>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Na dzisiaj
Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
Chealey powyżej 15,5 pkt Superbet @1,8523
Chealey jest w wielkiej formie, ostatnie dwa mecze to 23 oraz 25 punktów w wygranych meczach ze Spójnią oraz Lublinem.
Po zawieszeniu Alonzo Verge wziął na siebie dużo więcej rzutów i odpowiedzialności niż wcześniej i wygląda to znakomicie.
Spędza na boisku średnio ponad 31minut i jest najważniejszym zawodnikiem Dąbrowy. Dzisiaj szykuję się wyrównane spotkanie z Astorią i jego dobra gra będzie niezbędna do zwycięstwa, kryć go będzie głównie Mike Smith, który wybitnym defensorem nie jest.
Linia pokryta w 5 z 7 ostatnich spotkań, u innych firm 17,5 a w forbecie nawet 18,5

Drame powyżej 10,5 pkt Fortuna @1,86
Drame gra w kratkę (linia pokryta 4x w 7 spotkaniach) ale akurat dzisiaj będzie miał ogromną przewagę pod koszem.
Astoria jest undersized pod koszem i długi amerykanin powinien to wykorzystać. Drame zbiera średnio prawie 4 piłki w ataku, dzisiaj może być tego więcej.
Jego rywal Petrilevicius jest jednym z najniższych centrów w lidze (około 2m wzrostu), a przeciwko niemu dobrze radzą sobie centrzy rywali (ostatnio Brunk 17punktów, wcześniej Lake z Czarnych, a także Fayne ze Szczecina po 13 punktów)
Linia jak najbardziej do przerzucenia, w innych firmach głównie 11,5

Dąbrowa jest ostatnio mocno overowa, Astoria też (wyjatek mecz z Czarnymi), dlatego idę w over obu zawodnikó
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja śmiało idę w kierunku Grosella który grał w Zielonej i uważam że dziś zrobi wszystko aby dobrze zagrać
Grosselle over 11.5 kurs 1.85 Superbet
Inna kwestią to forma Legii ten ostatni mecz ze Stalą to masakra coś tam nie gra...
Zaryzykuję win Zielona kurs 2.05 Superbet ale to bardziej za drobne,bo Legia podwójnie zmotywowana...

W meczu Lublina warto zagrać biorąc pod uwagę że Spójnia gra otwarta koszykówkę,są duże overy nieraz ,a ktoś w Starcie musi rzucać punkty..
D.Smith over 12.5 kurs 1.85 Superbet
C.Melvin over 13.5 kurs 1.85 Superbet na innych bukach linia ok 15.5 więc tu aż o dwa niższa😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
08/01/2023 17:30 CET
Myke Henry (Astoria - MKS Dąbrowa) over 14.5 punktów
1.95 (Fuksiarz/Totalbet)/1.85 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.75 (ETOTO/STS)
5/10

Henry to zawodnik, który żyje z wjazdów na kosz, szybkiego ataku i wymuszania fauli. MKS Dąbrowa w ostatnich meczach tworzy szybkie widowiska, w których traci masę punktów z "trumny" oraz popełnia masę fauli. Jest to świetne środowisko dla Henry'ego do zrobienia tej linii. Dodatkowo widać, że trener stawia mocno na niego i daje mu wiele minut (37 minut w ostatnim meczu z Toruniem).

08/01/2023 19:30 CET
Start Lublin - Spojnia Stargard over 163.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Jestem bardzo mile zaskoczony, że taka niska linia jest w tym meczu. Początkowo wystawione było na 162.5, ale gracze dalej podbili tylko o punkt wyżej. Ja się spodziewałem tutaj linii na poziomie 167.5-169.5. Przewiduję w tym meczu bardzo szybkie tempo, gdzie Spójnia powinna cały mecz iść od do kosza i grać możliwie najszybciej jak się da. Lublin zapewne pójdzie na to i będzie szybki mecz i jeśli nie będzie jakiejś tragicznej skuteczności to powinno łatwo pójść z overem w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2059
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
08/01/2023 17:30 CET
Myke Henry (Astoria - MKS Dąbrowa) over 14.5 punktów
1.95 (Fuksiarz/Totalbet)/1.85 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.75 (ETOTO/STS)
5/10

Henry to zawodnik, który żyje z wjazdów na kosz, szybkiego ataku i wymuszania fauli. MKS Dąbrowa w ostatnich meczach tworzy szybkie widowiska, w których traci masę punktów z "trumny" oraz popełnia masę fauli. Jest to świetne środowisko dla Henry'ego do zrobienia tej linii. Dodatkowo widać, że trener stawia mocno na niego i daje mu wiele minut (37 minut w ostatnim meczu z Toruniem).

08/01/2023 19:30 CET
Start Lublin - Spojnia Stargard over 163.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Jestem bardzo mile zaskoczony, że taka niska linia jest w tym meczu. Początkowo wystawione było na 162.5, ale gracze dalej podbili tylko o punkt wyżej. Ja się spodziewałem tutaj linii na poziomie 167.5-169.5. Przewiduję w tym meczu bardzo szybkie tempo, gdzie Spójnia powinna cały mecz iść od do kosza i grać możliwie najszybciej jak się da. Lublin zapewne pójdzie na to i będzie szybki mecz i jeśli nie będzie jakiejś tragicznej skuteczności to powinno łatwo pójść z overem w tym meczu.
Na ewinner kurs 2,0 na over 14,5 Henrego. Też popieram typ :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Trefl ostatnio pod formą,nie wyobrażam sobie kolejnej porażki dziś więc gram dzisiaj przyjemna linie na Nevelsa....
Zyskowski ostatnio mało rzuca,Radic tytanem ataku też nie jest i wydaje mi się że z Toruniem Nevels przekroczy te linie...
Nevels over 14.5 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/01/2023 15:30 CET
Cleveland Melvin (Astoria-Start) poniżej 17.5 punktów
1.85 (Fortuna/Betfan/Fuksiarz)/1.70 (STS) - można szukać po innych bukach tych mniejszych może mają lepsze kursy
5/10

Melvin poza pojedynczymi meczami gra bardzo rozczarowujący sezon i jest cieniem zawodnika ze wcześniejszych swoich sezonów w PLK. I chociaż Lublin gra fatalny sezon to Melvin jest jednym z ojców tego stanu. Linia jest podbita meczem sezonu przeciwko Spójni, kiedy mu świetnie wpadała trójka, ale to dla mnie gracz mega chimeryczny i przy tym swoim płaskim stylu rzucania nie sądzę, żeby dziś znowu był w takim gazie, a pewnie Astoria też skupi się na kryciu go.

14/01/2023 17:30 CET
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 1 połowa: over 81.5 punktów
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Obie ekipy według mnie bardzo mocno zaczynają spotkania na wysokim tempie, a potem trochę opadają z sił i tempa. W Spójni rozgrywający Courtney Fortson kręci tempo, a w Śląsku Jeremiah Martin i zapewne przy dużych minutach, które grają potem mają mniej pary i dlatego zwalniają.

Spodziewam się, że dziś mocno wystartują oba zespoły i pierwsza połowa będzie mocno ofensywna. Dodatkowo w Śląsku zabraknie Ramljaka, a on gra świetnie w defensywie na warunki PLK i to duży plus dla overa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +886
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Legia-13 -Łańcut 1 1,85➕

Spodziewam się tu pogromu.Legia powinna odbić kibicom,te ostatnie domowe porażki.Nieco się zrehabilitowała,pokonując Zastal away,ale trzeba tez dać radość kibicom w domu.Łańcut zaskoczył nie raz w tym sezonie,ostatnio pokonując Śląsk,ale Wrocławianie chyba złapali zadyszkę.No i goście w domu,a na wyjeździe to inne ekipy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/01/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Sokol Lancut over 154.5
1.85 (wszyscy)
5/10

Legia otworzyła się ostatnio na bardziej otwarty basket i gra też lepiej ofensywnie. Linia jest niska i myślę, że oba zespoły uporają się z tym.

15/01/2023 19:30 CET
Stal Ostrow - King Szczecin (over 80.5)
1.90 (wszyscy)
5/10

King jest w świetnej formie i ostatnio zmiata przeciwników rzucając przy tym masę punktów. Stal natomiast ma niskie wyniki, ale z Kingiem widzę otwarty mecz z dużą ilością punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Legia Warszawa - Sokół Łańcut
Typ: D. Spencer poniżej 18,5 pkt 1,70 Fortuna 8/10 fatalny mecz Spencera 1/9 z gry i tylko 6 punktów

Spencer w ostatnich 6 spotkaniach pokrył tę linię 2 razy. 19,7,0,7,22,17 tak wyglądają jego wyniki z tych kolejek.
Po wzmocnieniach jego rola troszeczkę zmalała, ostatnio na obwód doszedł jeszcze Eads.
Piłka jest głównie w rękach Sandersa.
Spadł również czas jego przebywania na boisku - na początku sezonu grał sporo ponad 30 minut, ostatnie trzy mecze to już tylko 24,21,27 minut na boisku.
Jednak zdecydowanie najważniejszym argumentem za tym typem jest to, że Fortuna masakrycznie zawyżyła linię. U innych bukmacherów jest 14,5 lub 15,5 i taka linia powinna zostać wystawiona, tutaj mamy 18,5, a więc o dwa kosze rzucone więcej.
Legia ma niezłą obronę, a sam Spencer na pewno będzie męczony przez Lesliego i Garreta grą tyłem do kosza.
Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1521
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/01/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora (under 86.5) - King Szczecin
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

King w ostatnich 10 meczach w czasie regulaminowym tracił tyle punktów dwa razy. W meczu z Arką, gdzie popełnili 24 faule i wysyłali Arkę wielokrotnie na linię rzutów wolnych i Arka miała 31 oddanych rzutów wolnych i 88 punktów. I szalonym meczu z Astorią. Jednak Kingowi tej linii ostatnio nie rzuciła Stal Ostrów (84 w regulaminowym czasie) i mega ofensywna i zdecydowanie mocniejsza od Zastalu - izraelska Nes Ziona w ENBL.

Zastal ostatnio rzucił 88 punktów Anwilowi, ale doskonale za trzy tutaj rzucali Brewton i Żołnierewicz, którzy dla mnie mają mega niepewne jednak te rzuty z dystansu i nie wierzę w obu w długim dystansie. Ogólnie Zastal ma wielu chimerycznych zawodników z średnią/niską jakością ofensywną i myślę, że dziś o ile King nie będzie masowo faulował to nie rzucą tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1432
S 3,3K

sudo

Użytkownik
19/01/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora (under 86.5) - King Szczecin
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

King w ostatnich 10 meczach w czasie regulaminowym tracił tyle punktów dwa razy. W meczu z Arką, gdzie popełnili 24 faule i wysyłali Arkę wielokrotnie na linię rzutów wolnych i Arka miała 31 oddanych rzutów wolnych i 88 punktów. I szalonym meczu z Astorią. Jednak Kingowi tej linii ostatnio nie rzuciła Stal Ostrów (84 w regulaminowym czasie) i mega ofensywna i zdecydowanie mocniejsza od Zastalu - izraelska Nes Ziona w ENBL.

Zastal ostatnio rzucił 88 punktów Anwilowi, ale doskonale za trzy tutaj rzucali Brewton i Żołnierewicz, którzy dla mnie mają mega niepewne jednak te rzuty z dystansu i nie wierzę w obu w długim dystansie. Ogólnie Zastal ma wielu chimerycznych zawodników z średnią/niską jakością ofensywną i myślę, że dziś o ile King nie będzie masowo faulował to nie rzucą tej linii.
Tutaj dodam,że King wygra spokojnie,ogladalem ich jak grali z Ostrowem przyszłym mistrzem/vicemistrzem i naprawdę Zastal nie ma argumentòw
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Zielona Góra - King Szczecin
Typ: Szczecin -3,5 @2,1 STS 78:79, ciężko wytłumaczyć co się stało w 3q

Szczecin jest mocniejszym zespołem, z większą ilością dobrych zawodników. Praktycznie co mecz odpala ktoś inny, nie ma jednego lidera punktowego (bo boiskowym jest Mazurczak) i tą szerokością i jakością składu wygrywają mecze.
Ostatnio są w mega gazie, pechowo przegrali mecz w Ostrowie.
Zielona Góra gra nierówno, wyniki w tym sezonie i tak są powyżej oczekiwań (eco-Zastal).
Ostatni mecz z Anwilem wyciągnął im niesamowity Żołnierewicz, jednak nie wierzę w to, że zagra dzisiaj podobny mecz (29pkt 5/8 za 3pkt).
Dla mnie kluczowy dzisiaj jest aspekt psychologiczny - Zielona Góra zalega pieniądze praktycznie każdemu zawodnikowi, który tam kiedyś grał. Właściciel ma tych ludzi w głębokim poważaniu, a sprawy ciągną się latami.
W zespole ze Szczecina grają Mazurczak oraz Meier, a także Matczak, który jest wychowankiem zespołu z Zielonej Góry i był kilkukrotnie żegnany przez Zastal. Oprócz tego trenerem Kinga jest Arkadiusz Miłoszewski, czyli były, wieloletni asystent w klubie... Motywacji tutaj na pewno nie zabraknie.
Moim zdaniem Szczecin wraca dzisiaj na zwycięską ścieżkę.
Mecz już za chwilę, polecam typ
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Śmiech na sali to był Zastal w 4 Połowie i Brown ze SZczecina który gra pod siebie , przecież to kino , mieć wygrany mecz i jeszcze safulować przy rzucie za 3 po czym , mieć jeszcze akcje i nie oddać nawet rzutu i zrobić strate, tak jak movie pisał, dwa razy Zólnierewiczowi mecz nie wyjdzie jak wczesniej i jest klops :)
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice
Typ. K Cavars powyżej 9,5 pkt @1,90 ebetx 15pkt, linia pokryta w połowie 3q :)

Mega dziwnie wystawiona linia na Łotysza.
Cavars pokrył ją w 7 z ostatnich 8 spotkań, w ostatnich dwóch meczach miał odpowiednio 10 i 8 punktów. Średnia z sezonu 12pkt/mecz.
Center gra średnio 26min/mecz, jeśli odda dzisiaj swoje standardowe 8-9 rzutów z gry, nie powinno być żadnego problemu z przekroczeniem tej linii.
W innych firmach spory rozstrzał od 10,5 do 12,5 w Totalbecie.
Spore value w tej linii, polecam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1689
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Na dzisiaj znalazłem takiego kwiatka

MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
Typ: M. Krampelj powyżej 12,5 pkt @1,77 Totalbet 14 ale zwroty - Totalbet:mad::mad::mad:

Krampelj gra świetny sezon, jego aktualna średnia punktowa to 16,5!!
Skąd ta linia w Totalbecie zapytacie? Odpowiem - nie mam pojęcia :oops:
Ostatnie 4 spotkanie to kolejno 26,26,21 oraz 9 punktów w ostatnim meczu (w którym zanotował 0/6 za 3).
Słoweniec oddaje sporo rzutów z gry (w sezonie średnio 10, w ostatnich 4 meczach średnio prawie 13) i do tego ponad 5 rzutów wolnych/mecz. Gra średnio 27minut/mecz. Jak nie ma problemów z faulami to gra ich około 30.
W Treflu na pozycjach 4-5 jest Radić, Freimanis oraz Zyskowski. Żaden z nich nie jest dobrym obrońcą, nad każdym Krampelj będzie miał przewagę atletyzmu i dynamiki. Może dzisiaj być sporo rzucania wolnych oraz czystych pozycji za 3pkt.
W innych firmach linia ustawiona na 15,5. w Betfanie jest 16,5, czyli różnica dwóch trafionych rzutów.
Dla mnie ogromne value, polecam na dzisiaj

edit. W superbecie nawet linia 17,5 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1595
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Na dzisiaj znalazłem takiego kwiatka

MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
Typ: M. Krampelj powyżej 12,5 pkt @1,77 Totalbet

Krampelj gra świetny sezon, jego aktualna średnia punktowa to 16,5!!
Skąd ta linia w Totalbecie zapytacie? Odpowiem - nie mam pojęcia :oops:
Ostatnie 4 spotkanie to kolejno 26,26,21 oraz 9 punktów w ostatnim meczu (w którym zanotował 0/6 za 3).
Słoweniec oddaje sporo rzutów z gry (w sezonie średnio 10, w ostatnich 4 meczach średnio prawie 13) i do tego ponad 5 rzutów wolnych/mecz. Gra średnio 27minut/mecz. Jak nie ma problemów z faulami to gra ich około 30.
W Treflu na pozycjach 4-5 jest Radić, Freimanis oraz Zyskowski. Żaden z nich nie jest dobrym obrońcą, nad każdym Krampelj będzie miał przewagę atletyzmu i dynamiki. Może dzisiaj być sporo rzucania wolnych oraz czystych pozycji za 3pkt.
W innych firmach linia ustawiona na 15,5. w Betfanie jest 16,5, czyli różnica dwóch trafionych rzutów.
Dla mnie ogromne value, polecam na dzisiaj

edit. W superbecie nawet linia 17,5 ;)
12.5-17.5 toż to już idzie zagrać fajnego bloka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom