>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/12/2022 17:30 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 160.5
1.96 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Bardzo szeroka rotacja (King) vs. krótka rotacja (GTK). King uwielbia pressować i wg mnie to wymarzony match-up na krótką rotację i 39-letniego rozgrywającego EJ Rowlanda, aby go wymęczyć ile się da. King tym swoim pressingiem jednak robi "brudne mecze", w których jest masa wolnych oraz szybsze granie przeciwnika. Jeśli moje założenie się spełni, to linia powinna zostać zrobiona.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
22/12/2022 17:30 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 160.5
1.96 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Bardzo szeroka rotacja (King) vs. krótka rotacja (GTK). King uwielbia pressować i wg mnie to wymarzony match-up na krótką rotację i 39-letniego rozgrywającego EJ Rowlanda, aby go wymęczyć ile się da. King tym swoim pressingiem jednak robi "brudne mecze", w których jest masa wolnych oraz szybsze granie przeciwnika. Jeśli moje założenie się spełni, to linia powinna zostać zrobiona.
grasz przeważnie mecze na punkty czy jestes wstanie przy każdym takim meczu wskazywać kto ma większe szanse na czysta wygrana
 
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
grasz przeważnie mecze na punkty czy jestes wstanie przy każdym takim meczu wskazywać kto ma większe szanse na czysta wygrana
Poniekąd, kiedy typuję na punkty jednej tylko z drużyn jest to typowanie jej wygranej meczu/wygranej handicapu. W tym meczu dla wygranej/handicapu ważny będzie Malachi Richardson, bo jeśli wejdzie w dobre formie, to GTK będzie w stanie wygrać/pokryć handicap, bo ostatnie dwa mecze grali bardzo dobre.
 
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/12/2022 16:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard over 83.5
1.85 (STS)
5/10

Ponowienie zakładu z meczu Dąbrowa-Toruń, gdzie ładnie to weszło. Obie ekipy nie mają szerokich wartościowych składów i największe siły mają w 1 połowach, kiedy zawodnicy jeszcze są wypoczęci i nie mają problemów z faulami. Spodziewam się, że Verge, Fortson, Bluiett czy Krampelj stworzą ofensywne widowisko w 1 połowie i będzie tutaj wiele punktów i szybkich akcji.

23/12/2022 18:30 CET
Arka Gdynia (over 76.5) - Legia Warszawa
2.01 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Arka z nowym zawodnikiem, który powinien im dodać wiele siły i ognia w ataku. Powinno być granie na 2 ofensywnych USA zawodników: Florence - DJ Fenner. Dodatkowo wypada Adam Hrycaniuk i przy zejściach Boguckiego idą w smallball bez centra. Legia natomiast sama sobie zrobiła krzywdę, bo Billy Garrett jest w tym sezonie fatalny, a oni go wzięli z Arki. Dodatkowo to słaby obrońca i Fenner-Florence powinni go wziąć w obroty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2674
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś atakuje:
Grosselle over 11.5 kurs 1.84 Fortuna
Bez Hrycaniuka z samym Boguckim otwiera się więcej szans pod koszem,do tego Bogucki to gracz na 15 max 20 min tak mi się wydaje,więc Grosselle podejrzewam sporo piłek dostanie a linia jest naprawdę do gry więc spróbuję skorzystać😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2015
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Ja dziś atakuje:
Grosselle over 11.5 kurs 1.84 Fortuna
Bez Hrycaniuka z samym Boguckim otwiera się więcej szans pod koszem,do tego Bogucki to gracz na 15 max 20 min tak mi się wydaje,więc Grosselle podejrzewam sporo piłek dostanie a linia jest naprawdę do gry więc spróbuję skorzystać😉
Na STS linia jest o punkt wyższa i po kursie już 2.0 ale spróbuję z Tobą 😉
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś mecz na szczycie...rewanż za Superpuchar....ja uderzam w kierunku Śląska
Śląsk win kurs 1.59 Fortuna
Uważam że Urlep nie podaruje tego Urbanowi i ten mecz mocno ambicjonalnie potraktuje😉
Śląsk bez Morgana najprawdopodobniej,czytałem że zastępstwo w postaci Osborna ma być ale tu bardziej Wrocławianie mogą się wypowiedzieć...
Stal ostatnio fatalnie w Łańcucie ,ostatni tydzień to grypa i niepełne treningi, stal podobno nie zagra w pełnym składzie ,natomiast trener Urban do końca kamufluje kogo zabraknie mówiąc że wszystko rozstrzygnie się na rozgrzewce lub przed meczem...zobaczymy...z różnych źródeł słychać czy to forum czy blog że faktycznie Stal w pełnym składzie nie zagra...
Drugi poboczny typ to:
Djurisic under 13.5 STS kurs 1.75
Niby jest w formie dużo minut gra,ale linia pokaźną tym bardziej że przyjdzie mu się zmierzyć z rozgrywającym bardzo dobry sezon Dziewa czy z kolei dobrym obrońca jakim jest Ramljak a nie wykluczone że parę minut na Parahouskiego stanie więc nie będzie miał łatwego zadania zarówno w obronie jak i w ataku więc atakuje...😉

Typ trochę do taśmy dla zabawy
Śląsk (-5.5)-Stal 1 kurs 1.96 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1410
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Dziś mecz na szczycie...rewanż za Superpuchar....ja uderzam w kierunku Śląska
Śląsk win kurs 1.59 Fortuna
Uważam że Urlep nie podaruje tego Urbanowi i ten mecz mocno ambicjonalnie potraktuje😉
Śląsk bez Morgana najprawdopodobniej,czytałem że zastępstwo w postaci Osborna ma być ale tu bardziej Wrocławianie mogą się wypowiedzieć...
Stal ostatnio fatalnie w Łańcucie ,ostatni tydzień to grypa i niepełne treningi, stal podobno nie zagra w pełnym składzie ,natomiast trener Urban do końca kamufluje kogo zabraknie mówiąc że wszystko rozstrzygnie się na rozgrzewce lub przed meczem...zobaczymy...z różnych źródeł słychać czy to forum czy blog że faktycznie Stal w pełnym składzie nie zagra...
Drugi poboczny typ to:
Djurisic under 13.5 STS kurs 1.75
Niby jest w formie dużo minut gra,ale linia pokaźną tym bardziej że przyjdzie mu się zmierzyć z rozgrywającym bardzo dobry sezon Dziewa czy z kolei dobrym obrońca jakim jest Ramljak a nie wykluczone że parę minut na Parahouskiego stanie więc nie będzie miał łatwego zadania zarówno w obronie jak i w ataku więc atakuje...😉

Typ trochę do taśmy dla zabawy
Śląsk (-5.5)-Stal 1 kurs 1.96 Fortuna
Osborna na razie nie będzie.
Z aktualnej kadry nie zagra tylko Morgan.
W Stali Ostrów nie zagra Skele.
Moim zdaniem najważniejszy gracz w układance Stalówki, a ostatnia porażka w Łańcucie to nie jest przypadek. To efekt braku Skele. Jak dla mnie kursy nie warte ryzyka. Wystawione prawidłowo.
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Mamy jakieś przecieki odnośnie absencji na najbliższą kolejkę?
Marble na pewno, a Verge prawie na pewno już więcej nie zagrają dla swoich dotychczasowych klubów.
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś delikatnie po fajnym kursie spróbuję Lublin win kurs z dogrywka 2.95 STS
Typ główny Lublin +8.5 kurs 1.59 Fortuna do dubla ...oraz
Barnies over 13.5 kurs 2 Sts

Jak gra Dąbrowa każdy wie,choć bez Verge ich siła ataku na obwodzie spada zdecydowanie,Lublin dla mnie najbardziej nieobliczalny zespół ....mogą zagrać wszystko dosłownie...
Ostatnie 2 mecze przed świętami w tych pucharach ENBL bardzo fajne i uważam że cos u nich drgnelo, trochę to się poukładało u nich....fajne wrażenie zrobił na mnie ten Barnies i uważam że z nim Lublin jest mocniejszy...
Można również pomyśleć nad overem Melvina bo 14.5 linia nie jest wygórowana...ja jednak po lepszym kursie zaatakuje Barniesa którego buki mają jakby mniej rozczytanego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1299
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zgadzam się z typem. Lublin ma gorsze wyniki niż skład(duza zasługa przereklamowanego gronka). Ciężko zaufac Lublinowi zwłaszcza na wyjeździe, ale nic nie nie słuchac o kontuzjach a naprawdę potencjał tego składu jest na playoffy. MKS bez verge'a obronil się ze spójnia ale to dzięki zabójczej skuteczności Cheleya z Krampejlem, wątpię żeby było tak co mecz. Brak verge'a będzie mocno odczuwalny w rotacji po takich kursach żal nie brać Lublina.

Lublin +6,5 1,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1903
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Panowie coś na dziś polecacie? derby kujawskopomorskiego + Spojnia, ja po rozmowie z kolega moze pojde raczej w kierunku KEmpa, bo spójnia słąbo pod koszem i pewnie jak AMerykance beda asystowac KEmpowi to powinien rzucić + jakieś 2+1 , :)
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja narazie wybieram na 1 mecz...
Torun-Bydgoszcz over 165.5 kurs 1.5 Fortuna do dubla pasuje...
Można spróbować większy over,typ na czuja ,Toruń z Pusicem i Gibbsem liczę że zagra w końcu na poziomie w ataku,a Bydgoszcz gra bez składu i ładu,nawet po dojśćiu nowych,całą grę robi Smith,liczę na dużo walki ,sporo fauli i wolnych,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1472
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Pany jakieś pomysły na dziś może zapili wczoraj ,dziś będą kiepsko grać ,szczególnie na pkt zawodnika jakieś pomysły ?
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Perkins poniżej 15,5 pkt @1,85 superbet

Do składu Stali wraca podstawowy rozgrywający, Skele. Perkins pewnie dostanie mniej minut. Legia dość dobrze broni. Na innych bukmacherach na niego linie 12,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja konsekwentnie gram przeciwko Stali....można powiedzieć że są na etapie budowy cały czas...Perkins mnie narazie kompletnie nie przekonuje...w zderzeniu z mocnymi ekipami ma problemy ,wraca Skele więc trochę pomoże ale pewnie zagra z 15 min...do tego Stal po tych 3 meczach wypompowana a minęły raptem 3 albo 4 dni....nie zagra dziś Siewruk ale on i tak śladowe ilości grał...
Legia win kurs 1.74 Fortuna

Z innych dyscyplin i meczy można pograć:
Pruszków over 51.5 kurs 1.49 Fortuna do dubelka
Rublew win kurs 1.45 Fortuna do dubla można pobrać
Snigur win kurs 1.55 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom