ciekawy meczyk w PLK a tu taka cisza...
Ja dziś próbuje...idąc za formą i bardziej poukładanym składem,do tego przewaga na ławce trenerskiej😉za Treflem ...chyba wszystko się tam zazębia jako zespół
Zastal-Trefl 2 kurs 1.83 Fortuna

Ryzykownie 1kwarta over 41.5 kurs 1.79 Fortuna
Over 165.5 kurs 1.56 Fortuna do dubla
Dlaczego overy?wydaje mi się że zwłaszcza Zielona po fatalnym początku ogarnęła się w ataku,gdzie dużo szumu robią Wójcikowie,trefl z kolei poukładany z Nevelsem ma dużą siłę w ataku...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1561
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Spójnia ogarnęła jakiegoś grajka z Bułgarii za Jonesa, ale to nie to samo, Słupsk nadal nie ma rozgrywającego , tylko Musiała, loteria.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/11/2022 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-Czarni) over 12.5 punktów
1.85 (STS/Fuksiarz)/1.83 (betclic)/1.82 (Totalbet)
5/10

Jestem ogromnym fanem Fortsona na parkietach PLK, bo w ostatnich dwóch spotkaniach pokazywał ogromną jakość. Tym razem nie ma jednak Shawna Jonesa, z którym tworzył świetny duet i kreował mu wiele pozycji. Fortson dziś ma niską linię, a on jednak też był świetny w wielu sezonach jako punktujący i przy braku Jonesa spodziewam się, że weźmie na siebie też więcej jako punktujący. Powinno też zabraknąć rezerwowego rozgrywającego Tomasza Śniega, a więc jedynym "true PG" w tym meczu powinien być Fortson.

26/11/2022 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Slask Wroclaw over 165.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Pierwsze tempo ligi (Astoria) kontra trzecie tempo ligi (Śląsk). Powinien być mega szybki mecz, a Śląsk odbudował swoją rotację po kontuzjach i przyjściu Justice'a, co powinno im dać kopa w graniu szybciej, bo mają szerszą rotację.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2968
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś dwa bardzo ciekawe mecze...
Na tapetę biorę mecz w Dabrowej...Anwilowi zawsze się tam ciężko grało ,jednak ostatnio wydaje się że po przyjściu Moora ta gra się zaczęła kleić,wyniki poszły w górę,schowany trochę Bostic który gra dużo poniżej oczekiwań....ale jakoś to wszystko zaczęło się układać...po drugiej strony szalony Verge i bardzo dobry ostatnio Krampelj ale wydaje mi się że więcej dyscypliny i minimalnie szersza ławka...po stronie gości więc próbuję...
Anwil win kurs 1.74 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1191
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Dziś dwa bardzo ciekawe mecze...
Na tapetę biorę mecz w Dabrowej...Anwilowi zawsze się tam ciężko grało ,jednak ostatnio wydaje się że po przyjściu Moora ta gra się zaczęła kleić,wyniki poszły w górę,schowany trochę Bostic który gra dużo poniżej oczekiwań....ale jakoś to wszystko zaczęło się układać...po drugiej strony szalony Verge i bardzo dobry ostatnio Krampelj ale wydaje mi się że więcej dyscypliny i minimalnie szersza ławka...po stronie gości więc próbuję...
Anwil win kurs 1.74 Fortuna
Bardzo dobry typ,dla mnie dwa oczywiste i pewne mecze,Anwil&Legia 💪
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Krótka pilka- Astoria żegna się z Muszyńskim i Polanco czego handi nie uwzględnia. Maja być zastępstwa oczywiście, ale szanse że do tego dojdzie do piątku iluzoryczne.

Nawet z nowymi zawodnikami którzy nie wiadomo jaka jakość dadza handi było do gry. Legia w pełnym składzie, złapała rytm wreszcie jest dobra atmosfera. Szykuje się demolka.

Legia -10,5 1,90 zgodnie z przewidywaniami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Na piątek ciekawą opcją wydaję mi się Toruń.

Czarni już jakiś czas temu pożegnali swoich dwóch obwodowych zawodników - Watkinsa i Bryanta. W ich miejsce póki co nikt się nie pojawił (i jak podaje na Twitterze Karol Wasiek w piątek znowu zagrają w tym samym składzie).
O ile Czarni pod koszem wyglądają nienajgorzej (DiLeo rozkręcił się po odejściu obowodowego duetu, w miarę gra Witliński, w kratkę Lake i do tego doświadczony, chociaż szukający formy Leończyk), tak na obwodzie jest słabo.
Na głęboką wodę został wrzucony Musiał - jest praktycznie jedynym rozgrywającym i piłkę przeprowadza on albo Coleman (naturalnie niski skrzydłowy...). W ostatnim meczu ta dwójka zanotowała w sumie 14! strat. Coleman dorzucił do tego jeszcze 3/16 z gry.
Zmiany podobno dobrze wpłynęły na atmosferę w zespole, jednak na pewno nie na wyniki - 2 porażki. Do tego na obowodzie weteran Chyliński, oraz Jankowski.

Po drugiej stronie zespół Twardych Pierników, który dokonał korekt dokładnie na tych samych pozycjach gdzie Czarni.
Bezbarwnych Burnsa oraz Burka zastąpili Gibbs oraz Pusica. Pierwszy zagrał już w 4 spotkaniach, ten drugi w dwóch.
Toruń ma fatalny bilans, jednak po korektach grał z naprawdę mocnymi drużynami (Śląsk, Anwil, Legia, Szczecin) i wyglądał w tych spotkaniach coraz lepiej. Pod koszem porównywalna siła do Słupska - Brunk, Cel oraz Kenić.
Obwód w tej chwili mocniejszy Gibbs, nieźle prezentujący się w tym sezonie Gordon, Pusica, Diduszko oraz wszechstronny Tomaszewski.

Na tę chwilę to są zespoły o zbliżonym potencjale z delikatną przewagą Torunia.
Do momentu wzmocnienia Czarni nie będą dla mnie faworytem w żadnym spotkaniu, głównie przez wzgląd braku zawodnika na najważniejszej pozycji - rozgrywającego.
Duże value, w ewinnerze jako chyba jedynym z polskich buków kursy niewystawione całkowicie po tabeli - 1,48 vs 2,53. Do meczu moim zdaniem jeszcze wzrośnie.

Ja gram Toruń ML kurs 3,60 Superbet 5/10 pinnacle ma 3,39 Toruń fatalny
Toruń +7,5 Iforbet/Betclic kurs 1,86 6/10 pinnacle 1,877


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/12/2022 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa over 162.5
1.86 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Legia w swoich dwóch ostatnich meczach wyjazdowych w PLK zagrała ofensywnie i padły wysokie wyniki 93:76 z MKS i 76:103 w Lublinie. Szczególnie w ostatnim meczu z Lublinem drużyna z Warszawy poszła w bardzo szybkie granie i dobrze na tym wyszła demolując przeciwnika. Powrót Travisa Lesliego dodał szerszej rotacji, a zawodnik chce grać szybko i ulepsza atak Legii.

Astoria gra najszybciej w lidze i ma najgorszą defensywę w lidze. To świetna szansa dla Legii na kolejny mecz wyjazdowy z wysokim wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom